Каваманія

Розмови на різні теми
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Каваманія

#1

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Тут, як й в аудіофілії та меломанії "на вкус и цвет", тому постарайтеся писати лиш про свої смаки, уникаючи поняття "правильно-неправильно", "нійліпша-найгірша" в контексті своїх уподобань.
П"ю (що традиційно для нашого міста) виключно міцний еспрессо (30 мл - порція) або дуже рідко рістретто (20 мл - порція). В спеку люблю шейкератто (міцне еспрессо із льодом з шейкера).
Користуюсь тільки гейзерними італійськими кавоварками Bialetti (на даний час Bialetti Brikka - з спеціальною насадкою для креми). Ніякими улучшайзерами (по "нашому" - тембрами та еквалайзерами) не користуюся, хіба взимку додаю інколи корицю. П"ю без цукру або 1/4 кавової ложечки (по настрою).
Стосовно сортів та брендів кави - це довга історія. Звісно необхідний принцип "ціна-якість". Стараюся купляти каву безпосередньо з Італії, але й в Ужгороді є пристойна. Арабіка є с кислуватим присмаком і є з шоколадним (на різні смаки) - я люблю з шоколадним (Мокко, Сідамо, Ефіопія, Гватемала...).
На даний час п"ю наш ужгородський "Меделін-Індія". Хоча дуже ціную каву данської фірми Nadin (є в ужгородській мережі "Тотем").
Стосовно львіських брендів, то мені ближча по смаку кава з мережі "Віденська кава", ніж "Галка".
Каву беру в зернах й роблю помол грубий на еспрессо. Кавомолку електричну хочу замінити на ручну (італійську) - бо для мене тільки ручний помол є самим справжнім. Все ж-таки це рітуал не на кожний день (зазвичай п"ю в кав"ярнях). Рекомендую до арабіки домішувати робусту (в пропорції 1 (робуста) до 5 (арабіка)) та щіпотку (1/20 кавової ложки) солі. Міцність та якість приготовленої кави визначається дуже просто - колір має бути коричневим (бажанно світло-коричневим, але ні в якому разі чорним); набравши в кавову ложечку напій. дна не має бути видно (значит щільність нормальна).
:hi:

[youtube][/youtube]
Вкладення
medelin
medelin
brikka
brikka
Востаннє редагувалось 08 червня 2014, 15:06 користувачем alex-rael, всього редагувалось 5 разів.
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Каваманія

#2

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

Арабика Куба Серрано в зёрнах.
Покупаю у нашего соорденца.
Всё.
vvipp
БРОДЯГА
Пости в темі: 4
Повідомлень: 742
З нами з: 17 грудня 2010, 23:16
Звідки: Киев
Подякував: 36 разів
Подякували: 283 разів
Вік: 52

Re: Каваманія

#3

Непрочитане повідомлення vvipp »

Гейзерная кофеварка PEZZETTI(3и6 чашек) ну и кофе :hi:
Вкладення
image.jpg
Аватар користувача
2234424
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 227
З нами з: 22 грудня 2010, 10:36
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 183 разів
Вік: 41

Re: Каваманія

#4

Непрочитане повідомлення 2234424 »

Кофеварка автомат Saeco Incanto
Кофе в зернах Tchibo Espresso Sicilia Style смесь арабики и робусты, интенсивная обжарка
Вода Моршинская негазированная

В основном пью кофе со сливками, хотя бывает и чистый эспрессо.
Вкладення
IMG_20140608_173234.jpg
IMG_20140608_173314.jpg
MusicPC -> Museatex Bidat -> Accuphase C200-S -> Accuphase P300-S -> KEF Heathkit Schlumberger
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 86
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Каваманія

#5

Непрочитане повідомлення moose »

На роботі п'ю каву неспрессо, вдома різні всякі такі в френч пресі. Каву купляю в зернах в гастрономі, і тaм же мелю часом, а часом мелю вдома, на 2-3 порції. Зараз п'ю з Сідамо, з Ефіопії. Обовязково з екологічних, сертифікованих господарств. Абажаю виходити на каву, Світ Кави, Вірменка, і інші. Приємно з друзями.Заграницею люблю Ricco's, бо там завжди є Прожект і можна самому пластинки ставити. Часто беру каву туґов. Вмію їхати велосипедом і одночасно пити :) особливо, коли xолодно. Беру латте туґов. Ось кіно хароше про каву закордоном.




Зимою - ірландське :)
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Каваманія

#6

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Ну в нас є свої кавові маршрути (для туристів). Доречі, серед сотень кав"ярень нашого міста є й прогові (мережа Тотем, Мір), й хардові (Черчілль), й блюзові (Еган) й потяжче (Белфаст)...

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Аватар користувача
Andrey-1973
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 1603
З нами з: 22 грудня 2010, 11:58
Звідки: Киев
Подякував: 794 разів
Подякували: 1317 разів

Re: Каваманія

#7

Непрочитане повідомлення Andrey-1973 »

Знатоки, подскажите хорошую гейзерную кофеварку. Какую то пробовал, отнес обратно в магазин, получился слабый и с каким то привкусом. Варю в турке, но хочется купить гейзерную(толковую).
"Любителями и знатоками музыки не рождаются, а становятся... Чтобы полюбить музыку, надо прежде всего ее слушать"
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Каваманія

#8

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Andrey-1973 писав:Знатоки, подскажите хорошую гейзерную кофеварку. Какую то пробовал, отнес обратно в магазин, получился слабый и с каким то привкусом. Варю в турке, но хочется купить гейзерную(толковую).
Порадив би Bialetti Moka Express (виробляють в Італії (Мілан) та Британії - ліпше брати італійську).
Вкладення
1
1
2
2
Аватар користувача
Andrey-1973
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 1603
З нами з: 22 грудня 2010, 11:58
Звідки: Киев
Подякував: 794 разів
Подякували: 1317 разів

Re: Каваманія

#9

Непрочитане повідомлення Andrey-1973 »

"Любителями и знатоками музыки не рождаются, а становятся... Чтобы полюбить музыку, надо прежде всего ее слушать"
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Каваманія

#10

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Andrey-1973 писав:Это она? http://bialetti.in.ua/product_info.php? ... cts_id=148
Так. Тільки зверніть увагу на скільки порцій Вам треба.
Ще порадив би від Bialetti: Fiametta, Dama Nuova, Dama Glamour. Кава там буде "як доХтур прописав" - тільки дотримуватися правил експлуатації (перед початком експлуатації 2-і перших прогонки кави вилити, воду бажано не з крана (питну, негазовану мінералку або на крайняк просто кип"ячену)), вогонь не сильний ну й помол спеціально на гейзерну кавоварку - грубий.
Востаннє редагувалось 08 червня 2014, 22:32 користувачем alex-rael, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Andrey-1973
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 1603
З нами з: 22 грудня 2010, 11:58
Звідки: Киев
Подякував: 794 разів
Подякували: 1317 разів

Re: Каваманія

#11

Непрочитане повідомлення Andrey-1973 »

alex-rael писав:
Так. Тільки зверніть увагу на скільки порцій Вам треба.
Ще порадив би від Bialetti: Fiametta, Dama Nuova, Dama Glamour. Кава там буде "як доХтур прописав" - тільки дотримуватися правил експлуатації.
Дякую, пошукаю додаткову інформацію , по Fiametta, Dama Nuova, Dama Glamour.
"Любителями и знатоками музыки не рождаются, а становятся... Чтобы полюбить музыку, надо прежде всего ее слушать"
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Каваманія

#12

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Andrey-1973 писав:
Дякую, пошукаю додаткову інформацію , по Fiametta, Dama Nuova, Dama Glamour.
Пишіть в лічку як будуть питання.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Каваманія

#13

Непрочитане повідомлення f1ash »

Я тоже искал хорошую гейзерную кофеварку.
Удалось подержать в руках несколько вариантов, как из нержавейки так и алюминиевые.
Всякие Berghoff, Bergman и прочие "немецкие китайцы" не вызывают доверия абсолютно: необработанные края, неаккуратное литье и всякие мелкие косяки.
Думал уже покупать Bialetti, но внезапно наткнулся в Ашане на алюминиевую гейзерную кофеварку Tescoma.
Вот такого плана: http://tescoma.od.ua/preparation-of-dri ... gory_id=11
Отлично сделана, приятно держать в руках и цена очень приятная - 100 гривен на 3 чашки и 150 гривен на 6 чашек.
Не пропустите халяву! :)
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Каваманія

#14

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Надавайте перевагу італійським (на крайняк іспанським) кавоваркам з алюмінія. Весь секрет там в тиску та точному діаметру трубки (та її спллаву), що в цілому дає бажаний результат та ефект.

P.S. Менше ніж за 300 грн. я б не наважився купляти кавоварку (адже все має свою ціну).
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Каваманія

#15

Непрочитане повідомлення Snark »

а я после 14 лет пользования напрополую гейзерными кофеварками в последнее время перешел на кофемашины....теперь и в квартире и на даче стоят :biggrin:

кофе покупаю только зерновой и мелю самостоятельно

из халявного - отличный кофе продается в Billa их же торговой марки Clever (только не путайте с растворимым 3 в 1)
продается в зернах по 100 грамм упаковка 11 грн, либо уже молотый по 150 грамм упаковка за те же деньги
и тот и другой кофе отличный, высокого качества (не смотря на цену); пропорцию не пишут, но я думаю, что там 80% арабики и 20% робусты
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Каваманія

#16

Непрочитане повідомлення mirek »

Добрий ранок! В мене є питання. Чи для того, щоби зробити капучіно треба тільки якусь спеціальну кавоварку, типу такої, http://bialetti.in.ua/product_info.php? ... ducts_id=6, чи у звичайній теж вийде?
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Каваманія

#17

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Звісно, що можна купити капучінатор, що окремо робить пінку з молока, яка потім додається зверху до окремо зробленого еспрессо. Але фанатм капуччіно я б порадив саме цю Mukka Express.
Аватар користувача
Andrey-1973
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 1603
З нами з: 22 грудня 2010, 11:58
Звідки: Киев
Подякував: 794 разів
Подякували: 1317 разів

Re: Каваманія

#18

Непрочитане повідомлення Andrey-1973 »

Не могу понять, сколько мне нужно порций, к примеру Moka Express (4cups) выход кофе: 160 мл , я померял, но 160 мл это даже не две порции. Я что-то путаю или порции маленькие? http://bialetti.in.ua/product_info.php? ... ducts_id=3
"Любителями и знатоками музыки не рождаются, а становятся... Чтобы полюбить музыку, надо прежде всего ее слушать"
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 86
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Каваманія

#19

Непрочитане повідомлення moose »

Скажіть, в ви каву дітям даєте? З якого віку можна пити, на вашу думку? Моя п'є латте легеньке з 8 наприклад.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Каваманія

#20

Непрочитане повідомлення f1ash »

А я вот хотел поинтересоваться у любителей кофе. Я пью кофе один-два раза в день.
В кофе я обязательно добавляю много молока и сахар.
То есть это получается латте и для такого моего напитка у меня есть любимая кружка объемом где-то 300 ml.
Как мне лучше всего готовить латте такого объема, не покупая кофе-машину?
Я думал использовать гейзерную кофеварку. Купил на три чашки, но для меня мало того кофе, что выходит.
Приходится добавлять очень много молока, а это уже не тот вкус. :)
В принципе можно купить гейзерку на 6 чашек, но смущает тот факт,
что там объем отсека для кофе больше в два раза, а я не хочу заваривать больше двух чайных ложек.
Как быть?
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Каваманія

#21

Непрочитане повідомлення mirek »

Роман, просто треба визнати, що це виходить американо :biggrin:
Востаннє редагувалось 09 червня 2014, 11:09 користувачем mirek, всього редагувалось 1 раз.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Каваманія

#22

Непрочитане повідомлення f1ash »

Добре. Визнаю! :biggrin:
Але питання моє все одно треба вирішити, бо я вже цю гейзерну кавоварку віддав другові і думаю що робити далі. :rolleyes:
До речі ця мукка прикольна і вихід той що мені треба, але 850 гривень...
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: Каваманія

#23

Непрочитане повідомлення mihail »

[quote="Snark"

из халявного - отличный кофе продается в Billa их же торговой марки Clever (только не путайте с растворимым 3 в 1)
продается в зернах по 100 грамм упаковка 11 грн, либо уже молотый по 150 грамм упаковка за те же деньги
и тот и другой кофе отличный, высокого качества (не смотря на цену); пропорцию не пишут, но я думаю, что там 80% арабики и 20% робусты[/quote]

Игорь, а этот халявный ( ох люблю халявку, особенно когда она еще и качественная :biggrin: )
в моей провинции может быть ?
Какова степень обжарки ?
И если можно, фото упаковки кофе в зернах , пож.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 270
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Каваманія

#24

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Andrey-1973 писав:Не могу понять, сколько мне нужно порций, к примеру Moka Express (4cups) выход кофе: 160 мл , я померял, но 160 мл это даже не две порции. Я что-то путаю или порции маленькие? http://bialetti.in.ua/product_info.php? ... ducts_id=3
1.Порція - 40 мл. Хоча класичний еспрессо - порція=30мл, а рістретто=20мл.

2.А взагалі https://www.google.com.ua/search?q=%D1% ... B991%3B631
3.Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ ТОГО, ЩОБ ДАВАТИ КАВУ ДІТЯМ. В т.ч. й без кофеїна або розчинну (вони ще більш шкідливі). Починати можна з американо або латте з 16 років.
4.Молоко "вбиває" каву - якщо хочете релаксу - пийте міцний еспрессо. Але не більше 3 разів на день. Бо,
[youtube][/youtube]
Востаннє редагувалось 09 червня 2014, 12:16 користувачем alex-rael, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Каваманія

#25

Непрочитане повідомлення Snark »

f1ash писав:Добре. Визнаю! :biggrin:
Але питання моє все одно треба вирішити, бо я вже цю гейзерну кавоварку віддав другові і думаю що робити далі. :rolleyes:
До речі ця мукка прикольна і вихід той що мені треба, але 850 гривень...
вирiшимо вже у наступнi вихiднi, вiдрегулюэмо тобi лате ;)
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”