Roger Waters

Roger Waters

Непрочитанное сообщение doctor-d7 » 04 май 2018, 09:11

Пощастило побувати на Roger Waters в Будапешті 02.05.18.
Враження незабутні,мабуть найкращий звук,шоу,та і Музика ,що довелось пережити.
Емоції"як у дитинстві".Маю з чим порівняти,нащастья,мав змогу поіздити по концертах.
Геніальний композитор та музикант, без перебільшення,але вік... :cray:
Хто був підтримайте!
doctor-d7
новичок

Цитата

Re: Roger Waters

Непрочитанное сообщение parfumer67 » 04 май 2018, 09:37

тирнет вже повний відео
https://www.youtube.com/watch?v=-MsOXsrTcPY

хто не вспів до будапешту та софії може до леону ще встигнути))))))
https://www.songkick.com/artists/278888-roger-waters
все це мине... и це мине.
+38 067 507 17 77. Олександр
parfumer67
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение doctor-d7 » 04 май 2018, 10:43

Дякую пану Олександру та пану Дмитру за підтримку,переглянув інтернет,нажаль там дуже мало від атмосфери концерта.Ще дуже цікаво було спостерігати за роботою звукорежисерів,спеців з освітлення та лазерного шоу(звісно до та після виступу).їм в центрі спортарени було виділено місце розміром з тенісний корт,а після виступу взялись за роботу техніки .ще повторюсь емоції переповнювали,спати не хотілось,нікуди не поспішав ,вирішив поспостерігати,поки публіка толкалась.(адже жодного вільного місця ні в фан
зоні,ніде я не бачив) .За 40 хв.третина сцени була розібрана,я вже не кажу про дроти,та величезні шафи,більше схожі на цетр керування польотами на місяць.Кожний чітко знав що брати ,де класти і куди нести.Думаю годин за 5 вони готові були летіти далі. :clapping:
doctor-d7
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 04 май 2018, 15:01

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1230460663
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1230460663
Я не їздив , але деякі з нашої тусовки були. Задоволені повернулися. Хоча ціни на тікети могли б бути й лайтовіші.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Fundorin » 04 май 2018, 17:50

Та сепар он махровый!
Бросьте ходить на его концерты! :diablo:
Вот навскидку пару новостей о нем:

Роджера Уотерса уберут из эфира в Германии из-за ненависти к Израилю
Один из основателей Pink Floyd очень не любит еврейскую страну, о чем постоянно напоминает
https://www.vesty.co.il/articles/0,7340 ... 94,00.html

Роджер Уотерс рассказал о несчастной судьбе палестинского народа словами лауреата Ленинской премии
Так основатель группы Pink Floyd отметил 70-летие "накбы" и выразил протест против перевода посольства США в Иерусалим
https://www.vesty.co.il/articles/0,7340 ... 45,00.html

и плюс свежее видео на эту же тему:
Не бойся друга который критикует, а врага который лестно поет. Китайская пословица
Fundorin
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение doctor-d7 » 04 май 2018, 20:48

Дуже поважаю та цілком погоджуюсь з Вашими патріотичними настроями,але якби я міг ходити на концерти людей ,творчість яких мене тішить,був би
щасливішим,а так поки доводиться їздити,літати світ за очі-це одне,а взагалі яке відношення мають погляди Вотарса на локацію посольства США до
сепарства я відверто не зрозумів+на сайті "Миротворця" Вотарс ,як не в"їздний не вказаний,але мабуть все одно в Україну не приїде.
Давайте краще за МУЗИКУ.
doctor-d7
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение Yuri S » 04 май 2018, 21:03

Fundorin писал(а):Та сепар он махровый!
Вот навскидку пару новостей о нем:

Роджера Уотерса уберут из эфира в Германии из-за ненависти к Израилю
Один из основателей Pink Floyd очень не любит еврейскую страну, о чем постоянно напоминает
https://www.vesty.co.il/articles/0,7340 ... 94,00.html

Роджер Уотерс рассказал о несчастной судьбе палестинского народа словами лауреата Ленинской премии
Так основатель группы Pink Floyd отметил 70-летие "накбы" и выразил протест против перевода посольства США в Иерусалим
https://www.vesty.co.il/articles/0,7340 ... 45,00.html

и плюс свежее видео на эту же тему:

Идём все в синагогу! :biggrin:
Yuri S
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Fundorin » 04 май 2018, 22:02

doctor-d7 писал(а):Дуже поважаю та цілком погоджуюсь з Вашими патріотичними настроями,але якби я міг ходити на концерти людей ,творчість яких мене тішить,був би
щасливішим,а так поки доводиться їздити,літати світ за очі-це одне,а взагалі яке відношення мають погляди Вотарса на локацію посольства США до
сепарства я відверто не зрозумів+на сайті "Миротворця" Вотарс ,як не в"їздний не вказаний,але мабуть все одно в Україну не приїде.
Давайте краще за МУЗИКУ.
Да это я немного потролил. :biggrin:
Просто наблюдается некая двойственность в оценках нашими патриотами, когда любимым западным исполнителям прощается их ошибочная политическая позиция, но когда говорят о российских, то тут - адназначна враги и сепары!
А творчество Уотерса и группы я люблю еще с детства. И сыну эту любовь привил.
Не бойся друга который критикует, а врага который лестно поет. Китайская пословица
Fundorin
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 05 май 2018, 10:36

Fundorin писал(а):Просто наблюдается некая двойственность в оценках нашими патриотами, когда любимым западным исполнителям прощается их ошибочная политическая позиция, но когда говорят о российских, то тут - адназначна враги и сепары!

Ви дійсно не бачите різницю??? Так Вотерс в Криму та ОРДЛО не виступав, до зміни державних кордонів не закликав, українське законодавство не порушував, офіційно окупацію не визнавав. А мати свою думку, що відрізняється від загально сприйнятної в своїй державі, та висловлювати її в Західних демократичних країнах не забороняється. В альбомі Final Cut він пройшовся "праскою" добре й по Тетчер, й по Брежнєву, в результаті чого цей альбом став в совку заборонений, а в Британії ні.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Sotar57 » 05 май 2018, 21:49

Смешно читать. Живой человек незаденьги так думать не может.
Sotar57
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение doctor-d7 » 05 май 2018, 22:05

От цікаво виходить,більшість людей на форумі провели половину життя в країні,що висвітлювала філософію та політичні погляди ,м"яко кажучи, під певним кутом,а ми дозволяємо собі "потроліть"інтелигентну ,розумну,надзвичайно талановиту,богату,74р.людину,яка об"їздила весь світ і далі дарує радість.Можливо наші політичні вподобання трохи зашорені.Доречі,хто був на концерті,не дасть збрехати,що Трампа він "відтролив".хоч війну починай,а потім Асада,Берлусконі,Путіна,Мей,Бориса Дж.... :bomb:
doctor-d7
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 05 май 2018, 22:41

Просто треба відокремити мухи від котлет: талановитий музикант (спортсмен, актор, вчений...)не обов'язково має бути розумною, порядною, чесною людиною, яка у всьому розбирається, зокрема в політиці.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Fundorin » 06 май 2018, 13:16

alex-rael писал(а):Ви дійсно не бачите різницю??? Так Вотерс в Криму та ОРДЛО не виступав, до зміни державних кордонів не закликав, українське законодавство не порушував, офіційно окупацію не визнавав. А мати свою думку, що відрізняється від загально сприйнятної в своїй державі, та висловлювати її в Західних демократичних країнах не забороняється. В альбомі Final Cut він пройшовся "праскою" добре й по Тетчер, й по Брежнєву, в результаті чого цей альбом став в совку заборонений, а в Британії ні.
Я пишу то, что хочу, а Вы читаете то, что хотите прочитать! :biggrin:

Где я писал про Крым и ОРДЛО? Я еще раз пишу о том, что Уотерс ярый поклонник и активист движения BDS. И он признает оккупацию Палестины Израилем. Исходя из этого его можно назвать сепаратистом? Я уже не говорю, что его родители были коммунистами и поэтому у него прослеживаются левацкие наклонности.
Но лучше всего он сам про все это рассказывает в интервью рашатудей. Про Трампа, про Путина, про Лаврова и про русских, какие они славные. Если убрать изображение и не знать его голос, то можно подумать, что это рассказывает махровый ватник!
Посмотрите, может откроете для себя нового Уотерса:

:hi:
Fundorin
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex-rael » 06 май 2018, 13:43

Fundorin писал(а):Посмотрите, может откроете для себя нового Уотерса:

Та я, якщо чесно, й від "старого" не в сильному захваті (ще з юності), так що ця відвертість для мене не буде шоком. Його політичні та філосовські погляди мені абсолютно не цікаві. Концерт він відіграв класно - це головне в даній темі.
P.S. Якщо він виступить в Криму чи на окупованій териториї, чи своїми заявами буде висловлювати неповагу до України або порушить якісь закони України - стане персоною нон-грата й йому буде заборонений в"їзд в країну. Мова йшла про це, а не про його думки та симпатії.
alex-rael
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Savik » 23 май 2018, 10:51

Cпециально для "справжнiх патрiотiв" и поклонников "свободы-равенства-братства" з Днiпра намедни Роджер провел политинформацию на концерте в Вене: см.фото
P.S. Фото из личного ахива TwinPigs, посетившего это шоу.
Вложения
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Savik
ветеран

Цитата

Вернуться в Музыкальные фестивали, встречи форумчан