и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 311
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: и всё же

#17026

Непрочитане повідомлення mihail »

spiridon писав:Чего к Шмелю прицепились ? Адекватный пацан,патриот,живущий в непростом месте ,переживший в отличии от многих войну и оккупацию ,блин сидите в теплых креслах со стаканом вискаря в руке и шлепаете по клаве ...дурдом..
Спіридонич ,
та знаємо що він дуже хороший хлопець - я навіть десь тут його назвав Патріотом з великої букви
Але в нього ДУЖЕ часто бувають такі пости - котрі зовсім не відрізняються
від постів проплачених москальских тролів що сидять у наших СМІ , наприклад , у як Гордона
Тому й така реакція
І я вважаю правильна реакція - навіщо писати х .. навіть якщо в тебе настрій х ..
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 107
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: и всё же

#17027

Непрочитане повідомлення Savik »

Макс Штирлиц писав:
предупреждение ведите себя корректно пожалуйста
С кем?? С ними, или с..Вами, "уважаемый"??
Так все о чем я упомянул относится и к вам, Янус вы наш, "двуликий"!!
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#17028

Непрочитане повідомлення Шмель »

jra7 писав:Ну звичайно пан Шмель патріот і пережив все таке , але вирази "недумающие патриоты" хай постарається уникати .
Надіюсь , що йому також нічого не заважає сидіти в теплому кріслі за клавою з віскі, Україна одна для всіх !
Ну який же ти образливий! Як дитина мала або незаймане дівчисько. З приводу чого б ти сперечався? Ось набридне мені писати - засумуєшь. Буде суцільна хроніка викидання песимизму на звалище. Але спостерігати за тобою досі цікаво.
Заздалегідь вибачаюсь за погану українську.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17029

Непрочитане повідомлення Neprus »

АМКУ признал "Укрзализныцю" монополистом
Антимонопольный комитет Украины одобрил Отчет о результатах исследования рынка перевозки грузов железнодорожным транспортом.
Как отметили в пресс-службе, по результатам проведенного исследования установлено монопольное (доминирующее) положение АО "Укрзализныця" с долей 100% на рынках:
предоставление в пользование инфраструктуры железнодорожного транспорта;
предоставление услуг магистральных грузовых локомотивов;
перевозка грузов железнодорожным транспортом;
Кроме того, в течение 2017-2018 годов имели признаки монопольного (доминирующего) положения на рынке предоставления в пользование вагонов в пределах Украины с долей, превышающей 35%.
По результатам рассмотрения исследования АМКУ одобрил внесение предложений в Кабинет министров и предоставление рекомендаций Министерству инфраструктуры и АО "Укрзализныця" "с целью создания надлежащих условий для функционирования рынка, с учетом требований законодательства о защите экономической конкуренции".

https://www.rbc.ua/rus/news/amku-prizna ... 15291.html
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17030

Непрочитане повідомлення Neprus »

Вот так дебилизируешь дебилизируешь население соседней страны, снимаешь вместе с каким-нибудь Галустяном какое-нибудь говно под названием "Ржевский против Наполеона" (угу, угу, первоначальное название — «Наполеон капут!», сюжет - чтобы остановить Наполеона (Владимир Зеленский), русский генералитет решает подсунуть ему переодетого поручика Ржевского. Однако сам поручик, времени зря не теряя, начинает крутить роман с «Мисс Европой — 1810» Наташей Ростовой), впариваешь им шовинистический юмор мочеполового уровня, кормишь их комедийками с быдлошутками, а потом население фигакс - и таки дебилизируется. И идет и нападает на твою страну. Ой... Кто бы мог подумать.... Как так вышло? Даже и не знаю. Снимаешься в каких-нибудь "Грозовых воротах", прославляешь подвиги российской армии в Чечне, а потом фигак - и ты уже в окопах пытаешься отвоевать свою страну от этой самой российской армии. Ой... Как так вышло... Но тот хотя бы в окопах. Хотя бы исправляет.
Я вот в принципе не могу понять, как можно сотрудничать с российским зомбоящиком. В принципе. Вообще. Как можно делать какие-то совместные проекты со всей этой ублюдочной "Нашей Рашей". Годами чувак шутил про "этих Джамшутов", годами унижал, оскорблял, вдалбливал в головы расистскую шовинистическую модель поведения по отношению к другим нациям - и вдолбил таки. И теперь они сейчас на Первом канале прославляют Путина, а ты сидишь и смотришь, как твой зритель, которого ты совместно с авторами шуток "про Джамшутов" также дебилизировал годами, приходит и срет посреди твоего дома. Не их. Твоего. Ой... Как так вышло... Произошла ужасная ошибка.
Никогда не мог понять. И никогда не пойму.
Кстати, когда вы сравниваете с Липецкой фабрикой - вы просто напрямую расписываетесь, что так ничего и не поняли. Если вы считаете, что орда к вам приперлась, потому что объелась шоколадных конфет - вы так ничего и не поняли, друзья мои.
Доброе утро.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17031

Непрочитане повідомлення Neprus »

:)
#читаємо_вголос Сержант95*
Недавно ездил с женой в Житомирскую область с. В.Обценькі, справляли 40 дней по теще...
Показати текст
Дом добротный, хозяйство, земля - вобщем все як у людей. Ах да! Проезжие села и сами Обцєньки (не считая Житомирской трассы) покрыты бигбордами косатой тинейджерки Бабюли, как кобыла жеребцом при гоне.
После «зубожілого столу» взрослая часть поминок вышла во двор покурить и познакомится со мной в реале т.к. знали обо мне лишь со слов жены и тогда еще живой тещи. Завершая цєремониальный разговор о прошлой жизни сестры, мамы и конечно тещи, легким украинским «прощупыванием» меня на "єбанутісь" характеру після війни в АТО та тяжкої кантузії», поняли что я в доску свой и можно без излишних церемоний породичатись. Разговор, как и должно быть перешел к теме: "За кого хто буде голосувать".
- Вы наверное за Тимошенко? - я начал разговор, уже зная в каком стиле его продолжать что бы довести мозг оппонента в состояние «перегоревших плат».
- Ну а за кого ще?! Юля хоч не така як той барига, та й вобще… -Газ в два раза, тарифы по ЖКХ снизит, курс новый, войну закончит, хлопчики наші гинуть за олігархів не будуть, економіку в пять раз повисить!
Алкоголь делал свое дело и я получил в ответ такой же вопрос с ответом: "А ты за Порошенко?" - Тетя Лариса, язвительно блеснув глазами, продолжила: - Ви всі в основном за баригу. Та знаю я вашу тєму, безвіз,томос, тіпа ця… децентралізація та й інша хєрня брехлива. Ти мені скажи, нам що з того? Та мені похєру ваші томоси із безвізами з моєю пенсією в ціх єбєнях, де наш голова краде все що може вкрасти і всім похєр, і пожалуватись нікому, бо всі такі при цій владі. Правильно Юля каже: злочинна влада!!!
- Неа, я не из-за безвиза с томосом за Пороха топить буду!
Выждав вежливую паузу продолжил:
- Бо в лес уходить не хочу!
Тишина позволила мне услышать скрип ржавых шестеренок мозговых отсеков слушающих наш диалог, и запах подгорающих контактов подающей CD системы заставил меня перейти к обьяснению произнесенного «бреда»:
- Тетя Лариса, та все просто. Припустим бабЮля-прэзыдент. Через очень непродолжительное время меня и таких как я, ушедших в 14-м, 15-м,16-м,17-м,18-м, на захыст Батькивщыны и вас в том числе, будут закрывать!!
-Куди закривать? - недоумение в ее глазах убеждало меня в правильности моей коварной мысли.
- В тюрьму! А лучше в расход!
Жена притихла в ужасе.
- Бо опасные мы для вашей юли и ее хозяина вовы. Бо воевали против них и вкус войны попробывали, справедливой войны за землю свою и семьи свои! И еще. Они ж не тупорылые,понимают, что смерти пацанов наших мы им не простим! А воевать мы умеем! Поэтому либо они нас, либо мы их, третьего нэмае!
Продолжительная пауза подстегивала мой кураж и я продолжил:
- Но это еще херня, а прикиньте что я буду ховаться после боевого выхода не в вашем лесу! А? Что тогда?
Вопрос-ответ от тети Ларисы последовал незамедлительно:
- А що тоді?
Ох@евшая тетка ждала ответа и одновременно боялась его.
- А тогда наши пацаны, прийдя из леса в ваше село за покупкой продуктов, сигарет и спичек для бикфордова шнура, и узнав, что это вы своим голосованием за юлю-срулю или другой прокацапский мусор загнали их в леса! Что они с вами сделают?! Учитывая ваш постпенсионный возраст??!!! Не знаете?! Вот и мне страшно подумать.

Сделав крайнюю затяжку и украдкой взглянув на немую сцену,едва сдерживая смех я закончил свой монолог фразой:
- Вот и выходит тетя Лариса, что и вам как не крути, а выгодней и безопасней голосовать за Пороха!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!

_______
*від ред.: Той випадок, коли справжнього автора знайти не вдалося, коли хто знає того самого Сержанта95, то нехай повідомить нам, або покличе його сюди на овації.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: и всё же

#17032

Непрочитане повідомлення jra7 »

Шмель писав: Ну який же ти образливий! Як дитина мала або незаймане дівчисько. З приводу чого б ти сперечався? Ось набридне мені писати - засумуєшь. Буде суцільна хроніка викидання песимизму на звалище. Але спостерігати за тобою досі цікаво.
Заздалегідь вибачаюсь за погану українську.
Добра українська !!! Спостерігай за мною , а я за тобою ! :rolleyes:
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#17033

Непрочитане повідомлення Шмель »

jra7 писав: Добра українська !!! Спостерігай за мною , а я за тобою ! :rolleyes:

Оце вже по-нашому! :drinks:
Дивись, скоро знов посваримось!
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: и всё же

#17034

Непрочитане повідомлення jra7 »

Шмель писав:

Оце вже по-нашому! :drinks:
Дивись, скоро знов посваримось!
Напиши щось "файне", то знову подискутуємо на підвищених тонах ! :drinks:
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17035

Непрочитане повідомлення Neprus »

Десять років тому за домовленостями Тимошенко та Путіна Нафтогаз і Газпром підписали контракти на постачання і транзит газу. Росія використала їх в якості інструменту для економічної дискримінації та окупації України.
За період до отримання нами перемоги в Стокгольмі Україна понесла безповоротні втрати на $32,1 млрд, кожна українська сім’я – на 61 тис. грн.
Якби ми не пішли до суду, втрати України сягнули б $126,8 млрд, кожної сім’ї – 237 тис. грн.
Детальніше виклав свої думки у колонці для «Економічної правди»:

Мовою фактів: десять років з газовими угодами Тимошенко
https://www.epravda.com.ua/columns/2019 ... KxqnBxq-4M
vltk
слухач
Пости в темі: 241
Повідомлень: 933
З нами з: 19 листопада 2011, 22:03
Звідки: Киев
Подякував: 189 разів
Подякували: 632 разів

Re: и всё же

#17036

Непрочитане повідомлення vltk »

Без комментариев.

Порошенко - черкасщанину о борьбе с коррупцией: "Господь вас попустить... Отакі москальські провокатори намагаються нас розколоти". ВИДЕО
https://censor.net.ua/news/3107191/poro ... magayutsya
vltk
слухач
Пости в темі: 241
Повідомлень: 933
З нами з: 19 листопада 2011, 22:03
Звідки: Киев
Подякував: 189 разів
Подякували: 632 разів

Re: и всё же

#17037

Непрочитане повідомлення vltk »

Savik писав: С кем?? С ними, или с..Вами, "уважаемый"??
Так все о чем я упомянул относится и к вам, Янус вы наш, "двуликий"!!
Не стоит уподобляться Думу с другого форума, даже если вы оба из Одессы (я тоже родился в Одессе), у вас же другой уровень культуры. Хочется командовать, выкупите у владельца (Макса) этот форум и в полном праве диктуйте свои правила. Просто со стороны криво смотрится.
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 145
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: и всё же

#17038

Непрочитане повідомлення spiridon »

Блин ,китайцы кукурузу на луне сажают ,а мы што православный игил в отдельно взятой стране строим? Куда не полезешь везде елейные попы ,все стали такими набожными ,особенно политики :rofl: куда нас тянут ?В средневековье ? На этом фоне никто не думает ,шо не сегодня-завтра накроется основа нашего политикума -ее величество Труба ...и шо тогда? Газ в обход,дороги в обход ,опять на обочину?
Аватар користувача
sofyart
учасник
Пости в темі: 9
Повідомлень: 197
З нами з: 03 грудня 2011, 17:29
Звідки: ХЕРСОН
Подякував: 977 разів
Подякували: 196 разів
Вік: 55

Re: и всё же

#17039

Непрочитане повідомлення sofyart »

Уменшить в половину весь депутатский корпус - труба будет не нужна.
Аватар користувача
Andrey-1973
ветеран
Пости в темі: 226
Повідомлень: 1603
З нами з: 22 грудня 2010, 11:58
Звідки: Киев
Подякував: 794 разів
Подякували: 1317 разів

Re: и всё же

#17040

Непрочитане повідомлення Andrey-1973 »

sofyart писав:Уменшить в половину весь депутатский корпус - труба будет не нужна.
Труба нам нужна в любом случае. Но то что 450 ртов забагато это точно.
"Любителями и знатоками музыки не рождаются, а становятся... Чтобы полюбить музыку, надо прежде всего ее слушать"
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17041

Непрочитане повідомлення Neprus »

Я обещал рассказать как Томос можно мазать на хлеб.
Показати текст
Во-первых, если вы ждете рецепт приготовления масла или кабачковой икры из Томоса можете дальше не читать. Считайте себя обдуренными злыми попами и идите доедать последний хрен без соли. Толку с вас все равно не будет. Ни вам, не вашим детям ни внукам. Разве что пирамида Маслоу будет считать вас примитивным своим основанием и посмеиваться с дедушкой Фройдом вкупе.

Чтоб было понятнее, вспомню про детей. У меня их четверо. Еще жена и внучка. И никого из них мне никогда даже не приходило в голову мазать на хлеб. Еще есть два зятя, они меня побаиваются, конечно, но совсем не потому что однажды самодур-тесть решит их однажды намазать на хлеб и съесть. Вы вообще когда-нибудь слышали чтобы родители жаловались: "Ну ладно, есть у меня дети, да умные красивые, но на хлеб же их не намажешь!" Всегда получается ровно наоборот: большинство родителей готовы последнее своим детям отдать, лишь бы не плакали родненькие.

Я к чему. У каждого из нас есть определенные ценности, которые мы и не думаем мазать ни на хлеб, ни на любую другую субстанцию. А почему? Да просто потому, что Бог нас создал не только чтобы мы удовлетворяли свои примитивные инстинкты - жрать, срать и трахаться, а чтобы мы заполнили землю Эдемским садом. "И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю, и обладайте ею" (Бытие 1.28) - здесь речь идет про первых людей. Отмечу, что "наполнять" и "обладать", кроме всего прочего, в контексте библейского Откровения означают желать большего, стремиться к совершенству.

Это один момент. МЫ СТРЕМИМСЯ К СОВЕРШЕНСТВУ.

Надеюсь, до этого места уже не дочитали те, кто считает что Томос - это шаг назад. Тут читают те, кто уже понял что Томос - это шаг вперед в развитии Украинской Церкви и государства Украина. Итак, мы дальше работаем с теми, кто понимает что из Томоса можно в перспективе извлечь пользу, но пока не очень знает как.

Опять приведу пример с детьми. Мы растим детей и вкладываем в них материальные средства и душу не будучи точно уверенными что сможем извлечь из своих детей пользу. Мы конечно надеемся на пресловутый стакан воды в старости, но не факт что нам его захочется, и совсем не точно что хоть кто-нибудь из детей соблаговолит нам его подать.

Но мы все равно РАБОТАЕМ НА ПЕРСПЕКТИВУ.
Так вот, Томос - это наша возможность и перспектива. В темные времена до Томоса церковь РПЦ ФСБ очень крепко и глубоко запустила свое жало в Украину, цепко держала украинцев своими мерзковолохатыми ложноножками и пила нашу кровь и деньги. Понятно что не у всех, безусловно были люди, которые не велись ни на московские анафемы, ни на московскую ложь. Но впрыск идеологического яда через агентурную сеть альтернативного патриархата был настолько велик, что многим украинцам просто не позволял мыслить трезво. Вот Томос как раз и помогает привести одурманенных в чувство, отпустить измученных на свободу и победить московские религиозные предрассудки.

Теперь мы как раз подходим к теме хлеба и масла. Затурканый и порабощенный человек никогда не будет творить. Он всегда будет довольствоваться минималкой, ныть о том, что ему все должны и не станет думать о саморазвитии. Томос обрубает источник дурмана и щупальца паука - Томос - еще одна грань нашей свободы.

Да, непосредственно Томос на хлеб не намажешь, но так точно не намажешь на хлеб независимость, свободу, безвиз, радость, детей, творчество, армию, достоинство и еще очень много архиважных вещей, которые делают из человека Человека, а нашу Страну свободнее и субъектнее. Ну а субъект он ведь не объект, он понимает как достать себе хлеб, до хлеба и что куда мазать.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17042

Непрочитане повідомлення Neprus »

:hi:
Вкладення
50448700_2288445068147866_5932157439951503360_n.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17043

Непрочитане повідомлення Neprus »

Побачив вчора на фейсбуці рекламу Садового. Показував як змінився Львів за 10 років на прикладі фотки будівлі місцевого аеропорту зараз і 10 років тому.
Нового аеропорту, збудованого коштом державного бюджету до Євро-2012, до чого Садовий взагалі ніякого відношення не має.
То коли Садовий, який не зробив елементарних інфраструктурних змін у Львові про які обіцяв ще в 2006, краде чуже досягнення, видає його за своє, рекламує це в фейсбуці - то він не піариться.
То коли Ляшко на кіностудії імені Довженка "ловить сєпарів" і виходить в прямий ефір всеукраїнських телеканалів - то він не піариться.
То коли Йуля розказує про невидимий батальйон Батьківщина - то вона не піариться
То коли всі вони засрали всю країну своїми харями, ніхера не зробивши за 5 років - то вони не піаряться.
А коли влада здійснює революційні кроки, які розвертають країну з совка, укріплюють обороноздатність і суверенітет країни, коли влада будує дороги, школи, садки, які залишаються людям на багато років вперед - то це ВЛАДА ПІАРИТЬСЯ!!1 ПОРОШЕНКО БЕЗБОЖНО ЕКСПЛУАТУЄ ДОСЯГНЕННЯ!11
Не переплутайте!

Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 141
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#17044

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Труба нам нужна в любом случае. Но то что 450 ртов забагато это точно.[/quote]

Договор о транзите газа заканчивается в 2019г, если ничего не изменится (что более чем вероятно) с 2020г транзита газа через Украину не будет. "Труба" понадобится только для получения газа в Украину. Но денег уже не будет.
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 311
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: и всё же

#17045

Непрочитане повідомлення mihail »

spiridon писав:Блин ,китайцы кукурузу на луне сажают ,а мы што православный игил в отдельно взятой стране строим? Куда не полезешь везде елейные попы ,все стали такими набожными ,особенно политики :rofl: куда нас тянут ?В средневековье ? На этом фоне никто не думает ,шо не сегодня-завтра накроется основа нашего политикума -ее величество Труба ...и шо тогда? Газ в обход,дороги в обход ,опять на обочину?
І що нам треба робити ?
Чи що не так робить Порошенко ?
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17046

Непрочитане повідомлення Neprus »

Порошенко створив військово-цивільну адміністрацію міста Щастя
https://www.unian.ua/politics/10414059- ... astya.html
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17047

Непрочитане повідомлення Neprus »

А поки ви там вже калатаєте коктейлі на п'ятницю, ось вам трішки мотивашок від #РадіоТисячіМазеп
Показати текст
Італійська авіакомпанія Ernest Airlines починає з 12 березня виконувати регулярні авіарейси з Міжнародного аеропорту «Харків» до Риму та Мілана, бо безвіз нікому не потрібний, тільки квитки не встигаєш купити, як вже нема. Вартість квитків становитиме від 45 євро, включаючи ручну поклажу та податки.
https://ua.interfax.com.ua/news/economic/559826.html

Саме тому Україна веде переговори про спрощення візового режиму або запровадження безвізу ще з 22 країнами, бо наявних 112 якось малувато виходить вже.
https://www.eurointegration.com.ua/news ... 8/7091727/

39 українських інфраструктурних проектів, які передбачені стратегією Drive Ukraine 2030 включені в індикативний план будівництва транс'європейської транспортної мережі TEN-T, на що Евросоюз передбачає надати Україні майже 4,5 млрд євро.
https://cfts.org.ua/news/2019/01/18/evr ... EwgZagNNUM

Україна в 2018 році експортувала електроенергії в країни ЄС та Молдову на 19,36% більше, ніж за попередній рік. Дякують нам за електрику найбільше Угорщина, Польща, Молдова, Словаччина та Румунія.
https://www.unn.com.ua/uk/news/1774367- ... BDot3NK4wc

Вперше за останні роки Україна увійшла в 10-ку лідерів у світі з експорту молочної продукції, розказала нам заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. Тим, хто й досі дрочить на «а от раніше було» рекомендую згадати, які місця у світових рейтингах ми займали за часів бахині та хазяйствєніка при владі.
https://www.unn.com.ua/uk/news/1774370- ... 3Bzn6A7yFM

Ну і на останок, чим би душа не тішилася, як не загибелю нарасєйської імперії - чистий відтік капіталу приватного сектора з Росії в 2018 році виріс в 2,7 рази і сягнув 67,5 млрд доларів. Короче, дєнєх нєт, но ви там якось теє, ага.
https://finclub.net/news/ottok-kapitala ... bY5GB14PwY
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 311
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: и всё же

#17048

Непрочитане повідомлення mihail »

vltk писав:
Не стоит уподобляться Думу с другого форума, даже если вы оба из Одессы (я тоже родился в Одессе), у вас же другой уровень культуры. Хочется командовать, выкупите у владельца (Макса) этот форум и в полном праве диктуйте свои правила. Просто со стороны криво смотрится.
Ну не потрібно навіть намагатись порівнювати ГНИДУ та хамло дума з часом зовсім некоректним, але патріотом Савіком !
Мав сутички в неті та непорузуміння з обома - ( ну це ж діло чоловіче :) ) і потому так написав !

А що до Макса - то я до сих пір не розумію в якому місті ( і не тільки .... )він живе , судячи з підпису під аватаром
( Враховуче те , що підпис в нього змінюеться мало що не тиждень . А може товарІщ петровський - це його кумир :) )
А " точка сидения " /// вірніше її відстоювання ///
pascal
новенький
Пости в темі: 13
Повідомлень: 64
З нами з: 30 листопада 2011, 08:15
Звідки: Київ
Подякував: 13 разів
Подякували: 39 разів

Re: и всё же

#17049

Непрочитане повідомлення pascal »

Нужно дать свободу экономике, отменить ограничения для предпринимателей, создать равные возможности для доступа к бюджетным средствам, сделать реальностью общественный контроль за судом. Пойти на эти меры для чиновника означает перестать получать взятки, откаты и другие виды «неправомерной выгоды» и честно работать за зарплату, для олигархов — потерю возможности получать сверхприбыли за счёт распила бюджета и других преимуществ от «работы» с чиновниками, а для большинства наших политиков — отказ от хороших денег за пустую болтовню. Смешно надеяться, что они это сделают по доброй воле.
https://petrimazepa.com/zrada_chi_perem ... disbalanse
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#17050

Непрочитане повідомлення Шмель »

Neprus писав:Порошенко створив військово-цивільну адміністрацію міста Щастя
https://www.unian.ua/politics/10414059- ... astya.html

Своевременное решение.
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”