RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

Для тих, хто не лише слухає, а й робить апаратуру для прослуховування музики
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#76

Непрочитане повідомлення alnic »

SVS писав:Не такий страшний чорт, як його малюють.
Без конкретики все оно не страшно. Хороший ламповый однотакт в пределе приближается к такому же транзистору. Ибо смысл один и тот же. И цена тогда - соответствующая.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#77

Непрочитане повідомлення spiridon »

С корректором мечты порешали ? теперь обсудим усилители на дерьмовых 33 лампочках ? типа абы поддержать :yahoo:
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#78

Непрочитане повідомлення SVS »

alnic писав: Без конкретики все оно не страшно. Хороший ламповый однотакт в пределе приближается к такому же транзистору. Ибо смысл один и тот же. И цена тогда - соответствующая.
Це все залежить від підходу. Іншими словами, до якої секти належить претендент на володіння підсилювачем.
Хороша робота ПНЧ неможлива без якісного блоку живлення. Я противник мінімалізму в ємності конденсаторів блоку живлення підсилювача. Для прикладу, в моноблоці на 6С33С ємність конденсаторів вихідного каскаду від 2500 до 5500 мкФ, залежно від дизайну виробу (чим більше місця в корпусі, тим більша ємність, але фанатизм закінчується на ємностях 4700+2 попередніх ланки=5500). Завдяки цьому бас швидкий і повноцінний. Використовую я конденсатори гарних брендів індустріальної якості, ціна такого щастя 100-150 дол. Якщо релігія не дозволяє використовувати таку комплектацію, а вимагає щось типу Мундорфу, це з не самих дорогих, то різниця в ціні буде більшою, ніж на порядок, та й розмістити з них таку ємність мало куди можливо, місця займають багато. Звукову різницю при цьому можна помітити мало на якій системі. І така ситуація майже з усією комплектацією.
Інженерна справа часто не точна наука, а пошук компромісів, головне правильно визначити їх умови.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#79

Непрочитане повідомлення SVS »

spiridon писав:С корректором мечты порешали ? теперь обсудим усилители на дерьмовых 33 лампочках ? типа абы поддержать :yahoo:
спірідон, мухомори їсти не можна, це такі з червоними в білу цяточку грибочки, галюніки від них. А ти цим якраз займаєшся, будь обережним.
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#80

Непрочитане повідомлення mihail »

spiridon писав:С корректором мечты порешали ? теперь обсудим усилители на дерьмовых 33 лампочках ? типа абы поддержать :yahoo:
Затрахали ви вже своїми назвами !!!
Один пише 88 , або 66 лампа
другий - 33 лампочка :bad:
На ТЕХНІЧНОМУ форумі знаходитесь - а не у коптєрці у сАвецького прапорцика !

Пишіть правильно ! Нас читають багато людей !

У підвалі усякі думи , котрі лампу майже в руках не тримали теж так пишуть
Ось лампа 33 на фото !
На такій лампі спіридон підсилювач чув ??
Вкладення
s-l1600.jpg
s-l500.jpg
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#81

Непрочитане повідомлення хохол »

mihail писав:
Затрахали ви вже своїми назвами !!!
Один пише 88 , або 66 лампа
другий - 33 лампочка :bad:
На ТЕХНІЧНОМУ форумі знаходитесь - а не у коптєрці у сАвецького прапорцика !

Пишіть правильно ! Нас читають багато людей !

У підвалі усякі думи , котрі лампу майже в руках не тримали теж так пишуть
Ось лампа 33 на фото !
На такій лампі спіридон підсилювач чув ??
Через пост раніше, так розумію мова йде про 6С33С
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#82

Непрочитане повідомлення alnic »

SVS писав: Це все залежить від підходу. Іншими словами, до якої секти належить претендент на володіння підсилювачем.
Безусловно, согласен. В моей секте, в свое время, в хорошем усилителе электролитам места не было. В БП стояли Шизуки и Солен, 3000 мкФ на канал. В катодах тоже, наборы Тесла, бумага/воск. Но существуют и другие концепции, где количество переходит в качество, когда набор в пол Фарады похер вообще, из чего набран, ничиконы с хемиконами. Там кДж на Ватт столько, что только д'Агостино еле угонится, и в точке зенита хайэнда разница между камнем и лампой растворяется, как эфир в космосе. Про лампы даже не буду встревать в полемику... 6С33С должны стоят в МиГах, для того и созданы были. Хорошие лампы - крепкие.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#83

Непрочитане повідомлення SVS »

alnic писав:Безусловно, согласен. В моей секте, в свое время, в хорошем усилителе электролитам места не было. В БП стояли Шизуки и Солен, 3000 мкФ на канал. В катодах тоже, наборы Тесла, бумага/воск. Но существуют и другие концепции, где количество переходит в качество, когда набор в пол Фарады похер вообще, из чего набран, ничиконы с хемиконами. Там кДж на Ватт столько, что только д'Агостино еле угонится, и в точке зенита хайэнда разница между камнем и лампой растворяется, как эфир в космосе. Про лампы даже не буду встревать в полемику... 6С33С должны стоят в МиГах, для того и созданы были. Хорошие лампы - крепкие.
Никогда не говори никогда. Завжди має бути місце сумніву, категоричність ознака малоосвічкїенності.
Давайте влаштуємо в Дніпрі междусобойчик. Я привезу два центнери підсилювачів, а бажаючі свою персону. Узгодити це з приймаючою стороною звісно треба, але не думаю, що буде великою проблемою. До мене у Вінницю можете їхати без особливого упередження, увагою не обділю.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#84

Непрочитане повідомлення alnic »

SVS писав: Никогда не говори никогда. Завжди має бути місце сумніву, категоричність ознака малоосвічкїенності.
Давайте влаштуємо в Дніпрі междусобойчик. Я привезу два центнери підсилювачів, а бажаючі свою персону. Узгодити це з приймаючою стороною звісно треба, але не думаю, що буде великою проблемою. До мене у Вінницю можете їхати без особливого упередження, увагою не обділю.
Мерси, конечно, но... из секты давно вышел. Междусобойчики тоже, какой в них смысл? Все давно дезинтегрировано и продано, осталось только понимание, в памяти.

Если найду схему корректора моей мечты, обязательно покажу. Я его чудом не сделал, слава аллаху. Посмеемся))
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#85

Непрочитане повідомлення spiridon »

А для чего ? Алнику ниче доказывать не нужно , я кое что слушал из ваших изделий ,это радиокружок для начинающих , все эти совместные прослушивания -это больше повод для общения или маркетинга для особо продвинутых -посмотреть ,что слушают,на что обращают внимание ,какова мода и прочее ...с такой точки зрения междусобойчик оправдан ,но не в Днепре -там выводы местные мафиози давно сделали :yahoo:
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#86

Непрочитане повідомлення alnic »

spiridon писав:,но не в Днепре -там выводы местные мафиози давно сделали :yahoo:
Реально - страшные люди :hi:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 36
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1458 разів
Подякували: 4122 разів

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#87

Непрочитане повідомлення Fisha »

SVS писав: Моноблоки на 6С33С, стерео на Г-811 і моноблоки на 6С33С+Г811.
Вже не можете, виставка була в листопаді.
а в этом году когда? я все равно там буду примерно в это время, мне + - пару недель сдвинуться без проблем
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#88

Непрочитане повідомлення SVS »

по-моєму простіше тут організуватися.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 36
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1458 разів
Подякували: 4122 разів

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#89

Непрочитане повідомлення Fisha »

я в варшаве полюбому буду, не с целью слушать музыку
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#90

Непрочитане повідомлення SVS »

Fisha писав:я в варшаве полюбому буду, не с целью слушать музыку
а мене в цьому році там може і не бути, учасником виставки маю на увазі
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#91

Непрочитане повідомлення SVS »

Запустив другий екземпляр на іншому типі ламп. Схема одна і та сама (за винятком коректуючих та катодних ланцюжків, які підібрані під іншу лампу), звук інший. На черзі третій апарат зі своїм варіантом звучання.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#92

Непрочитане повідомлення SVS »

Пройшло трохи часу. Зробив третій варіант, без поспіху всі послухав, зрівняв їх між собою. Це саме зробив ще й разом із знайомими.
Явного фаворита немає, два варіанти оцінені приблизно однаково, але аутсайдер є. Буду робити з нього фаворита.
Перший поїхав на прослуховування до Дніпра. Чекаю на результат змагання конструкції з комплектацією.
Аватар користувача
Blues Man
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 263
З нами з: 09 січня 2011, 12:32
Подякував: 329 разів
Подякували: 189 разів
Вік: 39
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#93

Непрочитане повідомлення Blues Man »

SVS писав:Пройшло трохи часу. Зробив третій варіант, без поспіху всі послухав, зрівняв їх між собою. Це саме зробив ще й разом із знайомими.
Явного фаворита немає, два варіанти оцінені приблизно однаково, але аутсайдер є. Буду робити з нього фаворита.
Перший поїхав на прослуховування до Дніпра. Чекаю на результат змагання конструкції з комплектацією.
Здравствуйте, Сергей.

В Киев планируете корректор отправлять? ;)
...Когда хорошему человеку плохо - это БЛЮЗ...
...Когда плохому человеку хорошо - это ПОПСА...

www: https://audioheritagesale.olx.ua/
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#94

Непрочитане повідомлення SVS »

Blues Man писав: Здравствуйте, Сергей.

В Киев планируете корректор отправлять? ;)
Добрий вечір.

Планую наступного тижня виставити демонстраційний зразок.
Аватар користувача
Blues Man
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 263
З нами з: 09 січня 2011, 12:32
Подякував: 329 разів
Подякували: 189 разів
Вік: 39
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#95

Непрочитане повідомлення Blues Man »

SVS писав: Добрий вечір.

Планую наступного тижня виставити демонстраційний зразок.

:greeting: Отлично!

А где можно будет послушать ?
...Когда хорошему человеку плохо - это БЛЮЗ...
...Когда плохому человеку хорошо - это ПОПСА...

www: https://audioheritagesale.olx.ua/
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#96

Непрочитане повідомлення SVS »

Blues Man писав:[
:greeting: Отлично!

А где можно будет послушать ?
Салон Audio-heritage знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Автозаводська 2, корп. 18
https://goo.gl/maps/QLXDYBMBmEJ2
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 36
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1458 разів
Подякували: 4122 разів

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#97

Непрочитане повідомлення Fisha »

и так, фонокор SVS поехал к следующему желающему
к тому времени у меня в один момент оказалось два фонокора - один неизвестного мне мастера, второй SVS
сравнивал со встроенным фонокором в авторский пред serega на черепашках телефункен ef12, транзисторный пред mcintosh c28
вкратце опишу звук моих фонокоров что б было ясно с чем сравнивал

1 пред serega - мм, звук комфортный, не напрягающий, немного с подчеркнутым вокалом, за его цену претензии только к басу - он малодетальный и и не быстрый. звук можно описать как винтажный. вцелом он меня устраивал лет 7, сейчас просто хочется другого уровня

2 пред mcintosh c28 - на борту мм и мс, головок мс у меня нету. сейчас на ибее за него хотят 1-1.2 куе, пожалуй 1 куе это его разумный максимум. бас получше чем у предыдущего, он плотнее, его больше, во всем диапазоне прозрачнее, замутненности нет, детализация достаточная для меня но не для любителей циков. по внешней красоте однозначно мой фаворит :rolleyes:

3 SVS - на борту мм и мс, отлично сделан, стильно, аккуратно, тяжелый. фото не делал, внутрь не заглядывал.
тяжелый, около 9 кг если не ошибаюсь, отверстия перфорации над лампами в крышке, на них было довольно тепло, зимой бы кошка точно оценила это преимущество :biggrin: , остальной корпус вполне нормальной температуры
звук мне понравился, он плотный, объемный, слегка темнее чем у mcintosh. по звуку ровный, каких либо подчеркиваний не заметил, достает много деталей, но подает их кофортно, девайс меломанский а не удифильский. сцена достаточно широкая и глубокая, расстановка инструментов в порядке. прослушивание 2-3 дисков подряд не утомляло (у меня вообще такие девайсы не задерживаются)
на нескольких дисках я предпочел mcintosh, даже не смог понять почему, может просто показалось - скорее вкусовщина или привычка, но на большинстве этот фонокор был однозначно поинтереснее чем mcintosh
вобщем очень приятный фонокор, однозначно один из лучших авторских что я слушал, несмотря на то что были девайсы в два раза дороже

4 неизвестного мне мастера - на борту мм. дальше цитирую себя - отлично сделан, стильно, аккуратно, тяжелый. фото не делал, внутрь не заглядывал.
по весу 8 кг, размер корпуса меньше на треть, внутри кошерные деталюшки.
к нему можно приписать все что я написал про фонокор 3, но только по всем пунктам с вишенкой на торте - звук еще плотнее, сцена точнее, вокал живой, бас очень быстрый, четкий, рельефный, барабанная дробь отыгрывает без задержек, в тарелках слышно медь - похоже на живые (хотя у меня винтажная акустика и на ней тарелки никогда не отыгрывали так как реале можно услышать стоя рядом с барабанной установкой)
однозначно лучший фонокор из всех слышанных мной.

p/s/
фирменных фонокоров я не слушал ни одного
слушал примерно 10 +- авторских в цене до 1 куе

p/p/s/
на очереди еще пара в скором времени

заходите на мою страницу на фейсбук (если я когда то там зарегаюсь :biggrin: ) ставьте лайки (или я хз что там ставят), шлите лишнюю технику - всегда готов послушать :mocking:
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#98

Непрочитане повідомлення SVS »

Дякую за відгук. Особисте враження це дуже цінна інформація, вона допомагає розробнику рухатись в потрібному напрямку.
Апарат планується виготовляти у кількох виконаннях, це сама проста і дешева версія. В більш просунутих звучання зміниться відповідно.
Апарат зараз у Києві, адреса в постах вище.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#99

Непрочитане повідомлення SVS »

Blues Man писав:
:greeting: Отлично!

А где можно будет послушать ?
Вийшло послухати?
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 93
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

#100

Непрочитане повідомлення SVS »

Fisha писав:
3 SVS - на борту мм и мс, отлично сделан, стильно, аккуратно, тяжелый. фото не делал, внутрь не заглядывал.
тяжелый, около 9 кг если не ошибаюсь, отверстия перфорации над лампами в крышке, на них было довольно тепло, зимой бы кошка точно оценила это преимущество :biggrin: , остальной корпус вполне нормальной температуры
звук мне понравился, он плотный, объемный, слегка темнее чем у mcintosh. по звуку ровный, каких либо подчеркиваний не заметил, достает много деталей, но подает их кофортно, девайс меломанский а не удифильский. сцена достаточно широкая и глубокая, расстановка инструментов в порядке. прослушивание 2-3 дисков подряд не утомляло (у меня вообще такие девайсы не задерживаются)
на нескольких дисках я предпочел mcintosh, даже не смог понять почему, может просто показалось - скорее вкусовщина или привычка, но на большинстве этот фонокор был однозначно поинтереснее чем mcintosh
вобщем очень приятный фонокор, однозначно один из лучших авторских что я слушал, несмотря на то что были девайсы в два раза дороже

4 неизвестного мне мастера - на борту мм. дальше цитирую себя - отлично сделан, стильно, аккуратно, тяжелый. фото не делал, внутрь не заглядывал.
по весу 8 кг, размер корпуса меньше на треть, внутри кошерные деталюшки.
к нему можно приписать все что я написал про фонокор 3, но только по всем пунктам с вишенкой на торте - звук еще плотнее, сцена точнее, вокал живой, бас очень быстрый, четкий, рельефный, барабанная дробь отыгрывает без задержек, в тарелках слышно медь - похоже на живые (хотя у меня винтажная акустика и на ней тарелки никогда не отыгрывали так как реале можно услышать стоя рядом с барабанной установкой)
однозначно лучший фонокор из всех слышанных мной.
Враження нового слухача цінні тим, що він може звернути увагу на те, на що ти вже не звертаєш, як казав Шарапов "око замилюється", тільки тут це стосується вуха. Шляхом нескладної модернізації на торті з'явилась вишенька. Можливо навіть не одна, крім покращення вищезгаданих параметрів, звук став ще детальніший, хоч до детальності питань не було.
Відповісти

Повернутись до “Власними руками”