Продам акустику PMC Twenty 24

Акустические системы и т,д,
Правила форума
1. В названии темы необходимо указывать куплю или продам и точное название товара.
2. Необходимо указывать ваше территориальное местонахождение.
3. Письмо должно содержать полную информацию о товаре, который вы хотите продать или купить, фото по возможности.
4. Темы не должны дублироваться.
5. Цена должна быть указана в обязательном порядке.
6. В этом разделе вы можете продать и купить все то, что относится к тематике сайта.
7. Максимальное количество одновременно открытых каждым пользователем тем - 10.
8. После завершения сделки автор ветки должен закрыть свою тему.
9. Запрещается обсуждение цены (сообщения типа: "Дорого", "За углом дешевле" и тому подобных).
10. Запрещается размещать заведомо ложную информацию.
11. Запрещается подымать темы не средствами форумного движка (типа: "up", "вверх" и т.д.).
12. Запрещается продажа чужой интеллектуальной собственности.
13. Запрещается размещать ссылки на коммерческие проекты и т.д.
14. Запрещается продажа товаров, запрещенных законами Украины.

При нарушении этих правил администрация будет удалять сообщения, а нарушитель получает предупреждение. Два предупреждения и автоматический бан на 7 дней.
Все сделки между пользователями совершаются на свой страх и риск. Администрация форума не несет ответственность как за сделки между форумчанами, так и за предоставленную в этом разделе информацию.

Продам акустику PMC Twenty 24

Непрочитанное сообщение Jaroslav » 22 май 2020, 17:05

Напрацювання 30 годин (перевірка працездатності і тестування)
Британська фірма PMC, абревіатуру якої можна розшифрувати як «Професійна моніторна компанія» протягом вже двох десятків років розробляє і виробляє різноманітну акустику вищого студійного рівня.
Британська фірма PMC, абревіатуру якої можна розшифрувати як «Професійна моніторна компанія» протягом двох десятків років розробляє і виробляє різноманітну акустику вищого студійного рівня.
Сьогодні всі моделі АС PMC розробляються і збираються на власному заводі фірми в Великобританії. Не в останню чергу висока якість випущених АС пояснюється тим, що в їх створенні безпосередню участь приймає Пітер Томас, який є визнаним експертом у своїй галузі. Говорячи про популярність продукції PMC, не можна не відзначити, що в компанії дуже ретельно підходять до підбору всіх використовуваних у виробництві компонентів. Контролю якості піддаються всі деталі АС, починаючи від дрібних комплектуючих на кшалт резисторів і закінчуючи корпусом. При цьому, здійснюється вимір параметрів всіх електронних складових на відповідність вимогам до звучання і надійності. На кожну пару випущених АС є докладне досьє, яке в разі необхідності ремонту допоможе відновити характеристики з високою точністю.
У ключових вузлах фільтрів застосовані плівкові конденсатори виробництва Solen і намотані вручну котушки індуктивності з сердечниками, що пройшли ретельний відбір. Елементи фільтра монтуються на шклотекстолітовій платі з товстими провідними доріжками з очищеної міді, що забезпечує великий запас по струму. Для зниження електромагнітного взаємовпливу і, відповідно, отримання більш чистого сигналу, на заключному етапі здійснюється тонке регулювання взаємного розташування елементів фільтра на платі.Для забезпечення найкоротшого шляху проходження сигналу використовується прямий монтаж провідників на клеми британського виробництва.
Серія Twenty випущена до двадцятирічного ювілею фірми. Характерна риса серії-злегка скошені назад корпуси з 18-міліметрових дерево-волокнистих плит високої щільності. Застосовується рідкісне (але улюблене командою PMC) акустичне оформлення з лабіринтом ATL (Advanced Transmission Line) замість звичного фазоінвертора. У верхній ланці шикарна норвезька текстильна пищалка SEAS Sonolex 27, яка озвучує діапазон від 1800 до 25000 Гц. А за всю решту смуги відповідає мідбасовий драйвер (170 мм) з легким дифузором з пресованої целюлози, класичним гумовим підвісом і литим кошиком. Акустика декорована натуральним шпоном (amarone), допускає bi-wire підключення. Ефективна довжина ATL досягає трьох метрів.
ATL представляє собою довгий лабіринт, створений за допомогою перегородок всередині корпусу колонки і має вихідний зовнішній отвір. Лабіринт заповнений демпфуючим матеріалом, який поглинає майже всі звукові хвилі, що випромінює СЧ / НЧ-драйвери всередину корпусу, крім найнижчого баса. Така конструкція допомагає позбутися від акустичних призвуків корпусу і забезпечує більш глибокий і швидкий, ніж в звичайних колонках аналогічного розміру, бас, а також прозорі середні частоти. Крім того, акустика з ATL не втрачає НЧ-складової навіть при невисокому рівні гучності.
Колонка кріпиться до невеликої основи з шипами із нержавіючої сталі, що забезпечує «розв’язку» з підлогою. Її корпус також має «розв’язку» з цією підставою за допомогою спеціальних прокладок. Це дозволяє отримати краще фокусування стереообразу і більш щільний і точний бас.
Колонки слід розставляти в кімнаті відповідно до рекомендацій виробника, тобто не так далеко від стін і з напрямком осей випромінювання на точку позаду слухача.
Сильна сторона PMC і полягає в тому, що їх звучання абсолютно живе, пророблене до найдрібніших деталей у всіх аспектах – в динамічному, частотному, просторовому.Кожний образ подається у тривимірному вимірі, а й гармонійними. Середина дуже чиста. Атака реалістична, оскільки фронти пікових і сильних сигналів не затягуються. Верхній регістр підкуповує ясністю і колоритністю.
Концепція цих незвичайних двосмугових «веж» максимальне наближена до ідеальної однопасмової акустики. ATL великої довжини укупі з єдиним легким мідбасовиком дозволили досягти рівної передачі баса без фазових спотворень.
Характеристики акустики
Crossover Frequency:1.8kHz
Dimensions:H 1028mm 40.47” (+25mm spikes) W 184mm 7.25” D 419mm 16.5” (+6mm grille)
Drive Units:LF PMC twenty series, lightweight doped 6.5”/170mm cone with cast alloy chassis
HF PMC/SEAS®, 27mm twenty series, SONOLEX™ soft dome,
Ferrofluid cooled Effective ATL™ Length:3.0m 9.8ft
Frequency Response:28Hz – 25kHz
Impedance:8 Ohm Input
Connectors:2 pairs 4mm sockets (Bi-amp or Bi-wire)
sensitivity:90dB 1w 1m
Weight:21kg 46.2 lbs
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 2600 $
Вложения
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Jaroslav
ветеран
 
Цитата
Возраст: 67
Откуда: Львов

Вернуться в Акустические системы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1