Львівська системка на Sonido

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 42
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Львівська системка на Sonido

#1

Непрочитане повідомлення brammz »

Вирішив створити тему по системі, можливо комусь буде цікаво, можливо хтось щось порадить по апгрейду і руху вперед ітд.

Ітак, після років "поневірянь" зараз маємо те що маємо. А маємо:

АС - двохполоска на Sonido. НЧ 300 SCR + ШП 175-А SFR.
Проект Володі Сабурова, для НЧ лабіринт по Рогожину. ШП в ЗЯ камері окремій. Чудове виконання від pawel. Шпон, лак. Шипи зроблені форумчанином.
Проводка всередині АС... спочатку були різні варіанти, і японські, і думав про Neotech, але потім побачив квестівський кабельок CV 6.2 на топовій PSC+ міді за смішні гроші і було прийнято рішення використати його для проводки так як інше кабельне хазяйство в мене Audioquest.
Клеми WBT, хороші, надійні.
Джерело - комп'ютер з окремою платкою на чіпі Nec для USB, ніяких заморочок в компі нема, проц і5 старенький, БЖ відносно непоганий, в свій час біля 100уе коштував:)
Далі йде USB кабель i ЦАП Nad M51.
Підсилення - старічок Vincent 231. 200W на 4ом, 100Вт на 8Ом. Клас А на перших 15-25Вт (точно не пам'ятаю цифри). Гріється, звісно, адово, градусів 50 на радіаторах.
Вініл - Lenco L75 в плінті не рідному :) Тонарм Ortofon 212. Голова зараз Pickering XV15/757S. В загашніку лежить Shure V15 type IV (буде скоро поставлена і опробувана). Фонокор made by Karmadon. Скоро буде доповнена мікроліфтом :) Антискейтингу нема.
Кабелюки - міжблок Audioquest SKY RCA 1m, акустичні Audioquest Gibraltar 72v dbs. Мережеві саморобні на вилках Sonarquest, кабель Olflex 115CY 2.53G.
Тумба - звичайна на замовлення, хоча і важка

Такий от набір. Дехто вже чув, хто не чув той може почути :)

В планах:
1) заміна підсилювача, найбільш ймовірний кандидат Hegel H200.
2) провести лінію (2ма кабелями окремими) прямо в дистрибютор (треба щоб хтось зробив коробочку красиву), в дистрибюторі декілька амер розеток госпітал грейд, декілька європейських. Одна лінія буде чисто на підсилення, інша - все решта. Відкрите питання це кабель для цього. Потрібно метрів 20 тому особливо пантові і дорогі кабелі пролітають))
3) Апгрейд сєтєвіків, кандидати - Audioquest NRG4, NRG10, Saec 7000. Пріоритет на усь по якості сєтєвого))
4) Підбір голови до ленки з ортофоном
5) Підстройка камер АС до нових компонентів, особливо до підсилювача, по спостереженнях - чим кращий усь тим менше треба демпферу )))
6) Спробувати USB to SPDIF конвертор для цапа, буржуїни кажуть суттєво краще звук по SPDIF в нада, якщо буде приріст то треба буде і кабельок якийсь не копійчаний на цю тему.
7) Заглушити площу позаду АС (та що доступна для заглушки, бо висить екран), можливо на задню стінку позаду слухача щось вчепити і з фронтальною подумати. По двох останніх питаннях наразі дружина проти, переговори ведуться )))
8) Саме головне - слухати музику і ловити кайф. Слухаю в основному старий рок 60-70 (прог, арт, фолк, краут...), джаз і зовсім трохи всього іншого.

Ось така системка, яка ще в процесі будівництва.
З радістю відповім на запитання :hi:

Фото додаю
_MG_8804.jpg
_MG_8805.jpg
_MG_8811.jpg
_MG_8812.jpg
_MG_8825.jpg
_MG_8826.jpg
_MG_8827.jpg
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Львівська системка на Sonido

#2

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Если есть возможность замените сетевики
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 9
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Львівська системка на Sonido

#3

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Суперская система!
почему хотите поменять усь?

что думаете на конвертер? :hi: :drinks:
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 42
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Re: Львівська системка на Sonido

#4

Непрочитане повідомлення brammz »

Макс Штирлиц писав:Суперская система!
почему хотите поменять усь?

что думаете на конвертер? :hi: :drinks:
Усь все-таки не підходить під цю АС, його стихія - тугі АС, аля динаудіо. Там він себе почуває в своїй тарілці. Та й чудес не буває усь за 500$ ніколи не буде грати як усь за 1500$ :)
Конвертер юсб-спдіф ще не шукав, маю знайомого, можливо спаяє якісно, з собівартістю під 75$ запчастин, купувати дуже дорогі не доцільно, при цінах за топові конвертори по 300уе простіше цап продати, докласти тих 300, і... ше докласти трохи і купити щось значно цікавіше :)
f1ash
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Львівська системка на Sonido

#5

Непрочитане повідомлення f1ash »

А ленку сами собирали? Или уже купили в таком сетапе?
f1ash
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Львівська системка на Sonido

#6

Непрочитане повідомлення f1ash »

brammz писав:Усь все-таки не підходить під цю АС
Так а что рекомендует автор проекта?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#7

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

так людина сама слухає і порівнює, що їй подобається, а що ні.
Мало лі шо я нарекомендую, чи інші.
Мені наприклад Хегель був значно кращим за Вінсент по всім показникам, але Неокласік Рогожина був точнішим, прозорішим і динамічнішим, з кращим контролем ніж Хегель.
Хегель був теплішим-густішим при цьому.
Але це на мій ух, а слухати то Андрію.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Львівська системка на Sonido

#8

Непрочитане повідомлення f1ash »

Это понятно, что слушать Андрею, но Андрей наверняка будет подбирать что-то из того, что вы ему насоветуете.
У вас же опыт работы с Sonido достаточно большой. Вы же знаете как их правильно озвучивать?
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 4
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Львівська системка на Sonido

#9

Непрочитане повідомлення Karmadon »

АС дуже і дуже непогані, слухав нещодавно.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#10

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

я люблю динамічне, максимально прозоре і "безголосе", з хорошею стереопанорамою і контролем по НЧ підсилення, із запасом по ватам і току.
І я не люблю комофортно-солодкого-густого звуку (який любить дуже багато нашого брата) підсилювачів, особливо коли це відбувається за рахунок втрати розподільної здатності і контролю по НЧ. Тому мої поради специфічні.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 9
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Львівська системка на Sonido

#11

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Хегель чей был?
Как бы взять послушать?


У неоклассика какая выходная мощность?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#12

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Karmadon писав:АС дуже і дуже непогані, слухав нещодавно.
в Андрія дуже вдало з кімнатою по НЧ вони зійшлися, ні разу нічого не забубніло на басовитих треках, при тому що копали добряче.
Макс Штирлиц писав: У неоклассика какая выходная мощность?
300 на 8Oм, але він однаково грає і на пів вата, і на 100.
Востаннє редагувалось 25 жовтня 2016, 22:55 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 42
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Re: Львівська системка на Sonido

#13

Непрочитане повідомлення brammz »

f1ash писав:А ленку сами собирали? Или уже купили в таком сетапе?
купив в готовому сетапі
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 42
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Re: Львівська системка на Sonido

#14

Непрочитане повідомлення brammz »

Мені рогожинський видався більш скучнішим за хегель в подачі музики, більш плоскіший звук, але натомість були і плюси цікаві - деяка точність і правильність.
Тут мені важко сказати що кому більше сподобається, взагалі щоб зрозуміти треба ганяти в спокійній обстановці тиждень-другий.
По ціні хегель дуже заманливий)) Шкода що не можна взяти до себе 3-5 хороших апаратів і порівнювати )) Доводиться вибирати з того що можна почути :) І думати про ліквідність апарата перед покупкою :)
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#15

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

да, як раз хотів писати - часто тиждень-два ганяти треба, щоб розставити для себе точки над І.
На музиці буває подібне, коли оцінюю вартий альбом уваги чи ні: один дає перший вау ефект - обридає за пару днів часом, інший альбом - перше враження "якось воно все прісно-нудновато..", а згодом зависає альбом назавжди у фонотеці.
Аватар користувача
rogozhin
учасник
Пости в темі: 4
Повідомлень: 154
З нами з: 12 лютого 2012, 16:18
Подякував: 135 разів
Подякували: 273 разів
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#16

Непрочитане повідомлення rogozhin »

Спасибо еще раз Андрею за прием! Колонки действительно получились удачные. Про СЧ-ВЧ писать не буду - все традиционно для Сонидо. Никаких проблем и соответственно косяков не услышал - все ровно, так как должно быть. По басу - 12" на ткани в лабиринте это 12" на ткани в лабиринте. Любителей малогабаритных АС на резине я тоже понимаю, но как минимум разок это должен услышать каждый. Комната - как уже сказали удачная. Я не скажу что она заглушена, резонансы есть, от физики не уйти, но расположились они вполне удачно и равномерно, так что на музыке они не то что не создают проблем, а скорее даже наоборот - оживляют. Это редкий случай, обычно за такое сочетание стояков бьются долго и кроваво, а тут все легло само. Редко, но бывает такое. По усилителям. Про свой писать не буду, это не корректно. Из остальных больше всего впечатлил Вовин комбайн на Паскалях. Это однозначно лучший D-шник который я слышал. Первый раз когда я не слышу синтетики на верхней середине, при этом имеем почти полностью управляемый бас и шикарное пространство. Просто как свет включили в темной комнате. Были большие надежды на Vincent - много слухов, вроде-бы приличный подход, но то-ли он не догрелся, то-ли что-то с ним не то, то-ли третий какой-то третий вариант. Не смотря на гордую надпись "А-класс" на передней панели звучит как AB-шная Ямаха :sad: Я думаю он может больше и все-таки мы что-то не раскрыли в нем... Дальше - Hegel - прости Андрей и поклонники этого аппарата, но г-но редкое :) Чисто удифильский апарат с мутным разукрашенным звуком как у дешевой лампы. Если не знать как звучат записи на самом деле, то может даже понравиться по началу - начисто глотает тихие звуки, густой разваленный бас, сцена в принципе есть, но "пространства" нет как такового. Если на Вовином слышно не только расположение КИЗ-ов, но и заполнение пространсва между ними, причем настолько легко и реально, что ничего додумывать и быть специалистом не нужно, чтобы это услышать с первых секунд - атмосферу самой записи, то у Хегеля все просто как в морге - тут трамбон, тут флейта, тут - утюг, все, всем спасибо, все свободны :) Середина и верх - царство второй гармоники и убитого ДД. При это в сумме все это звучит безусловно стильно и броско - эдакий оживший Микки Маус посреди комнаты. Но с оригиналом это творчество не имеет ничего общего и уместно мягко говоря не на всех записях. Аппарат явно делался не инженерами, а любителями зеленых фломастеров и подгонялся на слух под некий чей-то субъективный эталон. Скорее всего заточка была как раз - скопировать звук кривой лампы, но в более простом и дешевом исполнении. По-источникам. Было всего два. Вовин - на ??? не запомнил каком-то винтажном чипе и NAD Андрея. Вовин звучал вполне прилично. Может слегка ярковато, но зато объемно и открыто, все слышно легко и естественно. Это конечно не PS-Audio, но для такой простой схемы и тем более винтажа - вполне и вполне. NAD по USB и небалансу не зашел совсем - серо, плоско. По-балансу - как по-шептали - выстроилась панорама, появилась динамика. При этом нужно отдать должное - ни намека на яркость или звон нет. Учитывая то что в подобных аппаратах как правило умышленно ставятся убогие USB-приемники есть стойкое предположение что по коаксиалу у него окроется вообще второе дыхание и он прыгнет на две головы выше, чем то что есть сейчас. У меня был точно такой-же опыт с Direct Digital Wadia. По USB и SPDIF это было просто два разных аппарата. Для начала я бы проверил это предположение с каким-нибудь приличным проигрываетелем в качестве источника SPDIF. Если подтвердится, то устремился бы на поиски жирного вкусного асинхронного USB-SPDIF конвертора на хорошей базе. По кабелям ничего писать не буду - я не специалист по ним. Колхоза вроде не было - все правильно, красиво. Единственное пожелание ко всем - ребята, юзайте баланс ;) Оно того стоит :) Благодарю за внимание, best regards. А.Рогожин.
С уважением, Александр.

http://rogozhin-labyrinth.blogspot.com/
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Львівська системка на Sonido

#17

Непрочитане повідомлення Snark »

f1ash писав:А ленку сами собирали? Или уже купили в таком сетапе?
когда-то это была моя ленка :)))
но с другой головой и другим фоно кабелем :)
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#18

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

кругооберт Лєнок у природі :)

Головне що напрямок статегічних планів на розвиток (перший пост), як на мене, цілком вірно виглядає :)
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Львівська системка на Sonido

#19

Непрочитане повідомлення Snark »

Saburov S.A.M. писав:кругооберт Лєнок у природі :)

Головне що напрямок статегічних планів на розвиток (перший пост), як на мене, цілком вірно виглядає :)
Ну, здесь надо слушать кого-то одного и не распаляться на множество мнений и советов. Я такую стратегию рекомендую всем (чтобы было понятно по итогу кого бить или наоборот благодарить :biggrin: )

На мой взгляд планы на развитие в большинстве своем уводят в сторону, а не вперед.
Я поддерживаю только пункты 1 и 4
а вместо пункта 6 - вместо юсб конвертера поменять над на нормальный цап. Если взять lavry da11 - то юсб там на борту уже есть и он очень приличного качества и внешний конвертер ему не нужен.

И советую с усилителем не торопиться. По поводу Хегеля согласен с Сашей Рогожиным - г-но редкое
:hi:
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#20

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Нє... моя думка слухати треба апарати в себе у системі + декількох досвідчених філів слухати (і звісно ж не завжди слухатиСЬ), але із різними підходами і смаком, а не "когото одного".

А так, що Лаврі краще, і Хегель не фонтан - теж згідний цілком. Але ж Лаврі і свісток - різний бюджет, як не крути.
Мушу уточнити, з чим саме я згідний по планам: вважаю вірним міняти усь, обробляти кімнату, міняти мережеві, робити видєльонку і підключати НАД не по ЮСБ.
Але ж "нєт прєдєлов совєршенству - можно і Лаврі і ПС Аудіо останній" брати - були б гроші :)
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Львівська системка на Sonido

#21

Непрочитане повідомлення Snark »

Saburov S.A.M. писав:
А так, що Лаврі краще, і Хегель не фонтан - теж згідний цілком. Але ж Лаврі і свісток - різний бюджет, як не крути.
Мушу уточнити, з чим саме я згідний по планам: вважаю вірним міняти усь, обробляти кімнату, міняти мережеві, робити видєльонку і підключати НАД не по ЮСБ.
Але ж "нєт прєдєлов совєршенству - можно і Лаврі і ПС Аудіо останній" брати - були б гроші :)
Лаври на вторичке стоит столько же сколько и этот над
и никакой свисток не нужен при этом (а свисток звучит не очень) и даже edel не нужна к лаври - со встроенным юсб он звучит лучше - проверено :)
я об этом

обрабатывать комнату можно, но если Саша Рогожин сказал, что комната и так звучит очень не плохо - это большая удача и я бы не возводил обработку комнаты в приоритет, так как это дорого и результат без профессиональной помощи - очень сомнительный

сетевики нормальные и так стоят, менять их на что? на унылые аудиоквесты? будет толкьо хуже :) на дорогие сетевики? так лучше в усилитель вложиться :)
я вот последние года 4 пользуюсь только штатными сетевиками в мощниках (они не съемные - так вышло) - и счастлив :)))
выделенку делать, конечно, правильно, но опять же - это совершенно не MUST HAVE - сколько я слышал систем с выделенкой и унылым звуком....и точно также слышал шикарные системы без всякой выделенки....
в компоненты надо вкладываться имхо, а не в эти аудиофильские "брызги шампанского" :biggrin:
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Львівська системка на Sonido

#22

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Snark писав: в компоненты надо вкладываться имхо, а не в эти аудиофильские "брызги шампанского" :biggrin:
В здоровье нужно вкладываться имхо. А без этих "брызг шампанского" зачастую не слышно нифига на что способны имеющиеся компоненты. Не один раз видел перекошенное лицо владельца системы, который не один год перебирал компоненты, когда после установки нормальных кабелей он начинал слышать как все его хозяйство в реале звучит и какой в нем заложен потенциал. Но естественно что из г... никакие кабеля звук не вытащат.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Львівська системка на Sonido

#23

Непрочитане повідомлення Snark »

yuri_kov писав: В здоровье нужно вкладываться имхо. А без этих "брызг шампанского" зачастую не слышно нифига на что способны имеющиеся компоненты. Не один раз видел перекошенное лицо владельца системы, который не один год перебирал компоненты, когда после установки нормальных кабелей он начинал слышать как все его хозяйство в реале звучит и какой в нем заложен потенциал. Но естественно что из г... никакие кабеля звук не вытащат.
Это ваше мнение :)
А у меня свое :)

в данном случае я только о сетевиках говорил....кстати тема с сетевиками в аудио появилась сравнительно недавно...интересно как долгие годы до этого люди жили и музыку слушали :))))))))
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Львівська системка на Sonido

#24

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Ігорь, по Лаврі цікаво звичайно.

По кімнаті, якщо посилаєшся на Рогожина, то Саша сказав те ж саме що і я :) : вона вдало вийшла по розподіленню НЧ-мод, нічого не гудить особливо. Ганяли на музиці з глибоким НЧ, ганяли на тестах від 20Гц - нічого не гудить явно, і це неімовірне щастя - отримати таке надурняк)

Але обробляти треба, і мова не про НЧ-трепи. А про:

1) голу фронтальну стіну, яка близько до АС - обробивши мінімально лише ділянки першого відбитття, отримаємо кращу сцену і ясність СЧ-ВЧ

2) гола тилова близько до голови - обробивши ділянку 60х60см, буквально, теж підвищимо артикуляцію-ясність і додатково можна додати диффузності на СЧ. Це ж азбука, тим більше шо в тій кімнаті був як раз таки саме я, Рогожин, Кармадон ще. Андрій в цій азбуці переконався, ще коли порішав із голою підлогою питання.

По лінії живлення і ефективній землі - завжди на користь, але звісно пересрати це все можна ще сто раз іншими речами.

Але думаю ти і сам так вважаєш, просто маєш спортивну цікавість по-непогоджуватись ;)
Востаннє редагувалось 26 жовтня 2016, 10:19 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 8 разів.
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Львівська системка на Sonido

#25

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Snark писав: кстати тема с сетевиками в аудио появилась сравнительно недавно...интересно как долгие годы до этого люди жили и музыку слушали :))))))))
Примерно так же, как ездили на авто без кондиционера и никто не умирал.
Чтобы музыку слушать вообще не так много и не нужно.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”