Продам кабель Acoustic Revive XLR-1. 2 (1м)

Аватар користувача
Jaroslav
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3345
З нами з: 23 березня 2011, 17:22
Звідки: Львов
Подякували: 17 разів
Вік: 71
Контактна інформація:

Продам кабель Acoustic Revive XLR-1. 2 (1м)

#1

Непрочитане повідомлення Jaroslav »

Acoustic Revive XLR-1.0PA II – балансний міжблочний кабель з моножильних мідних провідників овального поперечного перерізу з новим видом затискних контактів в роз’ємах типу XLR, без застосування припоя.Більшість сучасних кабелів мають конструкцію з багатожильними провідниками.
На жаль, ця конструкція далека від досконалості, тому що має місце витік блукаючих струмів. В силу зворотного зв’язку, блукаючі струми вносять в основний сигнал спотворення, в зв’язку з протіканням без схильності до частих основного сигналу, що, в кінцевому рахунку, позначається і в якості звучання.Японская компанія Sekiguchi Machine Sales Co. Ltd (торгова марка Acoustic Revive) адаптувала можливість використання кабелів з провідниками цілісних моножильних конструкцій, по суті позбавлених блукаючих струмів. Більш того, Acoustic Revive розробила конструкцію нових балансних роз’ємів XLR типу, які дозволяють використовувати контактну групу без пайки.

Відомо, що пайка руйнує провідність, новий тип конекторів в XLR-1.0PA II використовує кріплення без пайки, в основі контактної групи використовується срібло, покрите родієм.Для ще кращої провідності, виріб піддається глибокій кріогенній обробці. Зовнішній корпус роз’ємів виготовляється з цільного шматка дюралюмінієвого сплаву 2017S, шляхом механічної обробки, що значно покращує характеристики стійкості до резонансам.XLR-1.0PA II забезпечує чудову презентацію, когерентну по фазі звукову картинку, широку і глибоку передачу звукового простору, з детально пропрацювали прозорими високими частотами і потужним басом на самих низах. Кабель передає сигнал, абсолютно достовірний оригінального. Він володіє відмінним музичним динамічним звучанням з глибокої і точної промальовуванням заднього плану, повномасштабної звуковий картиною.

Складається з моножильних провідників овального перетину, виготовлених з надчистої монокристалічної міді, що забезпечує стабільні електричні характеристики, низький коефіцієнт спотворень і високий коефіцієнт пропускання. Як результат, ідеальна поверхня провідника і чисте природне звучання з високою роздільною здатністю. Як матеріал ізоляції використовується шовкова обмотка з повітряним зазором, яка поглинає вібрації і має антистатичний ефект. Мідний екран забезпечує 100% екранування від електромагнітних завад і радіочастотних наведень. Зовнішня обплетення з карбонового волокна захищає провідники від зовнішніх впливів, мінімізує шуми і володіє антивібраційним властивостями. Складається з моножильних провідників овального перетину. Овальні моножильні провідники з надчистої міді безперервного лиття (PCOCC-A), провідник в ізоляції з поліолефіну, потім шовкова трубка від відомої ткацької фабрики Ebisawa Corporation з повітряним зазором, кручений екран з міді ізольований фторопластом та проведений японською фірмою Shinagawa Business and Industrry, зверху карбоновий рукав.

Провідник Моножила овальної форми c поперечним перерізом 1.2 мм х 0.8 мм з надчистої міді обробленої по альфа-технології.
Довжина 1.0 метр.
Single Core Series PCOCC-A cable made by Furukawa (моножила з надчистої міді виробництва японської фірми Furukawa). Зроблено в Японії.
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 770$
Вкладення
Acoustic Revive XLR-1. 2 (1м) DSC_0053fm.JPG
Acoustic Revive XLR-1. 2 (1м) DSC_0054fm.JPG
Acoustic Revive XLR-1. 2 (1м) DSC_0055fm.JPG
Acoustic Revive XLR-1. 2 (1м) DSC_0056fm.JPG


Останній раз піднімалось Jaroslav на 01 грудня 2023, 13:08.
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Відповісти

Повернутись до “Міжкомпонентні”