и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
mvv
ветеран
Пости в темі: 358
Повідомлень: 4340
З нами з: 03 грудня 2010, 00:28
Звідки: Київ та поруч
Подякував: 2034 разів
Подякували: 6036 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#20276

Непрочитане повідомлення mvv »

Сьогодення :sad:

СИМВОЛІЧНО.
——————————————

Поїзд “Маріуполь – Львів”: Їде з фронту солдат додому. Мовчки. Один. За 29 годин жодної згадки про війну..

Я ЇДУ до ДОМУ.

12.50-ть з Маріупольського вокзалу відправляється потяг МАРІУПОЛЬ–ЛЬВІВ.
Я ЇДУ до ДОМУ ( як співає один ГОЛОС). Друг Правий підвіз мене до потягу, оголосили відправлення на кацапському язиЦІ. Закон про мови мали в сраЦІ.

Ми пообурювались, а більше що ?

Ми Нелегальні Солдати Батьківщини і хоч не криємось але зайвий раз звертати на себе увагу не варто, ще нам патрульного шмону бракувало.

Квиток купували в останню мить, так що маю прекрасне місце 38. Верхнє бокове (плацкарт) біля туалету.
Потяг рушив.Вагон не повністю завантажений, (покищо).

Прошу чоловічка, що сидить на боковому поруч зі мною допомогти закинути на третю поличку мій наплечник ,він доволі важкий, тай зростом Бозя мене не потішила.

Коли сусід підвівся , я зрозумів, що то була моя помилка, в даній ситуації “ОШИБКА”.
Показати текст
Сусід був добряче п’яненький.

“Шо ти бля такоє тяжолоє візьош,” проричав він допомагаючи мені. Наступним було питання чи я не вип’ ю з ним : ” У мєня ищо пол бутилкі осталось.”
Я ще раз втямив , що то була моя ” ОШИБКА”.

Відмовившись я влігся на свою верхню полицю.
“Слиш, мужик, а ти вообщє нє пйош”?
ВЗАГАЛІ.
” НАДА ЖЕ”.
“Слиш, мужик, а стакан у тєбя єсть, а то както нє удобняк мнє бля с горла хєрячіть ” … .
Склянки, на розчарування чоловічка, в мене теж не виявилось.

Але йому на допомогу прийшла КРУПНА ЖЕНЩИНА, яка одиноко нудилась в сусідньому купе.

“У мєня єсть стакан”.
Чоловічок з надпитою плящиною перебрався до ЖЕНЩИНИ.
Вони вдвох почали випивати з одного ” СТАКАНА”.
Мило хіхікаючи і балакаючи.
” Ти бля наівний удівляєшся чьо у нєво (нєво це я)
такой рюбзак тяжолий, знаєш сколько оні всякого везут.
—– Чєво бля вєзут?
— Да всякого бля вєзут.
—Зачєм?
—Да продают потом…… ..

Коли доїзджалм до П’ятихаток чоловічок вже зовсім п’яненький влігся там же в купе на нижнє місцє , а ЖЕНЩИНА зняла з верхньої полиці подушку без наволочки і дбайливо підсунула йому під голову, що вуйку не кажіть, а ЖЕНЩИНИ у нас ЧУСТВИТЕЛЬНІ і сердечні.

Я задрімав.
Розбудив мене гармидер.
Потяг стояв у П’ятихатках і наповнювався пасажирами.
Галасував чоловік, який зганяв п’яненького чоловічка з свого місця.
— А куда я должен ітті.
—Да бля хоть в жопу!!!
Іді бля на свойо место.
— У мєня верхнєє, но я бля счас нє смогу туда вилєзті.

Що,вуйку,не кажіть ,а люди у нас добрі і помічні, випхали ,чоловічка на сусідню зі мною верхню бокову полицю.
Між нашими головами була тонка перегородка, мені довелось вибирати, або слухати п’яний храп, або лягати головою в бік туалета. Я вибрав п’яний храп.

Після ночівель між двома побратимами з Зимної води, скажу вам, дуже знатні храпуни, мене голими руками не візьмеш.
Сердечна ЖЕНЩИНА висіла, а вагон наповнився мандруючими співгромадянами і не тільки співгромадянами, купе напроти мене окупували молдавські цигани, решта публіки таки наші співвітчизники.
Правда я не почув жодного слова вітчизняною мовою.

А також серед барвистих фудболок з котиками песиками, цоями і красуньками, блондинками з піднятим середнім ніжним ЖЕНСКІМ пальчиком, монстрамо і черепами не вгледів жодної блакитножовтої чи з якоюсь вітчизняною символікою.

Я знову заснув.
Прокинувся від того, що оголошували і то державною про відправлення нашого потягу. Нас проводжало славне місто Запоріжжя. У вагоні нарешті забриніла солов’їна (не найкращого ,нажаль, гатунку, але спасибі і за те).Потяг цей доволі прикольний , з Запоріжжя, він рушив на Харків,
(я,щоб охопити всю неньку-рідненьку дозволяю собі певні географічні метаморфози) , а взагалі до Львова він мав їхати майже 29годин, але іншого прямого з Маріка до Львова не існує.

Як що я вас вже втомив то можете далі не читати, хоч далі буде, може і не ІНТЕРЕСНІШЕ,але точно ПОУЧИТЕЛЬНІШЕ я мав наувазі повчальніше.

В Харкові підсіла група галичан-заробітчан повертались з Білгородщини. Полилась, при чарці , рідненька солов’їна з галицизмами.

—Кацапи курва із кірпіча строіти не вміють, взагалі ніхріна не вміють, а ми роботящі все вміємо, от їм понастроіли….. .

Я лежав на своїй полиці і слухав всі ці розмови і тупо дивився в стелю ,точніше в третю полицю.
О 12-ій годині ми в Маріку з Правим поїли солянку і яєчницю. Я вирішив до Львова голодувати.
Основна тема всіх розмов були невольничі плачі, як тяшко всім жити в тій Україні. Як нарід мучиться і страждає, роботи немає, поневіряється….. .

В мене текли сльози ,коли невольничі плачі вже дойшли до того моменту, що ще мить і всі вимруть з голоду, я з очима повними сліз підвівся, щоб глянути може востаннє на бідних голодних співгромадян, але не побачив нещасиних зморених обличь, натомість передімою були доволі вгодовані мордяки, які не слабо пили і не бідно закушували.

Я не вгледів обдертого лахміття ,а доволі пристойні убранька, частина страждальців сиділа тупо впялившись в далеко не дешеві смартфони.

Сльози в мене висохли, а страх за нещасний нарід мій трішки вщух.
Крім невільнмцьких плачів ще лунали жарти доволі тупі ( на рівні 95-го кварталу). Забігаючи на перід, скажу вам ,що за ,майже, 29-ть годин, я не почув жодного,так жодного слова про війну.
Потяг летів на захід.

Я у свойому камуфляжі лежав тут, як якесь інородне тіло, як якась недоречність з іншого світу. Невольницькі плачі затихали. Потомлений і змордований люд засинав.

Один лише придурок , недорозуміння в камуфляжі ,не міг заснути. Жодної згадки про війну, а взагалі ,якого хріна ти воюєш???
За кого ти воюєш ??? За цей убогий нарід, який вміє лише нарікати і все і всіх обсирати, бо всі йому винні.

Оцю різношерсту публіку хвору заробітчанством ???

Не хотілося повторювати зашморгану фразу, що там легше, там чесніше, бо не зовсім так і б.. там теж вистарчає, але направду, якусь мить хотілося перестрибнути у зворотній потяг і їхати назад.

І який кретин сказав ,що у різноманітті наше багатство.

Те, що ми такі різні наша біда трагедія . Не може бути в одному народі дві правди, не можуть дві частини народу мати дві історії. Точніше одну правду і привезену окупантом фальш. З такого б.. різноманіття ніколи не зліпиш нічого монолітного, здатного на тривалий опір…… .

Але іншого народу в тебе нема і за місяць, два ти знову поїдеш воювати за цей твій сраний і коханий народ. Поїдеш Нелегальним Солдатом Батьківщини, без платні і державного забезпечення і цей народ не хоче вірити, що тобі ніхто і нічого не платять, цьому народу невтямки ,що є ще такі придурки.
Ти лежиш в цьому довбаному потязі, який зигзагами несе на захід, між смердючим туалетом і п’яним храпом , серед чужого народу, який вибирає тобі охріненних головнокомандуючих, народом, яким ворог маніполює, як останнім йолупом.

І тобі залишається знову викликати своє почуття гумор і б.. оптимізм. І повторювати, якою темною небула б ніч, а сонце зранку встане. АМІНЬ ! Я ЇДУ до ДОМУ.
АНДРІЙ ГУМЕНЮК
Треба щось робити з цим...
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10192
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3932 разів
Подякували: 15479 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#20277

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

"Якби я був Володимиром - то не крестив би, а тупо топив. Топив, шоб не ворочаться в гробу через 1000 годіків, бо моя нація стала hohлами і голосує за кума того, хто вбиває їх дітей. Шоб на том світі не красніть за те, що сотні років моя нація вибирає батіг і тєлєвізор.
Топив би, шоб не рождались кугути, які покоління за поколінням рожають мясо для амбіций чужої імпєрії і вєртухаїв для імпєрского ГУЛАГа.

Уж прастітє". Сергей Сергеевич, позывной "Сайгон" :hi:
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
mvv
ветеран
Пости в темі: 358
Повідомлень: 4340
З нами з: 03 грудня 2010, 00:28
Звідки: Київ та поруч
Подякував: 2034 разів
Подякували: 6036 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#20278

Непрочитане повідомлення mvv »

Трохи позитиву.
Шматок мосту в 400 тон їде через проспект, везе "Маламут-Україна"

[youtube][/youtube]
Треба щось робити з цим...
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 55
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: и всё же

#20279

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

Karmadon писав:Харьковчане, это правда?
Сегодня вся прогрессивная украинская общественность возрадовалась новости, что в скором времени из Харькова появится прямой авиарейс во Львов. Рейс привязан к уикенду, цена заявлена очень приятная. Однозначная перемога.
Что у нас осталось незамеченным – так это скрытая, но бурная радость по поводу успехов харьковского аэропорта в ближайшем крупном пригороде Ха.
В Харькове ассортимент кардинально отличается. Париж, Рим, Барселона, Вена, Стамбул, Варшава/Краков/Гданьск/Вроцлав/Катовице, Баку, Кутаиси, Бейрут, Тель-Авив, Дортмунд. Не считая Киева/Одессы/Минска. Ну, и всяких анталий, шармов, ларнак, при маячащем на горизонте Лондоне.
Сличение надписей на табло аэропорта предельно наглядно показывает, кто тут Европа, а кто – нет. По сравнению с 2015 годом – просто запредельный прорыв.
Естественно россияне вслух об этом никогда не сознаются. Но кристаллизировать эту мысль в их головах необходимо.
Flightradar24 Тока Львов и Кийов. Харьков - пустыня :sad:
Screenshot_2.jpg
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11370
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7059 разів
Подякували: 12826 разів
Вік: 59

Re: и всё же

#20280

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Sotar57 писав:Flightradar24
Ойблиииин, ну шо ж вы все время нас с форумом таксистов путаете?
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 125
Повідомлень: 3865
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6709 разів
Подякували: 2981 разів
Вік: 50

Re: и всё же

#20281

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

mvv писав:Трохи позитиву.
Шматок мосту в 400 тон їде через проспект, везе "Маламут-Україна"
Причем тут собаки? Это ш мамонты!
[youtube][/youtube]
Аватар користувача
mvv
ветеран
Пости в темі: 358
Повідомлень: 4340
З нами з: 03 грудня 2010, 00:28
Звідки: Київ та поруч
Подякував: 2034 разів
Подякували: 6036 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#20282

Непрочитане повідомлення mvv »

"Мамут Юкрейн" з 34 хвилини.
Треба щось робити з цим...
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 615
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13927 разів
Вік: 56

Re: и всё же

#20283

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Дмитрий Медведев писав:"Якби я був Володимиром - то не крестив би, а тупо топив. Топив, шоб не ворочаться в гробу через 1000 годіків, бо моя нація стала hohлами і голосує за кума того, хто вбиває їх дітей. Шоб на том світі не красніть за те, що сотні років моя нація вибирає батіг і тєлєвізор.
Топив би, шоб не рождались кугути, які покоління за поколінням рожають мясо для амбіций чужої імпєрії і вєртухаїв для імпєрского ГУЛАГа.

Уж прастітє". Сергей Сергеевич, позывной "Сайгон" :hi:
Чучкело креститель было из новгорода
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 615
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13927 разів
Вік: 56

Re: и всё же

#20284

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Перезахоронение останков выродков из дивизии сс галичина

Что такое СС можно не расказывать
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 125
Повідомлень: 3865
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6709 разів
Подякували: 2981 разів
Вік: 50

Re: и всё же

#20285

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

4 психологічні причини, чому "ковбаса була смачніша" в СРСР
Євген Середа
Понеділок, 29 липня 2019, 06:00
Попри те, що більшість українців не ностальгує за Радянським Союзом, відсоток тих, хто все ще сумує за минулим, залишається досить високим.
Громадяни, які нудьгують за СРСР, зазвичай тяжіють до проросійських кандидатів і партій, орієнтуються на Москву, вороже ставляться до євроатлантичної інтеграції та поділяють патерналістські погляди на суспільно-політичне життя.
Чому радянська ностальгія така живуча?
Показати текст
Чи пояснюється все тим, що багато пенсіонерів ніяк не можуть забути казковий пломбір, позбутися стокгольмського синдрому, породженого сталінізмом, і відмовитися від історичної позиції жертви?
Схоже, туга за СРСР має куди глибше коріння, пов'язане з вічними екзистенційними питаннями – смертю, самотністю і буттям як таким.
Скільки українців шкодують про розпад Радянського Союзу?
За останніми даними, ідею відродження СРСР підтримує кожен четвертий українець. У 2018 році лідером була Одещина.
43% громадян вважають, що їм та їхнім сім'ям жилося краще в СРСР, ніж зараз. А найбільше прорадянські настрої поширені серед людей похилого віку.
Настрої українців щодо ставлення до Радянського Союзу
Що ж такого екзистенційного в радянській ностальгії?
Зигмунд Фрейд стверджував – душевні страждання виникають, коли люди придушують бажання, які суспільство вважає аморальними. У 1980 році вийшла книга американського психолога Ірвіна Ялома "Екзистенційна психотерапія", де він розкритикував теорію Фрейда.
Ялом, посилаючись на свій багаторічний досвід роботи з клієнтами і масу досліджень, дійшов висновку: всі психологічні проблеми починаються зі страхів перед смертю, свободою, відчуженістю та безсенсовністю життя.
Придивившись, ми побачимо, як радянський лад успішно допомагав людині уникати цих страхів, і чому значна частина українців так хоче до нього повернутися.
1. Минуле, де немає смерті
Показати текст
Зараз ми існуємо, але прийде день, коли нас не стане – це жахлива правда. Людська природа бунтує проти цього факту.
Як говорив Спіноза, "все існуюче прагне продовжувати своє існування". На придушення тривоги, пов'язаної з кінцевістю життя, психіка витрачає величезні ресурси. Один із способів впоратися зі страхом смерті – ностальгія.
Занурюючись у минуле, людина возз'єднується із собою юною й молодою – часом, коли смерть була набагато далі, ніж зараз, і про неї можна було взагалі не думати. Це дає відчуття символічного безсмертя. Тим паче, якщо йдеться про минуле, де панувала парадигма відсутності смерті.
"Радянська епоха не давала простір для екзистенційних роздумів. Людині не потрібно було шукати відповіді на вічні питання. Комуністична ідеологія змушувала думати тільки про те, як наблизити "світле майбутнє", – говорить політичний психолог Світлана Чуніхіна.
За її словами, радянські люди жили в завтрашньому дні, де немає ніякого болю і кінцевості буття.
"Індивідуальна смерть не була проблемою, оскільки визнавалося тільки щасливе колективне майбутнє. Тріумфувала ідея, що радянський народ вічний, тому думати про кінцевість свого власного життя не було сенсу. А уособленням цього символічного безсмертя був "вічно живий" Ленін", – зазначає Чуніхіна.
Особливість людської психіки в тому, що вона відсіює негативні спогади, тож ми завжди можемо втекти у вигадане минуле, де немає смерті, де живі померлі близькі, де ми молоді й здорові.
У радянській ідеології поняття смерті було відсутнє, але при цьому культивувалася ідея, що герой буде вічно жити в пам'яті народу. Мовляв, якщо ти помреш за Батьківщину на війні, або віддаси все здоров'я та життя роботі, вдячні нащадки ніколи цього не забудуть.
"Ця установка була глибоко вкорінена в радянській свідомості, – підкреслює гештальт-терапевт і соціальний психолог Артем Хмелевський. – Люди жили не теперішнім, а мріями про майбутнє. Не було досвіду життя тут і зараз. Із чим тепер стикаються ті, хто ностальгує за СРСР? Здатності отримувати задоволення від теперішнього – немає. Вміння відкривати для себе нові сторони життя – теж. Залишається лише тікати у вигадане минуле".
2. Свобода не бути вільним
Показати текст
Свобода зазвичай сприймається як однозначно позитивне явище. Людство прагне до неї протягом усієї історії.
Однак на екзистенційному рівні вона викликає жах, бо означає, що ми ні на що не спираємося, під нами безодня. Нам може здаватися, що ми живемо у добре організованому всесвіті, влаштованому за певним планом, але насправді кожен з нас є творцем свого власного світу.
Згадаймо Достоєвського і його "Великого інквізитора": "...Нічого і ніколи не було для людини і для людського суспільства нестерпніше, ніж свобода. <...> Закінчиться тим, що вони принесуть свою свободу до ніг наших і скажуть нам: "Краще зробіть нас рабами, але нагодуйте нас".
Австрійський психолог Віктор Франкл пройшов через нацистські концтабори і створив наукову школу логотерапії, лікування сенсом. Він дійшов висновку, що колективістське мислення веде до патологічного конформізму. Тобто людина не робить спроб зрозуміти ситуацію, не може усвідомити себе як особистість і розглядати інших як особистостей.
У підсумку – пекуче бажання розчинитися в масі, підкоритися їй, відмовившись від себе як від вільної та відповідальної істоти.
"У СРСР була маса соціальних обов'язків. Людина була винна державі за все – "щасливе" дитинство, освіту, "гарантоване" майбутнє. Це була багатогранна відповідальність, яка вимагала максимальної зібраності й дисципліни. Але водночас вона полегшувала життя, оскільки виключала свободу особистого вибору, за який необхідно нести відповідальність перед самим собою. Держава звільняла від тягаря персонального вибору", – говорить Чуніхіна.
"За тебе все вирішували, – додає Хмелевський. – І твоє майбутнє було визначено за будь-якого сценарію. Поставили на партійний шлях – локомотив відвезе в одному напрямку, затягли в кримінал – поїдеш в іншому, де будуть свої правила й закони. Тому можна було не тривожитися щодо самовизначення і спокійно плисти за течією.
3. Єдність з усіма
Показати текст
Людина – істота суспільна. У нас є рідні, кохані, друзі, знайомі, колеги, ми одночасно належимо до різних соціальних груп. Але якими б близькими ми не були до когось, між нами завжди залишається остання нездоланна прірва.
Кожен із нас на самоті приходить у світ і на самоті має з нього піти. Це породжує глибинний конфлікт між екзистенційною ізоляцією, відчуженістю, та потребою в контакті, захисті, приналежності до великого цілого.
Страх самотності продиктований генетично. Але за радянських часів із ним можна було не зустрічатися. "Рятував" суцільний колективізм.
"Пологовий будинок, ясла, садок, школа, піонерські табори, інститут, студентські загони, робочі колективи – все це відвертало увагу від власної абсолютної відчуженості. Страх самотності – це страх бути собою. Тодішня організація суспільства всіляко допомагала його не відчувати. Тому сьогодні деякі люди дуже хочуть повернутися в той час, де не було приводів замислюватися над своєю фундаментальною самотністю", – зазначає Хмелевський.
4. Універсальний сенс життя
Показати текст
На нас очікує смерть, ми структуруємо власну свободу, кожен із нас екзистенційно самотній... Який же сенс у нашому існуванні?
Якщо заздалегідь ніщо не визначено, ми повинні самостійно знайти відповідь на це питання. Але чи здатна людина вигадати сенс, що надихав би її протягом усього життя?
Вищезгаданий Франкл згадує таку історію. Одного разу американський психоаналітик, який побував у радянській Москві, розповів йому, що в СРСР люди менше страждають від неврозів, ніж у США. Психоаналітик пояснив це тим, що в омуністичних країнах люди частіше вимушені виконувати певні соціальні обов'язки.
Такий висновок говорив на користь теорії Франкла – спрямованість на сенс і орієнтація на справу є важливими складовими душевного здоров'я.
"Рік по тому польські психіатри попросили мене зробити їм доповідь з логотерапії. У своїй доповіді я процитував цього американського психоаналітика. "У вас менше неврозів, ніж у американців, – сказав я їм, – бо перед вами стоїть більше справ". Вони задоволено посміхнулися. "Але не забувайте, – додав я, – що у американців залишається також свобода вибирати свої справи, свобода, в якій, як мені іноді здається, вам відмовлено". Вони перестали посміхатися"", – розповідає Франкл.
Радянська система доклала величезних зусиль, аби люди не генерували власні сенси існування й не відчували такої необхідності, зазначає Чуніхіна. Був один абсолютний і всеосяжний сенс – "світле майбутнє". Вихолощуватися він почав ще в сімдесятих.
У суспільстві наростало відчуття ідеологічного абсурду, фальші й порожнечі. Все більше людей втрачали віру у "щасливе завтра". Колективний сенс, звернений до майбутнього, переставав заряджати в теперішньому, перетворюючись на старезну декорацію.
Хмелевський зауважує, що серед його клієнтів багато молодих людей, які не жили в СРСР, але в їхній свідомості працює радянська програма "живи не сьогоднішнім, а завтрашнім днем". Вони абсолютно наївно очікують уже іншого "світлого майбутнього". Тут і зараз їх немає.
Мовляв, коли вступимо в Євросоюз, настане благодать, а поки безсенсовно посилено вчитися і працювати. А деякі мріють про щасливу еміграцію і неймовірні зарплати в Німеччині чи США. Подібні установки тягнуться від предків із радянського минулого.
Що стосується літніх людей, відмовитися від своїх глибинних переконань їм вкрай складно. Із віком людина стає ригідною. У похилому віці дуже важко змінити уявлення про себе і світ, адаптуватися до нового. Така психофізіологія.
"Але і в 70, і в 80 років можна навчитися жити тут і зараз, отримувати задоволення від найпростіших повсякденних речей, – додає психолог. – Я знаю чимало людей похилого віку, які вміють радіти дрібницям, і від них якраз не почуєш порожніх розмов про те, що "Сталін був турботливим батьком народів", а "за часів Брежнєва ковбаса була смачніше"".
Якщо у вас є родичі, які люблять подібні розмови – змінити їхній світогляд буде дуже складно. Але ви можете привнести у їхнє життя "маленькі сенси".
Спілкуйтеся з ними, вигадуйте їм посильні турботи й заняття, завдяки яким вони б почувалися потрібними тут і зараз. Можливо, тоді у них буде менше приводів сумувати за минулим.
Євген Середа
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/07/29/7217828/
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 269
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: и всё же

#20286

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

... и всё же:


====================
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 311
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: и всё же

#20287

Непрочитане повідомлення mihail »

Nikos(arcam) писав:... и всё же:


====================
Гарне відео
Особливо спобоюалось в кінці : - Як мандавошка на п.зді ! :biggrin:
Дякую за пост ! :hi:

Мене теж обурило -
Волкнер САМ їздить по Україні
а преЗЕдент викладає фотки :
- зе не пляжі
- зе на лізі сміху
- зе на футболі
і ЗЕБІЛИ сцять окропом !! :diablo:
Втомився вже бачите їхній преЗЕдент !
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 738
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: и всё же

#20288

Непрочитане повідомлення jra7 »

Макс Штирлиц писав:Перезахоронение останков выродков из дивизии сс галичина

Что такое СС можно не расказывать
Штірліц , не мудро ти написав, почавши ворушити , сидячи ідеологічно на колорадогіоргійовській голці раші так бачу з гучномовної твоєї заяви !
І ще бачу , що нічого ти не знаєш ні про сс , ні про завдання сс ,які ти ще знаєш дивізії сс і хто робив злочини, чи всі в сс з радістю приступали до розстрілів про ситуацію з євреями в європі в той час ( «остаточного розв'язання єврейського питання» ) , і багато чого іншого ---- у тебе штамп сересер на бандерівців , а точніше на Західну Україну ! і про ніж чув , там хотіли, а вбив хто !? ось і думай, як було !
.... а аватарка в тебе як раз ессесівська !
Моя рекомендація --- першим ділом прочитати Пер Лагерквіст "Кат" , другим Джонатан Литтелл "Благоволительниці " --- шаблони рве .
Аватар користувача
mvv
ветеран
Пости в темі: 358
Повідомлень: 4340
З нами з: 03 грудня 2010, 00:28
Звідки: Київ та поруч
Подякував: 2034 разів
Подякували: 6036 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#20289

Непрочитане повідомлення mvv »

Зі святом!
За Україну не вмирати а вбивати!

[youtube][/youtube]
Треба щось робити з цим...
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 55
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: и всё же

#20290

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

Макс Штирлиц писав:Перезахоронение останков выродков из дивизии сс галичина

Что такое СС можно не расказывать
О том периоде очень колоритно свидетель Станислав Лем "Так говорил… Лем (Беседы со Станиславом Лемом)". Самый большой ужас на основное польское население наводил слух о приближении дивизии сс галичина к оккупированому немцами Львову. Меньше всего поляки боялись как раз немцев и спокойно на них работали. Сам Лем работал в мастерской по ремонту военной техники и заодно таскал партизанам взрывчатку из танков.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 173
Повідомлень: 2013
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2768 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: и всё же

#20291

Непрочитане повідомлення SVS »

Sotar57 писав: О том периоде очень колоритно свидетель Станислав Лем "Так говорил… Лем (Беседы со Станиславом Лемом)". Самый большой ужас на основное польское население наводил слух о приближении дивизии сс галичина к оккупированому немцами Львову. Меньше всего поляки боялись как раз немцев и спокойно на них работали. Сам Лем работал в мастерской по ремонту военной техники и заодно таскал партизанам взрывчатку из танков.
А це не виникло на пустому місці, розуміли, що століття окатоличування та скотського відношення не пройдуть даром. Австро-Угорщина в цьому відношенні була значно більш толерантною, ніж Польща, тому там і не було таких протистоянь.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 738
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: и всё же

#20292

Непрочитане повідомлення jra7 »

Sotar57 писав: О том периоде очень колоритно свидетель Станислав Лем "Так говорил… Лем (Беседы со Станиславом Лемом)". Самый большой ужас на основное польское население наводил слух о приближении дивизии сс галичина к оккупированому немцами Львову. Меньше всего поляки боялись как раз немцев и спокойно на них работали. Сам Лем работал в мастерской по ремонту военной техники и заодно таскал партизанам взрывчатку из танков.
Тіко мудак ше поляків сюди приплів , відношення з якими йдуть ще від Богдана, а може й раніше. Нахера такі речі робиш !?
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 55
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: и всё же

#20293

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

jra7 писав: Тіко мудак ше поляків сюди приплів , відношення з якими йдуть ще від Богдана, а може й раніше. Нахера такі речі робиш !?
Теперка зрозуміло хто зірвав меморіальну табличку з будинку на Браєрівській де народився Станіслав Лем.
Аватар користувача
mvv
ветеран
Пости в темі: 358
Повідомлень: 4340
З нами з: 03 грудня 2010, 00:28
Звідки: Київ та поруч
Подякував: 2034 разів
Подякували: 6036 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#20294

Непрочитане повідомлення mvv »

Цікаво. :good:
Потрібен геній. Чи є він.

[youtube][/youtube]
Треба щось робити з цим...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 738
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: и всё же

#20295

Непрочитане повідомлення jra7 »

Sotar57 писав: Теперка зрозуміло хто зірвав меморіальну табличку з будинку на Браєрівській де народився Станіслав Лем.
Ох, дурнику, дурнику , просишся , щоб по кумпалу настукали за наклепи міжнаціонального характеру ?! Будь уважний (евангеліє)!
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 611
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: и всё же

#20296

Непрочитане повідомлення Fundorin »

С 1 августа, за три месяца до парламентских выборов, в Польше отменили подоходный налог для молодежи. Согласно декларации, принятой правительством и Минфином, от уплаты налога освобождаются люди младше 26 лет.

Правящая национально-консервативная партия "Закон и справедливость" надеется, что это повысит уровень занятости среди молодежи, остановит нелегальный труд, предотвратит эмиграцию молодежи в Западную Европу.

Помимо возраста, условием для освобождения от налога является годовой заработок – он не может превышать €20 тысяч.

По данным правительства, налоговая льгота коснется двух миллионов человек.

Экономисты предполагают, что льгота привлечет на польский рынок молодежь с Украины, что поможет решить вопрос с нехваткой в Польше квалифицированных работников.
https://www.currenttime.tv/a/poland-tax ... 86811.html

ПЫ СЫ:
Были на днях на ЮМЗ. Для нас там на ЧПУ делают детали. Цеха пустые. Один-два человека за станками. Однодневка. Зарплату выплатили только по март. Попали как раз на самую жару. Рабочий за станком стоит в одних шортах с голым торсом. Духота неимоверная, денег нет даже вентилятор поставить.
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 55
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: и всё же

#20297

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

jra7 писав: Ох, дурнику, дурнику , просишся , щоб по кумпалу настукали за наклепи міжнаціонального характеру ?! Будь уважний (евангеліє)!
Йой Вуйко! Я Вас сі Бою..
[youtube][/youtube]
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 738
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: и всё же

#20298

Непрочитане повідомлення jra7 »

Sotar57 писав: Йой Вуйко! Я Вас сі Бою..
[youtube][/youtube]
Твої проблеми . :blum1:
Аватар користувача
mvv
ветеран
Пости в темі: 358
Повідомлень: 4340
З нами з: 03 грудня 2010, 00:28
Звідки: Київ та поруч
Подякував: 2034 разів
Подякували: 6036 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#20299

Непрочитане повідомлення mvv »

Несподівано. 14 українських станцій у форматі DAB !
67792894_2302715386473945_6511638533516558336_n.jpg
Треба щось робити з цим...
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 615
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13927 разів
Вік: 56

Re: и всё же

#20300

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

У вас есть DAB тюнер? :hi:
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”