Хотю хату так шо капец

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Хотю хату так шо капец

#76

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

еслипо форумам строительным то еще классный forumhouse.com
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 10
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Хотю хату так шо капец

#77

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Saburov S.A.M. писав:еслипо форумам строительным то еще классный forumhouse.com
Володя, издеваешься? У Василя русской раскладки нету, забанят через час.
Вот нормальный форум: http://krainamaystriv.com
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Хотю хату так шо капец

#78

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

и єтот знаю)
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#79

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

УУ дивлюсь тема актуальна.
по порядку. загальні "хотелкі" без конкретних проектів, але десь так потім буде.. будинок я з батьою один вже з цегли витягнув 10х11 2 повних поверха .. з цегли з бетоним перекриттям (плити) .. того цеглу я ненавиджу бо пішло більше як 50к цегли і дім не дуже теплий утеплював батя сам піно пластом .. хотя я верещав шо тре брать базальтову вату.. він щей одну стіну з дуру з середини лупанув пінопластом тепер підмокає бо точка роси змістилась :fool2:
граблі я вже бачив і троха сам збирав..
1. фундамент частково свайний частковий моноліт (в центрі дому, потім поясню для чого), на фундамент вагаюсь що ставити або швелера або балки 150х150, швелера монументальней але дорожче і звязувати з деревом буде не просто (наварювати всяких уголків прийдеться тьму..
2. стіни сендвіч з плит осп і мінвати(мінвата це загальне поняття скоріш за усе буде роквел з алюмінієвою фольгою), несуча конструкція 170х60 хвоя з кроком 450-500мм (тре порахувати на міцність) всі комунікації монтуються в стіни в гофри і труби для можливості заміни\сервісу\ремонту. всі деревяні конструкції обробляються пропітками промазками і т.д. всі конструкції з дерева скріплються окрім замків металевими кутиками на турбошуруп або шпильку(в залежності від місця і т.д. ) прийдеться згадати весь сопромат ну то таке. цвяхи тільки в не відповідальних місцях. шуруп я закручую швидше ніж забиваю двухсотку.
3. дах двох скатка 40 градусів з заломом покрівля хоцца бітумну черепецю але мабуть буде профнастил "полюдськи" ставлений тут рахувати треба як бабла по прикидам стане то буде бітумка.
4. вікна майже всі на першому поверсі глухі без механізмів ібо нафіг нада керхером мити лекше ніж з середини ручками. буде пару мансардних вікон без фанатизму.
5. двері клеений бук.(вікна і двері вмію робити сам мансардні звичайно куплю готові.. бо там є нюанси.. самому робити знатний секас)
6. опалення електро + дрова\палети обі системи в одному контурі . водою по батареях .. тепла підлога варіант але тре прикинути .. котел для дров буде з скляною стінкою вмурований в несучу центральну стіну і з іншої кімнати просто виглядатиме як камін в хайтеку. електро буде з ТА скоріш за все з фазовим переходом. є певна ймовірність шо ТА буде підлогою однієї з кімнат і служитиме там джерелом тепла .
7. система вентиляції примусова з рекуператором і підігрівом повітря . підігрів водою.. відкрите питання з зволоженням в зимовий період( буду думать).
8. власний колодязь (сверловина з обсадною трубою)
9. каналізація тут хз.. є варіант і так і едак тре дивитись по ціні установки дозволів і т.д.
10. була ідея поставить теплонасос але пока я вагаюсь
11. думаю чи треба мені підвал (місце позволяє але то ше як мінімум 3-4 куба бетону + трактор + час плюс усадка.. хз ..
десь в загальному так..
будинок бде з великою терасою - принципово.
зовнішній декор фассонна металева штамповка під під хайтек .. весь будинок буде робитись упором в хайтек. тільки туї квадратні не виростуть але то питання вже десяте.
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
svegra
ветеран
Пости в темі: 33
Повідомлень: 5532
З нами з: 21 листопада 2011, 23:25
Звідки: Харьков
Подякував: 1086 разів
Подякували: 1827 разів
Вік: 52

Re: Хотю хату так шо капец

#80

Непрочитане повідомлення svegra »

Отлично продумано .
Не согласен с :
п 3. Жить в профнастиле - что в барабане , при дожде с ума сойдете . Рассмотри полимерпесчанку
п. 10 - Теплонасос сразу накуй , при твоей жизни не окупится .
Аватар користувача
2234424
учасник
Пости в темі: 24
Повідомлень: 227
З нами з: 22 грудня 2010, 10:36
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 183 разів
Вік: 41

Re: Хотю хату так шо капец

#81

Непрочитане повідомлення 2234424 »

А вы жили когда-нибудь в каркасном доме? Я не хочу отговаривать, но в каркаснике очень быстро становится жарко, так же быстро становится холодно. Теплоемкости никакой. Звукоизоляция тоже мягко говоря так себе, и между комнатами и с улицы. Что обогрев, что кондиционирование толком не отрегулируешь.

В отношении фундамента - для каркасника просто категорически показан УШП, потому что тогда хотя бы плита фундамента является небольшим стабилизатором колебаний температуры в помещении.

Дровяная система отопления на радиаторы это дровяной котел + дымоход + водяной теплоаккумулятор + 2 узла смешения + ИБП для насосов. Очень недешево, очень. По кругу получится реально от 5 до 10 тысяч долларов только за эту часть, а еще ведь помещения квадратов 12 сьест.

Про рекуператоры, кроме цены покупки - узнайте сколько стоит сервисное обслуживание, чистка, дезинфекция - это серьезная статья затрат. При наших ценах на дрова - рекуперацию в маленьком доме не окупить. Приточно-вытяжная вентиляция это тема, особенно хорошо если работает без электричества - вытяжные каналы и приточные клапаны в стенах или щели для проветривания в окнах.

Вообще я очень рекомендую внимательно почитать темы-отчеты про стройки на stroimdom.com.ua

И все таки подумайте еще дважды, или трижды - может все таки стоит строить из газобетона? Насколько меньше операций при строительстве, идеальная геометрия, отличные теплотехнические характеристики.

Ну и еще одна идея в отношении отопления, оцените возможность поставить дом "от печи" - спланировать систему отопления (и возможно приготовления еды) на дровах, типа печи Кузнецова например.

Если поставить хорошую, большую и теплоемкую печь - вы сбалансируете и теплоемкость помещения даже в каркаснике, плюс будете абсолютно независимы от электричества (а есть все предпосылки что мы скоро вспомним что такое сидеть без электричества по графику, или хуже того без графика).
MusicPC -> Museatex Bidat -> Accuphase C200-S -> Accuphase P300-S -> KEF Heathkit Schlumberger
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#82

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

svegra писав:Отлично продумано .
Не согласен с :
п 3. Жить в профнастиле - что в барабане , при дожде с ума сойдете . Рассмотри полимерпесчанку
п. 10 - Теплонасос сразу накуй , при твоей жизни не окупится .
у жінки мансарда під металочерепицею такшо вже прочухав. ;) але є ідея покласти під то бітумну ленту (типу рубероїда) наприклад шоб вода в кухоній мойці не гриміла на мойку клеють ризину.. тут резина не покатить , дофіга треба тай дорого а от бітумом поляпати.. колега склад зара будує я там пару метрів бітуму запхаю і опробую як воно спрацює...
З ТН нюанс у тому що у мене є теплообміник на повітря.. треба тільки компресор купити і пластинчатий теплообмінник. мені досталась морозильна камера промислова точніш морозильна кімната .. тож я як справжній плюшкін не здав на брухт пів тони латуні.. а заникав теплообмінники до кращих часів.. от з них і думав загородити ТН на 22 фреоні (шоб не паритись з 410- там масло треба спеціальне і аргоном варити, а 22 можна паяти навіть в С02). тому з трифазного скрольного компресора і частотника я роблю інвенторний ТН - кароч тіпа феншуй.. але воно забере час і не мало .. тре думать
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#83

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

2234424 писав:А вы жили когда-нибудь в каркасном доме? Я не хочу отговаривать, но в каркаснике очень быстро становится жарко, так же быстро становится холодно. Теплоемкости никакой. Звукоизоляция тоже мягко говоря так себе, и между комнатами и с улицы. Что обогрев, что кондиционирование толком не отрегулируешь.

В отношении фундамента - для каркасника просто категорически показан , потому что тогда хотя бы плита фундамента является небольшим стабилизатором колебаний температуры в помещении.

Дровяная система отопления на радиаторы это дровяной котел + дымоход + водяной теплоаккумулятор + 2 узла смешения + ИБП для насосов. Очень недешево, очень. По кругу получится реально от 5 до 10 тысяч долларов только за эту часть, а еще ведь помещения квадратов 12 сьест.

Про рекуператоры, кроме цены покупки - узнайте сколько стоит сервисное обслуживание, чистка, дезинфекция - это серьезная статья затрат. При наших ценах на дрова - рекуперацию в маленьком доме не окупить. Приточно-вытяжная вентиляция это тема, особенно хорошо если работает без электричества - вытяжные каналы и приточные клапаны в стенах или щели для проветривания в окнах.

Вообще я очень рекомендую внимательно почитать темы-отчеты про стройки на stroimdom.com.ua

И все таки подумайте еще дважды, или трижды - может все таки стоит строить из газобетона? Насколько меньше операций при строительстве, идеальная геометрия, отличные теплотехнические характеристики.

Ну и еще одна идея в отношении отопления, оцените возможность поставить дом "от печи" - спланировать систему отопления (и возможно приготовления еды) на дровах, типа печи Кузнецова например.

Если поставить хорошую, большую и теплоемкую печь - вы сбалансируете и теплоемкость помещения даже в каркаснике, плюс будете абсолютно независимы от электричества (а есть все предпосылки что мы скоро вспомним что такое сидеть без электричества по графику, или хуже того без графика).
справа в тім шо я трошка цікавився цим ділом вже.. я написав шо в центрі буде монолітний фундамент на ньому муруватимется стіна з суцільної цегли або взагалі залию армований бетон висотою в 4м і шириною 7м товщино 60-70 см це такий собі інерційний модуль буде в середені нього дим канал з нержавійки футерованої шамоткою. в цьому дим каналі теплообміники які будуть працювати майже до конденсації і одно часно весь цей монолітний бетоняк буде працювати як пічка для будинку в зимку і недаватиме нагріватись будинку літом бо в нічну пору літом буде примусово продуватись з 23.00 до 5.30 ранку. по суті дровяний котел\камін це не відємний елемент будинку вмонтований на етапі будівництва. труби і дренаж під кондиціонери спліти поставлю на нормальні кондишени зразу точно бабла не стане.
стосовно вент систем.. я їх ставив три роки різні за звичай там де фірми відмовлялись наприклад у підвальні теплиці або кафе.. хто знає шо це за капець зрозуміє. зара ставиться вентиляція над підвальним басейном з плесом в 12кв.м басейнн в будинку це :fool2: а впідвалі це два раза :fool2: :fool2: :fool2:
багато з того про шо ви пишете в мене є бо я плюшкін і скажімо так маю змогу прикупити обладнання як брухт... навіть тут на форумі продавали кіловатні упс по 400 грн. якшо не помиляюсь такшо ішущій да обрящет.. окрім того БУ упс я можу зремонтувати - знань вистачає.
але ви критикуйте далі . бо я точно десь накосячу і це може мені крепко боком вилізти.. такшо велком критика.. пакащо ідей.. малювати проект і деталіровку я почну десь за місяці 2 .. закінчу майстерню, почну робити вікна двері за зиму і підготовчі конструкції.. а там може з наступної весни і дасть бог почну ямки копати.. хоча нафіга копати якшо можу стрельнути трактор яким свердловини роблять... тут ше нюанс не імей сто рублей.. є багато колег в різних галузях де можна шось "стрельнуть" на покататись на добу другу без грошей і застав.. трактора певно требуде брать з пілотом .. і платити пілоту, но то таке.
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Mark_V
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 394
З нами з: 04 березня 2011, 01:47
Звідки: Луцк
Подякував: 295 разів
Подякували: 225 разів
Вік: 58

Re: Хотю хату так шо капец

#84

Непрочитане повідомлення Mark_V »

мне нравится как поляки у себя сегодня строят - по 2-3 этажа
тока один этаж над землей
а 1-2 - под землей и говорят температура за бортом +6-7градусов шо летом и шо зимой
внизу летом прохладно
а зимой газа МИНИМУМ на обогрев
наличие всяческой "смартовой" вентиляции обязательно
svegra
ветеран
Пости в темі: 33
Повідомлень: 5532
З нами з: 21 листопада 2011, 23:25
Звідки: Харьков
Подякував: 1086 разів
Подякували: 1827 разів
Вік: 52

Re: Хотю хату так шо капец

#85

Непрочитане повідомлення svegra »

А что такое узлы смешения и зачем их аж 2 ?
У меня нет ни одного ....
Затраты на на котельную ( приблизительно )
ТТ котел на 46 квт ( Тарасу такой мощности нафиг не нужно - 600 баков
ТА - 4 листа металла метр на два - не помню , но не дорого
медная труба метров 30 - тоже вменяемо
компьютер с контролерами - 350 баков , сейчас бы делал проще ...
дымоход роскошный , двойной , внутри между стенками пару-тройку см пены .- 1000 баков
Тен - гривен 300

5000 - 10000 баков не наблюдаю абсолютно .
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#86

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

svegra писав:А что такое узлы смешения и зачем их аж 2 ?
У меня нет ни одного ....
Затраты на на котельную ( приблизительно )
ТТ котел на 46 квт ( Тарасу такой мощности нафиг не нужно - 600 баков
ТА - 4 листа металла метр на два - не помню , но не дорого
медная труба метров 30 - тоже вменяемо
компьютер с контролерами - 350 баков , сейчас бы делал проще ...
дымоход роскошный , двойной , внутри между стенками пару-тройку см пены .- 1000 баков
Тен - гривен 300

5000 - 10000 баков не наблюдаю абсолютно .
вузол змішування це триходивий клапан з сервоприводом белімо наприклад в принципі класна штука і правильна ідея. ідея в тому шо температура води в батареях завжди константа (ну умовно) тобто стала температура в приміщенні підтримується за рахунок сталого теплопритоку від батарей що несказний плюс як для людей так і для будинку.. і при цьому всьому при достатній потужності ТА пофігу коли ти палиш котел а коли гріють тени також пофігу на температуру за бортом.. ну все звичайно в розумних межах і залежить від законів регулювання П\ ПІ\ ПІД, грамотна регулювайка економить від 15 до 30% тепла. там багато нюансів і вирішуються комбінаціями .. наприклад я думав ставити на опалення колектора і соленоїдні клапани на кожну батарею а тиск в системі підтримувати як константу регулючи два насоса. клапана на "обратці" тобто вода завжди тисне на систему..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Хотю хату так шо капец

#87

Непрочитане повідомлення f1ash »

Mark_V писав:мне нравится как поляки у себя сегодня строят - по 2-3 этажа
тока один этаж над землей
Ну, может быть, спускаться в "бункер" только поспать можно было бы вытерпеть.
Но жить без солнечного света... Это крайне затруднительно и ведет к депрессиям и плохому самочувствию.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#88

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Mark_V писав:мне нравится как поляки у себя сегодня строят - по 2-3 этажа
тока один этаж над землей
а 1-2 - под землей и говорят температура за бортом +6-7градусов шо летом и шо зимой
внизу летом прохладно
а зимой газа МИНИМУМ на обогрев
наличие всяческой "смартовой" вентиляции обязательно
є нюанси .. гідроізоляція бетону ще той гемор а якшо грунт глина жовта то взагалі весело особливо підчас танення снігу і сильні затяжні зливи бачив на реальному обєкті де бютжет далеко за 1000 000 у.о. приватний такий собі будинок .. чаша басейну вкопана на 7 метрів під землю... це капець..
ну я конеш трошка поляк але жити під землею ще морально не готовий... хотя рядом Делятин думаю за недорого можна купити пускову шахту за недорого... будовано так шо "ух" рейки в бетоні вібро усадка під струмом і т.д. але нафіг .. мене ше так москалі не налякали аби я бункер будував. хотя була ідея зробити напів підвальну майстерню.. бо жінка з моїм "хламом" жити точно не зможе..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
2234424
учасник
Пости в темі: 24
Повідомлень: 227
З нами з: 22 грудня 2010, 10:36
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 183 разів
Вік: 41

Re: Хотю хату так шо капец

#89

Непрочитане повідомлення 2234424 »

svegra писав:А что такое узлы смешения и зачем их аж 2 ?
Тен - гривен 300
5000 - 10000 баков не наблюдаю абсолютно .
Первый узел смешения нужен между котлом и ТА, для того чтобы обратка в котел была не ниже +60С, тогда не будет конденсата в котле, и котел будет работать в оптимальном режиме по КПД/выбросам/эффективности сгорания. Открой паспорт на любой дровяной котел, там есть такое ТРЕБОВАНИЕ, это даже не рекомендация. Самый известный из таких узлов это Laddomat 21.

Второй узел смешения нужен между ТА и непосредственно системой отопления для того чтобы на радиаторы не шла вода температурой то 50 до 80 градусов, в зависимости от того какая в ТА сейчас, а чтобы стабильно в дом шло например +55 подача (если исходить из стандарта 55/35).

Котлов за 600 баксов приличных для основного отопления я давно не видел, все нормальные стальные/чугунные котлы это от 1000 долларов и вверх. Вот например приличные пиролизники все только начинается с 14 тысяч гривен http://www.ctc-ukraine.com.ua/property1.html

ТА - 4 листа металла - это еще не ТА, а дно из чего? А крышка из чего? А утепление ТА? А работа сварщика? А врезка фланцев для ТЭНов? А обвязка?

Дымоход с пеной между трубами? Это что-то новое. Вообще-то стандартно для ТТ котлов это утепленные сендвич-дымоходы с 30 мм. изоляцией из базальтовой ваты, внутренняя труба из кислотостойкой нержавейки, а наружная труба оцинковка. Но бюджет - согласен 1000 баксов плюс/минус.

ТЭН - не является отопительным прибором, РЭС не выдаст тариф на электроотопление, нужен сертифицированный электрокотел. Хороший котел - например Protherm Скат, в нем уже стоит расширительный бак небольшой, свой насос, качественные тэны, ступенчатая регулировка, плавный старт - все это стоит долларов от 400-500 наверное. А не 300 грн.

Доставка, монтаж, обвязка ТТ котла, запуск это все далеко не три копейки.

ИБП с мощным аккумулятором для ТТ котла нужен?
ИБП для насоса который будет гнать тепло в дом из ТА нужен?
Сколько он будет стоить?

А еще нужны циркуляционные насосы: один в контур ТА -> радиаторы, второй в контур теплых полов.

Вот так с насосами, ИБП, аккумуляторами, сертифицированным электрокотлом, группой безопасности ТТ котла, дымоходом, доставками, монтажами и набежит 5 штук :hi:

У меня простая система отопления на базе двухконтурного газового котла + чугунные радиаторы + фирменный узел смешения и 5 контуров теплого пола в итоге в 10К $ вылилось (и это на 50м2). Хотя чистая цена котла - 420USD ;).
MusicPC -> Museatex Bidat -> Accuphase C200-S -> Accuphase P300-S -> KEF Heathkit Schlumberger
svegra
ветеран
Пости в темі: 33
Повідомлень: 5532
З нами з: 21 листопада 2011, 23:25
Звідки: Харьков
Подякував: 1086 разів
Подякували: 1827 разів
Вік: 52

Re: Хотю хату так шо капец

#90

Непрочитане повідомлення svegra »

у меня вообще батареи только в 22 часа включаются .
В 7 утра выключаются .
Камин начинаю топить где то в 16-17 часов .
Все остальное время до минус 20 гр мороза не отапливается .
Разве что теплые полы в санузле большом верхнем , в подвале и на кухне работают .
Аватар користувача
2234424
учасник
Пости в темі: 24
Повідомлень: 227
З нами з: 22 грудня 2010, 10:36
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 183 разів
Вік: 41

Re: Хотю хату так шо капец

#91

Непрочитане повідомлення 2234424 »

svegra писав:у меня вообще батареи только в 22 часа включаются .
В 7 утра выключаются .
Камин начинаю топить где то в 16-17 часов .
Все остальное время до минус 20 гр мороза не отапливается .
Разве что теплые полы в санузле большом верхнем , в подвале и на кухне работают .
а люди в доме есть? или все уехали на учебу/работу?
и какая температура в комнате в 7 утра? что хватает не мерзнуть до 22 часов?
MusicPC -> Museatex Bidat -> Accuphase C200-S -> Accuphase P300-S -> KEF Heathkit Schlumberger
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#92

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

2234424 писав: У меня простая система отопления на базе двухконтурного газового котла + чугунные радиаторы + фирменный узел смешения и 5 контуров теплого пола в итоге в 10К $ вылилось (и это на 50м2). Хотя чистая цена котла - 420USD ;).
хм ..
труби мідь з вальцовкою?
не ну куда вкачати десятку ну не бачу десятки хоч убий .. не ну якшо рахувати стяжку з полімера і іспанську плитку то можливо...
скільки конкретно ви потратили на роботу я не розумію..
чавунні батареї чиї ? наші чи нормальні двошарові чеські? тепла підлога як ставлена? чим ? по чому? тут ж купа нюансів, там трубка у данфуса є овальна і пінопласт мегамодний для укладки і плівочок різних .. і навіть спеціальний бетон є ..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
2234424
учасник
Пости в темі: 24
Повідомлень: 227
З нами з: 22 грудня 2010, 10:36
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 183 разів
Вік: 41

Re: Хотю хату так шо капец

#93

Непрочитане повідомлення 2234424 »

TarasBoolba писав: хм ..
труби мідь з вальцовкою?
не ну куда вкачати десятку ну не бачу десятки хоч убий .. не ну якшо рахувати стяжку з полімера і іспанську плитку то можливо...
скільки конкретно ви потратили на роботу я не розумію..
чавунні батареї чиї ? наші чи нормальні двошарові чеські? тепла підлога як ставлена? чим ? по чому? тут ж купа нюансів, там трубка у данфуса є овальна і пінопласт мегамодний для укладки і плівочок різних .. і навіть спеціальний бетон є ..
Я конечно немного смазал тему разговора, мы начали о котельной, а я написал о всей системе отопления под ключ в итоге. Сейчас попробую укрупненно написать что было сделано.

1. Двухконтурный газовый котел 24 квт - 420 долларов
2. Вытяжной вентканал (требование газовщиков) - 400 баксов + монтаж 100 баксов.
3. Комплектующие для системы отопления (40 позиций, труба на пол 300 метров, смесительный узел, насос для полов, гребенки пола, краны, тройники, повороты) - 2100 долларов
4. Чугунные радиаторы отопления 10 штук, 97 секций всего. Порядка 1200 долларов.
5. Утеплитель 10 см. XPS не скажу точно, но порядка 10 долларов за кв.м. - то есть еще 500 баксов.
6. Бетонирование 12 см.
7. Укладка труб теплого пола.
8. Бетонирование 8 см.
9. Установка газового котла (проект, документы, замена газ счетчика, замена редуктора давления, жесткая подводка газа, акт скрытых работ, сервисный договор, фильтр газа, запуск котла) в районе 400 баксов. Я точно запомнил потому что жене еще говорил, это пипец - при цене котла 400 баксов - в итоге запущенный котел ровно в два раза больше стоит.

420 + 500 + 2100 + 1200 + 500 + 400 = 5120USD это только то что я вспомнил
еще работы по монтажу ну это максимум 1000 USD

получается что еще на 4К я уже забыл что и где было потрачено или сделано, но у меня где-то в записях есть точно сведенные цифры за ноябрь 2013 где на тему отопления в доме расходы как раз пересекли 80 тысяч гривен, по тому курсу это было ровно 10 тысяч долларов.
MusicPC -> Museatex Bidat -> Accuphase C200-S -> Accuphase P300-S -> KEF Heathkit Schlumberger
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 22
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Хотю хату так шо капец

#94

Непрочитане повідомлення 4ward »

о, побачив за свайний фундамент підтримку. Тоді пропоную літературу фахову по цьому:
1. Новые методы строительства Технология ТИСЭ, Москва "Аделант", 2002
2. Универсальный фундамент - Технология ТИСЭ

Книги присвячені блокам ТИСЕ, але там є в повному обсягу описаний розділ щодо свайних фундаментів і все-все що треба в цьому плані. Автор книги давно помер. Це писав заслуж.будівельник росії на пенсії. Він хотів фахово розробити і описати найдешевшу технологію будівн. житла. Там всюди все обраховано і все з великими запасами міцності (автор це свідомо робить, оскільки розуміє що дозування цементу робиться людьми завжди на глазок; і що технологія має бути доступна для усіх людей, тобто без спец.освіти і навичок).
Читати обов"язково. Можна знайти в неті для скачки.

Що ще.. Полімерпіщану черепицю в жодному разі і ні за яких умов не купуйте, і навіть не дивіться в цю сторону.

Ще.. Я собі малював будинок в мебельній програмі Pro100. Там все по цеглинках викладав. Воно рахує кількість цеглинок і ін. Може є гарніші спеціалізовані проги для будівництва, - я цього не знаю.

при свайному фундаменті підвал може бути лише циліндричної форми, ніби (в книзі все є). Примикання свайного фундаменту і стрічкового має нюанси - в книзі описано (там не все просто).
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#95

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

20 см бетону ет конешно круто для підлоги .. не ну воно конеш інерційне але нафіга так круто то?!!! причому ізолятор бетон труба бетон.. а чому не залити полібетон 10см + 5 см ізолятора + 5-6 см армованої стяжки? може я чото недопоняв
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 22
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Хотю хату так шо капец

#96

Непрочитане повідомлення 4ward »

вікна глухі не робіть. Будете шкодувати потім. Крім того, є ж правила протипожеж. безпеки - як вибратись потім через глухе вікно?
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#97

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

4ward писав:о, побачив за свайний фундамент підтримку. Тоді пропоную літературу фахову по цьому:
1. Новые методы строительства Технология ТИСЭ, Москва "Аделант", 2002
2. Универсальный фундамент - Технология ТИСЭ

Книги присвячені блокам ТИСЕ, але там є в повному обсягу описаний розділ щодо свайних фундаментів і все-все що треба в цьому плані. Автор книги давно помер. Це писав заслуж.будівельник росії на пенсії. Він хотів фахово розробити і описати найдешевшу технологію будівн. житла. Там всюди все обраховано і все з великими запасами міцності (автор це свідомо робить, оскільки розуміє що дозування цементу робиться людьми завжди на глазок; і що технологія має бути доступна для усіх людей, тобто без спец.освіти і навичок).
Читати обов"язково. Можна знайти в неті для скачки.

Що ще.. Полімерпіщану черепицю в жодному разі і ні за яких умов не купуйте, і навіть не дивіться в цю сторону.

Ще.. Я собі малював будинок в мебельній програмі Pro100. Там все по цеглинках викладав. Воно рахує кількість цеглинок і ін. Може є гарніші спеціалізовані проги для будівництва, - я цього не знаю.

при свайному фундаменті підвал може бути лише циліндричної форми, ніби (в книзі все є). Примикання свайного фундаменту і стрічкового має нюанси - в книзі описано (там не все просто).
от за це особлива дяка буду розбиратись.. бо мені то треба оскільки хоца і поменше бетону тягати (хвора спина) а тягать і так і едак прийдеться... хочеться потім не парити собі мозок і людям ..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
2234424
учасник
Пости в темі: 24
Повідомлень: 227
З нами з: 22 грудня 2010, 10:36
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 183 разів
Вік: 41

Re: Хотю хату так шо капец

#98

Непрочитане повідомлення 2234424 »

20 см. бетона работают именно стабилизатором температуры.
Электричество часто отключают в селе, поэтому запас тепла в бетоне лишним не будет. Там ведь дельта смешная - бетон +25-28С, а в комнате +21.

По поводу 5 см. изолятора мало, а вот 10 см. это оптимальный слой, при 5 см. до 20% энергии постоянно будет вниз в грунт уходить, при 10 см. слое по моему всего 6% вниз. Может точные цифры и напутал, но порядок примерно такой.

Я не понял а зачем 10 см. и потом изолятор и армированная стяжка? Зачем изолятор между стяжками?
Изолятор ведь от грунта нужен.
MusicPC -> Museatex Bidat -> Accuphase C200-S -> Accuphase P300-S -> KEF Heathkit Schlumberger
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Хотю хату так шо капец

#99

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

4ward писав:вікна глухі не робіть. Будете шкодувати потім. Крім того, є ж правила протипожеж. безпеки - як вибратись потім через глухе вікно?
нуу я думав систему гасіння пожежі зробити правда нічого путнього крім газової в голову не приходить а газова система .. це класно коли ти шариш шо не треба тим дихати.. а от теща може і не оцінити .. шо їй дихать незя.
висадити не броньований склопакет проблема? тимбільше в паніці... та за нефіг...
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 22
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Хотю хату так шо капец

#100

Непрочитане повідомлення 4ward »

побачив ціну на піролізник в 14тис грн. і легенько офігів. Я особисто з нуля написав у Вікіпедію статтю "Транспортний газогенератор". Якщо робити не транспортний, а стаціонарний, то його можна в кустарних умовах з "підручних матеріалів" замутити (і стаціонарний так само). Цей генератор робить деревний змішаний газ (в основному це СО). Цей газ потім юзаєш. Газогенератор взагалі може стояти надворі, і прилад, який споживає газ і перетворює його в теплову енергію - теж надворі. Але це я до слова.. Бо 14тис грн так нехило жучать..
Зображення
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”