Nordost AX Angel Loudspeaker Cable (4m)

Аватар користувача
Jaroslav
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3335
З нами з: 23 березня 2011, 17:22
Звідки: Львов
Подякували: 17 разів
Вік: 71
Контактна інформація:

Nordost AX Angel Loudspeaker Cable (4m)

#1

Непрочитане повідомлення Jaroslav »

Акустичний кабель Ax Angel складається з двох багатожильних OFC-провідників 16 калібру. В ньому використовується запатентована технологіїя Micro Mono-Filament від Nordost. Розроблена для hi-end аудіокабелів Nordost еталонного рівня, технологія Mono-Filament зробила революцію в передачі звуку.
В ідеальному випадку провідники повинні бути повністю підвішені у повітрі (найкращий діелектрик). Однак у реальних умовах це нереальна можливість. Технологія Mono-Filament від Nordost - єдине рішення, яке поєднує високу швидкість передачі повітряного діелектрика з гнучкістю, необхідною для аудіокабелю. При намотуванні мононитки з FEP навколо кожного провідника перед тим, як укласти обидва в екструзію FEP, лише невелика частина провідника контактує з ізоляцією FEP, підвішуючи його у віртуальному повітряному діелектрику. Цей повітряний проміжок зменшує контакт з ізоляцією на 80% і гарантує низьку ємність, опір і індуктивність, необхідні для передачі аудіосигналів практично без втрат інформації. Мікро-монофіламент Nordost та передові технології екструзії FEP забезпечують надзвичайно низькі діелектричні властивості, а також надзвичайно широку смугу пропускання та бездоганну цілісність сигналу.
Mono-Filament-це ретельно намотаний дріт FEP, який різко мінімізує контакт провідника з діелектриком, створюючи віртуальне повітряне середовище (повітря є майже ідеальним діелектриком). Він також забезпечує відмінне механічне демпфування і гарантує чудову геометричну точність. Крім того, калібр провідника становить 16 AWG, що зустрічається лише на рівні Red Dawn.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Ізоляція:
Фторований етиленпропілен (FEP)
Конструкція:
Micro Mono-Filament
Провідники:
2 x 16 AWG
Матеріал:
65 жил 99.9999% OFC
Ємність
10.4pF/ft
Індуктивність
0.13 мкГн/фут
Швидкість поширення:
81%
Ціна 450 $
Вкладення
Nordost AX Angel Loudsp  DSC_0095fm.JPG
Nordost AX Angel Loudsp  DSC_0097fm.JPG
Nordost AX Angel Loudsp  DSC_0098fm.JPG
Nordost AX Angel Loudsp  DSC_0097fm.JPG


Останній раз піднімалось Jaroslav на 07 лютого 2024, 12:09.
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Відповісти

Повернутись до “Кабелі, клемпи, мийки, плінти, ваги та інше”