Музыкальная пауза (YouTube).

Обсуждение музыкальных стилей, групп, исполнителей, альбомов и т.д.

Re: Музыкальная пауза (YouTube).

Непрочитанное сообщение alex-rael » 28 июл 2018, 09:15

Ну Golden Earring то все наше - "сидів" на них в юності досить щільно...улюблена група Джіммі Пейджа була в 70-х.
У 80-х записав з німецького ТБ от цей концерт на відеокасету, яка стала чемпіоном по кількості переглядів в мене...
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение хохол » 28 июл 2018, 09:54

alex-rael писал(а):Ну Golden Earring то все наше - "сидів" на них в юності досить щільно...улюблена група Джіммі Пейджа була в 70-х.
У 80-х записав з німецького ТБ от цей концерт на відеокасету, яка стала чемпіоном по кількості переглядів в мене...
Показати текст

Ну, тут вони вже корифеї, а в мене знайомство з ними сталося з диску Moontan, десь у 75 році, я його вименяв на Омегу, до того ж чел шо віддав був дуже задоволений, бо казав - "музика класна, але група якась невідома, а Омега цеж ОгогО!"
:)
Вложения
хохол
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 28 июл 2018, 14:17

Мої улюблені альбоми від ГЕ - це два попередники Moontan, з якими я познайомився ще в школі у 70-х. Радар Лав тоді вже набив оскому, бо його крутили постійно по угорському та чехословацькому радіо (ще тоді сильно діставала наявність в ній духової секції).
Мій ютюб був лише ностальгічним нагадуванням про них, тим більше наживо я їх побачив вперше саме там.
Омегу в нас мали навіть дівчатка - підлітки (продавалася в магазинах та привозили з Угорщини) й олдовим меломанам вона й задаром не була потрібна, а от ГЕ 60-70-х були бажаним придбанням для рокерів.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение хохол » 28 июл 2018, 14:36

alex-rael писал(а):Мої улюблені альбоми від ГЕ - це два попередники Moontan, з якими я познайомився ще в школі у 70-х. Радар Лав тоді вже набив оскому, бо його крутили постійно по угорському та чехословацькому радіо (ще тоді сильно діставала наявність в ній духової секції).
Мій ютюб був лише ностальгічним нагадуванням про них, тим більше наживо я їх побачив вперше саме там.
Омегу в нас мали навіть дівчатка - підлітки (продавалася в магазинах та привозили з Угорщини) й олдовим меломанам вона й задаром не була потрібна, а от ГЕ 60-70-х були бажаним придбанням для рокерів.
Показати текст

То я тобі вже казав, схід і захід УРСР були тоді різні світи :biggrin:
бо за якись один (новий) Sweet можна було сторговати Golden Earring і Livin Blues (два), бо для наших хлопців Світ був забой, а ті, гарні но невідомі))), а джерелом інфи таді були тілька ДВ (румини) і Сєва Новгородцев)))
хохол
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 28 июл 2018, 16:00

хохол писал(а):То я тобі вже казав, схід і захід УРСР були тоді різні світи :biggrin:
бо за якись один (новий) Sweet можна було сторговати Golden Earring і Livin Blues (два), бо для наших хлопців Світ був забой, а ті, гарні но невідомі))), а джерелом інфи таді були тілька ДВ (румини) і Сєва Новгородцев)))

В нас в режимі УКВ угорці давали в чудовій якості поальбомно 3 рази на тиждень (з нічними повторами) свіжі та твже класичні альбоми відомих (і не дуже) рок-груп. Про які Омегі могла йти мова, коли я тоді мав на бобінах (завдяки радіо, в стерео-режимі, бо мав декодер в приймачі) велику дискографію Focus, PFM, Golden Earring, Wishbonе Ash, Cream, Traffic, Grand Funk, Zappa, Amon Duul, Eloy, Guess Who, ну й звісно Yes, Genesis, Gentle Giant, Renaissance, Rush, KC, VDGG, PF, PG............. я вже не кажу про всілякі Deep Purplre, Led Zeppelin, Uriah Heep, Black Sabbath, Nazareth, Slade, Rainbow., Whitesnake....
А на коротких хвилях всi ужгородськi рокери слухали програму Раду Теодора (якого в Мюнхені вбила румунська розвідка) на Радіо Європа Лібера - в неділю з 12 дня до 18-00 родзинки рока й зокрема прога.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 30 июл 2018, 15:03

:)

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 01 авг 2018, 20:14

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 03 авг 2018, 23:13

В такую жару хорошо заходит евродиско 90-х ... имхо ))

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 15 авг 2018, 16:46

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 02 сен 2018, 18:25

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 10 сен 2018, 10:49

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение moose » Вчера, 22:59

Малєна Кєргорд в клубі Монмарт сьоні і завтра.

Якщо хто буде проїздом а ше і любить джаз, то Монмарт не можна не відвідати. Зараз сезон, концерти щовечора, особливих звіздів немає, але рівень виконавців щонайвищий. Білети від 40 єврів, або можна замовити столик, то трохи дорожче, це справжній клуб на малу кількість народа, не якийсь там концертний зал :)
See the jungle when it's wet with rain
moose
ветеран

Цитата

Пред.

Вернуться в Музыка