Продам кабель Hi Diamond Diamond 3 Power (1m)

Продам кабель Hi Diamond Diamond 3 Power (1m)

Непрочитанное сообщение Jaroslav » 04 мар 2020, 12:12

Силовий кабель італійської фірми Hi Diamond. У всіх виробах фірми використовуються провідники отримані за фірмовою технологією 4VRC (4 Vote Rame Cotto )- які пройшли чотири стадії обробки. Кожна стадія передбачає нагрівання до визначеної температури і видалення певного виду забруднень.На останній стадії також формується необхідна кристалічна структура та орієнтація доменів. Досягається майже 100 відсоткова чистота міді а використання графіту зменшує теплові шуми в провідниках. Провідники переплетені таким чином, що взаємно компенсують електромагнітні поля.
У цьому кабелі застосовуються конектори з посрібленими контактами, та екранування з графітним покриттям. Дизайн кабеля розроблений італійською дизайнерською студією Ciobotaru. Кабель розміщується у фірмовому боксі з сертифікатом виробника.
Power Diamond 3 – це топовий кабель живлення з динамічним, сфокусованим, детальним звучанням. Хай-тек дизайн від італійської дизайнерської студії STUDIO CIOBOTARU лише підкреслює серйозність підходу розробників.

Технічні характеристики:
Переріз провідників: 4×4,0 мм²
Матеріал провідників: фірмова мідь 4VRC © з графітом
Максимальна ємність: 148 пФ / м
Опір провідника: 6 Ом / км
Діаметр кабеля 13,00 мм
Довжина: 1,0 метр
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 350 $
Вложения
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Jaroslav
ветеран
 
Цитата
Возраст: 67
Откуда: Львов

Вернуться в Силовые

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2