и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12601

Непрочитане повідомлення Neprus »

Руководители государства и правоохранительных органов ломают копья вокруг таможни - как остановить контрабас. Наверное, для серьезного решения проблемы можно и нужно проводить сложные модерновые реформы. Но график ниже ясно показывает и то, что эффект для казны можно получить практически мгновенно - нужно лишь вернуть службе управляемость и поставить туда правильного руководился - такого, каким был Анатолий Макаренко, на период которого и приходится пик собираемости таможенных сборов (в совершенно объективных показателях, как долларовая стоимость одного контейнера). И проблема невыполнения бюджета моментально решится. Как и с провозом машин на бляхах и прочего контрабандного говна.
А там уже и за институциональные изменения можно браться.
П.С. Вопрос, сажать ли Продана, я тут не затрагиваю. Говорят, с таможни он не кормится. Впрочем, это вопрос Луценко-Холодницкого-Сытника

Вкладення
38918523_1667809910013913_6154232598051684352_n.jpg
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 125
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: и всё же

#12602

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Шмель писав:А нагадайте прізвище тої людини, за чиєї влади Медведчук став:
Кучма?
Шмель писав: Я пам'ятаю, Медведчук ще з цією людиною спільно СДПУ(О) керували...
Кравчук?
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#12603

Непрочитане повідомлення Шмель »

Значить так. На фільм про Стуса держава дала 50% коштів. Це наші з вами податки. В сценарії, який переміг на пітчингу Держкіно сцена з Медведчуком була. Це 100% факт. Потім сцена зникла. Я не вірю у випадковості і в те, що скорочення хронометражу стрічки шляхом вилучення сцени з одіозним автором "темників" відбулося просто так, а не через "жим-жим" продюсера в одному місці.
Моя колега на Новому дуже красиво написала, що фільм про сміливого мають знімати сміливі. Слабкодухим паразитувати на пам'яті Стуса і заробляти гроші - зась!
Коротше так, любі мої 458 000 підписників. Якщо сцену з Медведчуком, який був одним з учасників судилища над Поетом, не повернуть у стрічку - валимо фільм!
Задовбали своєю недосказаністю! Хочемо і рибку з'їсти і ще десь посидіти? І ще й за наші гроші?! Нахрін!
Ми просто не підемо на цей фільм. Попри те, що сучасна молодь мало знає про Стуса. Своїм дітям ми завжди зможемо розказати про цю Людину самостійно. Країна міняється. Ми не для того ходили на Майдан у 2004/2005 і 2013/2014, щоб дозволяти ось таке неподобство!
Якщо сцена буде дознята і глядач отримає повну картину судилища, ми всі підемо на той фільм. Якщо не дозніметься, продюсер має відчути це ударом по гаманцю. Коли люди не йдуть на кіно, кінотеатри скорочують кількість сеансів, або просто прибирають стрічку з прокату. Це збитки. І, звісно ж, у нас виникнуть запитання, якщо Держкіно чи інші держстрктури ще хоч раз виділять кошти на кіно цьому продюсеру.
Я за українське кіно. Я за кіно про Стуса. Я проти недосказаності, яка вигідна конкретно взятій людині, яка ще й допомогла запроторити Стуса до заслання, з якого він не повернувся.
Дякую за розуміння моєї позиції.
Буду вдячний, якщо розділите її.
Якщо продюсер та режисер змінять свою позицію, обіцяю селфі з сеансу!

Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#12604

Непрочитане повідомлення Шмель »

Всі пишуть про Стуса, але нагадаю, що Медведчук "захищав" не лише його, а й ще одного дисидента Миколу Кунцевича.

І тут він перевершив самого себе у цинізмі і аморальності. Він не просто погодився з вироком, а й вимагав більш суворого покарання!

Це уривок з його судової промови.

Правду про цього покидька має знати кожен!

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12605

Непрочитане повідомлення Neprus »

Мы, журналисты ТСН, утрёмся и продолжим в том же духе. Ну вот теперь посмотрим, уволится ли с КоломойТВ хоть одно недорогеньке.

Попри обурення низки журналістів дружина Медведчука братиме участь у шоу телеканалу «1+1»
https://zaxid.net/popri_oburennya_nizki ... u_n1463359
Bordo
Пости в темі: 5
Повідомлень: 47
З нами з: 26 листопада 2011, 17:32
Звідки: Одесса
Подякував: 33 разів
Подякували: 63 разів
Вік: 61

Re: и всё же

#12606

Непрочитане повідомлення Bordo »

"чердак" превращается в агит-площадку "зеленого человечка",более 14 тыс. сообщений(норма выработки!?). А шо буде далее,ближе к выбору?
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12607

Непрочитане повідомлення Neprus »

О, ещё один "новичок". Сразу уходит в игнор.
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 311
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: и всё же

#12608

Непрочитане повідомлення mihail »

Bordo писав:"чердак" превращается в агит-площадку "зеленого человечка",более 14 тыс. сообщений(норма выработки!?). А шо буде далее,ближе к выбору?
тАваріщь новичек Bordo -
це не політичний форум - тому будьласка пишіть свої повідомлення в профільних темах
яких тут вдосталь !
А досягнете трохи вищого форумного статусу - ну тоді вже може і в політичних темах будете писати ,
як що звичайно вам буде що людям сказати корисного ///

А що до Neprus то він робить дуже важливу справу - повідомляє новини - далеко не завжди вспіваєш все відслідкувати
А головне - він вносить позитив :good:
Бо читаючи пости деяких форумчан , та навіть і шановного " штунбанфюрера " - виникає думка - що " усё пропало ! "
Bordo
Пости в темі: 5
Повідомлень: 47
З нами з: 26 листопада 2011, 17:32
Звідки: Одесса
Подякував: 33 разів
Подякували: 63 разів
Вік: 61

Re: и всё же

#12609

Непрочитане повідомлення Bordo »

Ты ба, ветерИнар,не говори что мне делать....ну ты поняв.
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#12610

Непрочитане повідомлення Шмель »

Neprus писав:Мы, журналисты ТСН, утрёмся и продолжим в том же духе. Ну вот теперь посмотрим, уволится ли с КоломойТВ хоть одно недорогеньке.

Попри обурення низки журналістів дружина Медведчука братиме участь у шоу телеканалу «1+1»
https://zaxid.net/popri_oburennya_nizki ... u_n1463359
Краще подивіться, що показує интер та інше ахметов анд компані тв. :shok: Коломой тв до них ой як далеко! Такі собі дитячи пустощі. Але це нікого не хвилює, бо так треба. :biggrin:
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 311
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: и всё же

#12611

Непрочитане повідомлення mihail »

Bordo писав:Ты ба, ветерИнар,не говори что мне делать....ну ты поняв.
Та ти спочатку ЯКУСЬ вже мову вивчи добре, а потім будеш писати
бо
по - українські : " зрозумів "
по- російські : " понял "
а на суржику - : " поняв " :biggrin:
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#12612

Непрочитане повідомлення хохол »

Давно срача не было, соскучились... :)
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#12613

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

"Джокер" в полі не воїн!
За ті три роки, що я перебуваю у владних коридорах, я можу навести десятки прикладів того, як відбувається вимушений пошук компромісів (договорняки) і до яких наслідків це призводить. Негативих наслідків! Гальмування реформ, відверто корупційні Закони, фейєрія "лотерейних" політиків, протистояння правоохоронних і анти-корупційних органів, протистояння різних гілок влади - все це наслідки відсутності дійсно ідеологічних партій в умовах ведення війни.
Отже, постать Президента, яка не має підтримки більшості народних депутатів, є найкоротшим шляхом до глибокої кризи в воюючій країні.
Серед тих політичних сил, які зараз представлені в ВРУ, я не знаю жодної ідеологічної - виключно партії, утворені під персону Лідера. Це призводить до суцільної безпринципності (бо принципів немає), постійних суперечок, постійних закулісних торгів і маніпуляцій, до перманентної парламентської кризи (є більшість, чи нема більшості, ви член фракції чи ви не член фракції, я член фракції, але я в опозиції...). Саме це і є причиною такого феномену, як "Рабінович - Бойко, Лещенко - Кононенко, Найєм - Дубневичі" і багато інших.
Таким чином, на що може розраховувати людина-одинак, опинившись в кріслі Президента? (С)
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12614

Непрочитане повідомлення Neprus »

#СправаАмінєва
Шевченківским районним судом міста Києва винесене рішення про затримання на 60 діб Деніса Амінєва з правом внесення застави у 30 млн грн. Він колишній працівник Одеської митниці, а його діяльність пов’язують з контрабандою.
Наразі слідчим управлінням фінансових розслідувань ОВПП ДФС проводиться досудове слідство у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом привласнення арештованих товарно-матеріальних цінностей. Мова йде про контейнери з нерозмитненим товаром орієнтовної вартістю 154 млн. грн, якi у серединi червня були заарештованi як речовi докази.
Вилученими у ході слідства відеозаписами з камер спостереження та показами свідків встановлено причетність Амінєва до привласнення арештованого товару, що був вивезений вантажним транспортом під виглядом переміщення на інший склад.
Важливо! Ніхто із співробітників Одеської митниці, як писали ЗМІ, не затриманий. Причетність групи митників до діяльності Амінєва навіть не розглядається.
#УкраїнаБезКонтрабанди

Вкладення
39083363_1982346785142034_2064096110623850496_n.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12615

Непрочитане повідомлення Neprus »

СОБАКИ БРЕШУТЬ, ШАКАЛИ СКИГЛЯТЬ, А КАРАВАН ІДЕ

Нова українська розробка – однозарядна снайперська гвинтівка калібру 12,7Х108 SNIPEX M100
https://myrotvorets.news/nova-ukrainska ... nozariadn/
[youtube][/youtube]
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 404
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: и всё же

#12616

Непрочитане повідомлення Tommy »

mihail писав: по - українські : " зрозумів "
по- російські : " понял "
а на суржику - : " поняв " :biggrin:
Маленьке таке собі зауваження. У нас на Слобожанщині кажуть: "українською"... "російською"... :) :drinks:
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12617

Непрочитане повідомлення Neprus »

В УКРАЇНІ ВИРОЩУЮТЬ КОШЕРНУ ПШЕНИЦЮ ДЛЯ ІЗРАЇЛЬТЯН: ДЛЯ ЮДЕЙСЬКИХ ВІРЯН ЦЕ ВАЖЛИВА ПОДІЯ, АДЖЕ ДО ЦЬОГО МАЦУ НІКОЛИ НЕ ВИГОТОВЛЯЛИ В САМОМУ ІЗРАЇЛІ,А ГОТОВИЙ РЕЛІГІЙНИЙ ХЛІБ ЗАВОЗИЛИ З АНГЛІЇ АБО АМЕРИКИ
Показати текст
Українці імпортуватимуть пшеницю в Ізраїль. Спеціально для цього на Чернігівщині засіяли поля спельти, з якої готуватимуть традиційний юдейський хліб мацу, йдеться в сюжеті UA:Чернігів, – повідомляє «Український інтерес».

За попередніми підрахунками, планують зібрати близько 44 тонн зерна, яке переправлять морем до ізраїльського міста Хайфи.

Для юдейських вірян це важлива подія, адже до цього мацу ніколи не виготовляли в самому Ізраїлі. Зазвичай готовий релігійний хліб просто завозили з Англії або Америки.

Процес дозрівання, збирання та обробки зерна контролює ізраїльтянин Асаф Нов. Він є власником млина, на якому надалі перемелюватимуть пшеницю. У цьому йому допомагають віряни. Асаф особисто перевіряє всі бункери, які готують для зберігання спельти. Для відмінної якості важливо, щоб у пшеницю не потрапила жодна волога, бруд чи рештки від інших зернових культур. Тому всі механізми, якими пшениця прямує на сепаратори, повинні бути абсолютно сухими та чистими.

За словами Нова, місцевість для вирощування культури обрали неспроста. Перш за все він зауважив, що тут не використовують хімічні засоби обробки рослин. Окрім того, в Городнянському районі Чернігівської області поле розташовано у такій місцевості, де навколо лише поселення на 100 жителів.

Зауважимо, що Україна вп’ятеро більше експортує товару до Ізраїлю, ніж ізраїльтяни поставляють нам. Наразі готуються угоди, які плануються підписати між країнами вже найближчим часом.
https://myrotvorets.news/v-ukraini-vyro ... enytsiu-d/
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 404
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: и всё же

#12618

Непрочитане повідомлення Tommy »

Дмитрий Медведев писав:"Джокер" в полі не воїн!
Таким чином, на що може розраховувати людина-одинак, опинившись в кріслі Президента? (С)
А це вже залежить від того, яка саме людина і до чого вона прийшла до влади. Чим саме вона займається і як це впливає на розвиток країни ;)
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12619

Непрочитане повідомлення Neprus »

Знайшов газетку, яку я написав 14 років тому. Як зомбували, так і зомбують. Може, час щось міняти?
Вкладення
38949120_1007697746068567_6576500962117025792_o.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#12620

Непрочитане повідомлення Neprus »

В группе Ukraine Now, где рассказывается в основном о победах и различных позитивных свершениях, вышел пост, где сравниваются цены на различные продукты в 2013 и 2018 гг. Смысл поста в том, что в гривнах цены за пять лет конечно выросли, но в долларах практически изменений нет, а покупательная способность населения даже выросла.
Бывший премьер министр Николай Азаров, сбежавший в РФ, увидел эту картинку, отрезал те ее части, которые ему не понравились (там где был указан размер зарплат в долларах), и запостил ее же как свидетельство страшной инфляции и обнищания людей из-за "майдановской клики".
И так у "крепких хозяйственников" всегда.

Вкладення
39023666_1886221341457369_4025948467477086208_o.jpg
38791635_1886221118124058_2893800809147924480_o.jpg
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 311
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: и всё же

#12621

Непрочитане повідомлення mihail »

Tommy писав: Маленьке таке собі зауваження. У нас на Слобожанщині кажуть: "українською"... "російською"... :) :drinks:
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#12622

Непрочитане повідомлення Шмель »

Дмитрий Медведев писав:"Джокер" в полі не воїн!
За ті три роки, що я перебуваю у владних коридорах, я можу навести десятки прикладів того, як відбувається вимушений пошук компромісів (договорняки) і до яких наслідків це призводить. Негативих наслідків! Гальмування реформ, відверто корупційні Закони, фейєрія "лотерейних" політиків, протистояння правоохоронних і анти-корупційних органів, протистояння різних гілок влади - все це наслідки відсутності дійсно ідеологічних партій в умовах ведення війни.
Отже, постать Президента, яка не має підтримки більшості народних депутатів, є найкоротшим шляхом до глибокої кризи в воюючій країні.
Серед тих політичних сил, які зараз представлені в ВРУ, я не знаю жодної ідеологічної - виключно партії, утворені під персону Лідера. Це призводить до суцільної безпринципності (бо принципів немає), постійних суперечок, постійних закулісних торгів і маніпуляцій, до перманентної парламентської кризи (є більшість, чи нема більшості, ви член фракції чи ви не член фракції, я член фракції, але я в опозиції...). Саме це і є причиною такого феномену, як "Рабінович - Бойко, Лещенко - Кононенко, Найєм - Дубневичі" і багато інших.
Таким чином, на що може розраховувати людина-одинак, опинившись в кріслі Президента? (С)
Аккуратненько так написал, по-хитрожопому.
Bordo
Пости в темі: 5
Повідомлень: 47
З нами з: 26 листопада 2011, 17:32
Звідки: Одесса
Подякував: 33 разів
Подякували: 63 разів
Вік: 61

Re: и всё же

#12623

Непрочитане повідомлення Bordo »

mihail писав:

Главное у человека не деньги, а натурально — хворма, вчёность. Потому ежели человек вчёный, так ему уже свет переворачивается вверх ногами, пардон, вверх дыбом. И тогда когда тому, одному, которому невчёному, будеть белое, так уже ему, вчёному которому, будет уже как… ну… рябое!(с)
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#12624

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Шмель писав:
Аккуратненько так написал, по-хитрожопому.
А в чем хитрожопость то? :shok:
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#12625

Непрочитане повідомлення Шмель »

Дмитрий Медведев писав: А в чем хитрожопость то? :shok:
И нашим и вашим, а, вернее, ни тем ни тем. На случай: "красные придут, белые или, ещё хуже, зелёные". :good2:
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”