Таємницю Єгипетських пірамід розкрито?

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Pischeslav
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 816
З нами з: 22 липня 2015, 12:14
Звідки: Харьков
Подякував: 136 разів
Подякували: 262 разів

Таємницю Єгипетських пірамід розкрито?

#1

Непрочитане повідомлення Pischeslav »

Вчені за допомогою радіолокаційних технологій виявили велику підземну споруду біля пірамід Гізи. Дослідники Коррадо Маланга з Університету Пізи та Філіппо Біонді з Університету Стратклайда використовували радар із синтетичною апертурою (SAR), щоб сканувати територію. Їх знахідки показують мережу, що тягнеться приблизно на два кілометри під усіма трьома пірамідами.
Знахідки розкривають складну підземну систему.
Піраміда Хефрена, друга за величиною споруда на плато Гіза, виявилася п’ятьма ідентичними спорудами біля її основи. Ці структури містили кілька рівнів і були з’єднані геометричними шляхами. Під цими шляхами виявлено вісім вертикальних циліндричних колодязів. Кожна свердловина була оточена низхідними спіральними шляхами, що досягали глибини до 648 метрів. На найглибшому рівні шляхи з’єднувалися з двома масивними структурами у формі куба, 80 метрів на сторону кожна.
Нові теорії про призначення пірамід.
Відео, опубліковане Reese Report, стверджує, що ці відкриття ставлять під сумнів давнє переконання, що піраміди були виключно королівськими гробницями. Дослідники раніше припускали, що підземна система могла виконувати механічну або енергетичну функцію.
Висновки збігаються з теоріями, запропонованими такими діячами, як Нікола Тесла та Крістофер Данн. Тесла, відомий своїми роботами з електрики та бездротової енергії, припустив, що піраміди можуть використовувати природну енергію Землі. Крістофер Данн у своїй книзі «Електростанція Гізи» припустив, що Велика піраміда функціонувала як машина, яка перетворює вібрації в корисну енергію.
https://economictimes.indiatimes.com/ne ... 335918.cms

Вкладення
сканирование пирамид GIZA (пресс конференция март 2025).jpg
В здоровом питании - здоровый звук.
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”