Налаштування АС

Налаштування АС

Непрочитанное сообщение Shemyakin » 22 июл 2018, 22:38

Пропонуємо послуги:

- Налаштування АС. Коригування звучання як серійних брендових моделей АС, так і авторських розробок.
- Розробка, виготовлення, налаштування АС на базі динаміків замовника.

Коротко суть процесу налаштування. Оптимальними характеристиками фільтрів забезпечується рівний тональний баланс, в деяких випадках із частковим коригування акустичного оформлення (наскільки це можливо в рамках конкретних конструкцій АС).
Оскільки тональний баланс – це найважливіша характеристика АС, фільтри та акустичне оформлення мають безпосередній вплив на характер звучання.

Докладніше див. : http://rush.kiev.ua/customize_sound_acoustics/

АС, динаміки попередньо проходять всі етапи тестування та вимірів для з'ясування їх потенціалу. У разі виявлення безперспективних за характеристиками динаміків чи АС, пропонуємо альтернативні моделі динаміків або розробку нових АС.
Фільтри повністю виготовляються нові, що (в разі незадовільного результату) залишає можливість повернення до початкових фільтрів та їх налаштувань. Деталі та компоненти нових фільтрів обговорюються за побажанням замовника.
У разі потреби суттєвого втручання в конструкцію АО (що не завжди доцільно), пропонуємо виготовлення нових корпусів.

Для оцінки та прийняття рішення, завжди є можливість порівняльного прослуховування з нашими розробками АС наживо. Якщо якість та характер звучання наших АС вас влаштують, приймаємо на перелаштування ваші АС.

Нами були налаштовані до більш збалансованого та кращого звучання АС таких брендів: Magnat, Kef, Dali. Кілька авторських конструкцій, автори яких були не задоволені результатом звучання створених АС. Успішно створено кілька АС на базі динаміків замовників. Більшість проектів із описом зібрані тут: http://rush.kiev.ua/category/arxiv-modelej/

Кого зацікавили наші послуги, звертайтесь: http://rush.kiev.ua/contacts/


Тема поднималась пользователем Shemyakin 22 июл 2018, 22:38.
З повагою, Олександр.
https://www.facebook.com/rush.speakers
Аватара пользователя
Shemyakin
участник
 
Цитата
Возраст: 40
Откуда: Київ

Вернуться в Услуги и работа DIYров

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1