Продам підсилювач Manley Snapper

Продам підсилювач Manley Snapper

Непрочитанное сообщение Jaroslav » 14 авг 2019, 12:26

Сконструйовані провідним інженером американської фірми Manley Labs Мітчем Марголісом моноблоки Snapper відрізняється повністю балансною схемотехнікою, включаючи вхідний і вихідний каскади. Балансна схема робить підсилювач нечутливим до коливань анодного живлення. Величезна енергія (180 Дж), що запасається в конденсаторах фільтрах живлення, значно знижує вплив навантаження на вихідний каскад. Останній виконаний на лампах EL-34 в ультралінейному режимі, який також менш залежний від коливань навантаження, ніж чистий пентодний режим.
Цінність балансної схеми ще і в тому, що небалансні входами RCA можна використовуватися з не менш вражаючими результатами. Зміщення ламп вихідного каскаду регулюється резисторами, розташованими, як і контрольні гнізда, на верхній панелі. Акустичні роз’єми німецької фірми WBT.
Трансформатор нової конструкції – це складний пристрій, обмотки якого складаються з 19 секцій. Snapper здатний видавати 100 Вт потужності на частоті 10 Гц протягом необмеженого часу, а в частотному діапазоні 15 кГц – 40 кГц повна вихідна потужність зростає до 110 Вт. Він має прекрасні імпульсної і фазочастотні характеристики..
Широкосмугова безтрансформаторна балансно-мостова схема з перемиканням вхідного імпедансу і зміною вхідної чутливості (останнє реалізується шляхом вибору відповідного резистора). Можливий небалансний режим роботи з балансного входу, для чого 2-й або 3-й контакт балансного вхідного роз’єму заземлюється.
Живлення постійним струмом накалу вхідних і вихідних ламп.

Технічні характеристики

Номінальна вихідна потужність 100 Вт (8 Ом)
Максимальна вихідна потужність (на навантаженні 5 Ом) 110 Вт (1 кГц, Кг = 1.5%)
Максимальна вихідна потужність (на навантаженні 8 Ом) 100 Вт (1 кГц, Кг = 1.5%)
Частотний діапазон 15 Гц – 40 кГц (-1 дБ)
Посилення: 31 дБ
Вхідна чутливість (RCA): 750 мВ
Вхідна чутливість (XLR): 1.5 В
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 9920 $
Вложения
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Jaroslav
ветеран
 
Цитата
Возраст: 66
Откуда: Львов

Вернуться в Ламповые усилители

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google Feedfetcher и гости: 0