Ukraine Audio (Video) Show (опитування)

Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Ukraine Audio (Video) Show (опитування)

#1

Непрочитане повідомлення SVS »

Добірне товариство! (Чомусь подобається мені це звернення Яковченка з радіоспектаклю "Фараони" ще з шкільних часів, коли по радіо(точці) о 19-30 транслювали передачу "Театр перед мікрофоном".
Великій кількості людей цікаво слухати музику, неважливо що вони там чують (аудіофіли чи меломани), але це їх хоббі, спосіб проведення вільного часу, а може й спосіб життя. Але у будь-якому випадку, якість відтворення звукозапису стоїть на першому місці, тому якість технічного забезпечення стоїть на першому місці.
Але з часом це змінилося, молоді у нашому хоббі зараз мало, або дуже мало. Але це не їх вина Просто вони не знають що це таке і що таке просто може бути.
Хочу спробувати це виправити.
Чомусь на мене (хоч я себе і вважаю не таким вже й слабкодухим, але це було поштовхом до цих дій) справило враження запрошення з сербського аудіо-відео шоу. А чим ми гірші? Зазвичай цю справу (організацію виставок) мають організовувати продаватори: дистрибютори та дилери. Я з цим абсолютно не пов'язаний, але вони сидять у глибокому підпіллі, іноді на форумах нагадуючи про те, які вони поважні і круті. Тим часом все цікаве йде повз нас.
Рекламувати світові бренди типу "Sony" чи "Denon" нам немає сенсу, а організувати щость на кшалт московського Росхайенду, я думаю, нам до снаги. У Києві це дорого, та й не видко бажаючих, а у Вінниці цілком можливо (поки чисто теоретично) це організувати. Прошу висловитись усіх зацікавлених. Якщо назбирається достатня кількість бажаючих, можна буде щось спробувати організувати.
Оргпитання я можу взяти на себе безоплатно, учасникам треба буде платити тільки за транспорт і площу експозиції. Хто що думає з цього приводу?
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 1
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Ukraine Audio (Video) Show (опитування)

#2

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

К сожалению аудиобизнес сейчас у нас в полном упадке
Идея конечно хорошая
Аватар користувача
_Вячеслав_
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 4154
З нами з: 24 січня 2012, 21:55
Звідки: Киев
Подякував: 1287 разів
Подякували: 2152 разів
Вік: 48
Контактна інформація:

Re: Ukraine Audio (Video) Show (опитування)

#3

Непрочитане повідомлення _Вячеслав_ »

Ми гipши по-перше тим, що набагато бiднiшi.

По друге - в нас є профiльна виставка-конференцiя iз вiльним входом (та ще й безкоштовним харчуванням) але стан справ такий, що даже ця подiя почуває себе не дуже гарно.

В третьих, я лично, за свои деньги уже открывал портал про аудио в Украине (и ветка о нем с пожеланиями предложений висела здесь на форуме) и все время на нем был банер "требуются авторы". За все время НИКТО не написал, не позвонил.

Потому востребованность Ukraine Audio (Video) Show считаю слишком преувеличенной :hi:
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Ukraine Audio (Video) Show (опитування)

#4

Непрочитане повідомлення SVS »

_Вячеслав_ писав:Ми гipши по-перше тим, що набагато бiднiшi.

По друге - в нас є профiльна виставка-конференцiя iз вiльним входом (та ще й безкоштовним харчуванням) але стан справ такий, що даже ця подiя почуває себе не дуже гарно.

В третьих, я лично, за свои деньги уже открывал портал про аудио в Украине (и ветка о нем с пожеланиями предложений висела здесь на форуме) и все время на нем был банер "требуются авторы". За все время НИКТО не написал, не позвонил.

Потому востребованность Ukraine Audio (Video) Show считаю слишком преувеличенной :hi:
Гірші і бідніші це не зовсім одне й те саме.
Можна посилання на згадані факти?
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Ukraine Audio (Video) Show (опитування)

#5

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

SVS писав: Прошу висловитись усіх зацікавлених. Якщо назбирається достатня кількість бажаючих, можна буде щось спробувати організувати.
Оргпитання я можу взяти на себе безоплатно, учасникам треба буде платити тільки за транспорт і площу експозиції. Хто що думає з цього приводу?
Чудова ідея! Варто спробувати. +1
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Відповісти

Повернутись до “Музичні фестивалі, зустрічі форумчан”