и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17951

Непрочитане повідомлення Neprus »

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ: Дніпропетровщина
Затримали посадовця ДВС на хабарі у 500 тисяч гривень
Показати текст
Під час проведення заходів з викриття фактів хабарництва в центральних органах виконавчої влади оперативники управління захисту економіки в Дніпропетровській області викрили посадову особу ДВС у протиправній діяльності.

Керівник районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області вимагав від підприємця неправомірну вигоду за сприяння у перемозі на торгах під час реалізації нерухомості.

Встановлено, що за вирішення питання щодо перемоги на торгах посадовець вимагав 500 тисяч гривень неправомірної вигоди. За вказану суму гарантувалась не тільки перемога, але і можливість її придбання за заниженою вартістю.

Сьогодні, 12 лютого, начальника районного відділу державної виконавчої служби затримали працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції та Криворізької місцевої прокуратури №2 під час одержання неправомірної вигоди.

Останній отримав від представника комерційної структури 500 тисяч гривень, які були вилучені правоохоронцями.
Затримали правопорушника біля входу до адмінбудівлі районного відділу державної виконавчої служби.

Заходи з викриття та документування протиправної діяльності проводилися у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Вкладення
51832443_2368378273394884_1577600702534909952_n.jpg
52643767_2368378266728218_2126366552230985728_n.jpg
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 404
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: и всё же

#17952

Непрочитане повідомлення Tommy »

Дмитрий Медведев писав: Нереально топит за предоставление автономии Крыму как татарскому
ПОКА - в составе Украины, а дальше - ответ понятный...Я им не верю ни одному...От слова СОВСЕМ :diablo:
Так и Бабченко туда же! :shok: Он не гражданин Украины, поэтому пусть все свои хотелки держит при себе. Еще один патриот, блин!
См. с 5:08

Кстати, когда еще в 90-х в Раде был поставлен вопрос об автономии у меня возникли смутные предчувствия, что добром это не кончится, что поки не на часi, принаймнi. Но думал даст Бог рассосется, ан нет! - не рассосалось... :sad:
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17953

Непрочитане повідомлення Neprus »

Він повернувся. Мій «Кобзар». Розповім вам історію цієї книги. Якось я вже розповідав, що мама з татом планували жити і народити мене в Києві. Але не вийшло. Тому вперше я опинився в Києві навесні 1987 року, мені було 15 років. Це був шкільний туристичний поїзд за маршрутом Тамбов-Київ-Одеса-Херсон-Сімферополь-Севастополь-Тамбов. (Тоді ж я вперше побачив Крим, але це окрема тема.) Тамбовські школярі подорожували по Україні поїздом, ночуючи в вагонних купе, була в СРСР на канікулах така тема. І ось — Київ. Упевнений, ми тоді побували у всіх туристичних місцях, але, чесно, нічого не пам'ятаю)) Я навіть завітав до родичів по мамі, але й теж не пам'ятаю взагалі ніяких обставин. Нібито, вони жили на Саксаганського, але... ні, не можу згадати; знаю їх прізвище — Жданови, якщо знайдуться, мені буде приємно. Але не про родичів зараз мова, а про цю книгу. Де я її купив — також не пам'ятаю, усе занадто було давно. Але, повернувшись з подорожі, я прочитав її всю, я люблю поезію. І вивчив пару віршів. Один «Реве та стогне ...» з того часу можу читати напам'ять, розбуди хоч вночі. Однокласники дивувалися — навіщо, мовляв, це тобі? Я, чесно кажучи, сам тоді не міг пояснити, навіщо. Мені було цікаво. Може, тому, що завжди відчував себе в Росії «нацмєном» і цікавився всім «нє такім». А українське було «нє такоє». «Якась сільська смішна мова» — росіяни ані зараз, ані тоді свого ставлення до українців не приховували, таке виховання. Але мова знову не про це. Я пишу зараз пост в Фейсбуці українською та дивлюся на цей знайдений моїм другом і повернувшийся до Києва через 32 роки маленький том. Хоча ні. Томос! Для мене, як виявилося, він багато чого визначив у житті.
Вкладення
52394576_2316301805070348_1900740469789294592_n.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17954

Непрочитане повідомлення Neprus »

18+, хотя другие тут не ходят.
Конечно же, совершенно случайно так совпало, что как только ГПУ крепенько взяла Медведчука за сраку и возбудила против него уголовное дело по обвинению в сепаратизме и государственной измене, как тут же из кустов выскочили Нюся Шуфрич и неправильный Рабинович, и заорали заполошно «Убиваааааают!»
Показати текст
Вернее, сначала нам через паркан показали румяного годованого Завгара с его эпохальным «меня развели, как лоха», а потом уже появились Нюся с Рабиновичем.

Однако обо всем по порядку.

29 января в Киеве состоялось збіговисько адептов «Украинского выбора» и Медведчука, где сам кумпутина™ громко заявил о необходимости образования «автономного региона Донбасс». С собственным парламентом, правительством, блэкджеком и шлюхами. И закрепить всю эту нарядную х.. в Конституции.

Что, разумеется, сразу же вызвало закономерную реакцию у всего прогрессивного человечества, а особенно той его части, которая к Медведчуку и всему, что он говорит, делает и даже думает, испытывает очень сильную неприязнь.

Первым свою неприязнь вербализировал и отнес в ГПУ народный депутат ВР Андрей Тетерук. «Ок, ок» — сказали в ГПУ, заявление приняли, дело возбудили, радостно посапывая и потирая долоньки. Ведь в кои-то веки монстр сам подставился, да еще так крупно, перед кучей камер и журналистов. Материалы уголовных производств обещали передать в Службу Безопасности Украины по подследственности.

И вот спустя неделю, 6 февраля в телевизоре появляется лоснящийся Овощ и заявляет в череде остальной пурги, которую он нес на протяжении полутора часов без перерывов на сломать ручку, что у него есть важная информация, практически разведывательные данные. Разведданные, как часто бывает в таких случаях, начинались со слов «я слышал»:
— Я слышал, что создана специальная группа из 12 человек, которая работает в плане подготовки покушения на Медведчука.

Но тут, понимаете, какое дело. Виктор Федорович знатный пиздун-надомник, чего стоит только его рассказ о побеге из Украины, там, где про 12 пулеметчиков в засаде в кустах под Мелитополем. Может, его запаяло с тех тревожных дней на числе 12, и он даже циферблаты везде позаклеивал, я же не знаю.

Но это уже детали. Овощу велено было это сказать — он послушно сказал, а потом ему дали морковку и водки с витаминами.

Дальше вступили скрипки, пардон, Шуфрич и Рабинович. Которые вброшенный Овощем из-за паркана месседж начали укоренять уже здесь, в Украине. И накатали маляву (извините, вырвалось, Юлей навеяло) в ГБР. Чтобы там защитили настоящего патриота Украины Медведчука от Порошенко, СБУ, МВД и «Правого сектора».

Про «Правый сектор» не шутка якшошо, так и написали. Если надо, сходите на сайт «Оппозиционной платформы "за жизнь» и посмотрите, хотя нахіба оно вам надо, лучше сходить поесть, я считаю.

Я, собственно, зачем это все тут рассказываю.
А вот зачем: они ссут, когда страшно. Ведь это первая увесистая пиздюлина от государства в сторону Медведчука. Дай бог, чтобы не последняя, и чтобы пар не ушел в свисток.

Ну а нам приятно, конечно же, мимими ))
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17955

Непрочитане повідомлення Neprus »

:hi:
Вкладення
обцк.jpg
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#17956

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Neprus писав::hi:
Дык кто то уже обещал доплачивать... :shok:
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17957

Непрочитане повідомлення Neprus »

Дмитрий Медведев писав: Дык кто то уже обещал доплачивать... :shok:
Конкурс только среди зарегистрированных кандидатов :)
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17958

Непрочитане повідомлення Neprus »

Як молоді прихильники Зеленського скаржаться на бідність і водночас мандрують світами
Зараз би з теплих пляжів скаржитися на бідність...
https://petrimazepa.com/uk/yak_molodi_p ... yYNadqHVEI
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17959

Непрочитане повідомлення Neprus »

У зв'язку з тим, що ухвалою суду від 05.02.2019 мені заборонено "вчиняти будь-які дії: спрямовані на виконання повноважень міністра охорони здоров'я України", а роз'яснення суду не відповідає резулятивній частині ухвали — у нас заблокована робота. Станом на зараз:
Показати текст
⛔ 390 тисяч доз вакцини КПК не розвезені в регіони.

⛔ Ліки для пацієнтів з орфанними захворюваннями, такі як хвороба Гоше, мукополісахаридоз, муковісцидоз теж застрягли на складі.

⛔ Ліки для антиретровірусної терапії людей із ВІЛ/СНІД застрягли на складі.
Пацієнти, які приймають окремі препарати (лопінавір/ритонавір), вже під загрозою перерви лікування.

⛔ Препарати для лікування туберкульозу не розвезені.

⛔ Препарат для лікування раку молочної залози (тамоксифен) застряг на складі.

⛔ 954 тисячі доз вакцини проти поліомієліту (ОПВ) не розвезені в регіони. Без оперативної організації доставки з березня може виникати дефіцит вакцин.

⛔ Препарати для лікування раку щитоподібної залози застрягли на складі. Це особливі ліки, максимальний термін придатності яких складає 21 день. На сьогодні залишковий термін придатності складає 13 днів.

⛔ 6 тисяч лікарських засобів — у процесі перереєстрації, ще 7 тисяч — в процесі реєстрації. Уже понад 150 препаратів завершили увесь цикл перевірки і очікують рішення, а 6 з них — вимагають надтермінової реєстрації.

Серед них - ліки для пацієнтів з розсіяним склерозом, гепатитом, раком, ішемічною хворобою серця і вакцина проти менінгококової інфекції. Затягування рішення збільшує ризик, що окремі ліки зникнуть з аптек, а ті, що залишаться, ймовірно, здорожчають.

⛔ Стратегія розвитку медичної освіти не виноситься на засідання Уряду.

⛔ Під загрозою проведення іспиту для студентів “Стоматологів”.

⛔ Заблоковано будівництво дитячої лікарні “ОХМАТДИТ”, оскільки технічне завдання на продовження будівництва та закупівлю обладнання не підписано.

⛔ Відкладається впровадження державного контролю за цінами на ліки з Нацпереліку.

⛔ Під загрозою і ті зміни, які мають розпочатися у квітні і липні 2019 року: перехід «Доступних ліків» до НСЗУ і відпрацювання нового механізму оплат у стаціонарах Полтавської області у квітні, старт програми «Безкоштовна діагностика» в липні, впровадження електронних карток, рецептів.

Блокування повноцінної роботи МОЗУ навіть на кілька днів — це блокування рішень, більшість з яких прямо стосується здоров’я та життя громадян.
Вкладення
52494472_2282824128668808_3817161422794653696_n.png
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#17960

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Tommy писав: Так и Бабченко туда же! :shok: Он не гражданин Украины, поэтому пусть все свои хотелки держит при себе. Еще один патриот, блин!
См. с 5:08

Кстати, когда еще в 90-х в Раде был поставлен вопрос об автономии у меня возникли смутные предчувствия, что добром это не кончится, что поки не на часi, принаймнi. Но думал даст Бог рассосется, ан нет! - не рассосалось... :sad:
Дык никто и не сомневался...
Татары давно нос по ветру держат...в сторону Турции, или вообще Крымское Ханство построить...
И Украина в их планы ну никак не вписывается...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
kot1973
ветеран
Пости в темі: 150
Повідомлень: 1342
З нами з: 24 вересня 2012, 00:50
Звідки: Приазовское
Подякував: 21227 разів
Подякували: 862 разів
Вік: 50

Re: и всё же

#17961

Непрочитане повідомлення kot1973 »

Дмитрий Медведев писав: Он в 16-м получил гражданство как Крымский татарин. Хотя не жил в Крыму ни одного дня.
Нереально топит за предоставление автономии Крыму как татарскому
ПОКА - в составе Украины, а дальше - ответ понятный...Я им не верю ни одному...От слова СОВСЕМ :diablo:
Аналогічно!
Явно фсб-шний проект!
Давно за ним слідкую(френди у фейсбуці),і давно ж чухається в мене палець написати йому все,що я про нього думаю. От тільки ніяк не можу вирішити,чи треба воно мені? :hi:
Ничего,ничего,мы ещё покувыркаемся!
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#17963

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

kot1973 писав: Явно фсб-шний проект!
:
Не обязательно...
У них свои планы - "восток дело тонкое"© :hi:
Хотя никогда точно не знаешь, где заканчиваются свои планы и начинается ФСБ, КГБ, СБУ и прочие ЦРУ :yahoo:
Все нацдвижения пронизаны спецурами вдоль и поперек - это аксиома...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 145
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: и всё же

#17964

Непрочитане повідомлення spiridon »

Дима ,а что говорит циркуляр при попытке например захвата РОВД? Или воинской части ?
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#17965

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

spiridon писав:Дима ,а что говорит циркуляр при попытке например захвата РОВД? Или воинской части ?
По мусорам не знаю, по моей конюшне все просто - намотать кишки на плетень без всякого почтения :diablo:
Но с тех пор много воды утеклою рассобачились, булки расслабили., от собственной тени шарахаются...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: и всё же

#17966

Непрочитане повідомлення jra7 »

Дмитрий Медведев писав: Дык никто и не сомневался...
Татары давно нос по ветру держат...в сторону Турции, или вообще Крымское Ханство построить...
И Украина в их планы ну никак не вписывается...
Татари за вітром ніс тримають ---- і згадуючи самий початок 14 з " зільонимі человечкамі ", в перші дні виглядало , що є сила татарська ,яка зможе протидіяти раші в своїх інтересах , ан ні , один день був активний , а далі чи "підмяли " чи за вітром тримали шнобель, там ще з татарстану хтось приїхав мозги вправляти їм , ну вони і втихли . Ті , що виїхали в Україну , ті нє " в счьот" , шо вони можуть без народу , тіко бля-бля , а реально " упороті", тих раша сажає в тюрму . ІМХО
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17967

Непрочитане повідомлення Neprus »

Суд арестовал имущество компаний Коломойского
Печерский районный суд Киева арестовал имущество компаний и заводов группы «Приват» Игоря Коломойского. Право собственности на более чем 1300 единиц имущества было ограничено по ходатайству ГПУ в рамках дела о присвоении экс-руководителями «Приватбанка» 19,7 млрд грн рефинансирования от НБУ.
https://petrimazepa.com/sud_arestoval_i ... lomoyskogo
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 145
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: и всё же

#17968

Непрочитане повідомлення spiridon »

История ничему не учит ,опять ментов подставляют типа за превышение-а надо было жестко принять-если бы десятка два получили бы переломы хребта,шейных позвонков,рук - ног может другие бы задумались... странно ,но в насквозь ватном Мариуполе вояки смогли защититься ,нанеся нападавшим значительный урон в живой силе ,отбивались менты и от российской спецуры в горотделе .а в донецке торжественно отдавали ключи ,видать бабла было больше ,жалко терять... :rofl:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: и всё же

#17969

Непрочитане повідомлення jra7 »

Кожний індивідум має свою історію, йому всякі загальні історії " він "ковиряє " в носі, тим більше від будь якого стороннього індивідума . Це про донецьких ! :biggrin:
Питання -- а хто членам державних органів може нанести тілесні ушкодження ? Активісти і добровольці мають привілегії? ...... кокорін з мамаєвим уже нанесли , на 8 березня будуть грати футбол у сізо !
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 145
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: и всё же

#17970

Непрочитане повідомлення spiridon »

занесука я тебя,братэла в игнор ,мне так спокойнее будет :yahoo:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: и всё же

#17971

Непрочитане повідомлення jra7 »

spiridon писав:занесука я тебя,братэла в игнор ,мне так спокойнее будет :yahoo:
Занось , занось я не ображаюсь,правда не знаю , який мій момент так сильно тебе занепокоїв, а по звуку я тебе братЄла уважААю , а в політичних моментах ти "попадаєш" під велику дискусію , це я мягко ще кажу ---- аналіз роби по лайкам під своїми і чужими повідомленнями, .... "хто очі має закриті , той ніц не бачить " --- Сестричка Віка , Віка Врадій.
:rofl:
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17972

Непрочитане повідомлення Neprus »

Новости на радио. Не политическое, обычное музыкальное радио. Первая новость: Ляшкко заявляет, что Супрун обрушила страну в восемнадцатый век. Медицины нет, лекарств нет, эпидемии болезней, которые были только в средневековье, граждане не могут лечиться, не могут ездить лечиться за рубеж, геноцид украинцев. Включение пары синхронов граждан: ужас, ужас, ужас, нас убивают, мрем как мухи.
Вторая: Тимошенко. Ну, тут все как обычно. Газ, зубожиння, граждане замерзают, не могут жить, средневековье. Тарифный геноцид.
И все это с такой интонацией... Ну, у Левитана, когда он рассказывал про сдачу Ростова, такой интонации не было.
Дальше не смог слушать.
Коллеги. Вот скажите. Вот когда вы годами в погоне за рейтингом вбиваете, вбиваете, вбиваете людям в головы вот это всё - страна говно, власть говно, средневековье, вырождаемся, умираем, эпидемия, холод, голод, черная дыра, ледяная пустыня, ничего здесь не будет, геноцид, геноцид, геноцид - вы понимаете вообще, что вы делаете?
Вы понимаете вообще силу СМИ?
А в условиях гибридной войны?
Путин вам за такие выпуски новостей премии должен выписывать. И ордена.
Ну, по уму-то.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17973

Непрочитане повідомлення Neprus »

Нет, они таки реальные дегенераты эти шабунины с компанией. ЦПК на своей странице в ФБ опубликовал заявление (ссылка в первом комментарии), тегнув в нем Луценко, с требованием немедленно начать доследственную проверку несоответствия имущественного положения Тимошенко Ю.В. её декларации. При этом, на секунду забыли, что следствие по коррупции этой категории госслужащих (и приравненных к ним) - исключительная компетенция НАБУ. То есть, вы представляете, что происходит? Хваленый рыцарь антикоррупционных ристалищ Сытник тупо ссыт вести следствие против Юли с её вполне реальным президентским рейтингом. И грантоедская братия, которая давно уже крутит Антикоррупционным бюро, «як циган сонцем», «вдруг» заметив странноватые декларации нашей церковной мышки в Луи Виттоне, которые в Фейсбуке высмеиваются годами, решили подрядить под это дело Генпрокуратуру, которая не только не имеет права по Кодексу заниматься этими делами, но ещё и лишилась год назад собственного следствия!
Знаете, после того, как Шабунин и Каленюк начали открыто воевать за возврат Януковичу его конфискованных миллиардов, у меня не осталось ни одного вопроса по поводу морали этих людей.
Но вот их тупость удивлять не перестаёт

Вкладення
52387422_1921104961351072_6958631744404717568_n.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17974

Непрочитане повідомлення Neprus »

Доброго вечора, всім шанувальникам зради-унд-зубажіння. З вами знову #РадіоТисячіМазеп, яке розповідає про суцільні пічалькі для зрадофілів.
Показати текст
✈️✈️✈️У минулому році Украерорух надав послуг з аеронавігаційного обслуговування на 18,5 % більше, ніж у 2017 році, що беззаперечно свідчить про те, що зубожіння досягло критичних меж і скоро перейде на надприродні рівні. У службі додали, що це вже третій рік поспіль спостерігається позитивна динаміка обслуговування кількості злетів та посадок в українських аеропортах. Ти бач, яка зрада.
http://uksatse.ua/index.php?s=7fafa5d74 ... -kzN9UFydk

✈️✈️✈️Продовжимо літачками – в нас ремонтують Boeing-737, бо вміють. Вже зараз держпідприємство «Завод 410 цивільної авіації» шаманить над двома літаками Boeing 737-500, на яких виконуються роботи з технічного обслуговування та фарбування. Завод планує обслуговувати 5 літаків на рік з поступовим збільшенням до 2024 року до 40 літаків на рік. Для тих, в кого із причино-наслідковим зв’язком тугенько – агов, тут скоро захочуть збільшити штат!
https://www.ukrmilitary.com/2019/02/410-boeing.html

✈️✈️✈️У минулому році Міністерство економічного розвитку зафіксувало найнижчий рівень тіньової економіки за останні 10 років. до речі, найвищий рівень тіньової економіки, за даними Мінекономрозвитку, було зафіксовано у 2014 році: 43% від офіційного ВВП.
http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=u ... A1ol2vQmX0

✈️✈️✈️Британське видання The Guardian відтепер вживатиме у своїх статтях назву столиці України відповідно до правопису англійською – Kyiv. Нагадую, що виправляти надписи почали у жовтні минулого року, коли МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine почали штормити тегом #KyivNotKiev. Ти бач – працює!


✈️✈️✈️Тут зараз буде новина, яка особисто мені геть нічого не говорить, але ж багатьом зробить приємне - авторитетне французьке спортивне видання «France Football» включило київське «Динамо» в топ-20 міфічних клубів, тобто тих, які внесли відчутній внесок у розвиток футболу або відзначилися видатними досягненнями. Наша команда на 17 місці.
https://www.unn.com.ua/uk/news/1780029- ... eWFFo9jbxU

✈️✈️✈️І знов до новин тотального зубожіння - надходження до бюджету від експорту минулого року за 11 місяців зросли на 10% і сягнули майже 54 млрд грн. Про це у слайдах розповів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. До речі, там тих слайдів ціла гора, раджу сходити, багато цифр для тих, хто розуміється.
Вкладення
51703062_363470037821844_6386459525536284672_n.jpg
52173536_363470031155178_6767454142945296384_n.jpg
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#17975

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

spiridon писав:Еще один тамбовский мудак ,такой же как бабченко ...интересно шо им тут надо ? Маслом тут намазано ? Хотели сделать себя крутыми политиками,но шо то пошло не так...
Где-то недавно набрел на гениальное объяснение, почему россияне - и речь не о гремлинах из Кремля, а о простых себе ванях, в том числе оппозиционно-либерального уклада - так беспардонно лезут в дела других стран. Почему их не останавливает то, что останавливает всех остальных, что останавливает за рубежом, например, нас - ощущение, что ты в чужой стране, что ты тут не хозяин.
Просто он и в своей не хозяин.(C)
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”