Продам демагнетизатор Acoustic Revive RD-3

Аватар користувача
Jaroslav
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3493
З нами з: 23 березня 2011, 17:22
Звідки: Львов
Подякували: 17 разів
Вік: 71
Контактна інформація:

Продам демагнетизатор Acoustic Revive RD-3

#1

Непрочитане повідомлення Jaroslav »

Демагнетизатор Acoustic Revive RD-3
Чому намагнічуються оптичні диски, такі як CD?
По-перше, зображення на верхній стороні диска виконано фарбами, в які входять залізо і подібні метали. Наприклад, оксид заліза включається в червону, жовту і коричневу фарби, кобальт – в синю і зелену фарби, а нікель – в срібну фарбу. Ці матеріали – залізо, кобальт, нікель – називаються феромагнетиками і легко намагнічуються.
По-друге, проблема пов’язана з алюмінієм, який наноситься на нижню, що зчитується сторону диска. Згідно з чинним JIS (японському промисловому стандарту) чистота цього алюмінію повинна становити 99,0%. 1% містять феромагнетики, такі як залізо, нікель і кобальт.
CD програвачі містять магнітні речовини, і коли диск відтворюється, обертання механізму, магніту і двигуна створює магнітний потік, який швидко намагнічує диски.
Це відноситься і до CD, DVD і інших оптичних дисків. Інші пристрій для розмагнічування, такі як Head eraser або Bulk eraser, не здатні повністю розмагнітити диски. Більш того, деякі з них можуть намагнітити диск.
Проведені дослідження показують, що без проведення розмагнічування неможливо зняти з оптичного диску високоякісну інформацію (отримати якісний аудіо та відео сигнал). Навіть застосовуючи дорогу електроніку (CD або DVD програвачі тощо), без розмагнічування диска неможливо добитися хорошого звучання і гарного зображення. Наприклад, підсилювачі і акустичні системи не в змозі виправити сигнали, пошкоджені намагнічуванням. Ваш підсилювач і акустичні системи будуть просто відтворювати отриману інформацію, незалежно від того, хороший чи поганий сигнал на них надходить. Розмагнічування диска – це обов’язкова вимога, якщо ви хочете відтворювати звук і зображення з максимальним можливою якістю.
Acoustic Revive RD-3 – чудовий виріб. Він повністю розмагнічує оптичні диски і простий в застосуванні.
Розмагнітив диск за допомогою RD-3, ви помітите значне поліпшення якості звуку і зображення. Ви почуєте нюанси звучання, яких не помічали до розмагнічування диска
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 520 $
Вкладення
Acoustic Revive RD-3 DSC_0009fm.JPG
Acoustic Revive RD-3 DSC_0010fm.JPG
Acoustic Revive RD-3 DSC_0011fm.JPG
Acoustic Revive RD-3 DSC_0012fm.JPG


Останній раз піднімалось Jaroslav на 06 лютого 2024, 10:29.
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Відповісти

Повернутись до “Інше”