Акустическа мастерская JAZZ

Для тих, хто не лише слухає, а й робить апаратуру для прослуховування музики
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#26

Непрочитане повідомлення хохол »

Vankel писав: Честно, после такого перла дальше можно и не читать...
Если вы строите контрабасы, то да, согласен. Обогащение тембра кучей резонансов твердого лиственного дерева весьма похвально. Но аккустические системы из материала с самым высоким и самым продолжительным резонансом... :)
А вообще, какие нибудь инструментально доказанные параметры появятся?
И что я еще вижу - с таким диаметром трубы фазика вы и 45 честных гц не получите.
Ну, ващета можно сделать акустику из чиста "натурального дерева", в принципе, используя хитроумную систему распорок и рёбер, но об подобном здесь ни слова не сказано... Да и рассказ о системах пока чиста рекламный, не технический, наверное уместней было в "Информация от дилеров" размещать.
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#27

Непрочитане повідомлення Vankel »

Vankel писав:Ну, ващета можно сделать акустику из чиста "натурального дерева", в принципе, используя хитроумную систему распорок и рёбер, но об подобном здесь ни слова не сказано...
Так и я об этом - сначала создаем на ровном месте проблему, а потом героически ее преодолеваем...
Авторам - никто к вам не придирается, из МДФ намного сложнее и дороже сделать корпус, чем из натурального дерева, но почему то никто из дерева не делает, за исключением отдельных энтузиастов. Почему - например здесь популярно изложено - http://www.hsi-luidsprekers.nl/index.ph ... -onderzoek
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#28

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Vankel писав: Честно, после такого перла дальше можно и не читать...
Если вы строите контрабасы, то да, согласен. Обогащение тембра кучей резонансов твердого лиственного дерева весьма похвально. Но аккустические системы из материала с самым высоким и самым продолжительным резонансом... :)
А вообще, какие нибудь инструментально доказанные параметры появятся?
И что я еще вижу - с таким диаметром трубы фазика вы и 45 честных гц не получите.
Якщо ви думаєте що ключове слово" резонасна деревина " дає вам відповідь сама по собі на всі запитання і ви вже все знаєте про неї - то можу порадити вам уважно прочитати і розібратись що таке "акустична резонансна деревина" і як вона працює зі звуком. Тоді ,напевно, ви зрозумієте чому ми вибрали саме цю деревину і як її властивості впливають на роздільну здатність системи. До цього пояснювати немає змісту.
chsk
Пости в темі: 9
Повідомлень: 11
З нами з: 02 жовтня 2014, 09:16
Звідки: Львів
Подякував: 5 разів
Подякували: 6 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#29

Непрочитане повідомлення chsk »

Vankel писав:
И что я еще вижу - с таким диаметром трубы фазика вы и 45 честных гц не получите.
просвітіть в питанні розрахунку труби фазіка, а то без цифр якось некоректно виглядає.
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#30

Непрочитане повідомлення Vankel »

Ок. "роздільна здатність" не повинна залежати від матеріалу. Взагалі. Я розумію, що вам так простіше, але тоді нанесіть на передню стінку напис "із Моршина з любовью" - і це буде доречно, виглядатиме як сувенір, ніяких предяв...
По фазіку - при такій частоті (30гц) ваша труба при площі 38-40 кв.см буде більше 40 см. завдовшки!
А ті голови, що на низу, зовсім не довгоходові (схоже, автомобільні), тому і є сумніви в розрахунках.
chsk
Пости в темі: 9
Повідомлень: 11
З нами з: 02 жовтня 2014, 09:16
Звідки: Львів
Подякував: 5 разів
Подякували: 6 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#31

Непрочитане повідомлення chsk »

Vankel писав:Ок. "роздільна здатність" не повинна залежати від матеріалу. Взагалі. Я розумію, що вам так простіше, але тоді нанесіть на передню стінку напис "із Моршина з любовью" - і це буде доречно, виглядатиме як сувенір, ніяких предяв...
По фазіку - при такій частоті (30гц) ваша труба при площі 38-40 кв.см буде більше 40 см. завдовшки!
А ті голови, що на низу, зовсім не довгоходові (схоже, автомобільні), тому і є сумніви в розрахунках.
Ви хоть в масштабі прикинте розміри ящика і діаметр фазіка перед тим як виказувати "експертні" думки (фото достатньо в інтернеті). А фраза "А ті голови, що на низу, зовсім не довгоходові (схоже, автомобільні), тому і є сумніви в розрахунках" вказує що просто пишете щоб було. З матеріалом корпусу потрібно Вам трохи розібратись, зробити трошки досліджень, замірів, тоді подискутуємо.
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#32

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Один з наших дифузорів для акустичної підготовки кімнати . Матеріал -акустична деревина ялини, разрахований на дапазон частот 800-800Гц
canvas.png
Вкладення
canvas.png
Аватар користувача
Yurion
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 684
З нами з: 18 листопада 2011, 09:27
Звідки: Киев
Подякував: 2011 разів
Подякували: 839 разів
Вік: 57

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#33

Непрочитане повідомлення Yurion »

Я вижу, панели собраны из отрезков сдвоенного бруса. В этом есть какой-то смысл, или просто материал такой попался? Намного ли сосна от ели отличается в акустическом плане?
Удивительное — рядом
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#34

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Я использую" акустическую" древесину ели ,которая значительно отличается от обычной ели или сосны. Склееный кубики будут лучше чем сплошные
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#35

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

шо значить акустична деревина ялинки?

Обрахунок по калькулятору якомусь, чи на "око"?
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#36

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Акустична деревина - це деревина яка має певні параметри акустичні ( декремент затухання ,акустична константа ,швидкість проходження звуку і т.д) . Дифузор можна порахувати по каклькуляторам в інтернеті без проблем
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#37

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

але ж перераховані параметри має будь який матеріал, навіть бетон. "Акустичність" ялинки, я так розумію, це для вас просто якесь співвідношення значень цих параметрів? Чи просто послухали - приємно і все? Бо в якості опор і корпусів АС особисто в мене пагані враження від ялинки, смереки і т.д. Але для дифузора це не важливо, головне що жорсткість конструкції забезпечується "сама собою" в такому варіанті.

Калькулятори є, я знаю. Мені цікаов чи Ви ними користуєтесь виходячи із потрібного диапазону розсіювання і т.д., чи робити як натхнення підказує?

Скільки коштує 100х50см, із нижньою обрахунковою частотою 400Гц?
Аватар користувача
ms142
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 738
З нами з: 28 листопада 2010, 19:23
Звідки: г.Киев
Подякував: 51 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 55

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#38

Непрочитане повідомлення ms142 »

VOVANT4 писав: разрахований на дапазон частот 800-800Гц
Как так?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#39

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

8000 напевно
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#40

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Saburov S.A.M. писав:але ж перераховані параметри має будь який матеріал, навіть бетон. "Акустичність" ялинки, я так розумію, це для вас просто якесь співвідношення значень цих параметрів? Чи просто послухали - приємно і все? Бо в якості опор і корпусів АС особисто в мене пагані враження від ялинки, смереки і т.д. Але для дифузора це не важливо, головне що жорсткість конструкції забезпечується "сама собою" в такому варіанті.

Калькулятори є, я знаю. Мені цікаов чи Ви ними користуєтесь виходячи із потрібного диапазону розсіювання і т.д., чи робити як натхнення підказує?

Скільки коштує 100х50см, із нижньою обрахунковою частотою 400Гц?
Любий дифузор виготовити сьогодні не проблема . Даєте креслення на свій діапазон - і довго рахувати ціну не потрібно . .Даний дифузор був виготовлений під замовлення для однієї акустичної фірми за їхніми вимогами . Робота дифузора відчувається- тому він буде в нашому асортименті. В планах ще один - на дещо вищий діапазон. Що стосується деревини смереки- то застосовуємо її як в підставках ,так і в корпусах акустики, так і при виготовленні стійок. Крім підвищення роздільної здатності в різних системах при іі використанні ніяких інших артефактів не вислухано . Але деревина деревині - велика різниця. Деревина , яку використовуємо- відрізняється від звиклої як кольором так і іншими властивостями. Ще проводиться максимально можливий відбір. Може у вас була звичайна смерека , тому і негативні враження від цієї деревини...
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#41

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

не важно, головне шо для дифузора це по барабану, головне жорсткість)
Аватар користувача
shmayser
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 1171
З нами з: 19 травня 2011, 11:57
Звідки: Херсон
Подякував: 1534 разів
Подякували: 912 разів
Вік: 47

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#42

Непрочитане повідомлення shmayser »

VOVANT4 писав:Один з наших дифузорів для акустичної підготовки кімнати . Матеріал -акустична деревина ялини, разрахований на дапазон частот 800-800Гц
canvas.png
Приветствую!
Сколько стоит 1 м2 ?
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#43

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Кожен дифузор крім правильного розсіювання ще і поглинанає так як всі матеріали поглинають.Але нам потрібне правильне поглинання тобто максимально широкополосне.Що і забезпечує нам ця деревина.Отже поряд з широкополосністю розсіювання маємо широкополсність поглинання що розширює реальний діапазон роботи дифузора як вниз так і вверх.На музичному сигналі це рельно чути.Люба інша деревина є менш широкополосна і це відібється на роботі дифузора...
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#44

Непрочитане повідомлення Vankel »

chsk писав:З матеріалом корпусу потрібно Вам трохи розібратись, зробити трошки досліджень, замірів, тоді подискутуємо.
Серйозно? Все, що мені потрібно знати - це те, що "натуральна деревина" - дуже нестійкий матеріал, який ЗАВЖДИ тріскається, розсихаеться, коробиться. Я вже не кажу про акустичні властивості, через які ніхто в світі не робить аккустику (а не ящики з динаміками, як у вас) з деревини. Іноді, правда, з березової фанери, і то рідко. А дискутувати будемо, коли ви дасте привід, наприклад графік step response з 1 метра. Я не проти аматорської акустики, я проти ділетанства, яке просто виперає з вашої "реклами" -
VOVANT4 писав:Все изделия в своей основе имеют древесину ели как наиболее широкополосный материал для звука и позволяет за минимальный вложение получить серьезный прирост звучания тракта
просто немає слів, де можна побачити "акустичні" властивості ялини в порівнянні із сандаловим деревом, наприклад? :) а якщо подивитись, як ви голови, пристосовані для внутрішнього кріплення, ліпите на лицьову панель, то взагалі поки що дискутувати не бачу сенсу. Зробіть ОДНУ справжню акустичну систему, яка б хоч мала вигляд більше, чим на 50 евро, прикладіть графіки, тести і схеми, озвучте складники і ціну, тоді і буде, про що розмовляти ...
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#45

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

У пана прохфесора по акустичним системам, уже намітився прогрес- після придирки до матеріалу корпусу і оприділення автомобільніих динаміків на око його вже цікавлять графіки . Тепер йому зовнішній вигляд не подобається. Що там дальше на черзі . ? А дальше припинення дискусії чере банальну некомпетентність і низьку кваліфікацію опонента , який свідомо просто піариться знатоком замість конструктива. Хворе суспільство, хворі люди ...
Аватар користувача
shmayser
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 1171
З нами з: 19 травня 2011, 11:57
Звідки: Херсон
Подякував: 1534 разів
Подякували: 912 разів
Вік: 47

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#46

Непрочитане повідомлення shmayser »

Диффузор бесценен?
Или можно получить ответ по цене?
Аватар користувача
PallMall
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 290
З нами з: 17 липня 2011, 12:37
Звідки: Lviv
Подякував: 466 разів
Подякували: 170 разів
Вік: 34

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#47

Непрочитане повідомлення PallMall »

shmayser писав:Диффузор бесценен?
Или можно получить ответ по цене?
+1
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#48

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Дифузор- розмір 600*600*140мм, діапазон -800-4000ГЦ. ,матеріал- акустична смерека , працює як у горизонтальній так і у вертикальних площинах. Завдяки тому що дифузор виготовлений із суцільної деревини його робота відчувається і на нижчих частотах
Вкладення
canvas.png3.png
canvas.png 1.png
canvas.png 2.png
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#49

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

скільки такий коштує, і який калькулятор вжито для обрахунку?

Чи можна один отримати на пробу, із можливістю повернення? Як клієнт потенційний цікавлюсь.
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Акустическа мастерская JAZZ

#50

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Можна вислати на прослуховування без проблем. В роботі 6шт . Як будуть готові -вишлю 2шт на прослуховування
Відповісти

Повернутись до “Власними руками”