Этот день в истории

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Подякував: 9799 разів
Подякували: 10794 разів
Вік: 68

Re: Этот день в истории

#26

Непрочитане повідомлення Андреич »

Saburov S.A.M. писав:епатажжж )
А ви - нудні зануди!
Ой, я тоже такий епатажнік :yahoo:
В єтот день історії - шоб не був оффтоп - я виявив у собі епатажника-багатоетажника :blum1:
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 39
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Этот день в истории

#27

Непрочитане повідомлення moose »

Savik писав: А що тодi .... дурнуватий??
Без найменших проявів розсудливості, авантюрист. Ну справді був він таким, шо ви на мене напалися.
Хто його любить має бути вже три рази п'яний, бо, як казав гєрой, чоловік не існує, доки він не п’яний

Видавництво Старого Лева доречі підготувало розкішну збірку «Чоловіки без жінок» до дня народження

https://starylev.com.ua/news/choloviky- ... ezabarom-u
Вкладення
quote-a-man-does-not-exist-until-he-is-drunk-ernest-hemingway-65-86-53.jpg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Этот день в истории

#28

Непрочитане повідомлення хохол »

moose писав:
Без найменших проявів розсудливості, авантюрист. Ну справді був він таким, шо ви на мене напалися.
Хто його любить має бути вже три рази п'яний, бо, як казав гєрой, чоловік не існує, доки він не п’яний

...
:) От ви пане moose неприборканий якись сьодні))), ща вам ще і аудиторія Єрофєєва наваляє, того шо "масква-петушки" написав...)))
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: Этот день в истории

#29

Непрочитане повідомлення Savik »

moose писав:
Без найменших проявів розсудливості, авантюрист. Ну справді був він таким, шо ви на мене напалися.
Хто його любить має бути вже три рази п'яний, бо, як казав гєрой, чоловік не існує, доки він не п’яний
Очередной бред. При чем здесь пьяный?? Вы, что местный председатель общества трезвости?? И любить его незачем, он не женщина. Человек, мужчина, писатель с большой буквы. Любят его книги, вероятно.
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Этот день в истории

#30

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

З бухлом і колізіями його особистого життя всі відносно знайомі.

Цікавіше оцінка саме творчості:
moose писав: Жодна з його книжок не варта паперу, на якій написанa :) .
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: Этот день в истории

#31

Непрочитане повідомлення Savik »

Saburov S.A.M. писав:З бухлом і колізіями його особистого життя всі відносно знайомі.

Цікавіше оцінка саме творчості:
Да творчество его оценили миллионы и миллионы читателей во всем мире, да и критики. Вот и еще один нашелся!! Веский и розсудливий, без авантюризма в высказываниях. Потешно, как в мультфильмах.
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 39
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Этот день в истории

#32

Непрочитане повідомлення moose »

Макс Штирлиц писав:2 июля 1961 года покончил жизнь самоубийством
Эрнест Хемингуэй (1899 — 1961),
великий американский писатель,
лауреат Нобелевской премии (1954).


Он тоже не читабельный?))
Savik писав: И любить его незачем, он не женщина. Человек, мужчина, писатель с большой буквы. Любят его книги, вероятно.

Забули з чого пoчали :)


Ги, ви ж відмічаєте день народження (ну чи смерті, я не поняв пока шо) не книжки, а чоловіка. Я не читав його багато, але от за громадянську війну в Іспанії вийшла така колізія. Летіли колись з Мадріда і зустріли знайому, потом ше з нею зустрічaлися в кабачку за стаканчиком гаспачча. Заговорили за війну, ну от вона така видає - а в нас в Мадріді там такий проспект є, так за часів республіки там в кінці висів портєр сталіна на всеь дом. А ви з рускімі - братья, даром воюєте, і хто вас поссорив - це жьідьі. Така от революція. В кнігах і кінах вашого фаворита реальність просякнута героїзмом і страведливістю, а в реалі це ватани вбивали націоналістів і навпаки. Я собі так спробував зробити паралель, це якби зара хтось з лауреатів пульцерівки поїхав десь в луґанск зняв кіно про інтернаціональні бригади бурятів, а потім ше і пару творів (навить геніальних), і всі такі радіють і обожнюють. Чувак з любов'ю до війни, жінок і алкоголю. Луче я вже Воннеґута читатиму....
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: Этот день в истории

#33

Непрочитане повідомлення Savik »

Вот это завернул! Вас в литературе интересует только сюжет и " активная жизненная позиция автора"?? Комиксами не болеете?
Чувствую, Вы Воннегута знаете равно также как и Хемингуэя. Рассказать Вам сколько он вЫпил и баб трахнул?? Неинтересно! Не того уровня личность.
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 39
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Этот день в истории

#34

Непрочитане повідомлення moose »

Роскажете як хтось зробить допис про нього в темі "Этот день в истории" ;)
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: Этот день в истории

#35

Непрочитане повідомлення Savik »

Спасибо, что развесилили "ватным" Хемингуэем. 10 баллов.
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 39
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Этот день в истории

#36

Непрочитане повідомлення moose »

Сьогодні, 21 липня, виповнюється 118 років із дня народження, доречі :)
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Подякував: 9799 разів
Подякували: 10794 разів
Вік: 68

Re: Этот день в истории

#37

Непрочитане повідомлення Андреич »

Я не читав його багато
Я вже здогадався, вам одна шпаньська мушка цю карузу наспівала :yahoo:
Є ще один дуже відомий сталініст, про нього вже тут згадували, Екзюпері його прізвище. Граф-белетрист, щось на кшталт російських Толстих. Теж був в Іспанії тих часів та теж не на боці франкоармійців ;)
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: Этот день в истории

#38

Непрочитане повідомлення Neprus »

От жеж, скотиняка така! А потiм малим принцем виправдовувався?..
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Подякував: 9799 разів
Подякували: 10794 разів
Вік: 68

Re: Этот день в истории

#39

Непрочитане повідомлення Андреич »

И "Военным летчиком", и "Письмом к заложнику"... Много чем ;)
А Воннегут написав абсолютно лівацьке "Механічне піаніно" (Утопія 14), ну просто конче відверто суперлівацьке :shok:
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: Этот день в истории

#40

Непрочитане повідомлення Neprus »

Пороблено тим лiтераторам, я вам кажу. :hi:
Аватар користувача
Art
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 8108
З нами з: 08 грудня 2011, 11:17
Звідки: Днепр
Подякував: 9195 разів
Подякували: 8931 разів
Вік: 57

Re: Этот день в истории

#41

Непрочитане повідомлення Art »

moose писав:




Я собі так спробував зробити паралель, це якби зара хтось з лауреатів пульцерівки поїхав десь в луґанск зняв кіно про інтернаціональні бригади бурятів, а потім ше і пару творів (навить геніальних), і всі такі радіють і обожнюють.....

Там... Уже и давно... :blush:


2015:
"... Мерзликин подчеркнул, что работа над сценарием киноленты уже ведется, но не стал разглашать имя режиссера, решившего экранизировать войну на Донбассе, а также сюжет предполагаемой картины.

«Режиссер хороший, серьезный, один из резонансных, скажем так, открытие последнего времени. Картина практически «на сносях». Я знаю людей, которые беременны этой идеей. Не потому, что ее кто-то заказал, как принято считать. В тех кругах, где я общаюсь, речи о госзаказе подобного кинофильма нет», — добавил артист.

Напоминаем, что российский актер театра и кино Андрей Мерзликин поздравил ветеранов Донецка с 70-летием Победы в Великой Отечественной войне и Днем славянской письменности и культуры. В качестве подарка артист привез с собой киноленту «Брестская крепость», которая была снята в 2010 году на основе исторических фактов.

«Находясь в Донецке, я уверенно говорю, что здесь символична именно эта кинокартина, потому что ваш город — это современная Брестская крепость, — сказал Мерзликин, обращаясь к зрительному залу. — Каждый из вас, вся общность будет носить имя Героя вашей крепости. Поэтому сегодня я в очередной раз с гордостью представляю фильм-реконструкцию «Брестская крепость»».

Показ фильма и творческая встреча со зрителями прошли в столичном кинотеатре «Звездочка», который не впервые встречает в гостях звезд отечественного кино и театра. По случаю визита актера в Донецкую Народную Республику в зале собралось около 400 поклонников, большинство из которых ветераны и общественные деятели Донецка. В своем выступлении Мерзликин рассказал о сюжете кинокартины, а также поделился деталями съемочного процесса..."

...

2017:

ДОНБАСС
БРАТ НА БРАТА? ИЛИ... БРАТ - ЗА БРАТА?

В основе сюжета сценария лежит история двух родных братьев, разлученных в раннем детстве. Один вырос в Донецке, другой - во Львове. Они не виделись 20 лет. И местом их встречи стала война. Брат на брата? Или, всё-таки, брат - за брата?..

В наше время сложно снять правдивую киноленту, потому что любая съемочная группа становится политически-ангажированной, так как вынуждена соблюдать условия тех, кто платит. Только в том случае, когда платит народ, на экраны страны выйдет честное и подлинно народное кино. Если вы поможете, дорогие соотечественники, историческая правда донбасской войны найдёт своё яркое художественное воплощение в фильме ДОНБАСС. Сценарий уже готов. Дело за вами. За каждым из вас!

Еслю Ютуб не показывает, то глянуть видео можно здесь - http://donbassfilm.ru/
Вкладення
IMG_8674.JPG
IMG_8673.JPG
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Этот день в истории

#42

Непрочитане повідомлення хохол »

Андреич писав:...
А Воннегут написав абсолютно лівацьке "Механічне піаніно" (Утопія 14), ну просто конче відверто суперлівацьке :shok:
Так у Воннегута пренебрежение к капиталистическим ценностям вааще как-ба его кредо
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 39
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Этот день в истории

#43

Непрочитане повідомлення moose »

Андреич писав: Я вже здогадався, вам одна шпаньська мушка цю карузу наспівала :yahoo:
Є ще один дуже відомий сталініст, про нього вже тут згадували, Екзюпері його прізвище. Граф-белетрист, щось на кшталт російських Толстих. Теж був в Іспанії тих часів та теж не на боці франкоармійців ;)

От давате зараз будемо мірятися хто який літературознавець :) Думаю, що всі його твори, які могли б скласти враження, я прoчитав в молодім віці, коли читалося. Зараз не маю охоти повертатися, героїзація всіляких проходімців і їх дій суперечить життєвій позиції, і це вже не зміниш, могила виправить... Орвел так само в Іспанію повоювати їздив, доречі. Боротися з фошизмом... Думаю іменно там він зрозумів шо з себе представляют і одні і другі...

Но то таке, пан Savik закликає не зважати на особистості митців, а на їх твори. Походу всі ці видатні чоловіки в реалі були важкими незрозумілими істотами з сквєерним характером, тай і х... з ними. Головне, що вони після себе залишили...
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: Этот день в истории

#44

Непрочитане повідомлення Savik »

Но то таке, пан Savik закликає не зважати на особистості митців, а на їх твори
Пан Savik закликає не 3.14здеть, а просто следить за своими словами и тем, что пишешь, особенно о том, чего не знаешь и понять не можешь. Без обид!
Походу всі ці видатні чоловіки в реалі були важкими незрозумілими істотами з сквєерним характером, тай і х... з ними. Головне, що вони після себе залишили...
Справедливо, особенно последнее. И мы с Вами тоже не ангелы, замечу.
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 39
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Этот день в истории

#45

Непрочитане повідомлення moose »

Savik писав:Но то таке, пан Savik закликає не зважати на особистості митців, а на їх твори
Пан Savik закликає не 3.14здеть, а просто следить за своими словами и тем, что пишешь, особенно о том, чего не знаешь и понять не можешь. Без обид!

Як би це сказати так, щоб знов не образити ваших почуттів. Я маю свою думку про письменника і твори, які читав (думаю, всі більші, які були в перекладі, там здається, Сніги, Фієста, По кому подзвін і Марево). Я можу її висловити. Говорити про 3.14здьож і тупість думаю не дуже ввічливо. Но це такі так, по хємєнгуеєвскi ;)
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: Этот день в истории

#46

Непрочитане повідомлення Savik »

Ввічливо!
Особенно если соединить вместе:
Дурнуватий аморальний лівак, авантюрист, алкоголік. + Жодна з його книжок не варта паперу, на якій написанa + В кнігах і кінах вашого фаворита реальність просякнута героїзмом і страведливістю, а в реалі це ватани вбивали націоналістів і навпаки.
Даже не нужно анализироать.
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Этот день в истории

#47

Непрочитане повідомлення хохол »

moose писав:

... Но це такі так, по хємєнгуеєвскi ;)
Ой! за це треба зачипитись... бо Хем для мене видатна людина навіть не тому шО він написав, а тому шо він є засновник нового літературного стилю - коли мериканський читач дерся скрізь багатосторінкові речення Фолкнера, в них з'явивсь Хем, з його ємним точним жорстким стилем і почалася нова література, при чому ж по всьому світу...
:)
Востаннє редагувалось 22 липня 2017, 11:17 користувачем хохол, всього редагувалось 1 раз.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 6225
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Этот день в истории

#48

Непрочитане повідомлення alex-rael »

moose писав:

Походу всі ці видатні чоловіки в реалі були важкими незрозумілими істотами з сквєерним характером, тай і х... з ними. Головне, що вони після себе залишили...
Ви в курсі взагалі, що витворяли у особистому житті Джім Моррісон, Дженіс Джоплін, Хендрікс, Джеггер, Боуї, Леннон, Буковскі, Довлатов, Булгаков, Чайковський, Мусоргський. ..,що Манфред Менн вступив у 80-х у компартію?
Так що - не слухати, не читати???
Дивна логіка, якщо чесно.
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: Этот день в истории

#49

Непрочитане повідомлення Fundorin »

Чтобы помнили...
[youtube][/youtube]
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 39
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Этот день в истории

#50

Непрочитане повідомлення moose »

alex-rael писав:
Ви в курсі взагалі, що витворяли у особистому житті Джім Моррісон, Дженіс Джоплін, Хендрікс, Джеггер, Боуї, Леннон, Буковскі, Довлатов, Булгаков, Чайковський, Мусоргський. ..,що Манфред Менн вступив у 80-х у компартію?
Так що - не слухати, не читати???
Дивна логіка, якщо чесно.
Жодним чином не хочу нав'язувати нікому нічого. Ваше ділo шо слухати чи читати. Навить якщо ваша думка про автора чи твір інакша від інших - тим краще, ми ж не про статут стройової служби дискутуємо.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”