Акустичні системи Rush-speakers

Інформація про техніку, салони, дилерів
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#76

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав: Мій свідомий вибір - це тональний баланс АС, вважаю це найголовнішим фактором. Я про це писав ще на початку теми, не всі розділяють цей підхід. Догодити всім не можливо, я не збираюсь цього робити.
Із якими комплектуючими фільтрів можна цього досягти - то вже справа розробника АС. Із задоволенням обходився б без фільтрів, якби то було можливо.
Знайдем кращу альтернативу провокаційним деталям - будем використовувати їх. Від доступного поліпропілену враження негативні, треба пробувати інші варіанти.
Ще раз повторюсь, немає взагалі ніяких проблем із замовленням будь-яких комплектуючих. На кінцеву вартість це не суттєво впливає (звісно, в розумних межах), тільки на час доставки.

Я в курсі. Читаю, вивчаю, експериментую вже давно. Власне мої висновки: реальних корисних даних зі слухової експертизи небагато, інше не цікаво.
Із задоволенням вислухаю реальні результати експериментів тих хто їх проводив (не посилання на теоретичні викладки).
Дякую, мені зрозуміло. Таки є сподівання шо К73-17 це не на завжди :), бо навідь в совєйской акустиці, з тих чим пишалися, і то ставили МБМ (вибачайте, не втримався, це в останнє)))
Ну, а на рахунок експериментів, то як на мене, головне це власні, та й чужі теж тока на собі переверять, про теоретизування взагалі мовчу)
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#77

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:Володя, ну и "доколупались", аж страшне...)) Я написал, что не ачх единой, Ярослав спросил про выступы, а Денис напомнил, что Сисам грили не нужны, их ногой задень, ниче не случится... Ты как считаешь, это субъективные вещи? Я считаю, что нет.

А советы в стране советов всегда воспринимаются в штыки, с дулей в кармане)) Никто и не рассчитывает.
Я вдячний за інтерес до цієї теми, але давайте будемо більш конструктивними.

Менш за все мені хочеться копатись в особистих "хто що кому казав". Чесно.

alnic, Вам щодо ФЧХ я написав, Ярославу про виступи відповів, із Денисом обговорили (частково) розподільну здатність..

jra7
Подивіться уважніше.
dukua писав:
Ok, got it! :ok:
Ви це чомусь по-своєму інтерпретуєте:
Дукуа процитував ТС,і помістив смайлик СТОП рівному звуку "під бренди " !!!!!! Зразкове ачх, мінімізованні нерівності автоматом стає музикальністю, рівний звук " під бренди"--- такому стилю СТОП ! Для кого він ? Відповідь сама напрошується !
Де я писав "автоматом"?? Ви розробник АС? Ви можете адекватно оцінити роботу з проектування, налаштування АС? Яким "автоматом"?
Так, добре видно як Вас особисто дратує те що ми робимо, і навіть не тому що "не слухав але вже засуджую", а лиш тому що це не вкладається у Ваші уявлення.
Востаннє редагувалось 13 січня 2018, 15:00 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#78

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:
Интересный оборот, причем не в первый раз) Насчет выслушать, это Вы к потенциальным покупателям что ли обращаетесь? Или к производителям, которых, как выше сказали авторитетные люди, тут просто нет? (кстати, что им тут делать, непонятно, но прислушаемся к авторитетам) Это уже смахивает на радиокружок при реабилитационном центре районного диспансера. Не приходило в голову накупить деталюшек нормальных и выслушать самим?
Вас теж коробить? Соррі, я не ставив собі за мету догодити всім..
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#79

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:тупо по доколупуватись.

Питали доречі про в чому фішка, так як раз в тому, шо цитував Дукуа і є фішка: рівний звук "під бренди" із шикарними корпусами за недорого.

Не всім таке потрібно ? - ясєн красєн. Ну і шо? Не можуть всі виробляти і продавати безкомпромісний хай енд, або антикварну намолену рухлядь.
Як на мене, то для України обрана Rush ніша - далеко не найгірше рішеня.
Загалом все так, але уточню. Не "під бренди", yuri_kov питав щодо точок відліку в хайенді, я вказав бренди, звучання яких мені особисто до вподоби.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#80

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: Дякую, мені зрозуміло. Таки є сподівання шо К73-17 це не на завжди :), бо навідь в совєйской акустиці, з тих чим пишалися, і то ставили МБМ (вибачайте, не втримався, це в останнє)))
Ну, а на рахунок експериментів, то як на мене, головне це власні, та й чужі теж тока на собі переверять, про теоретизування взагалі мовчу)
Так, звичайно не на завжди :) ,я до цього спокійно ставлюсь. Тим більш справних їх трапляється все менше, вони не вічні та й по якості зовсім різні, потребують ретельного відбору.
Властивості елементів та їх поєднання звичайно ж важливі. Питання щодо масштабу їх впливу, зокрема в АС. Здебільшого характер впливу перебільшений у теоретичних викладках. Думаю Ви погодитесь, що із одними і тими самими динаміками та одними і тими самими комплектуючими можна зробити зоооовсім різні по звучанню АС.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#81

Непрочитане повідомлення koba »

Shemyakin писав: Так, властивості елементів та їх поєднання важливі. Питання щодо масштабу їх впливу, зокрема в АС. Здебільшого характер впливу перебільшений у теоретичних викладках.
Насколько вижу, в этой теме присутствуют практически поголовно исключительно практики - звездунов-теоретиков вроде не просматривается - с вашей стороны, наверное, было бы правильней учитывать это
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#82

Непрочитане повідомлення alnic »

Shemyakin писав: Вас теж коробить? Соррі, я не ставив собі за мету догодити всім..
Если уж откровенно, то немного да. Но не все, только местами)) Не извиняйтесь, это мои проблемы :hi:

С другой стороны, чтобы что-то проявилось, всегда нужен лакмус. Когда больше, когда меньше.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#83

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

koba писав:Насколько вижу, в этой теме присутствуют практически поголовно исключительно практики - звездунов-теоретиков вроде не просматривается - с вашей стороны, наверное, было бы правильней учитывать это
Я вважаю що враховувати можна практичним прослуховуванням, не знаю більш адекватного методу.
Але метод оцінки звучання по огляду нутрощів абсолютно не підтримую. Чому? Тому що знаю не теоретично скільки варіацій звучання можна зробити з одним і тим самим набором "нутрощів".

Я перепрошую, ні в якому разі не хочу нікого образити. Але такий метод оцінки мені особисто нагадує.... Побачення, та замість того щоб запросити людину особисто до спілкування, вимагають у неї спочатку всі аналізи, кардіограму, УЗД внутрішніх органів, історію хвороб. Для того щоб дізнатись про її характер, звички, вподобання, погляди, світосприйняття тощо. Хіба це нормально?

Ще раз перепрошую, бо сам колись був таким :)
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#84

Непрочитане повідомлення alnic »

Вы свидание с бракосочетанием перепутали)) Для второго все вышесказанное будет не лишним.

Применительно к нашей ситуации, вопрос по кондерам, это как на свидании узнать друг друга получше. Возможный брак, это уже покупка)

Безусловно, между свиданием и браком желателен еще один этап, назовем его прослушиванием)) Иногда и до него не доходит, по итогам первого свидания. И хотя проводают по одежке, надо стараться, чтобы и встретили хорошо..
Востаннє редагувалось 13 січня 2018, 15:15 користувачем alnic, всього редагувалось 1 раз.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#85

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав: Я вважаю що враховувати можна практичним прослуховуванням, не знаю більш адекватного методу.
Але метод оцінки звучання по огляду нутрощів абсолютно не підтримую. Чому? Тому що знаю не теоретично скільки варіацій звучання можна зробити з одним і тим самим набором "нутрощів".

Я перепрошую, ні в якому разі не хочу нікого образити. Але такий метод оцінки мені особисто нагадує.... Побачення, та замість того щоб запросити людину особисто до спілкування, вимагають у неї спочатку всі аналізи, кардіограму, УЗД внутрішніх органів, історію хвороб. Для того щоб дізнатись про її характер, звички, вподобання, погляди, світосприйняття тощо. Хіба це нормально?

Ще раз перепрошую, бо сам колись був таким :)
Ваще-та це у вас теж трошки перебільшення, взагалі-то чел-практик, який за жисть настругал))) вже багато різної акустики (не серійно), подивившись на знайомі динаміки та детальки, зиркнув на кузов-об'єм, може досить впевненно уявити як це буде звучати, розбіжність буде хіба в нюансах
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#86

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: Ваще-та це у вас теж трошки перебільшення, взагалі-то чел-практик, який за жисть настругал))) вже багато різної акустики (не серійно), подивившись на знайомі динаміки та детальки, зиркнув на кузов-об'єм, може досить впевненно уявити як це буде звучати, розбіжність буде хіба в нюансах
А можна про нюанси звучання більш докладно? Що Ви вважаєте нюансами значними або навпаки, незначними?
alnic писав:Вы свидание с бракосочетанием перепутали)) Для второго все вышесказанное будет не лишним.

Применительно к нашей ситуации, вопрос по кондерам, это как на свидании узнать друг друга получше. Возможный брак, это уже покупка)

Безусловно, между свиданием и браком желателен еще один этап, назовем его прослушиванием)) Иногда и до него не доходит, по итогам первого свидания. И хотя проводают по одежке, надо стараться, чтобы и встретили хорошо..
Нєа :) , як на мене - все навпаки. Кондьори то УЗД, аналізи. Прослуховування то побачення. Шлюб можливий без УЗД попереднього але через побачення. Складно уявити навпаки, хоча, все в житті трапляється....
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#87

Непрочитане повідомлення alnic »

Не, кондеры не анализы, это общий осмотр у терапевта. И ежели ноги длинные, но левая длиннее)), то в ЗАГС пойдет далеко не каждый :hi:

Что мне понравилось безоговорочно, так это ваш сайт, его оформление.
Востаннє редагувалось 13 січня 2018, 15:42 користувачем alnic, всього редагувалось 1 раз.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#88

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав: А можна про нюанси звучання більш докладно? Що Ви вважаєте нюансами значними або навпаки, незначними?
...
Можна, мені не важко :)
Ви можете меняти частоту розділу, туго набивати кузов чи робити зовсім без наповнювача, порізному налаштовувати фазик, рівняти чи навпаки робити горби, все це буде значно змінювати звучання, але впізнаванний голос кондьорів чи деградація звуку від поганенького резистора нікуди не дінуться, ось я про шо...)))
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#89

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

хохол писав: Можна, мені не важко :)
Ви можете меняти частоту розділу, туго набивати кузов чи робити зовсім без наповнювача, порізному налаштовувати фазик, рівняти чи навпаки робити горби, все це буде значно змінювати звучання, але впізнаванний голос кондьорів чи деградація звуку від поганенького резистора нікуди не дінуться, ось я про шо...)))
Могу аналогию предложить, может кому-то так будет понятнее. Тональный баланс можно сравнить с балансом белого в фото/видео, но в фото/видео есть ещё такие понятия как контраст и разрешение(детализация). Собственно и в аудио есть контраст и разрешение. т.е. можно сделать убогим объективом снимок с отличным балансом белого(тональным балансом), но при этом он будет мутноватым и блекловатым. И если не брать в расчет программную обработку, то не заменив объектив на более качественный получить контрастный и детальный снимок не получится никак. Это конечно не отменяет того факта что миллионы людей людей устраивают дешёвые объективы и таких людей обычно и компьютерные колонки вполне устраивают. Возвращаясь к АС - за тональный баланс отвечает сведение в связке с АО, а за контраст и детализацию - динамики, комплектующие фильтров и проводники внутренней разводки. Можно долго спорить про степень влияния тех или иных компонентов на контраст и детализацию, но от этого влияния никуда не деться. Сравнение конечно не совсем точное, детали и сами по себе могут на тональный баланс влиять, но в общих чертах я думаю смысл аналогии понятен.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#90

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:Не, кондеры не анализы, это общий осмотр у терапевта. И ежели ноги длинные, но левая длиннее)), то в ЗАГС пойдет далеко не каждый :hi:
Ви на побачення йдете через терапевта? Ноги, інші зовнішні признаки, симпатизують особисто чи ні, можна визначитись щодо намірів побачення. Чи побачення у терапевта треба відразу проводити ще до особистого знайомства, спілкування (прослуховування АС)?
хохол писав: Можна, мені не важко :)
Ви можете меняти частоту розділу, туго набивати кузов чи робити зовсім без наповнювача, порізному налаштовувати фазик, рівняти чи навпаки робити горби, все це буде значно змінювати звучання
Звичайно буде впливати і має впливати?? А що ще може так впливати як не налаштування?? І саме від "налаштувальника" залежить характер звучання!!
Але я не про це запитував. Це все ремесло, рутина, технічні засоби та робота "налаштувальника" АС.
Я саме про звучання, нюанси звучання. Які Ви вважаєте нюанси важливими, а які ні.
Ви ж писали:
подивившись на знайомі динаміки та детальки, зиркнув на кузов-об'єм, може досить впевненно уявити як це буде звучати, розбіжність буде хіба в нюансах
Ну, Ви мене вибачте, але це ніщо інше як огляд у терапевта з метою визначення характеру людини??
але впізнаванний голос кондьорів чи деградація звуку від поганенького резистора нікуди не дінуться, ось я про шо...)))
Який на Ваш погляд впізнаваний голос конденсаторів та резисторів? Зокрема тих що Ви побачили в наших фільтрах? Можна конкретніше саме про вплив їх на звучання?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#91

Непрочитане повідомлення alnic »

Аналогия более, чем уместная. Оптика к аудио, в силу общей волновой природы, гораздо ближе, чем авто и медицина))

У меня возник один вопрос, к ТС. Измерения(указано на сайте) при настройке проводятся с помощью шумомера Center 325, частотный диапазон которого в даташите обозначен как 30-8000 Гц. Этого действительно достаточно для настройки АС? Вернее, я понимаю, что недостаточно. Как вы с этим справляетесь? Кстати, в связи с этим еще одна мысль. Влияние/не влияние этих выступов под гриль, оно на каких частотах актуально для данного случая, 1.5-2 см? Акустика - наука о геометрии, где одно из "магических" значений - 1/4 длины волны. Можно посчитать...
Востаннє редагувалось 13 січня 2018, 17:03 користувачем alnic, всього редагувалось 1 раз.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#92

Непрочитане повідомлення alnic »

Насчет К73хх и иже с ними, если вы хотите продавать, кроме головной боли вас ничего не ждет. Дело не столько даже в звуке, сколько в стереотипе. Вы не сможете его преодолеть. Встречные вопросы в стиле "сам дурак" не решат этой проблемы. Это настолько очевидно даже из этих четырех страниц ветки, что и писать не стоило. "Но оно ж не держится, рвется наружу, разрывая нормы этики"(с)))
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#93

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

yuri_kov писав: Могу аналогию предложить, может кому-то так будет понятнее. Тональный баланс можно сравнить с балансом белого в фото/видео, но в фото/видео есть ещё такие понятия как контраст и разрешение(детализация). Собственно и в аудио есть контраст и разрешение. т.е. можно сделать убогим объективом снимок с отличным балансом белого(тональным балансом), но при этом он будет мутноватым и блекловатым. И если не брать в расчет программную обработку, то не заменив объектив на более качественный получить контрастный и детальный снимок не получится никак. Это конечно не отменяет того факта что миллионы людей людей устраивают дешёвые объективы и таких людей обычно и компьютерные колонки вполне устраивают. Возвращаясь к АС - за тональный баланс отвечает сведение в связке с АО, а за контраст и детализацию - динамики, комплектующие фильтров и проводники внутренней разводки. Можно долго спорить про степень влияния тех или иных компонентов на контраст и детализацию, но от этого влияния никуда не деться. Сравнение конечно не совсем точное, детали и сами по себе могут на тональный баланс влиять, но в общих чертах я думаю смысл аналогии понятен.
Абсолютно згоден із Вашим порівнянням.
Я про це вже писав (давно, суто для наповнення сайту): http://rush-speakers.com.ua/akustichesk ... y-iznutri/ там багато "води", не зважайте, але порівняння аналогічне мені прийшло тоді в голову.
Додам уточнення: тональний баланс, АЧХ різновиди деталей не змінюють, на вимірах. Як і кабелі.
Але змінюють відчуття, сприйняття. Наприклад ті самі спірні на мій погляд ємності поліпропіленові вносять відчуття більш "синтетичного" присмаку. Спершу це сприймається як "детальність", але за уважного прослуховування це сприймається як "синтетика". Та, проблема обговорення впливу деталей, на мій погляд перебільшена. Масштаб впливу на сприйняття тонального балансу, звучання в цілому окремих деталей та характеру налаштування фільтрів, АО даааалеко в різних "вагових категоріях".
Також на детальність, контраст впливають невеличкі "перегини" АЧХ. Я не кажу про ідіотське налаштування ВЧ в + на догоду детальності. Наприклад, невеличкий спад від нижніх до верхніх СЧ, буквально 0.5-1 дБ дає детальне звучання але музика розвалюється на окремі звуки. Навпаки вивернеш - цільність є, виразність є, детальність падає. Для музики 2-й варіант краще, він може бути єдиним якщо нерівномірність АЧХ на СЧ не можна повністю поолати, з нерівномірною АЧХ детальність нижча в будь-якому випадку, але так хоч з виразним звучанням.
Востаннє редагувалось 20 липня 2019, 13:41 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#94

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав: ... Які Ви вважаєте нюанси важливими, а які ні.
...
Ні ні, цеж гілка про ваши системи, навіщо тут мої погляди на нюанси та окраси від деталюшок, тим паче, ваша відповідь досить передбачувана...
Беріть приклад з Аббаса, він постійно тицне в своїх гілках нові схвальні відгуки і правильно робить.
Я вам бажаю успіху.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#95

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:Аналогия более, чем уместная. Оптика к аудио, в силу общей волновой природы, гораздо ближе, чем авто и медицина))

У меня возник один вопрос, к ТС. Измерения(указано на сайте) при настройке проводятся с помощью шумомера Center 325, частотный диапазон которого в даташите обозначен как 30-8000 Гц. Этого действительно достаточно для настройки АС? Вернее, я понимаю, что недостаточно. Как вы с этим справляетесь? Кстати, в связи с этим еще одна мысль. Влияние/не влияние этих выступов под гриль, оно на каких частотах актуально для данного случая, 1.5-2 см? Акустика - наука о геометрии, где одно из "магических" значений - 1/4 длины волны. Можно посчитать...
Так, діапазон на шумоміри ІІ класу точності у всіх однаковий 30Гц-8кГц. Це пов'язано з фільтром "С".
Шумомір з таблицею поправок. Це саме цінне у вимірювального мікрофона чи шумоміра. Таблиця поправок для повного діапазону вимірювань завантажується в спектроаналізатор.
Виступи за межею направленості ВЧ динаміків. Товщина за межею впливу на СЧ. У купольних ВЧ направленість з 5-6 кГц падає з відхиленням від прямої на 15-20гр. Виступи майже на 90гр. від ВЧ, навіть без виступів ВЧ немає під таким кутом. Що там рахувати? При чому тут 1/4 д.хвилі?
Більше впливає рамка грилю на горизонтальну ДН, звужує як і будь який гриль, на пряму АЧХ ніяк не впливає якщо нема відбиття між ребрами рамки. Якщо є, буде провал по вісі АЧХ приблизно f= 340/0,5l (l-відстань між ребрами). Чим товща рамка, тим більший провал. Мінімізуємо вплив грілів, я вже писав, абрисом отвору рамки, скругленими внутрішніми фасками ребер рамки з обох боків. Зрештою так всі роблять, нічого нового.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#96

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: Ні ні, цеж гілка про ваши системи, навіщо тут мої погляди на нюанси та окраси від деталюшок, тим паче, ваша відповідь досить передбачувана...
Беріть приклад з Аббаса, він постійно тицне в своїх гілках нові схвальні відгуки і правильно робить.
Я вам бажаю успіху.
Ну от бачите...
Я більш ніж впевнений, що "окраси" конкретних деталюшок так ніхто і не назве..
Живе прослуховування також, навряд чи виявить ці окраси. А от кривий тональний баланс - запросто!! Із будь якими деталюшками, якими б вони там аудіофільськими не були.
Тобто, це більше для морального задоволення.

Дякую Вам за побажання!
alnic писав:Насчет К73хх и иже с ними, если вы хотите продавать, кроме головной боли вас ничего не ждет. Дело не столько даже в звуке, сколько в стереотипе. Вы не сможете его преодолеть. Встречные вопросы в стиле "сам дурак" не решат этой проблемы. Это настолько очевидно даже из этих четырех страниц ветки, что и писать не стоило. "Но оно ж не держится, рвется наружу, разрывая нормы этики"(с)))
Це точно!!
Досі мені це не було очевидним, помилявся. Ок. Ваша правда, треба щось із цим робити. Або не вивертати "кишки", або вивертати гарні та правильні "кишки". Досі не вивертав і не мав головного болю.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#97

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав:
Ну от бачите...
Я більш ніж впевнений, що "окраси" конкретних деталюшок так ніхто і не назве..
Живе прослуховування також, навряд чи виявить ці окраси. А кривий тональний баланс - запросто!! Із будь якими деталючками, якими б вони там аудіофільськими не були.
Тобто, це більше для морального задоволення спостереження гарнюсіньких детальок.

Дякую Вам за побажання!
Приходьте на прослуховування, залишите Ваш відгук :)
Ги! не підвели, молодець, моє небажання перевели в незнання... :)
Мабудь точніше буде сказати не "ніхто і не назве", а ніхто вас не переконає)
Буду в Київі, прийду, от тади тримайтесь)))
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#98

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: Ги! не підвели, молодець, моє небажання перевели в незнання... :)
Мабудь точніше буде сказати не "ніхто і не назве", а ніхто вас не переконає)
Буду в Київі, прийду, от тади тримайтесь)))
Про небажання з незнанням, щось не зрозумів..
Все може бути, може мене хтось переконає, чи я когось.. Але не словами, прослуховуванням, я тільки ЗА :)

Так, звісно приходьте!! Контакти є на сайті. Вже вперся і тримаюсь :)

І всіх бажаючих запрошую!!
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#99

Непрочитане повідомлення alnic »

Александр, о шумомерах и микрофонах информации достаточно, лично я пользую старенький М30. Вопрос задан, ответ получен. Сказать, что я удивлен, ничего не сказать))

Направленность на ВЧ очень разная у разных типов твиттеров, вы ставите обычный купол. Вы не задумывались, для чего плоскость вокруг такого твиттера те же Сонусы покрывают кожей, а Жабли войлоком? Забыли про направленность, видимо...

Про окрас деталюшек. Не надо забалтывать этот момент, сравнивая значимость разных факторов. Просто представьте, что сравнение деталюшек по окрасу происходит при прочих равных. Купите разных, попробуйте, прозреете.

Вы напрасно общаетесь с сообществом, как с участниками радиокружка реабилитационного центра районной дурки, даже аббас-стайл на этом фоне выглядит привлекательнее.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#100

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:Александр, о шумомерах и микрофонах информации достаточно, лично я пользую старенький М30. Вопрос задан, ответ получен. Сказать, что я удивлен, ничего не сказать))

Направленность на ВЧ очень разная у разных типов твиттеров, вы ставите обычный купол. Вы не задумывались, для чего плоскость вокруг такого твиттера те же Сонусы покрывают кожей, а Жабли войлоком? Забыли про направленность, видимо...

Про окрас деталюшек. Не надо забалтывать этот момент, сравнивая значимость разных факторов. Просто представьте, что сравнение деталюшек по окрасу происходит при прочих равных. Купите разных, попробуйте, прозреете.

Вы напрасно общаетесь с сообществом, как с участниками радиокружка реабилитационного центра районной дурки, даже аббас-стайл на этом фоне выглядит привлекательнее.
alnic, перепрошую, мені не зручно що Ви до мене звертаєтесь по імені, а я не знаю Вашого..

Здивовані чому саме?

Так, ДН різна, навів спад орієнтовно купольних ВЧ, в них можна сказати широка.
Сонус Фабер - думаю що дизайн. Але там є фланці ВЧ не прикриті шкірою. В нас теж були потуги робити корпуси з таким рішенням, але до їх дизайну нам ще далеко :) Войлок та інші м'які матеріали біля ВЧ впливають на АЧХ не тільки бічні (направленість) але й на пряму. Колись експериментував з цим, надивившись рішень таких, наприклад у Wilson частенько можна побачити хитрі нагромадження кругом ВЧ. Можна експериментувати, вносити зміни в конструктив динаміків, впливаючи на АЧХ та інші параметри. Я розглядаю динаміки в наших умовах невеличкої майстерні як напівфабрикат, ми нічого з їх конструктивом не робимо. Виключенням були вбудовані АС, де прямо до фланця ВЧ динаміків прикручувались "пелюстки" поворотні для змінення направленості ВЧ в бік дивану, бо не було можливості розвороту АС.

Порівняння "окрасу" деталей, так, за однакових умов, я розумію :) . Я вже казав, що вичерпних результатів не маю, ті що були не дали бажаного порівняно з тим що є. Звісно буду експериментувати, я тільки ЗА нові експерименти, нові знання та результати. Треба час та новий "об'єкт дослідів", в зібрані АС нема сенсу влазити та курочити фільтри, там все запаяно, заклеєно намертво.

Можливо, дякую за зауваження. Врахую. Не мав на меті ніякого зверхнього ставлення до інших учасників форуму. Якщо це дійсно так виглядає, перепрошую.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Відповісти

Повернутись до “Інформація від дилерів”