Советско-Русский рок.

Обговорення музичних стилів, гуртів, виконавців, альбомів тощо
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#201

Непрочитане повідомлення 4ward »

хохол писав:
а хто Вам цікавий? (це я просто цікавлюся)
завжди щиросердо (звідки підозри)
я не параноїк. і не надійтеся :)
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#202

Непрочитане повідомлення 4ward »

І тута "прокидаються" отакі небайдужі, які в цьому контексті вже кажуть про совість, справедливість, по типу, у деяких їх нема, у других - є, про суспільство, уряд... - так цеж і була задача ворога, бо була тиша і раптом почали сваритись...
тобто, якщо існують умови, в котрих кудись слід вести стадо, то проблемою стають такі як я, а не бидло, котре приймає слова забужки за чисту монету і просто знищує всіх, хто думає (БЕЗ припущень) інакше (інакше, аніж забужка)? Ну, це як всі здають дружним стадом лаве на унітази в школах і тд, і вни мають знищити любого, хто "проти"?
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Советско-Русский рок.

#203

Непрочитане повідомлення хохол »

4ward писав:
дякую за відповідь.
перша частина вашої відповіді мудра. І мені приємно це чути. А от щодо другої частини, то я підозрював, що з нею "проблеми", і тому я ніяк не можу вам донести свою позицію. Якщо до суті, то справа тут така: вам не слід тиснути на Особистостей також :) Якщо ви вважаєте працю рокерів потрібною, але далі щось не зрозуміле, то не робіть поспішних виводів (про "облічітєльство"; про "при чому тут боротьба, совість і тп". Дайте мєсто для шага вперед тим, хто розуміє, про що мова. І тоді, по ситуації, і ви зможете зрозуміти. Нє рубітє сплєча, протестуйте :)
Добре, йдіть вперед, несіть світло! а ми, сірі, залишимось со своїми КінгКрімсонами, усілякими ДжакомоЛуазьями та СтівіХеккетами десь взаду, бо поки ще не розуміємо нічого про советско-русский рок, дерзайте, бо дуже побоююся шо вже все, не зрозумію я...
то я пішов звідциля, бо вже важко залишатись сурйозним
:)
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#204

Непрочитане повідомлення 4ward »

Хохол. Я так не казав. Для чого ви заводите ситуацію на манівці? Якщо ви забули, я казав, що ви мудро мислите. І не раз казав.
Якщо це вас зачіпає так, як то людина не бачить чи не хоче бачити свою ПОМИЛКУ, а замість цього позиціонує це як свій ПОЗОР - це хибна позиція, це когнітивна хиба в нарцисів. Можливо, ви запозичили у них цю хибу в якості "мудрої моделі". Я вас не збирався позорити (звідки такі думки?), а лише відстоюю свою позицію.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Советско-Русский рок.

#205

Непрочитане повідомлення хохол »

4ward писав: а хто Вам цікавий? (це я просто цікавлюся)


я не параноїк. і не надійтеся :)
В мене э Гребенщіков "Соль", я його взяв з цікавісті, бо там грають дуже цікаві "гості", більш нікого руских немає
Все, це останнє...
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#206

Непрочитане повідомлення 4ward »

бидлом я називаю тих, хто в києві зарізав батька, який не хотів здавати кошти "на потреби школи". А стадом - називаю умови (стадо-умови), в яких це бидло почувається як суспільство в совку, суспільство, котрому навіть гасла на вітринах магазинів показували вірний шлях, а всіх інших, хто випадав за межі шляху стада - кожен представник стада міг вийти, і засудити за позасистемність, чи як ненормальність, чи як форму випаду з суспільства, як "псіхів" і тд.
Востаннє редагувалось 11 лютого 2018, 12:29 користувачем 4ward, всього редагувалось 1 раз.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#207

Непрочитане повідомлення 4ward »

бидло - ті, хто приймають слова забужки за чисту монету і просто знищують всіх, хто думає (БЕЗ припущень) інакше.
в цьому і задумка забужки і вятровича. вони ціляться на бидло для формування і підтримки стадо-умов (ці умови існували і до забужки)
Востаннє редагувалось 11 лютого 2018, 12:47 користувачем 4ward, всього редагувалось 3 разів.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#208

Непрочитане повідомлення 4ward »

несіть світло!
я не хворий, і не надійтеся. І не наївний.
P.S.світлом цой називав "вихід з ситуації, котра склалася", а не те що "він несе світло".
Востаннє редагувалось 11 лютого 2018, 12:36 користувачем 4ward, всього редагувалось 1 раз.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#209

Непрочитане повідомлення 4ward »

вам може не подобатися Цой. Вам може бути пофіг на слова забужки. Але ви не повинні знищувати тих, кому не пофіг слова забужки (і ті, кому не пофіг - проти, коли). Ось всього лиш.
Пофігізм у знищенні (всмислі "мені пофіг, тому я знищую", а не в іншому значенні) - це якраз "стєна из кєрпічєй-аблаков, яка крєпка". Лише.
Востаннє редагувалось 11 лютого 2018, 12:53 користувачем 4ward, всього редагувалось 1 раз.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#210

Непрочитане повідомлення 4ward »

Ноам Хомский: 10 способов управления массами
http://korysno.pro/noam-homskij-10-spos ... ?_utl_t=gp
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#211

Непрочитане повідомлення 4ward »

бидло - це ті, хто пожирає, знищує тих, хто поряд і цим сприяють самототальності спільноти.
А ті, кому "пофіг" - це "сплячі" (кагбе в сплячому режимі). Вони ще не "проти" тут, ну і не "за"; мєсто для шага вперьод не забирають, але і не вважають за потрібне просто мати думку щодо цього (щоб у випадку чого - просто ЛИШЕ протестувати)

Каждий скажет все, что бьіло "не так", и пойдут все под пастушью свирель дружньім стадом на бойню(с) Всмислі, в ситуації, коли інші просто не виказують свій протест (йдеться про пофігізм щодо вираження протесту, а не про "с голой жопой на шашку лезть") - все стадо піде на бойню, і виказувати все, "що було "не так"" - вже буде пізно.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#212

Непрочитане повідомлення 4ward »

Хохол, я не казав, що ви пожираєте. І не казав, що вам пофіг, коли пожирають інші. Я застережував вас "що не має бути пофіг, коли інші пожирають і ви при цьому пожираєте теж", бо тут не відомо як у вас з цим.
Я казав, що вам пофіг - всмислі байдуже щодо розгяду цієї ситуації, а не інакше (всмислі, що ви не задумувалися над цим). А поскільки ви ведете зі мною діалог, то таки, можливо, вам і не байдуже.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
ESP
Пости в темі: 1
Повідомлень: 6
З нами з: 11 серпня 2018, 20:18
Звідки: Украина
Подякували: 1 разів

Re: Русский рок

#213

Непрочитане повідомлення ESP »

4ward писав: розумні люди є! :yahoo:
мне наверное RAC ближе по душе чем ROCK ...
Rock Against Communism
Відповісти

Повернутись до “Музика”