кабелі в системі

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Vasiles
ветеран
Пости в темі: 138
Подякував: 393 разів
Подякували: 179 разів

Re: кабелі в системі

Непрочитане повідомлення Vasiles »

Nordost Odin Gold Loudspeaker Cable
Вартість за 50к
FB_IMG_1711902515706.jpg
Тут багато говорилось про досить поширені в багатьох моделях внутрішні кабелв для акустики хул і квест. З хулом я не "знайомий" але квест - Т4 я використовував якийсь час в своїй акустиці. Що можу сказати, кабель дійсно кращий в порівнянні з штатним, тим більше він досить таки дешевий. Але це тільки компроміс, тому що в порівнянні до дійсно хороших кабелів для комутації динаміків, він ніякий, як на мій слух.

Кабель на картинці, напевно хтось використовує, але навіть не задумувався що дальше за цим кабелем. А дальше дуже посередковані кабелі, які нівелюють досить сильно вплив таких акустичних.

Провівши експеримент з заміною кабелів на самому кросовері з "навісною" конструкцією і почувши значний вплив в покращенні якості, подумав, а як же доріжки на платах кросоверів бех навісних конструкції ? Якщо заміна "ніжок" кондера так впливає на звук, то настільки "гаситься" звук в "доріжках" плат сучасних кросоверів?

Напевно ніколи не зрозуміти виробника, який в досить таки дорогій акустиці використовує копійчані кабелі які кріпляться залізними болтами, пластинами.
Хоча чому і ні, всі думають про прибуток :)
:hi:
Скажи мені яке в тебе живлення і кабелі, я скажу тобі який в тебе звук)))
Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
just
Пости в темі: 7
Подякував: 75 разів
Подякували: 17 разів

Непрочитане повідомлення just »

konrats писав: 31 березня 2024, 18:01 В мене сумнів щодо совецкого срібла з літаків. Всі, які були, в т. ч. і з Полтави - були з посрібненої міді.
Були і зі срібла (моножили) у фторопластовій ізоляції та і із посірібної міді у кремнійораганічній ізоляції (лак) коричневого кольору (БІФ). Знімали з літаків ТУ22М3
VOVA-76
учасник
Пости в темі: 46
Подякував: 110 разів
Подякували: 289 разів
Вік: 47

Непрочитане повідомлення VOVA-76 »

Vasiles писав: 31 березня 2024, 18:50 а як же доріжки на платах кросоверів бех навісних конструкції ?
Если сильно "беспокоят" дорожки на печатных платах, можно параллельно впаять провод который нравится, в самых ответственных местах ( ВЧ-СЧ).
dukua
ветеран
Пости в темі: 114
Подякував: 3828 разів
Подякували: 8117 разів
Вік: 53

Непрочитане повідомлення dukua »

VOVA-76 писав: 31 березня 2024, 18:49 мгтф это редкое г-но ....
Вот о том и речь: и медь вполне может быть чилийская, и диэлектрик тефлоновый, и даже наплавлен - а в результате.... г-но.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Vasiles
ветеран

just писав: 31 березня 2024, 19:01 Були і зі срібла (моножили) у фторопластовій ізоляції та і із посірібної міді у кремнійораганічній ізоляції (лак) коричневого кольору (БІФ). Знімали з літаків ТУ22М3
Всеж напевно ключовим є не матеріали срібло/мідь а власне якість цих матерялів. Мідь має бути "чистою" але не рідко до неї додають різні "рідкісні" метали, тим самим "покращують" якісні характеристики.
Вартість кабелю. Дешевий кабель як його не розмальовували в кольоровій, буде тільки дешевим кабелем з мінімальним впливом на звук.
konrats
ветеран
Пости в темі: 20
Подякував: 2050 разів
Подякували: 800 разів
Вік: 55

Непрочитане повідомлення konrats »

Використовувався сплав срібла з міддю + посрібнення, я думаю. Чисте срібло занадто пластичне.
onboard
слухач
Пости в темі: 32
Подякував: 511 разів
Подякували: 133 разів

Непрочитане повідомлення onboard »

Vasiles писав: 31 березня 2024, 19:23 Дешевий кабель як його не розмальовували в кольоровій, буде тільки дешевим кабелем з мінімальним впливом на звук.
Це якась дурниця, як на мене. Мінімальний вплив на звук, відсутність окрасу та перекосів - зазвичай це цінне явище для кабелю :)
dukua
ветеран

Это не просто глупость.
Это - приговор.
dukua
ветеран

И ещё. Сколько можно одно и то же - цену - притягивать к абсолютно нишевому продукту, которым являются тип-тик-топовые кабели?. Не надоело ещё? Часы Касио на батарейках ходят точнее Омег и Ролексов, а даже потные кеды от Конверса - и те удобные, чем туфли от Лагерфедьда. При на порядок меньших ценах.
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 39
Подякував: 2336 разів
Подякували: 2467 разів
Вік: 61

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Я трохи не встиг за колегами. Втім, все ж, опублікую, якщо вже написав...
"Яка цікава думка. Цілком собі визнання власного нерозуміння природи процесу. Вирок фактично...
Vasiles писав: 31 березня 2024, 19:23 Дешевий кабель як його не розмальовували в кольоровій, буде тільки дешевим кабелем з мінімальним впливом на звук.
Це пише людина, яка намагається видавати тут себе за експерта з кабельних питань, та може дозволити собі щось таке:
Vasiles писав: 29 березня 2024, 18:29 ...Флудометам, цього не збагнути ніколи, чуєте, ні ко ли !
Якщо трохи відкласти у бік кабелі живлення зараз, а розмірковувати виключно про кабелі на шляху сигналу, все працює з точністю до навпаки. Кабель є пасивним компонентом. Тому він не може ніяк нічого покращувати. Це принципово. Це не можливо фізично. Будь який кабель тільки погіршує. Чим гірше дріт (провідник, кабель), тим більше погіршує. Відповідно, поганий кабель має максимальний вплив на звук. Згаданий тут МГТФ тому є доказом. Вплив просто катастрофічний. Про ефекти еквалізації, що додаються кабелями, можна розмірковувати окремо, але, суть та ж сама. Цілком логічно розмірковувати (виключно на мою думку, звичайно) про те, що найкращий кабель це той, що мінімально погіршує сигнал (звук). Концептуально я б ризикнув це сформулювати, навіть, так - найкращий кабель це відсутній кабель. Не в тому сенсі, що його немає фізично, звичайно, а в тому, що він є максимально непомітним.
Ні?"
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Vasiles
ветеран

yahennadiy писав: 31 березня 2024, 20:13 Не в тому сенсі, що його немає фізично, звичайно, а в тому, що він є максимально непомітним.
Ні?"
Звичайно що ні.
Основна задача кабелю передати звук максимально прозоро і детально.
Про окраси не говоримо.

А про що Ви ? Якщо Ви не "помічаєте" кабель, то у Вас немає ні того ні іншого.

Зрештою, я не наполягаю. Думайте собі що завгодно. :hi:
Vasiles
ветеран

onboard писав: 31 березня 2024, 19:50
Це якась дурниця, як на мене. Мінімальний вплив на звук, відсутність окрасу та перекосів - зазвичай це цінне явище для кабелю :)
Всеж,як досягнути прозорості і детальності , на стоковому і дешевому кабелі ?
Якщо Ви мені це поясните, то я погоджусь що: "Це якась дурниця, як на мене"
yahennadiy
ветеран

Передати звук максимально прозоро та детально це і є бути максимально непомітним. Будь яка помітність кабелю є погіршенням прозорості та детальності...
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Vasiles
ветеран

yahennadiy писав: 31 березня 2024, 20:41 Передати звук максимально прозоро та детально це і є бути максимально непомітним. Будь яка помітність кабелю є погіршенням прозорості та детальності...
Геніальна відповідь, чесно.
Тепер ще розкажіть, як цього досягнути дешевим кабелем ?

Vasiles
ветеран

yahennadiy писав: 31 березня 2024, 20:41 Будь яка помітність кабелю є погіршенням прозорості та детальності...
Але я написав, не говоримо про окраси, про "темні" чи "світлі" кабелі, говоримо про прозорість і детальність.
І якщо Ви на стоці не чуєте всіх деталей музики і помінявши кабель відчуття, що ковдру зняли з акустики, то Ви що, скажете що це поганий кабель, тому що ви почули його вплив в стстемі на звук ?
Для мене це незрозуміло і парадоксально :hi:
yahennadiy
ветеран

Я тому і сформулював саме це щодо "експерта": ...визнання власного нерозуміння природи процесу. Вирок фактично...
Демонстрація нерозуміння не зупиняється ж...

P.S. Я щось писав про "дешевий" кабель? Я зовсім іншими категоріями мислю.
onboard
слухач
Пости в темі: 32
Подякував: 511 разів
Подякували: 133 разів

Непрочитане повідомлення onboard »

Пане Vasiles, поясню, приховування прозорості і детальності - це є вплив на звук, і не мінімальний, а навпаки.
Можна і по-іншому: наприклад, якби в оголошенні про продаж дорогого кабелю (умовно 5к) побачив би слова "кабель дорогий, тому сильно впливає на звук", подумав би, що продавець - ідіот :hi:
dukua
ветеран

Это настоящий epic fail.
Потому что если вдуматься, то всё так и есть.
Практически никого на самом деле не интересует какая-то предельная прозрачность. Нахрен кому сдался этот фотографический реализм в живописи - напротив, всех интересует нЕчто оригинальное и с ярко выраженным характером. И именно такое - продается лучше всего. То, что маркетологи называют "уникальным торговым предложением" - то есть некой особой отличительной деталью. Это могут быть как уникальная толщина (гыгы), цвет коннекторов, но также - и максимально кривой звук. Некий предустановленный фиксированный эквалайзер. И да, мы это уже не раз обсуждали - такие эквалайзеры тоже имеют право на жЫзню, среди прочих эквалайзеров. Просто это эквалайзерство как-то все хреново сочетается с заявлениями о сверхчистых семи девятках после запятой, 97 процентами от скорости света и прочим нанотехнологичном космосе :rofl:
Vasiles
ветеран

onboard писав: 31 березня 2024, 21:14 Пане Vasiles, поясню, приховування прозорості і детальності - це є вплив на звук, і не мінімальний, а навпаки.
Можна і по-іншому: наприклад, якби в оголошенні про продаж дорогого кабелю (умовно 5к) побачив би слова "кабель дорогий, тому сильно впливає на звук", подумав би, що продавець - ідіот :hi:
Я нерозумію одного.
Для чого йде підміна понять.
Я на жаль не знайшов того кабеля в діапазоні 300, чи 500 дол, який в змозі "сильно" вплинути на звук, щоб "детальність і прозорість" була достатньою для мого сприйняття.
Чого всі так накинулись на ціну" кабеля?
Ну так ось розкажіть як ви знайшли той кабель, що Вас влаштував і він при цьому коштував майже ніц.
Просто є така парадоксальна закономірність, що ані дешевий блок, ні дешевий кабель не є достатнім для розкриття всіх "нюансвів" запису музики.
Окраси, ще раз залишимо в стороні, так як тому і існує безліч різних і при тому "дорогих" девайсів, які кожен підбирає для себе в залежності від того як йому подобаються ці "окраси" з якими ці девайси і продаються в комплексі.

Поки я ні відкого не почув хоч якоїст зрозумілої відповіді.
Vasiles
ветеран

yahennadiy писав: 31 березня 2024, 21:09 P.S. Я щось писав про "дешевий" кабель? Я зовсім іншими категоріями мислю.
Ви пишите дуже багато, але не зрозуміло, принаймні для мене
Так от я свою концепцію "свого "ідеального" кабелю" описав.
Опишіть і Ви. Бо те що найкраще "без кабелю" я зрозумів, але більше не зрозумів ніц.
Тепер як найкраще і з яким "кабелем" у Вашому розумінні.
alnic
ветеран
Пости в темі: 48
Подякував: 727 разів
Подякували: 3866 разів

Непрочитане повідомлення alnic »

Vasiles писав: 31 березня 2024, 22:08 Поки я ні відкого не почув хоч якоїст зрозумілої відповіді. :hi:
Проблема возникла из-за недопонимания, Вы думали одно, а прозвучало совсем другое. Просто слова - это знаки, обозначающие понятия и предметы, слова - имеют значение, как показывает эта беседа - их нужно достаточно тщательно подбирать. Я, например, саму мысль понял, но вербально это прозвучало нелепо, отсюда справедливые комментарии.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Vasiles
ветеран

alnic писав: 31 березня 2024, 22:20 Я, например, саму мысль понял, но вербально это прозвучало нелепо, отсюда справедливые комментарии.
Так ми тут насамперед обговорюємо вплив кабелю на звук

І те що цей "вплив" напряму пов'язаний з вартістю кабелю.
Для мене і надалі не зрозуміло, чому всі хочуть наперед говорити про ціну і тільки потім про вплив самого кабелю на звук і ніяк не хочуть зрозуміти що це взаємопов'язані "характеристики" кабелю.

Тому я і прошу, розкажіть як досягнути "вашого" звуку таким кабелем, який здатен передавати звук без втрат і який при тому нічого не коштує.
Бо мені це не вдалсь.
З.І. окраси, "еквалайзери" не рухаємо
alnic
ветеран
Пости в темі: 48
Подякував: 727 разів
Подякували: 3866 разів

Непрочитане повідомлення alnic »

Vasiles писав: 31 березня 2024, 22:34
alnic писав: 31 березня 2024, 22:20 Я, например, саму мысль понял, но вербально это прозвучало нелепо, отсюда справедливые комментарии.
Так ми тут насамперед обговорюємо вплив кабелю на звук
Запоминайте: общепринято считать, что хороший кабель не влияет на звук, в том смысле, что не вносит искажений, является байпассом, сами выберите, что вам понятнее. Кабель посредственный влияет - искажает, ограничивает, интерпретирует сигнал. Отсюда должны формироваться соответствующие лексические конструкции, а не такие, какие мы услышали выше. Что до стоимости кабелей, то это отдельная обширная тема, частично мой френд Денис выше объяснил, как обстоят дела. Не без оснований :hi: Еще одно замечание, вскользь - баранов, особенно непробиваемых, не любят нигде, вне зависимости от времени, места и обстоятельств.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
yahennadiy
ветеран

Vasiles писав: 31 березня 2024, 22:34 ...чому всі хочуть наперед говорити про ціну і тільки потім про вплив самого кабелю на звук і ніяк не хочуть зрозуміти що це взаємопов'язані "характеристики" кабелю.
Хто ці всі? Я, наприклад, про ціну жодного слова не сказав.
yahennadiy
ветеран

Vasiles писав: 31 березня 2024, 22:16 Ви пишите дуже багато, але не зрозуміло, принаймні для мене
Так от я свою концепцію "свого "ідеального" кабелю" описав.
Опишіть і Ви. Бо те що найкраще "без кабелю" я зрозумів, але більше не зрозумів ніц.
Тепер як найкраще і з яким "кабелем" у Вашому розумінні.
Хіба ж я щось приховую? Приклад двох своїх кабелів я наводив зовсім нещодавно:
https://www.audiogarret.com.ua/viewtopi ... 40#p475840
https://www.audiogarret.com.ua/viewtopi ... 50#p475850
Це і є мій погляд на "правильність" кабелів станом на зараз. Встановлені в системі. Впевнений ви це бачили. То чому щось питаєте?
Дуже прості кабелі. Все, як ви не любите. Майже безкоштовні.
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”