и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 619
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: и всё же

#8126

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

да рахуй собі шо хочеш
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8127

Непрочитане повідомлення Neprus »

Результати незалежного розслідування компанії Kroll підтвердили, що ПАТ #Приватбанк було об'єктом масштабних та скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом 10 років до націоналізації, що призвело до завдання банку збитків щонайменше на $5.5 млрд.

Кролл підтверджують, що 95% корпоративних кредитів Приватбанку перед нацвоналізацією було видано компаніям, пов‘язаним із акціонерами. «Банк в банку» - таємна структура, що займалась цими операціями налічувала 500 працівників

ще раз:
У ВКЛАДНИКІВ ПРИВАТБАНКУ (У НАС З ВАМИ), ВКРАДЕНО 5,5 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ.
Зараз би дуже хотілося почути коментарі тих ідіотів, які голосували за партію УКРАЛ, за контрактну армію Ківерців, за поповнення бюджетів міст з офшорів і за патріотичного патріота Беню, який так весело пьйот кохвє

Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8128

Непрочитане повідомлення хохол »

Neprus писав:...
ще раз:
У ВКЛАДНИКІВ ПРИВАТБАНКУ (У НАС З ВАМИ), ВКРАДЕНО 5,5 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ.
Зараз би дуже хотілося почути коментарі тих ідіотів, які голосували за партію УКРАЛ, за контрактну армію Ківерців, за поповнення бюджетів міст з офшорів і за патріотичного патріота Беню, який так весело пьйот кохвє[/i]
Я, особисто, ні є (і не був) прихильник Бєні, чи Укропу, але це чисто маніпуляція, ось я працюю з Приватбанком, з мого рахунку поки ще не вкрадено ні копійки...
:)
Як на мене, подібна подача наводить тінь на самі розслідування (імхо)
Аватар користувача
mvv
ветеран
Пости в темі: 358
Повідомлень: 4331
З нами з: 03 грудня 2010, 00:28
Звідки: Київ та поруч
Подякував: 2030 разів
Подякували: 6033 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#8129

Непрочитане повідомлення mvv »

Я не прихильник різких рухів, але не втримався...
25446179_1807777222853190_5252679079311559050_n (1).jpg
Треба щось робити з цим...
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: и всё же

#8130

Непрочитане повідомлення Karmadon »

хохол писав:Ну ваще-та Fundorin, как я понял, предложил аналогию на "безальтернативность" на март 2019
Добкин?
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: и всё же

#8131

Непрочитане повідомлення Karmadon »

mvv писав:але не втримався...
vk.com ?
Нормально, гарний ресурс ;)
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8132

Непрочитане повідомлення хохол »

Karmadon писав:
Добкин?
Бу-га-га :)
кстати, я не говорил, шо разделяю взгляды на подобные аналогии, фильм видимо хорош, но к нашим реалиям вряд ли подходит, разве что, мысль, что "властные" рожи надо менять)))
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 269
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: и всё же

#8133

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Karmadon писав:
Добкин?
Вот интересно, а никто не задумывался о кандидатуре Витьки Медведчука?!
... а то, он какой-то почти "незапятнанный" ничем, стоит тихонько в сторонке и ждёт, когда к нему потянутся люди.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 173
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: и всё же

#8134

Непрочитане повідомлення SVS »

Nikos(arcam) писав: Вот интересно, а никто не задумывался о кандидатуре Витьки Медведчука?!
... а то, он какой-то почти "незапятнанный" ничем, стоит тихонько в сторонке и ждёт, когда к нему потянутся люди.
Стуса йому до кінця життя вистачить.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#8135

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Nikos(arcam) писав: Вот интересно, а никто не задумывался о кандидатуре Витьки Медведчука?!
... а то, он какой-то почти "незапятнанный" ничем, стоит тихонько в сторонке и ждёт, когда к нему потянутся люди.
А в этом то и есть самая похабная похабЕнь...
То что его ГОТОВЯТ - это однозначно... :diablo:
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 269
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: и всё же

#8136

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Дмитрий Медведев писав: А в этом то и есть самая похабная похабЕнь...
То что его ГОТОВЯТ - это однозначно... :diablo:
Вот и я о том же.
... причем, пролезть может, как ещё и самый, что ни на есть, невь...бенный "спаситель - миротворец".
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 127
Повідомлень: 2567
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: и всё же

#8137

Непрочитане повідомлення Eugene »

Neprus писав:Результати незалежного розслідування компанії Kroll підтвердили, що ПАТ #Приватбанк було об'єктом масштабних та скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом 10 років до націоналізації, що призвело до завдання банку збитків щонайменше на $5.5 млрд.

Идет какая-то грязная игра с подменой понятий и манипуляциями общественным мнением. Банк – это инструмент, а им пользуются конкретные люди. Да, молотком можно забить гвоздь, а можно убить. Причем здесь Приват банк, или Болт банк, или Хрен банк. Ну, так если знаете, и есть доказательства - так и скажите, кто конкретно занимался махинациями. А то какие-то опосредованные обвинения через задний проход, мол - сами догадайтесь и подозревайте.

С уважением.

P.S. Как клиент Приват, я не имею к нему претензий за много лет. Кто эти «нас с вами»?
Аватар користувача
AleksR
ветеран
Пости в темі: 186
Повідомлень: 1107
З нами з: 15 листопада 2011, 10:07
Звідки: Ukraine
Подякував: 800 разів
Подякували: 1916 разів

Re: и всё же

#8138

Непрочитане повідомлення AleksR »

Eugene писав:[

P.S. Как клиент Приват, я не имею к нему претензий за много лет. Кто эти «нас с вами»?
Я например :biggrin:
Аватар користувача
JLT_2011
учасник
Пости в темі: 247
Повідомлень: 406
З нами з: 11 грудня 2011, 23:10
Звідки: Україна м.Кам'янське
Подякував: 422 разів
Подякували: 178 разів

Re: и всё же

#8139

Непрочитане повідомлення JLT_2011 »

Saburov S.A.M. писав:да рахуй собі шо хочеш
Та нарухунок тебе і таких як ти "проукраїнциів",я вже давно все прорахував. :cray:
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8140

Непрочитане повідомлення Neprus »

Eugene писав: Идет какая-то грязная игра с подменой понятий и манипуляциями общественным мнением. Банк – это инструмент, а им пользуются конкретные люди. Да, молотком можно забить гвоздь, а можно убить. Причем здесь Приват банк, или Болт банк, или Хрен банк. Ну, так если знаете, и есть доказательства - так и скажите, кто конкретно занимался махинациями. А то какие-то опосредованные обвинения через задний проход, мол - сами догадайтесь и подозревайте.

С уважением.

P.S. Как клиент Приват, я не имею к нему претензий за много лет. Кто эти «нас с вами»?
хохол писав: Я, особисто, ні є (і не був) прихильник Бєні, чи Укропу, але це чисто маніпуляція, ось я працюю з Приватбанком, з мого рахунку поки ще не вкрадено ні копійки...
Кто конкретно виноват? Так Kroll - это ещё не прокуратура Украины. Ждите развития сюжета.
Поскольку дырки Привата рефинансировались из бюджета, то украли 5,5 млрд. именно у каждого гражданина Украины.
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 125
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: и всё же

#8141

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

хохол писав:Ну ваще-та Fundorin, как я понял, предложил аналогию на "безальтернативность" на март 2019, ...и ужеж обсуждали, как-раз в 2014 сделали правильный выбор, и, кстати, безальтернативностью в 14-том не пахло
Ну тогда аналогии с Британией 1940-го опять-таки некорректны.
Аватар користувача
parfumer67
слухач
Пости в темі: 84
Повідомлень: 630
З нами з: 05 лютого 2011, 10:48
Звідки: Харків, УКРАЇНА
Подякував: 9750 разів
Подякували: 1305 разів
Вік: 56

Re: и всё же

#8142

Непрочитане повідомлення parfumer67 »

Saburov S.A.M. писав: сам факт існування в тебе цього питання, все пояснює.
я, звісно, не хочу нікого образити, але ж варто нам усім ще раз згадати:
"лише йолоп завжди впевнений у своїй правоті.... людина ж освічена завжди має сумніви..."
не тре ставитися категорично до оппонента - час буває не завжди на боці більшості..
впевнений, кожен бажає кращого, але ж терні до кращого в кожного різні. варто шукати не розбіжності з опонентом, а спільне.
з повагою,...
особисто: категорично проти складу Ради, поки що загалом підтримую дії ПАП як голови країни
все мине... і це мине.
+38 067 507 17 77. Олександр
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 619
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: и всё же

#8143

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

я просто перебірливий в харчах(опонентах).
Серед них завжди виокремлюю невелику умовну категорію, з якою вважаю будь-яку дискусію, аргументацію і т.д. даремним витрачанням часу, нікчемним і безперспективним заняттям.

А йолопи.. окрім "завжди впевнених" є і друга категорія йолопів - ті що "завжди в сумнівах". І не грає ролі, освічені вони при цьому йолопи, чи неосвічені йолопи.
В чому мені сумніватись, а в чому бути впевненим - розберусь і без перших, і без других.
Востаннє редагувалось 17 січня 2018, 09:19 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
parfumer67
слухач
Пости в темі: 84
Повідомлень: 630
З нами з: 05 лютого 2011, 10:48
Звідки: Харків, УКРАЇНА
Подякував: 9750 разів
Подякували: 1305 разів
Вік: 56

Re: и всё же

#8144

Непрочитане повідомлення parfumer67 »

Saburov S.A.M. писав:я просто перебірливий в харчах(опонентах).
Серед них завжди виокремлюю певну умовну категорію, з я кою вважаю будь-яку дискусію, аргументацію і т.д. даремним витрачанням часу, нікчемним і безперспективним заняттям.
А йолопи.. окрім "завжди впевнених" є і друга категорія йолопів - ті що "завжди в сумнівах".
В чому мені сумніватись, а в чому бути впевненим - розберусь і без перших, і без других.
звісно - так то ваше право. як і в інших. відокремлювати категорії.
з повагою,...
все мине... і це мине.
+38 067 507 17 77. Олександр
Castle

Re: и всё же

#8145

Непрочитане повідомлення Castle »

Хм...цікаві Ви люди, що термінологію "проукраінство" розглядаєте виключно в політичній площині :)
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 244
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8146

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Castle писав:Хм...цікаві Ви люди, що термінологію "проукраінство" розглядаєте виключно в політичній площині :)
Це як певна категорія людей висміювала в людях свідомість, називаючи їх "свідомитами" - тобто щирість помислів та свідомість в них викликало огиду.
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 127
Повідомлень: 2567
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: и всё же

#8147

Непрочитане повідомлення Eugene »

Neprus писав: Кто конкретно виноват? Так Kroll - это ещё не прокуратура Украины. Ждите развития сюжета.
Поскольку дырки Привата рефинансировались из бюджета, то украли 5,5 млрд. именно у каждого гражданина Украины.
Есть такая очень хорошая украинская пословица – не кажи гоп, поки не перескочив.
А то у нас прямо не государственные органы, а средства массовой информации какие-то, вместе с судом и прокуратурой заодно. Сколько у нас всякие министры прокуроры ГОП кричали, а в итоге получается – ПУК.

Дышать уже нечем.

С уважением.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8148

Непрочитане повідомлення Neprus »

Eugene писав: Есть такая очень хорошая украинская пословица – не кажи гоп, поки не перескочив.
А то у нас прямо не государственные органы, а средства массовой информации какие-то, вместе с судом и прокуратурой заодно. Сколько у нас всякие министры прокуроры ГОП кричали, а в итоге получается – ПУК.

Дышать уже нечем.

С уважением.
А кто в данном случае сказал гоп прежде времени?
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8149

Непрочитане повідомлення хохол »

Neprus писав: А кто в данном случае сказал гоп прежде времени?
Трудно поверить, шо вы это серьезно...
Приведите пример хоть одного громкого разоблачения доведенного до логического конца, и с "этим", думаю, когда закончится обличительный запал, будет то же самое - "договорятся" и "поделят", в худшем варианте, после долгих расследований выяснится, шо махинации были в рамках наших законов, потому шо законы такие, под них же и писаны
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 82
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: и всё же

#8150

Непрочитане повідомлення koba »

Eugene писав: Идет какая-то грязная игра с подменой понятий и манипуляциями общественным мнением. Банк – это инструмент, а им пользуются конкретные люди. Да, молотком можно забить гвоздь, а можно убить. Причем здесь Приват банк, или Болт банк, или Хрен банк. Ну, так если знаете, и есть доказательства - так и скажите, кто конкретно занимался махинациями. А то какие-то опосредованные обвинения через задний проход, мол - сами догадайтесь и подозревайте.

С уважением.

P.S. Как клиент Приват, я не имею к нему претензий за много лет. Кто эти «нас с вами»?
Что-то не совсем понятно:
- по результатам расследования детективов компании с репутацией в мире
- заявлено, что перед приватизацией находившиеся в банке деньги вкладчиков, бывшее руководство банка выдало в виде кредитов, причём 95% из них структурам, связанным с акционерами/хозяевами банка с нулевыми шансами на возврат
- и таким образом украло средства банка на сумму $5.5 млрд.
- по результатам этого расследования Приватбанк подаёт иск в Высокий Лондонский Суд, который назовёт имена виновных. Или определит их невиновность.

Eugene, в каком пункте подвох?
Востаннє редагувалось 16 січня 2018, 22:31 користувачем koba, всього редагувалось 1 раз.
Зе: вы сделали это вместе!
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”