Продам програвач Densen B 410XS

Архів завершених лотів барахолки
Аватар користувача
Jaroslav
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3674
З нами з: 23 березня 2011, 17:22
Звідки: Львов
Подякували: 16 разів
Вік: 71
Контактна інформація:

Продам програвач Densen B 410XS

#1

Непрочитане повідомлення Jaroslav »

CD програвач датської фірми Densen.
Лицьова панель і верхній кожух є однією моноблочною деталлю, виточеною з алюмінію. Шасі виготовлено з того ж металу, відрізняється зразковою точністю підгонки кожної деталі і забезпечує максимальну жорсткість всієї конструкції. Невеликі хромовані «гудзики» кнопок позбавлені функціональних підписів на фасаді – вони перенесені на кромку верхньої межі.
За основу конструкції в 410XS був взятий програвач В-400 +. Створено повністю новий ATAPI-контролер для управління CD-приводом. За допомогою розробленого Densen програмного забезпечення контролер управляє не тільки приводом, але і всім призначеним для користувача інтерфейсом з пультом дистанційного керування та дисплеєм.
CD-привід, модифікований на фабриці Densen, забезпечений контролером генератора тактової частоти, що дозволяє материнській платі управляти системним тактовим генератором щоб уникнути тремтіння, яке може виникати при використанні одного генератора на передавальній і приймаючій стороні потоку даних.У блоці живлення В-410XS використовується масивний тороїдальний трансформатор власного виготовлення, обладнаний 4 окремими виходами, завдяки чому використовується 4 окремих джерела живлення. 4 конденсатора ємністю по 10 000 мФ складають сумарну ємність в 40 000 мФ. Для підсилювача така ємність не є чимось незвичайним, але для CD-програвача – справді гідна захоплення.
ЦАП і аналогові плати відділені від основної плати центрального процесора і можуть оновлюватися в міру вдосконалення технології. 410XS може бути вдосконалений до моделей В-420XS і В-440XS. 24-бітний ЦАП знаходиться в екранованому корпусі (щоб уникнути цифрових наводок) на аналогові схеми. В-410XS може інвертувати абсолютну фазу сигналу, так що на ньому будуть коректно відтворюватися навіть записи з помилковою фазою. В аналоговому каскаді використовується унікальна топологія без зворотнього зв’язку класу А. Вона ще більш вдосконалена в порівнянні з попередніми моделями і є одним з ключових елементів, які забезпечують виключно високу якість звучання В-410XS.
В410XS – результат прагнення глави компанії Densen Томаса Сіллесена створити CD-програвач, який не тільки перевершував би існуючі моделі Densen, але і служив відправною точкою для того, що можна очікувати від CD-програвача не тільки цінової категорії В-410XS, а й набагато більш високих рівнів вартості. В-410XS прозорий, динамічний, музично коректний і захоплюючий, з точною звуковою картиною і здатністю створювати надзвичайно життєве звучання, завдяки якому ви можете забути про те, що слухаєте “всього-на-всього” CD-програвач.
В-410XS обладнаний подвійними RCA виходами, цифровими коаксіальними виходом і входом і власним цифровим порталом Densen, що дозволяють використовувати апарат в якості окремого ЦАП-а або транспорту. Цифрові виходи можуть бути відключені. CD-програвач також обладнаний роз’ємом DenLink для зручної комутації з іншими пристроями Densen і створення мультирумних систем.
Як і вся техніка Densen, B-410XS потребує більш тривалого «розігріву», ніж програвачі інших марок. Можливо, це якось пов’язано з custom-made конденсаторами в системі харчування, яким потрібен час для формування, або з вихідними схемами без загального зворотнього звязку, особливо чутливими до живлення і реагуючими на найменші відхилення. Через двадцять-тридцять годин звучання істотно покращується.
B-410XS володіє розкішною макро і мікродінамікою. Всі музичні деталі передаються з надзвичайною докладністю, а контрасти – з видатною розбірливістю. За звукову сцену апарату також можна сміливо поставити п’ять балів – немає ні найменших відхилень ні в геометрії, ні в ешелонування, ні в фокусуванні.
Програвач майстерно передає все, що зосереджено на краях діапазону. Високі дуже натуральні і життєві, бас наповнений енергією, точний і гармонійно насичений.

Технічні характеристики:
Лінійні виходи: 2
Цифрові вихід / вхід: 2
Ємність блоку живлення: 40 000 мкФ
Цифро-аналогові перетворювачі: 2
Тип ЦАП: 24-бітові
Вага: 8 кг,
в упаковці 10 кг
Розміри (Ш x Г x В): 440 x 320 x 64 мм
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 2280 $
Вкладення
Densen B 410XS DSC_0562fm.JPG
Densen B 410XS DSC_0563fm.JPG
Densen B 410XS DSC_0564fm.JPG
Densen B 410XS DSC_0565fm.JPG
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Закрито

Повернутись до “Архів”