Обо всем)

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 121
Повідомлень: 2657
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6885 разів
Контактна інформація:

Re: Обо всем)

#601

Непрочитане повідомлення Eugene »

dukua писав:
Ну правильно, как он может видеть, если дома на карантине сидит?
aaa.JPG
Не, ну дома он постоянно не сидит, выходы минимизированы, но к родителям жены ездят через весь город. Собственно, как и все, раз-два в неделю приходится выбираться (я сегодня полдня по городу мотался, правда – на машине).

Цифры плохие, конечно, но закупили – не значит, что они уже заполнены. Важна еще статистика, хотя бы возрастная, ну, и общее количество смертей в городе в спокойный период. Здесь очень легко и соблазнительно манипулировать общественным мнением. Грубо говоря, на какой процент выросла смертность в условиях эпидемии.

Тут есть еще один такой факт, у нас, большинство людей просто не доживают до среднего пенсионного возраста Штатов.

С уважением.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 264
Повідомлень: 812
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 161 разів

Re: Обо всем)

#602

Непрочитане повідомлення jra7 »

Eugene писав: Поэтому – правил должно быть мало, они быть очевидны и понятны для всех, исполнение должно жестко контролироваться.
І хто ті кілька правил буде контролювати , а точніше за скільки і чи зможуть !? А правила найкращі в світі на папері .
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 121
Повідомлень: 2657
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6885 разів
Контактна інформація:

Re: Обо всем)

#603

Непрочитане повідомлення Eugene »

valeriy vanzha писав:Я говорю о мерах по карантину. считаю их правильными.
Какой-то значимой помощи из бюджета не будет, потому что нет в бюджете таких возможностей.
Возражения есть?
Есть.
Нет в бюджете возможностей, не надо копировать действия – у кого они есть.
Все должно работать, но с учетом требований карантина.
Как минимум – рабочее время разнести, во время пиковых перевозок – количество транспорта максимально увеличивать, четко прописать протокол поведения в общественных местах, и четко определить – что к ним относится. И так далее, и тому подобное, жизнь не должна остановиться на неопределенный срок, ее надо направить во временное другое русло.

С уважением.

P.S. Быстрая адекватная реакция на экстремальную ситуацию, это не свадьбы фотографировать, и не со сцены кривляться. и не договорняками в кабинетах заниматься.
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 40
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Обо всем)

#604

Непрочитане повідомлення хохол »

moose писав:

Є теорія що вірус можна перемогти так званим стадним імунітетом, якась кількість нації має перехворіти, 40% чи може більше відсотків (60-70).
Зробіть арифметику (60% Америки, з них 3.4 % смертність) і побачите що 300 тис - це ще значно занижена цифра.
І так, нікуди COVID-19 не подінеться, ні в кого (крім міністерства охорони здоров'я клоунів)
немає жодних ідей як спинити вірус в найближчий час. Є якісь наробки в експрес тестах, є надія на вакцину, але це все непевне і не скоро.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 0%B5%D1%82

https://www.theguardian.com/world/2020/ ... ategy-work




Це від абсолютної безпорадності напевно.
Взагалі то насправді напрацювання є, їх випробували ще на перших хворих і їх оточенні, виявилося шо оточенню хворих, і навіть при перших ознаках, достатньо пропити тижневий курс Плаквенилу чи навіть Азитромицину (який взагалі всюди є, я так гадаю, шо схожих по дії ще є, просто саме ці випробували в Італії) і людина обов'язкова підхопить вірус, але пережеве його легко як звичайний грип, а більшість майже не помітить. І це я так розумію зветься профілактика епідемії чи пандемії, я от не розумію чого ніхто не робить профілактику серед людства, а рахують скільки захворіло і чекають скільки помре...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 264
Повідомлень: 812
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 161 разів

Re: Обо всем)

#605

Непрочитане повідомлення jra7 »

Eugene писав: И так далее, и тому подобное, жизнь не должна остановиться на неопределенный срок, ее надо направить во временное другое русло.
Тимчасове русло всі країни вибрали правильно -- навіть пігулки так називаються " сідісукадома"! безконтактне життя ! а робота хай йде до дупи , головне вижити !
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 40
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Обо всем)

#606

Непрочитане повідомлення хохол »

jra7 писав: Тимчасове русло всі країни вибрали правильно -- навіть пігулки так називаються " сідісукадома"! безконтактне життя ! а робота хай йде до дупи , головне вижити !
Та не кажіть... буквально вчора в мене був дружечек, в якого з цим карантином світить не просто банкрутство, а з великими обтяжуючіими обставинами, так він каже - "та ну краще од вірусу померти..."
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 264
Повідомлень: 812
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 161 разів

Re: Обо всем)

#607

Непрочитане повідомлення jra7 »

хохол писав: Взагалі то насправді напрацювання є, їх випробували ще на перших хворих і їх оточенні, виявилося шо оточенню хворих, і навіть при перших ознаках, достатньо пропити тижневий курс Плаквенилу чи навіть Азитромицину (який взагалі всюди є, я так гадаю, шо схожих по дії ще є, просто саме ці випробували в Італії) і людина обов'язкова підхопить вірус, але пережеве його легко як звичайний грип, а більшість майже не помітить. І це я так розумію зветься профілактика епідемії чи пандемії, я от не розумію чого ніхто не робить профілактику серед людства, а рахують скільки захворіло і чекають скільки помре...
На мою думку неможливо робити профілактику не розуміючи в чому суть проблеми . Природа нам буде ще не раз підсовувати всякі віруси , і медицина в лиці людини буде йти стопами за природою , противитись її примхам, розуміючи , що залежна від неї . Так що тут все буде натурально, молоді перенесуть непомітно , отримавши на майбутнє з цим вірусом імунітет , чийсь імунітет не справиться .... Людство , світ має перехворіти цим вірусом і само собі виробить імунітет . Майбутня прививка можливо й потрібна буде при народжені, а можливо і ні. Імхо моя філософія !
Востаннє редагувалось 06 квітня 2020, 21:54 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 264
Повідомлень: 812
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 161 разів

Re: Обо всем)

#608

Непрочитане повідомлення jra7 »

хохол писав: Та не кажіть... буквально вчора в мене був дружечек, в якого з цим карантином світить не просто банкрутство, а з великими обтяжуючіими обставинами, так він каже - "та ну краще од вірусу померти..."
Мій батько розказує , совети ходили день і ніч , здай стіки то і стіки то , мужик в неділю голився , не витримав всього цього і підрізав себе бритвою. Так було завжди щось по життю .
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 40
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Обо всем)

#609

Непрочитане повідомлення хохол »

jra7 писав: На мою думку не можливо робити профілактику не розуміючи в чому суть проблеми . Природа нам буде ще не раз підсовувати всякі віруси , і медицина в лиці людини буде йти стопами за природою , противитись її примхам, розуміючи , що залежна від неї . Так що тут все буде натурально, молоді перенесуть непомітно , отримавши на майбутнє з цим вірусом імунітет , чийсь імунітет не справиться .... Людство , світ має перехворіти цим вірусом і само собі виробить імунітет . Майбутня прививка можливо й потрібна буде при народжені, а можливо і ні. Імхо моя філософія !
Ну це філософія якби в загал, хоч і похмура дюже, я жеж кажу про часності - ок, людство має перехворіти, але існують засоби шоб це було з невеликими втратами.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 264
Повідомлень: 812
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 161 разів

Re: Обо всем)

#610

Непрочитане повідомлення jra7 »

хохол писав: Ну це філософія якби в загал, хоч і похмура дюже, я жеж кажу про часності - ок, людство має перехворіти, але існують засоби шоб це було з невеликими втратами.
Від цього вірусу ще не існують такі собі супер засоби , стараються менше контактувати , поки не зрозуміть що до чого .
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 397
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9934 разів
Вік: 53

Re: Обо всем)

#611

Непрочитане повідомлення moose »

хохол писав:достатньо пропити тижневий курс Плаквенилу чи навіть Азитромицину, ... але пережеве його легко як звичайний грип
Це іменно те що я називав чудом клоунської медицини :)



Показати текст
ВООЗ вказує, що наразі немає доказів, які б рекомендували будь-яке специфічне лікування COVID-19. https://bit.ly/3dQCqkA Натомість використання препаратів без належних доказів може дати хибну надію, і навіть більше нашкодити, ніж бути корисними. Крім того, масове застосування цих препаратів може створити брак цих ліків, адже вони необхідні для лікування інших хвороб. https://bit.ly/39DE4Tf

....

Обидва препарати показували ефективність щодо вірусів SARS-CoV і SARS-CoV-2, але лише в дослідженнях in vitro (в пробірці). Поки є одне клінічне випробування препаратів в комбінації з азитроміцином. На результати цього дослідження покладатися небезпечно, воно дуже критикується. https://bit.ly/3bMhHfH

Там є посилання на dokumenty.
хохол писав: я от не розумію чого ніхто не робить профілактику серед людства, а рахують скільки захворіло і чекають скільки помре...
Профілактика - це перестати курити і пити, більше бувати на свіжому повітрі, не обжиратися і взагалі.
Це банальні речі які, на жаль, простіше замінити препаратами сумнівної ефективності.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 40
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Обо всем)

#612

Непрочитане повідомлення хохол »

moose писав:
Це іменно те що я називав чудом клоунської медицини :)



Показати текст
ВООЗ вказує, що наразі немає доказів, які б рекомендували будь-яке специфічне лікування COVID-19. https://bit.ly/3dQCqkA Натомість використання препаратів без належних доказів може дати хибну надію, і навіть більше нашкодити, ніж бути корисними. Крім того, масове застосування цих препаратів може створити брак цих ліків, адже вони необхідні для лікування інших хвороб. https://bit.ly/39DE4Tf

....

Обидва препарати показували ефективність щодо вірусів SARS-CoV і SARS-CoV-2, але лише в дослідженнях in vitro (в пробірці). Поки є одне клінічне випробування препаратів в комбінації з азитроміцином. На результати цього дослідження покладатися небезпечно, воно дуже критикується. https://bit.ly/3bMhHfH

Там є посилання на dokumenty.



Профілактика - це перестати курити і пити, більше бувати на свіжому повітрі, не обжиратися і взагалі.
Це банальні речі які, на жаль, простіше замінити препаратами сумнівної ефективності.
Ну так розумію, якось обізвати шось це сама льогке))) Здається навіть на наших сторінках були думки шо Уляна Супрун якби не є остання інстанція...)))
Звісно ще нічо не відомо, звісно шо шукають, я казав шо лікарі в Італії "мабуть" ризикнули та отримали хоч якийсь результат.
До речі, я сам повернувся з поїздки по Европам 10 травня, і в мене шось першило горло та покашлював, так я теж ризикнув і пропив азитроміцин і не вмер (поки що))) і почуваю себе відмінно вже місяць скоро...
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 402
Повідомлень: 6685
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3888 разів
Подякували: 8245 разів
Вік: 53

Re: Обо всем)

#613

Непрочитане повідомлення dukua »

Попалось видео, как достаточно "активную" группу {юридически грамотных} молодых людей не пускают на Труханов Остров. И как это нарушает их конституционные права. Потому что это "не парк культуры и отдыха, а часть территории Украины, доступная для граждан согласно Конституции".

Знаете что, ребята?
Никуя на Родине не будет хорошего, не ждите. Потому что народ очень глубоко йопнутый. Потому что в тех же штатах никому и в голову не прийдет такая херня - прорываться в закрытый на карантин парк (пляж, баскетбольную площадку и т.п.) рассказывая, что на это есть конституционные права. Если только этот парк (пляж, баскетбольная площадка) - не твоя частная собственность. Т.е. возможно вы не всегда замечаете, но уровень извращенности мысли и суждений населения - просто фантастический.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 402
Повідомлень: 6685
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3888 разів
Подякували: 8245 разів
Вік: 53

Re: Обо всем)

#614

Непрочитане повідомлення dukua »

И еще. Проведя более 15 лет в банковской сфере начиная с 1994, я прекрасно помню, чтО такое Постановление Кабинета Министров. Это де-факто Закон, неукоснительный к исполнению любыми банковскими учреждениями. И эти Постановления никто из даже хитрожопых банкиров никогда не оспаривал, не орал "почему этого нет в Конституции и в Законе О Банках и Банковской деятельности!?" Ни в какие времена и ни при одном из Президентов.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 189
Повідомлень: 10205
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3946 разів
Подякували: 15502 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Обо всем)

#615

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

dukua писав:И еще. Проведя более 15 лет в банковской сфере начиная с 1994, я прекрасно помню, чтО такое Постановление Кабинета Министров. Это де-факто Закон, неукоснительный к исполнению любыми банковскими учреждениями. И эти Постановления никто из даже хитрожопых банкиров никогда не оспаривал, не орал "почему этого нет в Конституции и в Законе О Банках и Банковской деятельности!?" Ни в какие времена и ни при одном из Президентов.
Немножечко не так - это постановления по ОТДЕЛЬНЫМ секторам, а решения ОБЩЕГОСУДАРСТВЕННОГО масштаба, связанные с ограничениями конституциии - принимаются только введением чрезвычайного или военного положения. Вносятся президентом и утверждаются Радой. ТОЧКА!
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 251
Повідомлень: 3869
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6715 разів
Подякували: 2983 разів
Вік: 50

Re: Обо всем)

#616

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Дмитрий Медведев писав: Немножечко не так - это постановления по ОТДЕЛЬНЫМ секторам, а решения ОБЩЕГОСУДАРСТВЕННОГО масштаба, связанные с ограничениями конституциии - принимаются только введением чрезвычайного или военного положения. Вносятся президентом и утверждаются Радой. ТОЧКА!
Ха! На это они много раз повторяли: у нас НЕ Чрезвычайное Положение, у нас - Чрезвычайная Ситуация - что относится к епархии МНС.
Кодекс Цивільного Захисту:
Показати текст
Стаття 14. Режим надзвичайної ситуації
1. У разі виникнення надзвичайної ситуації за рішенням відповідно Кабінету Міністрів України, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської чи Севастопольської міських державних адміністрацій для єдиної державної системи цивільного захисту у повному обсязі або частково для окремих її територіальних підсистем тимчасово встановлюється режим надзвичайної ситуації.
Стаття 15. Режим надзвичайного стану
1. Режим надзвичайного стану для єдиної державної системи цивільного захисту у повному обсязі або частково для окремих її територіальних підсистем тимчасово встановлюється у межах території, на якій введено правовий режим надзвичайного стану відповідно до Закону України "Про правовий режим надзвичайного стану".
Стаття 78. Режими підвищеної готовності та надзвичайної ситуації
3. Умови і порядок введення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації, завдання та порядок взаємодії суб’єктів забезпечення цивільного захисту щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у зазначених режимах визначаються Положенням про єдину державну систему цивільного захисту, що затверджується Кабінетом Міністрів України.
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 251
Повідомлень: 3869
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6715 разів
Подякували: 2983 разів
Вік: 50

Re: Обо всем)

#617

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, який заразився коронавірусом, перевели в реанімаційне відділення лікарні.
Показати текст
Джерело: The Guardian з посиланням на інформацію, отриману в британському уряді, Reuters
Деталі: Після того, як у неділю Джонсон потрапив до лондонської лікарні Св. Томаса з симптомами коронавирусу, в понеділок у другій половині дня його стан погіршився.
Джонсон попросив міністра закордонних справ Домініка Рааба, який також є першим держсекретарем, підмінити його на посаді прем'єра.
За повідомленням уряду, Джонсон потрапив до лікарні на обстеження через те, що симптоми коронавірусу спостерігаються в нього більше 10 днів. Сам же очільник уряду в гарному настрої та перебуває на зв’язку, – розповіли на Даунінг-стріт.
У британському уряді також закликали ЗМІ бути обережними із повідомленням про те, що прем’єр отримує кисневу терапію.
Водночас речник Джонсона ухилився від питання, чи має той пневмонію.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель повернулася до робочого офісу після двотижневого карантину вдома.
Показати текст
Джерело: прес-секретар Меркель Штефан Зайберт, якого цитує DW.
Пряма мова Зайберта: "На щастя, у канцлера був негативний результат на коронавірус декілька разів".
Деталі: Меркель надалі буде дотримуватися соціальної дистанції, а наради проводитиме за допомогою відеоконференцій.
Прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен оголосила, що уряд почне послаблювати жорсткі карантинні обмеження після Великодня, тобто з наступного тижня.
Показати текст
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politiken.
Уряд відкриває дитячі садки і школи для учнів 0-5 класів. Проте, учні та викладачі повинні бути якомога більше на відкритому повітрі, а коли заняття проводяться в приміщенні, між ними має бути більша дистанція.
"Відкриття шкіл та закладів для самих маленьких означає, що у деяких батьків буде спокійна робота. Нам це потрібно, тому що багато завдань залишилися невирішеними", - сказала прем'єр на пресконференції.
Уряд заявив, що дорослі, яких 12 березня попросили по можливості працювати з дому, тепер можуть почати частіше повертатися на свої робочі місця, якщо вони подбають про те, щоб "слідувати загальним керівним принципам належної поведінки".
За словами Фредеріксен, учні 6-10 класів зможуть повернутися в школу не раніше 10 травня, як і учні старших класів середньої школи. В результаті все випускні іспити для учнів будуть скасовані.
Церкви, бібліотеки і клуби для занять спортом та інших заходів також будуть закриті щонайменше до 10 травня, як і торговельні центри. Заборона на проведення зборів понад 10 осіб, яка спочатку діяла до 14 квітня, також продовжена до 10 травня.
Фредеріксен заявила, що в Данії спостерігається сталий розвиток поширення коронавірусу і що число інфікованих людей знаходиться на стабільному рівні, з яким може впоратися система охорони здоров'я.
Водночас вона зазначила, що данці повинні продовжувати дотримуватися принципів дистанціювання. "Якщо цифри будуть розвиватися в неправильному напрямку, ми не відкриємося знову після Великодня", - сказала вона.
Второй день падает количество "новых".
Вкладення
Безымянный 4.jpg
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 397
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9934 разів
Вік: 53

Re: Обо всем)

#618

Непрочитане повідомлення moose »

хохол писав:ки шо Уляна Супрун якби не є остання інстанція...)))
Звісно ще нічо не відомо, звісно шо шукають, я казав шо лікарі в Італії "мабуть" ризикнули та отримали хоч якийсь результат.
До речі, я сам повернувся з поїздки по Европам 10 травня, і в мене шось першило горло та покашлював, так я теж ризикнув і пропив азитроміцин і не вмер (поки що))) і почуваю себе відмінно вже місяць скоро...
10 травня це є цюрук тy зе цюкунфт :)
В цитатах з Супрун найважливіше є не Супрун а посилання на документи ВООЗ.
А Вам особисто бажаю здоров'я і довголіття.

Тим часом в Фінляндії
Вкладення
92229860_1734660386674541_3354538847391186944_o.png
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 40
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Обо всем)

#619

Непрочитане повідомлення хохол »

moose писав:
10 травня це є цюрук тy зе цюкунфт :)
В цитатах з Супрун найважливіше є не Супрун а посилання на документи ВООЗ.
А Вам особисто бажаю здоров'я і довголіття.

Тим часом в Фінляндії
Дякую :)

Цю картинку з Фінляндії тре розуміти так, шо один ожив)))

... в лом шукати скільки ВООЗ "на підставі нових досліджень" міняла точку зору, звісно їм треба бути обережними, провести багаторічні дослідження, то все зрозуміло...
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 251
Повідомлень: 3869
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6715 разів
Подякували: 2983 разів
Вік: 50

Re: Обо всем)

#620

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Уряд Чехії вирішив послабити деякі обмеження, запроваджені для боротьби з поширенням коронавірусу.
Показати текст
Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Novinky.
З вівторка громадянам знову дозволять займатися неконтактними видами спорту, наприклад, бігом та тенісом.
"Уряд вирішив, що з вівторка будуть дозволені заняття спортом та відкриті спортивні майданчики. Це не колективні види спорту, а індивідуальні види спорту", - заявив віцепрем'єр Карел Гавлічек, додавши, що заняття у закритих спортивних залах заборонені.
Уряд також вирішив з четверга відкрити магазини будівельних матеріалів, техніки, продажу товарів для різноманітних хобі та сервіси ремонту велосипедів. Але всі повинні дотримуватися суворих гігієнічних заходів.
Водночас, зберігається заборона виходити на вулицю, якщо немає чіткої причини для цього - головним чином вихід у магазин, на роботу або надання допомоги родичам.
Також необхідно носити маску в громадських місцях і не збиратися в групи більше двох осіб, якщо вони не є членами родини.
Сьогодні парламент Чехії має вирішити, на скільки продовжувати термін надзвичайного стану – на 14 або 30 днів. Глава МВС Чехії Ян Гамачек напередодні виступив за довше продовження, але є велика ймовірність, що буде ухвалено рішення про продовження до 30 квітня.
Міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Веран проти послаблення карантину незважаючи на зменшення темпів зростання кількості нових хворих.
Показати текст
Про це він сказав в ефірі BFMTV, повідомляє "Європейська правда".
"Пік епідемії ще не досягнутий" – сказав Веран, додавши, що епідемія коронавірусу у Франції все ще знаходиться в "фазі загострення".
"Вчора ми нарахували 94 додаткових госпіталізації важких пацієнтів, ця цифра скорочується, госпіталізованих пацієнтів все ще більше, ніж пацієнтів, які виходять з лікарні", - підкреслив він.
Тому для подальшого скорочення кількості людей, які постраждали від Covid-19, суворе дотримання карантину є " більш необхідним, ніж коли-небудь досі", наполягає міністр охорони здоров'я.
"Ми ще не закінчили наші зусилля, але вони вже приносять результати. Однак і після досягнення піку не потрібно буде відразу розслаблятися", - переконує він.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 70
Повідомлень: 2018
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2489 разів
Подякували: 2768 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Обо всем)

#621

Непрочитане повідомлення SVS »

Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 251
Повідомлень: 3869
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6715 разів
Подякували: 2983 разів
Вік: 50

Re: Обо всем)

#622

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що ввести карантин або комендантську годину дуже просто, але завершити посівну кампанію або доїти корів "дистанційно" не вийти.
Д
Показати текст
жерело: TUT.BY з посиланням на сюжет телеканалу "Білорусь 1"
Пряма мова Лукашенко: "Нафта нафтою, але її на стіл не подаси. Питання продовольства, як я вже сказав, стоїть гостро. Тому я вимагаю в найкоротші терміни завершити посівну кампанію. Весь цикл сільгоспробіт протягом року взяти на жорсткий контроль.
Це стосується помічників президента і уповноважених по областях. Завдання № 1 – і важливішого за нього немає.
Бо, як у нас тут просторікують кругом: карантин, комендантська година і інше. Слухайте, це найпростіше, це ми зробимо протягом доби, але жерти що будемо?"
Деталі: За словами Лукашенка, карантин тільки внесе розкол в суспільство, оскільки є робота, яку неможливо зробити "на удальонці" (президент Білорусі навів приклад з доїнням корів), а також незрозуміло, чи зберігати заробітну плату тим, хто не може працювати дистанційно і сидів би вдома.
Разом з тим видання відзначає, що під петицією з вимогою до влади Білорусі ввести в країні карантин через спалах коронавірусу підписалися вже понад 150 тисяч осіб.
Її автори вважають, що в країні "відбувається повне ігнорування хвороби і неправильне інформування жителів".
Норвегія, яка однією з перших в Європі почала вводити обмеження для стримування коронавірусу, крок за кроком пом’якшуватиме карантин.
Показати текст
Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NRK, про це у вівторок оголосила прем’єрка країни Ерна Солберг.
Поточні обмеження, які діють до 13 квітня, включають закриття ясел та шкіл, відмову у в'їзді іноземцям, які не живуть і не працюють у Норвегії, та забороняють людям ходити до своїх будиночків у горах.
Дитячі садки почнуть працювати з 20 квітня, початкові і середні школи - з 27 квітня. Також з цього дня університети, коледжі та професійно-технічні училища будуть відкриті для студентів, які перебувають на завершальному етапі навчання, і для тих проєктів, які повністю залежать від обладнання в навчальних закладах.
Норвежці зможуть ходити в гори на ночівлю в будиночках з 20 квітня.
З 27 квітня бізнеси, які передбачають контакт між клієнтами і працівниками, такі як перукарні чи салони краси, можуть знову відкритися, якщо вони будуть відповідати вимогам заходів інфекційного контролю.
У той же час працівникам слід продовжити дистанційну роботу з дому, а норвежцям слід "звикати до заходів проти поширення вірусу на тривалий час", сказала Солберг.
Великі спортивні та культурні заходи, такі як фестивалі, будуть заборонені до 15 червня.
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 251
Повідомлень: 3869
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6715 разів
Подякували: 2983 разів
Вік: 50

Re: Обо всем)

#623

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Премьер-министр Денис Шмыгаль на встрече с рядом депутатов партии власти «Слуга народа» сообщил, что Кабмин планирует ослабить карантин в мае, а точнее во второй половине месяца, после завершения традиционных «майских» выходных. По задумке правительства именно в это время люди смогут начать возвращаться к полноценной работе. Об этом Liga.net рассказал источник в политической силе.
Показати текст
При этом часть ограничений могут продлить вплоть до сентября, но премьер прогнозирует, что это уже не будет жёсткий карантин, а, например, предписание для населения продолжить надевать маски в общественных местах.
Отметим, что как раз в середине мая в Украине заканчивается эпидемиологический сезон и снижается количество заболевших на острые респираторные вирусные инфекции. Судя по всему, в правительстве рассчитывают, что это коснётся и COVID-19.
Ссылаясь на собственные источники издание LB.ua сообщает, что Кабмин рассматривает возможность поэтапного смягчения карантина, которое должно начаться уже в этом месяце.
Показати текст
Согласно этому плану, с 14 апреля откроются небольшие магазины площадью до 400 кв. м, а также все строительные и садовые комплексы независимо от площади. С 1 мая откроются остальные магазины, торговые центры, парикмахерские. С середины мая возобновится учебный процесс в школах. Также разрешат принимать посетителей ресторанам (сейчас они работают только на вынос или доставку) и косметическим салонам.
В то же время открывать границы пока не планируют (с 7 апреля число пунктов пропуска сократили до 19 штук) и они могут остаться на замке до конца июня, аэропорты также работать не будут. Ограничения на выезд будут зависеть от развития ситуации.
Этот свежий инсайд согласуется с более ранними утечками и предыдущими заявлениями правительства. Объявляя об ужесточении режима карантина с 6 апреля, премьер-министр Денис Шмыгаль упоминал возможность ослабления ограничений в конце апреля, если количество заразившихся уменьшится.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 402
Повідомлень: 6685
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3888 разів
Подякували: 8245 разів
Вік: 53

Re: Обо всем)

#624

Непрочитане повідомлення dukua »

Любопытно наблюдать за рашевской прессой.
Все дружно бросились писать: "Техасский университет: в странах, где делали прививку БЦЖ, коронавируса в 10 раз меньше".

Все же интересно, с какой целью они очередной раз врут?
Вот оригинал, который удалось найти.
Маленькая Ирландская газетка, пишет, что уролог из госпиталя в Дублине, являющимся так же консультантом (внештатным?) Университета в Хьюстоне, проанализировал данные статистики (а мы же понимаем, какая сейчас статистика у "развивающихся" стран?) и сделал такой вывод. Т.е. это его личный вывод. Основанный на статистике из тырнета.

https://www.irishtimes.com/news/health/ ... -1.4222110

Больше нигде ничего про "Техасский университет" и короновирус найти не могу.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 281
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Обо всем)

#625

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Да, там врут по больше и по интересней, про БЦЖ (тайную надежду) пишут везде на постсоветском пространстве.
Еще пару недель назад там отрицали вирус и "скрепных" он должен был обойти, как "высоко духовных", ну и прочий бред.
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”