Музыкальная пауза (YouTube).

Обсуждение музыкальных стилей, групп, исполнителей, альбомов и т.д.

Re: Музыкальная пауза (YouTube).

Непрочитанное сообщение alex-rael » 28 июл 2018, 09:15

Ну Golden Earring то все наше - "сидів" на них в юності досить щільно...улюблена група Джіммі Пейджа була в 70-х.
У 80-х записав з німецького ТБ от цей концерт на відеокасету, яка стала чемпіоном по кількості переглядів в мене...
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение хохол » 28 июл 2018, 09:54

alex-rael писал(а):Ну Golden Earring то все наше - "сидів" на них в юності досить щільно...улюблена група Джіммі Пейджа була в 70-х.
У 80-х записав з німецького ТБ от цей концерт на відеокасету, яка стала чемпіоном по кількості переглядів в мене...
Показати текст

Ну, тут вони вже корифеї, а в мене знайомство з ними сталося з диску Moontan, десь у 75 році, я його вименяв на Омегу, до того ж чел шо віддав був дуже задоволений, бо казав - "музика класна, але група якась невідома, а Омега цеж ОгогО!"
:)
Вложения
хохол
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 28 июл 2018, 14:17

Мої улюблені альбоми від ГЕ - це два попередники Moontan, з якими я познайомився ще в школі у 70-х. Радар Лав тоді вже набив оскому, бо його крутили постійно по угорському та чехословацькому радіо (ще тоді сильно діставала наявність в ній духової секції).
Мій ютюб був лише ностальгічним нагадуванням про них, тим більше наживо я їх побачив вперше саме там.
Омегу в нас мали навіть дівчатка - підлітки (продавалася в магазинах та привозили з Угорщини) й олдовим меломанам вона й задаром не була потрібна, а от ГЕ 60-70-х були бажаним придбанням для рокерів.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение хохол » 28 июл 2018, 14:36

alex-rael писал(а):Мої улюблені альбоми від ГЕ - це два попередники Moontan, з якими я познайомився ще в школі у 70-х. Радар Лав тоді вже набив оскому, бо його крутили постійно по угорському та чехословацькому радіо (ще тоді сильно діставала наявність в ній духової секції).
Мій ютюб був лише ностальгічним нагадуванням про них, тим більше наживо я їх побачив вперше саме там.
Омегу в нас мали навіть дівчатка - підлітки (продавалася в магазинах та привозили з Угорщини) й олдовим меломанам вона й задаром не була потрібна, а от ГЕ 60-70-х були бажаним придбанням для рокерів.
Показати текст

То я тобі вже казав, схід і захід УРСР були тоді різні світи :biggrin:
бо за якись один (новий) Sweet можна було сторговати Golden Earring і Livin Blues (два), бо для наших хлопців Світ був забой, а ті, гарні но невідомі))), а джерелом інфи таді були тілька ДВ (румини) і Сєва Новгородцев)))
хохол
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 28 июл 2018, 16:00

хохол писал(а):То я тобі вже казав, схід і захід УРСР були тоді різні світи :biggrin:
бо за якись один (новий) Sweet можна було сторговати Golden Earring і Livin Blues (два), бо для наших хлопців Світ був забой, а ті, гарні но невідомі))), а джерелом інфи таді були тілька ДВ (румини) і Сєва Новгородцев)))

В нас в режимі УКВ угорці давали в чудовій якості поальбомно 3 рази на тиждень (з нічними повторами) свіжі та твже класичні альбоми відомих (і не дуже) рок-груп. Про які Омегі могла йти мова, коли я тоді мав на бобінах (завдяки радіо, в стерео-режимі, бо мав декодер в приймачі) велику дискографію Focus, PFM, Golden Earring, Wishbonе Ash, Cream, Traffic, Grand Funk, Zappa, Amon Duul, Eloy, Guess Who, ну й звісно Yes, Genesis, Gentle Giant, Renaissance, Rush, KC, VDGG, PF, PG............. я вже не кажу про всілякі Deep Purplre, Led Zeppelin, Uriah Heep, Black Sabbath, Nazareth, Slade, Rainbow., Whitesnake....
А на коротких хвилях всi ужгородськi рокери слухали програму Раду Теодора (якого в Мюнхені вбила румунська розвідка) на Радіо Європа Лібера - в неділю з 12 дня до 18-00 родзинки рока й зокрема прога.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 30 июл 2018, 15:03

:)

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 01 авг 2018, 20:14

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 03 авг 2018, 23:13

В такую жару хорошо заходит евродиско 90-х ... имхо ))

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 15 авг 2018, 16:46

muxall
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение muxall » 02 сен 2018, 18:25

muxall
участник