Система в темних тонах

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#426

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Шоб отримати ефект від стійки- потрібно її виготовити правильно і з відповідних матеріалів. І на сцену добра стійка абсолютно не впливає ... А ефект такий - що я навіть позначив місце на підлозі щоб міне змінити випадково. Що стосується висоти, то чим нижче - тим краще ...Цікаво- а що вам на вашу думку додасть бруківка?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#427

Непрочитане повідомлення jra7 »

VOVANT4 писав:Шоб отримати ефект від стійки- потрібно її виготовити правильно і з відповідних матеріалів.
А шо хтось знає як правильно виговити і які то відповідні матеріали !?
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#428

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Знаю ,інакше не писав..Стійка впливає на звук так як і інший елемент тракту.Тому і вимоги до неї відповідні-матеріал,розмір і форма,вібророзвязка.Щоб максимально розкрити тракт-це все має бути реалізовано в констрккції стійки.Інакше ви ніколи не почуєте на що здатен ваш тракт
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#429

Непрочитане повідомлення jra7 »

ну шо можу сказати, багато пишуть якоби правильно, вказівки красиві дають, а ось реалізувати всі ці розумні ідеї - не видів !
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#430

Непрочитане повідомлення jra7 »

VOVANT4 писав:.....Тому і вимоги до неї відповідні-матеріал,розмір і форма,вібророзвязка.
а можна щось по факту назвати ---який матеріал, який розмір , яка форма , яка віброровязка ?
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#431

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

jra7 писав:ну шо можу сказати, багато пишуть якоби правильно, вказівки красиві дають, а ось реалізувати всі ці розумні ідеї - не видів !
Проаналізуйте як зроблені стійки у Дума , в Артшопа, конструкції фірмових- і все будете знати ...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#432

Непрочитане повідомлення jra7 »

А за себе щось посуті відповісти----- якась пустота в повідомленнях ---- навіщо вони мені такі .....
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#433

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Щоб щось порадити потрібно бачити вашу стійку вживу а не по фото ...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#434

Непрочитане повідомлення jra7 »

... ну хоч би про правильний матеріал , щось написати ...... можемо !? ... може ще форму , одну неповториму правильну ?!
а ще можемо зробити так : будемо вважати, що в мене стійки НЕМАЄ і ви даєте як писали пораду по правильному матеріалу ,розміру , формі . вібророзвязці ---- наповните свої повідомлення хоч якоюсь інфою !)))))))
Востаннє редагувалось 05 вересня 2017, 22:29 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#435

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Я вже писав- аналізуйте стійки різних виробників - там відомо які вони застосовують матеріали.Що стосується форми- то закони для хвиль і вібрацій працюють одинаково всюди і ви їх добре знаєте- тому можете вибрати форму кращу на вашу думку ,аналогічно і для вібророзвязок
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#436

Непрочитане повідомлення jra7 »

Все зрозуміло , нічого цікавого , загальні фрази ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#437

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Якої конкретики хочете? Вірніше- що саме цікавить7Описувати конструкцію своїх стійок і застосовувані матеріали?
Востаннє редагувалось 05 вересня 2017, 22:41 користувачем VOVANT4, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#438

Непрочитане повідомлення jra7 »

який матеріал , форма , розмір, вібророзвязка --- вважаємо , що в мене стійки немає і ви даєте по цим чотирьом факторам , що самі зазначили,пораду . Все дуже просто .
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#439

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

В мене багато конструкцій стійок- і всюди різна форма https://jazz-acoustics.com/catalog/stands-for-outfit . Матеріал використовую - музична, акустична смерека . Вібророзвязка кожного поверху на конусах .
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#440

Непрочитане повідомлення jra7 »

Дякую, мене смерека не цікавить , мене цікавить ясень !!!.... і це з аналізу нета я для себе зробив .
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#441

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Слухайте ясінь ,він має право на існування,тільки він мене не цікавить. В нього гірші акустичні властивості -спектр з підсаженою серединою. Точно таким і буде загальний звук.
Аватар користувача
moneron
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 261
З нами з: 28 серпня 2014, 15:45
Звідки: ОДЕССА
Подякував: 109 разів
Подякували: 158 разів

Re: Система в темних тонах

#442

Непрочитане повідомлення moneron »

VOVANT4 писав:Слухайте ясінь ,він має право на існування,тільки він мене не цікавить. В нього гірші акустичні властивості -спектр з підсаженою серединою. Точно таким і буде загальний звук.
Извиняюсь, что вмешиваюсь. Но Вы можете привести какие либо подтверждения, того что выше написано. Можете привести сравнительные спектра ясеня с просаженной серединой?
На мой взгляд Вы сознательно вводите в заблуждение, или сами не в теме, что так же не приемлемо.
Почему так? Смерека, я сознательно опускаю Ваши эпитеты, это что за тип древесины? Это собирательное название, некоторых видов семейства сосновых. Где Вы видели достойную скрипку из сосны? Где достойная акустика из сосны?

Ясень, клен, черешня вот к чему надо стремиться, вот где древесина для звука. Она пока еще есть. Другой вопрос, что сейчас это недешево, и трудно-доставаемая древесина, по заказ. Но это не причина вводить народ в залужение и пиарить свои изделия на уважаемом ресурсе.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 58
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система в темних тонах

#443

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

VOVANT4 писав:Шоб отримати ефект від стійки- потрібно її виготовити правильно і з відповідних матеріалів. І на сцену добра стійка абсолютно не впливає ... ?
Вона не впливає на сцену там, де cцена і так дуже "умовна" - бо стіна, ТВ, меблі стоять між АС? або одразу за АС, Там вже дійсно, не cильно важливо, шо ти ще піханеш між АС.

Але Вовант як завжди пішов в рознос. Хвоя - противний матеріал для аудіо. Смерека - теж. А ясінь, який просажує СЧ - це взагалі...))
Востаннє редагувалось 06 вересня 2017, 12:26 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система в темних тонах

#444

Непрочитане повідомлення alnic »

Так а шо ж ему делать, горемычному, когда вокруг море той смереки(левой наполовину), а ясеня или нема, или голову за него открутят? И конечно же, строгать и продавать - явно не одно и то же :biggrin:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#445

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

moneron писав:
Извиняюсь, что вмешиваюсь. Но Вы можете привести какие либо подтверждения, того что выше написано. Можете привести сравнительные спектра ясеня с просаженной серединой?
На мой взгляд Вы сознательно вводите в заблуждение, или сами не в теме, что так же не приемлемо.
Почему так? Смерека, я сознательно опускаю Ваши эпитеты, это что за тип древесины? Это собирательное название, некоторых видов семейства сосновых. Где Вы видели достойную скрипку из сосны? Где достойная акустика из сосны?

Ясень, клен, черешня вот к чему надо стремиться, вот где древесина для звука. Она пока еще есть. Другой вопрос, что сейчас это недешево, и трудно-доставаемая древесина, по заказ. Но это не причина вводить народ в залужение и пиарить свои изделия на уважаемом ресурсе.
Ясень, клен, черешня-- чому так мало? Можна додати ще горіх, бамбук...Що стосується спектрів і акустичних властивостей різних порід деревини- все уже давно виміряно і розписано до нас і навіть вислухано майстрами музичних інструментів. Потрібно трішки почитати інтернет. Ну і самостійно у себе вислухати і вибрати по своєму розумінню звуку... Акустична Смерека, для довідки,яку я застосовую- це не сосна , не путайте -єто акустическая ель. З такої деревини якраз і роблять деки музичних інструментів
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 58
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система в темних тонах

#446

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

знову начос, знову про муз інструменти :negative:
Востаннє редагувалось 06 вересня 2017, 12:04 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#447

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Saburov S.A.M. писав:
Вона не впливає на сцену там, де її і так немає - бо стіна, ТВ, меблі стоять між АС або одразу за АС, Там вже дійсно, не важливо, шо ти ще піханеш між АС.

Але Вовант як завжди пішов в рознос. Хвоя - противний матеріал для аудіо. Смерека - теж. А ясінь, який просажує СЧ - це взагалі...))
Я розумію що вам потрібно відробляти свій хліб- але писати про звук породи дерева людині яка характеризує звук словом противно- це не професійно і говорить не тільки про низький професійний рівень, але і про відсутність тракту відповідного рівня. Розкажіть про противний звук тут цим людям https://hi-fidelity-forum.com/forum/thr ... pid3729213. Чесати - це ви тільки і вмієте...
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 20
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система в темних тонах

#448

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

alnic писав:Так а шо ж ему делать, горемычному, когда вокруг море той смереки(левой наполовину), а ясеня или нема, или голову за него открутят? И конечно же, строгать и продавать - явно не одно и то же :biggrin:
5 м3 ясеня лежить біля хати....
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 58
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система в темних тонах

#449

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

відробляєш хліб ТИ шановний. Я не виробляю ні АС ні меблів.
А коли і погоджуюсь на замовлення акустики (дуже рідко) - то зробити АС із смереки чи іншого дерева, штучного каменю, фанери, мдф - немає питань. Я смерекові АС мав сам колись навіть.
Чи ти себе монополістом на деревину оголосив? :)

В одному винен перед твоєю індустрією: коли клієнти замовляють мені обрахунок і креслення акустики для самостійного виготовлення - я ЗАВЖДИ відговорюю їх від дерева, і ОСОБЛИВО від сосни і смереки. :biggrin:

А да, ще, про тракт низького рівня. Викладай власну систему у цьому розділі, або замовкни.

Такщо досить транслювати брехню в ефір. І спамити тему своїми вигадками, рекламними лінками на підвал.
Можеш в підпис просто забити собі лінк на свій сайт, при бажанні.
Востаннє редагувалось 06 вересня 2017, 12:20 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Система в темних тонах

#450

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

VOVANT4 писав: Ясень, клен, черешня-- чому так мало? Можна додати ще горіх, бамбук...Що стосується спектрів і акустичних властивостей різних порід деревини- все уже давно виміряно і розписано до нас і навіть вислухано майстрами музичних інструментів. Потрібно трішки почитати інтернет.
Инет читать конечно полезно, но когда мне нужны были корпуса для АС я нашел телефоны нескольких мастеров, которые изготавливают муз инструменты, один делал гитары, второй уже точно не помню что. Ну достаточно долго и обстоятельно мы побеседовали на счет выбора материала для муз инструментов. Итоги оказались несколько неожиданными - на слух хорошие инструменты из разных материалов могут отличить очень не многие люди и только если устроить специальный тест. Поэтому сами мастера заморачиваются не конкретным видом древесины, а качеством материалов и настройкой звучания. Потому что этого зависит звук в первую очередь.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”