и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 404
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: и всё же

#14226

Непрочитане повідомлення Tommy »

Росіяни відвідали Південмаш і "проконтролювали виробництво" ракетоносіїв Зеніт
http://dniprograd.org/2018/10/17/rosiya ... kF6kr15OjM
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Art
ветеран
Пости в темі: 1093
Повідомлень: 8108
З нами з: 08 грудня 2011, 11:17
Звідки: Днепр
Подякував: 9195 разів
Подякували: 8931 разів
Вік: 57

Re: и всё же

#14227

Непрочитане повідомлення Art »

Tommy писав:Росіяни відвідали Південмаш

"... Производство РН "Зенит" на мощностях "Южмаша" было приостановлено в 2014 году в связи с финансовыми проблемами, возникшими у операторов проектов Sea Launch и Land Launch..."


"... Проблемы у "Южмаша" начались после того, как в 2014 году СНБО Украины запретил любое военно-техническое сотрудничество предприятия с РФ..."



Определились бы уже :rolleyes: Были финансовые проблемы операторов проекта, или все же запрет СНБО о сотрудничестве???


В обсчем, с такими "дорогими" гостями, не светят КБЮ рабочие места от Илона Маска.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14228

Непрочитане повідомлення Neprus »

Borys Filatov
00:15
Вернулся с работы домой.
Сегодня полдня возле дома стояли автомобили.
Госномера: AA1442TB
RENAULT DUSTER
ТОВ «Агроскоп Інтернешенел», город Киев;
AA7586PX
RENAULT SANDERO
ТОВ «Науково-Технічний центр «Омніс»,
город Киев;
И ходили непонятные люди.
Я не паранойю, не истерю и не нервничаю.
И я даже не еврей. Но у меня обострённое чувство опасности и за мной сотни добрых людей.
А также на меня было три покушения сепаратистов и личные угрозы со стороны покойного Захарченко.
Поэтому у меня есть только две версии: либо провокация со стороны «правоохранителей», либо подготовка покушения.
Уважаемые Арсен Аваков и Юрій Луценко прошу выделить мне личную охрану.
И да, если кто-то надеется, то я никуда не уеду.
И клетчатое одеяло тоже не мой вариант.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14229

Непрочитане повідомлення Neprus »

Копіпаст російської пропаганди в українських новинах
Пропаганда чи «альтернативна точка зору», зрада чи звичайний копіпаст? Кому можна довіряти в умовах інформаційної війни? Як зрозуміти, журналістика це чи дезінформація? Експерти ІМІ проаналізували й порівняли новинні стрічки російських та українських сайтів, щоби побачити, хто в кого списує.
https://petrimazepa.com/kopipast_rosiys ... ARsofvkTZs
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14230

Непрочитане повідомлення Neprus »

О ЦЕНЕ НА ГАЗ
Показати текст
Я бы хотел, дорогие друзья, поговорить о гвоздях, болтах, шурупах и прочих метизах. Это важный вопрос.

Не секрет, что в каждом доме этих самых болтов и шурупов просто тыщи. Чай, не изба русская народная, уж шагнули технологии вперёд, поэтому болтов, винтов и шурупов у каждого из нас с вами полный дом. Я вот посмотрел - даже в новом японском телевизоре нашёл сегодня восемь штук снаружи только, а внутри их там наверняка ещё больше.

То есть, никто не будет спорить с тем, что метизы и крепления являются для гражданина предметом первой необходимости, и без них построить быт совершенно невозможно. Исключить их из обихода любого украинца, будь он трижды олигарх или совсем ничем не защищённый слой населения, неможливо.

В то же время, я хотел бы напомнить, что Украина является одним из мировых лидеров металлургической индустрии. Вам об этом чего-то в последнее время стараются не напоминать, поэтому вы может думаете, что мы аграрная страна или там что мы страна стартапов, или что Пинчук сколотил своё состояние на торговле предметами искусства, а совсем не железными трубами, прутком, арматурой и прочими продуктами металлургии.

А тем не менее, это именно так. В Украине огромные залежи железа, серьёзные залежи глинозёма, из которого потом Дерипаска делает алюминий, чтоб ему было на какие деньги трахать свою Рыбку под хвостик, немалые залежи титана, которым неплохо торговал Фирташ, пока на него не обиделся Боинг, и немалые залежи урана даже есть.

А недра. Недра. Я напоминаю, кто забыл. Принадлежат народу. Так же говорит народ? Вот я тебе сообщаю. Что украинский глинозём, украинский ураний и украинский чугуний - он тоже принадлежит народу.

И в этих условиях я, как представитель народа, претендую на то, чтобы получать металлургическую продукцию, а именно болты, гвозди, шурупы и прочие метизы, по народной цене. То есть по нормальной формуле, народной, не олигархической. Добыча плюс переработка плюс логистика от шахты к дверям. Это ж мой шуруп? Вот я и хочу, чтобы я его получал по справедливой цене, а не кормил Ахметова-Пинчука-Фирташа.

Логично? Я считаю, невероятно логично.

Промышленность - там, конечно, другое дело. Там люди собрались, чтобы зарабатывать деньги, это не вопрос выживания гражданина, поэтому цены на метизы для промышленности определяйте на свободном рынке, сколько хотите, я не препятствую, на то и капитализм.

Но когда речь идёт об украинских недрах, об украинском железе, о нуждах украинских граждан, то я не понимаю, почему Кабмин, Президент, Верховная Рада и вообще все ещё не обратили внимание на этот вопиющий факт, и не ввели отдельную, народную социальную цену на метизы и крепления. По моим предварительным подсчётам, каждое домохозяйство в случае введения социальной цены на продукты металлообработки, сэкономит в год как минимум 4 тысячи гривен. 4 тысячи гривен каждый гражданин просто будет класть себе в карман за счёт украинских олигархов. Для успешных айтишников и бизнесменов, скажете вы, сумма небольшая. Но для пенсионеров! Для учителей! Для бюджетников это, считай, лишняя тринадцатая зарплата каждый год. Правительство может добиться этого всего одним постановлением - постановой про покладення спецобовязкив на торговые сети и добывающие предприятия. И с плеч простого украинца упадёт ещё одно тяжелое ярмо! Почему это не делается?

Давайте, в самом деле, задумаемся, почему это не делается?

ПОТОМУ ЧТО ЭТО ПИЗДЕЦ, вот почему. Потому что это популизм самого низкого пошиба, вот почему. Потому что я это всё написал, перечитываю, и думаю господи, ну что за бредятина, какие болты, что ты несёшь, господи, ну ты же взрослый человек, гвозди, бабушки, Ахметов, что за ересь. Потому что всем понятно, что как только к власти придёт человек достаточно сумасшедший, чтобы попробовать это провернуть, и ввести две цены на металл - для населения и для предприятий, то все предприятия срочно найдут способы переписать свои закупки на бабушку-пенсионерку-инвалида, и главным потребителем гвоздей станет районная школа номер 3 где-то в Чернобыльских лесах. По крайней мере по документам. И единственным результатом такой мудрой государственной политики станет никакая не экономия гвоздей для бабушки, а наоборот - появление огромного сектора теневой экономики, и широкий, как украинская душа, пласт коррупции, который устанет ловить любая полиция.

И пойдут новости о том, как на границе со стрельбой ловили фуру с гвоздями. Национальное Агентство по борьбе с Утечкой Шурупов придётся создавать. Прозрачные конкурсы в него проводить. Специальную Антивинтовую Прокуратуру и Антиметизный суд. И все будут говорить, что пока мы такой суд не создадим, проблемы не кончатся. А потом, когда создадим, окажется, что проблемы не с судом, а с прокуратурой. И правоохранительные органы будут хвастаться, кто больше воров шурупов поймал, а кто будет только заводить дела, которые будут разваливаться в суде, над тем будут смеяться, и он будет вынужден защищаться в СМИ и при помощи грантовых организаций. Гранты кстати потребуются немалые. И бюджетное финансирование всех этих антивандальных организаций должно проходить по защищённым статьям, потому что иначе как бороться с шуруповой мафией? Никак, конечно.

В общем, гвоздей у бабушки не прибавится, а налоговое бремя вырастет, потому что спецназу надо чем-то платить за их борьбу с метизовой мафией. Там люди будут жизнью рисковать, без всяких шуток.

И по итогу такого мудрого хозяйствования к нам приедет МВФ, чтобы крутить у виска уже не пальцем, а дрелью, и требовать отменить это сумасшествие с покладенням спецобовязкив и двумя ценами на метизы.

И в этот момент премьер-министр выйдет, и с горестным лицом скажет "ну что, ж, друзья, я боролся за простую украинскую бабушку, как мог, как лев, не покладая рук, из последних сил. Но увы. Увы! Требования МВФ оказались непоколебимыми. И я вынужден повысить цену на болты и гвозди для украинцев на 23,5%. Сначала они требовали повысить её на 60%, но хотя бы 37 процентов я для вас отвоевал. Пользуйтесь гвоздями, мои дорогие бабушки. Крутите болт, мои дорогие бюджетники. Я с вами в это трудное для страны время".

И все бы обсуждали с серьёзными лицами эту непростую для экономики ситуацию. Да.

Максимальный репост. Граждане должны знать, что правительство их обворовывает, позволяя олигархам наживаться на народных гвоздях.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14231

Непрочитане повідомлення Neprus »

Український військовий флот 2.0
Про поточний стан українського військового флоту. Невтішний
https://petrimazepa.com/ukrainskiy_viys ... xkG4_Dd_Lo
vltk
слухач
Пости в темі: 241
Повідомлень: 933
З нами з: 19 листопада 2011, 22:03
Звідки: Киев
Подякував: 189 разів
Подякували: 632 разів

Re: и всё же

#14232

Непрочитане повідомлення vltk »

Neprus писав:О ЦЕНЕ НА ГАЗ
Показати текст
Я бы хотел, дорогие друзья, поговорить о гвоздях, болтах, шурупах и прочих метизах. Это важный вопрос.

Не секрет, что в каждом доме этих самых болтов и шурупов просто тыщи. Чай, не изба русская народная, уж шагнули технологии вперёд, поэтому болтов, винтов и шурупов у каждого из нас с вами полный дом. Я вот посмотрел - даже в новом японском телевизоре нашёл сегодня восемь штук снаружи только, а внутри их там наверняка ещё больше.

То есть, никто не будет спорить с тем, что метизы и крепления являются для гражданина предметом первой необходимости, и без них построить быт совершенно невозможно. Исключить их из обихода любого украинца, будь он трижды олигарх или совсем ничем не защищённый слой населения, неможливо.

В то же время, я хотел бы напомнить, что Украина является одним из мировых лидеров металлургической индустрии. Вам об этом чего-то в последнее время стараются не напоминать, поэтому вы может думаете, что мы аграрная страна или там что мы страна стартапов, или что Пинчук сколотил своё состояние на торговле предметами искусства, а совсем не железными трубами, прутком, арматурой и прочими продуктами металлургии.

А тем не менее, это именно так. В Украине огромные залежи железа, серьёзные залежи глинозёма, из которого потом Дерипаска делает алюминий, чтоб ему было на какие деньги трахать свою Рыбку под хвостик, немалые залежи титана, которым неплохо торговал Фирташ, пока на него не обиделся Боинг, и немалые залежи урана даже есть.

А недра. Недра. Я напоминаю, кто забыл. Принадлежат народу. Так же говорит народ? Вот я тебе сообщаю. Что украинский глинозём, украинский ураний и украинский чугуний - он тоже принадлежит народу.

И в этих условиях я, как представитель народа, претендую на то, чтобы получать металлургическую продукцию, а именно болты, гвозди, шурупы и прочие метизы, по народной цене. То есть по нормальной формуле, народной, не олигархической. Добыча плюс переработка плюс логистика от шахты к дверям. Это ж мой шуруп? Вот я и хочу, чтобы я его получал по справедливой цене, а не кормил Ахметова-Пинчука-Фирташа.

Логично? Я считаю, невероятно логично.

Промышленность - там, конечно, другое дело. Там люди собрались, чтобы зарабатывать деньги, это не вопрос выживания гражданина, поэтому цены на метизы для промышленности определяйте на свободном рынке, сколько хотите, я не препятствую, на то и капитализм.

Но когда речь идёт об украинских недрах, об украинском железе, о нуждах украинских граждан, то я не понимаю, почему Кабмин, Президент, Верховная Рада и вообще все ещё не обратили внимание на этот вопиющий факт, и не ввели отдельную, народную социальную цену на метизы и крепления. По моим предварительным подсчётам, каждое домохозяйство в случае введения социальной цены на продукты металлообработки, сэкономит в год как минимум 4 тысячи гривен. 4 тысячи гривен каждый гражданин просто будет класть себе в карман за счёт украинских олигархов. Для успешных айтишников и бизнесменов, скажете вы, сумма небольшая. Но для пенсионеров! Для учителей! Для бюджетников это, считай, лишняя тринадцатая зарплата каждый год. Правительство может добиться этого всего одним постановлением - постановой про покладення спецобовязкив на торговые сети и добывающие предприятия. И с плеч простого украинца упадёт ещё одно тяжелое ярмо! Почему это не делается?

Давайте, в самом деле, задумаемся, почему это не делается?

ПОТОМУ ЧТО ЭТО ПИЗДЕЦ, вот почему. Потому что это популизм самого низкого пошиба, вот почему. Потому что я это всё написал, перечитываю, и думаю господи, ну что за бредятина, какие болты, что ты несёшь, господи, ну ты же взрослый человек, гвозди, бабушки, Ахметов, что за ересь. Потому что всем понятно, что как только к власти придёт человек достаточно сумасшедший, чтобы попробовать это провернуть, и ввести две цены на металл - для населения и для предприятий, то все предприятия срочно найдут способы переписать свои закупки на бабушку-пенсионерку-инвалида, и главным потребителем гвоздей станет районная школа номер 3 где-то в Чернобыльских лесах. По крайней мере по документам. И единственным результатом такой мудрой государственной политики станет никакая не экономия гвоздей для бабушки, а наоборот - появление огромного сектора теневой экономики, и широкий, как украинская душа, пласт коррупции, который устанет ловить любая полиция.

И пойдут новости о том, как на границе со стрельбой ловили фуру с гвоздями. Национальное Агентство по борьбе с Утечкой Шурупов придётся создавать. Прозрачные конкурсы в него проводить. Специальную Антивинтовую Прокуратуру и Антиметизный суд. И все будут говорить, что пока мы такой суд не создадим, проблемы не кончатся. А потом, когда создадим, окажется, что проблемы не с судом, а с прокуратурой. И правоохранительные органы будут хвастаться, кто больше воров шурупов поймал, а кто будет только заводить дела, которые будут разваливаться в суде, над тем будут смеяться, и он будет вынужден защищаться в СМИ и при помощи грантовых организаций. Гранты кстати потребуются немалые. И бюджетное финансирование всех этих антивандальных организаций должно проходить по защищённым статьям, потому что иначе как бороться с шуруповой мафией? Никак, конечно.

В общем, гвоздей у бабушки не прибавится, а налоговое бремя вырастет, потому что спецназу надо чем-то платить за их борьбу с метизовой мафией. Там люди будут жизнью рисковать, без всяких шуток.

И по итогу такого мудрого хозяйствования к нам приедет МВФ, чтобы крутить у виска уже не пальцем, а дрелью, и требовать отменить это сумасшествие с покладенням спецобовязкив и двумя ценами на метизы.

И в этот момент премьер-министр выйдет, и с горестным лицом скажет "ну что, ж, друзья, я боролся за простую украинскую бабушку, как мог, как лев, не покладая рук, из последних сил. Но увы. Увы! Требования МВФ оказались непоколебимыми. И я вынужден повысить цену на болты и гвозди для украинцев на 23,5%. Сначала они требовали повысить её на 60%, но хотя бы 37 процентов я для вас отвоевал. Пользуйтесь гвоздями, мои дорогие бабушки. Крутите болт, мои дорогие бюджетники. Я с вами в это трудное для страны время".

И все бы обсуждали с серьёзными лицами эту непростую для экономики ситуацию. Да.

Максимальный репост. Граждане должны знать, что правительство их обворовывает, позволяя олигархам наживаться на народных гвоздях.

Светимся оптимизмом дальше....
Альтернативная точка зрения крикуна/популиста Ляшко (даже ему уже кое-что ясно) по вопросу "виноватого во всем МВФ" и цены на газ (он еще блин не задался вопросом а почему нонешней власти так по горло вообще необходим новый транш МВФ - иначе мы просто банкроты или придется как всегда продавать валютные облигации (залезая дальше в долги) иностранцам, но уже под 10% годовых и что же делало/сделало правительство и президент для изменения законов по недрам, валютного законодательства для привлечения инвестиций и по ускорению собственной разработки газодобычи)
https://censor.net.ua/news/3092443/poro ... vf_lyashko
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 122
Повідомлень: 6538
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3800 разів
Подякували: 8064 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#14233

Непрочитане повідомлення dukua »

vltk писав: Альтернативная точка зрения
https://censor.net.ua/news/3092443/poro ... vf_lyashko
Ткнул, ради любопытства, линк. Чёта никакой точки зрения не увидел по ссылке. Вообще.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 404
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: и всё же

#14234

Непрочитане повідомлення Tommy »

Art писав: "... Производство РН "Зенит" на мощностях "Южмаша" было приостановлено в 2014 году в связи с финансовыми проблемами, возникшими у операторов проектов Sea Launch и Land Launch..."
"... Проблемы у "Южмаша" начались после того, как в 2014 году СНБО Украины запретил любое военно-техническое сотрудничество предприятия с РФ..."
Определились бы уже :rolleyes: Были финансовые проблемы операторов проекта, или все же запрет СНБО о сотрудничестве???
В обсчем, с такими "дорогими" гостями, не светят КБЮ рабочие места от Илона Маска.
Да хрен там разберешь, брешут со всех сторон. :sad:
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10152
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15414 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#14235

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Art писав: В обсчем, с такими "дорогими" гостями, не светят КБЮ рабочие места от Илона Маска.
Это то, о чем я не перестаю повторять - если любишь в ротик пихать два соска - рано или поздно там поместятся два хера... :diablo:
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14236

Непрочитане повідомлення Neprus »

Перший в Європі український Мі-8 поповнив флот Берлінської вертолітної служби
Берлінська вертолітна служба Spezialflug Berlin Hubschrauberdienste GmbH взяла на службу український вертоліт Mi-8MSB, який отримав нещодавно європейський сертифікат льотної придатності, і має намір просувати цю гвинтокрилу машину далі.
Показати текст
«Завдяки надзвичайно потужним двигунам виробництва «Мотор Січ» ми бачимо великий потенціал для Mi-8MSB в Європі, а також в арабських країнах і в Африці. Тепер, коли стало відомо, що ми можемо нарешті використовувати вертоліт, ми отримали численні запити від клієнтів», - розповів агентству керівник прес-служби компанії і авіаційний експерт Хайнріх Гроссбонгардт.

За його словами, влітку минулого року були проведені випробування при високих температурах в країнах Середземномор'я, а також у Німеччині. «Більше ніхто не може літати за таких температур при максимальному завантаженні», - говорить експерт.

Інші вертольоти такого розміру швидко досягали меж своїх можливостей і не могли підніматися в повітря з повним завантаженням, деякі машини зовсім не можуть літати при зовнішній температурі вище 40 градусів. Однак українська машина показала себе чудово: Мі-8 з новими моторами може працювати за екстремально жарких погодних умов - 55 градусів за Цельсієм - з повним завантаженням. Це робить її особливо цікавою якраз для операцій в жарких регіонах. Гроссбонгардт повідомив, що компанія вже отримала замовлення з Африки і країн Перської затоки на Близькому Сході.

«Цей вертоліт - кращий, на наш погляд, він має великий експортний потенціал для «Мотор Січі», - зазначив експерт, додавши, що запорізьке дітище до того ж «набагато більш працездатне і дешевше, ніж продукти, наприклад, Airbus».

У самій Німеччині, як розповів співрозмовник агентства, вертоліт використовуватиметься переважно для монтажу щогл, у тому числі передачі сигналу. Вже отримано замовлення на електрифікацію залізничної гілки, уздовж якої треба встановити кілька сотень опор електропередач. Крім того, гвинтокрила машина буде корисна при гасінні пожежі, оскільки може доставити до її епіцентру дуже багато води.

Для реєстрації та експлуатації нового типу Мі-8, першого, який отримав європейський сертифікат льотної придатності, Spezialflug повинен був завершити процес валідації НТЦ України, затверджений Чеським органом цивільної авіації. Німецькі колеги разом з українськими партнерами працювали над цим останні два з половиною роки.

Європейські фахівці зазначають, що новітні рухові технології запорізького підприємства наділяють вертольоти типу Мі-8 видатними характеристиками; вони роблять їх універсальними, надійними та економічними. Український вертоліт є найпотужнішим варіантом перевіреної серії Мі-8. Він оснащений двома сучасними двигунами TV3-117VMA-SBM1V 4E потужністю 2100 к.с. кожен. Mi-8MSB має максимальну злітну вагу 12 тис. кг і корисне навантаження 4 тис. кг всередині або 3 тис. кг зовні. У ньому є місце для 16 пасажирів плюс обладнання. Великі грейферні задні двері вантажної зони роблять процес завантаження і розвантаження надзвичайно легким. Стеля висотою 9 150 м, що є світовим рекордом висоти у своєму класі. З одним двигуном вертоліт може підніматися на висоту 5 тис. метрів.

Крім того, вертольоти серії Мі-8 відзначаються надійністю і економічністю, що стали вже легендарними. Саме тому вони є штатним вертольотом ООН для польотів у віддалені райони і жаркі регіони Землі. Німецький бундесвер використовує старішу версію Мі-8 для матеріально-технічної підтримки в своїх місіях в Малі і Афганістані.

Spezialflug Berlin Hubschrauberdienste GmbH - розташований в Берліні оператор вертольотів, що спеціалізується на таких роботах, як карго перевезення, роботи на шельфі, перевезення та установки кранів і важких конструкцій. Крім того, компанія має багаторічний досвід в області пожежогасіння та інших операцій під час стихійного лиха.
https://www.ukrinform.ua/rubric-technol ... luzbi.html
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14237

Непрочитане повідомлення Neprus »

Про спалювання листя
Показати текст
Цю історію мені розповіла знайома ще років 10 тому. Вони з чоловіком переїхали на ПМЖ до Канади, до своїх дітей. Оселилися на милій вуличці з привітними та завжди усміхненими сусідами. Яким же було її здивування, коли одного ранку до їхнього будинку з сиренами примчали поліція і пожежники. Зважаючи на те, що вона ще не знала мови, а вдома нікого не було, зрозуміти, що від неї хочуть і що трапилося, було вкрай важко. Лише коли примчав з роботи син, вона дізналася, що причиною цього стало те, що вона зібрала листя поблизу будинку і вирішила його спалити. «А поліцію викликала сусідка, яка так мило мені посміхалася, уявляєш?» - обурювалася спершу вона. Син заплатив величезний штраф, вибачився перед усіма сусідами, а знайома вперше дізналася, що спалювати листя і отруювати своїх сусідів цим димом – порушення, яке карається законом. А подзвонити до поліції – то є обов’язок громадянина, і непристойним вважається навпаки – промовчати і ніяк не відреагувати.

«Спалювачам листя» нарешті оголосили справжню війну і в Україні. Порушників виявлятимуть навіть за допомогою дронів. Але в першу чергу все залежить від кожного з нас. В першу чергу – не мовчати. Дзвінок до поліції займе у вас аж раптом 3 хвилини, а натомість ви захистите своїх дітей і родини від «інгаляції» шкідливими речовинами, які виділяються під час спалення листя і викликають різноманітні захворювання і навіть рак, також - захистите навколишнє середовище. Так давно живе увесь світ – навчимося і ми)

Отож. Що потрібно знати про відповідальність за спалення листя.

Перше, відповідальність за спалювання ТПВ на присадибній ділянці підпадає під кваліфікацію трьох статей Кодексу України про адміністративні правопорушення: ст. 52. Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель, ст.82. Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення, ст. 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Друге, штрафи відповідно до усіх цих статей - від п’ятдесяти до ста НМДГ.

Третє, за порушення, передбачені першими двома статтями, право розглядати справи та притягати до відповідальності мають відповідні органи державної екологічної інспекції. А от за порушення ст. 152 КпАП уповноважені притягати до адміністративної відповідальності відповідна адміністративна комісія при виконавчому комітеті сільської, селищної, міської ради та відповідні виконавчі комітети.

Четверте, перш ніж притягнути винну особу до відповідальності, уповноважена на те особа повинна скласти протокол. Відповідно до ст. 255 КпАП такими особами є уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ (Національної поліції). Крім того мають право складати протокол ще посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, представники громадських організацій або органів громадської самодіяльності.

Алгоритм ваших дій.

Якщо ви виявили, що на присадибній ділянці особа спалює сміття, викликайте поліцію, уповноважену посадову особу виконавчого комітету місцевої ради на складення протоколу за вчинення відповідного адміністративного правопорушення, представника громадської організації чи громадського інспектора, які повинні скласти протокол про вчинення адміністративного порушення передбаченого відповідно ст. 52, 82 чи 152 КпАП та направити його до розгляду у компетентний орган, а саме: до відповідного територіального органу Державної екологічної інспекції України, виконавчого комітету місцевої ради або адміністративної комісії.

І останнє: навіть якщо порушник відмовиться підписати протокол – покарання не уникне. Термін розгляду справи про порушення відповідними органами – 5 днів.

Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено.

Також в той же строк вона вручається або висилається потерпілому на його прохання.
Вкладення
44508708_2277567948980186_1263139084205817856_n.jpg
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 619
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: и всё же

#14238

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

:) про листя
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 615
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: и всё же

#14239

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Neprus писав:Глава Днепропетровской ОГА Резниченко: В области капитально отремонтированы 90% коммунальных дорог
За три года в Днепропетровской области капитально отремонтировали более 500 коммунальных дорог, сообщил пердседатель облгосадминистрации Валентин Резниченко.
https://gordonua.com/news/money/glava-d ... 35591.html
Не знаю там про 90 процентов
Но свежеотремонтированная дорога на кривой рог уже начала разрушатся
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14240

Непрочитане повідомлення Neprus »

Политиков часто обвиняют в популизме, но дело в том, что популизм часть их профессии. Без популизма они унылые шо дождь в понедельник, и вы не будете за них голосовать.
Показати текст
Вот представьте, стоит какой-то мужик, и странно на вас смотрит. А потом мрачно говорит «купи кирпич». И вы на рефлексе отвешиваете этому гопнику в таблоид. А потом оказывается что это не гопник, а менеджер по продаже стройматериалов. Просто он такой хуевый менеджер, что ему лучше сержантом быть.

Поэтому без популизма политику нельзя. Это как краска на машине — вы же не покупаете тачку потому что она красного цвета. Вы исходите из технических параметров — мощность, салон, расход. Но какого-то же цвета она должна быть?

Вот, например Луценко (не квадрокоптер, а прокурор). Он шо говорил? Шо всех пересажает и в апреле-мае этого года уйдет с должности. Сейчас октябрь, и х.. кто сидит — кроме самого Луценко на должности. Но как он красиво расписывает, в его картинку мира хочется залезть с ногами и рогами, свернуться там калачиком и заснуть. Он не кирпич продает, а мечту.

Или Тимошенко. Я говорю, что если средний политик пиздобол, то она пиздоболь. По ней все стало понятно после блокирования трибуны в последний сессионный день. А мало кто понимает что случилось. Стояло голосование по ротации, и надо было срочно что-то принять. Люди на фронте по году своих детей не видели. Армия вообще чрезвычайно кострубатая х.., туда легко попасть, но трудно съебаться. Она ужасно зарегулирована процедурами, и там шобы калибр консервы в диаметре определить требуется решение трехсот депутатов.

И вот она блокирует трибуну, и когда охуевшие комбатопутаты говоря — да шо же ты делаешь? - она с надрывом отвечает «Я не для себе, я для Украины!» Тимошенко и Украина — это примерно как я и суахили. А в это время на фронте воеваки прислушиваются к ФМ, и мрачно обещают повесить ее вверх лабутенами. Тимошенко на фронте популярна как гитлер в красной армии.

Это хуевый популизм. Но она тоже пытается продать свой кирпич. Кирпич из говна, но в фантике.

Я стараюсь понимать этих людей. Без отношения. Парубий, если прорваться через дебри его диалекта и научиться думать без буквы «р», оказывается очень смышленым чуваком, который рулит какими-то личностями, думающими что они депутаты. Его ушу охуительно. Но депутаты разбегаются как тараканы, и Парубий с тапком на этих тараканов стоит одинокий, как король Лир.

Но он не хочет продавать кирпич. А я бы купил, кстати.

Гриценко, который хочет в президенты. Полководец, который не просто проебал все войны, но еще и армию впридачу. Зато у него американские дипломы. Слава богу, что он не физик-ядерщик, потому что он проебал бы еще солнечную систему. Но кирпичами он торгует вразлет.

А вот физик-ядерщик Джексон, полевой парамедик, так не умеет. Чтобы вы понимали, с точки зрения прапорщика Джексон это вообще недоразумение, которое попало на фронт, сбежав из тюрьмы от алиментов. Он может танк поломать. Нечаянно, если мимо пройдет. Его даже ругать бесполезно.

Но Джексон поехал воевать, оставив любимую. А бывший министр обороны Гриценко не поехал. Джеки-бой один раз выскочил на «триста» без медицинской сумки, и после этого даже спал с ней. Он бы застрелился за этот фейл, если бы кто-то дал ему машинган. Это был не Джексон с сумкой, это была сумка с Джексоном. И воеваки, которые над ним ржали, заглохли и почтительно приветсвтовали офицерским витанням «здоровия бажаю». Ну понятна же сталь души даже тупому.

Кирпич он не продаст, но он воин, свидетельствую. Очкастый Гектор. А Гриценко как раз менеджер по стройматериалам, а не воин. Ну и если ворвутся какие-то ксеноморфы с альфа-центавры — куда я побегу, к нелепому очкастому Джеки, или к прокачанному бывшему министру обороны? «Я жити хочу, я люблю».

У Джексона я бы купил кирпич точно. Его уровень ответственности я осознал. А у Гриценко бы не купил.

Невнятный Парубий, который плеткой сгоняет своих макак на голосование, или прекрасная дикция Тимошенки, которая это голосование блокирует? Девяносто пять килограмм кондитерки от Пороха на Первую НП-Марик для морпехоты, или открытка «с новым годом» и х.. в томатном соусе от антипорохов?

Меня попрекают конфетами люди, которые голосовали за гречку. Конец мира.

И так часто бывает. Не судите людей за популизм. Это не маркер. Смотрите что за популизмом стоит. Относитесь ровно. Популизм просто упаковка, внутри может быть что-то хорошее. А может и не быть.

Они просто пытаются вам что-то продать. Это нормально. Но надо смотреть не на уровень рекламы, а на качество кирпича.
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#14241

Непрочитане повідомлення Шмель »

Відсторонення судді Лариси Цокол від здійснення правосуддя , як гарна ілюстрація про незалежність судової гілки влади в Україні. Ніколи не було цієї незалежності і немає.
Генпрокурор Юра Луценко зі штанів вискакував, розповідав про страшну змову "врагов народа" Саакашвілі і інших. Суддя Цокол подивилася на клоунаду і прийняла своє рішення, не захотіла ставати в ряд з клоунами.Як виявилося не дарма - де розпіарена кримінальна справа по звинуваченню Саакашвілі ? В суді? Де сам Саакашвілі? Клоуни перелякані викинули по швидкому, зганьбили країну, щоб самим в судах не ганьбиться.
ВРП прийняло рішення - бог їм суддя, як і Конституційному, прости господи, Суду, що визнавав 10 років панування Кучми 5 роками , чи узаконив зеківсько-путінський конституційний переворот...

Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 404
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: и всё же

#14242

Непрочитане повідомлення Tommy »

Газовий геноцид. Держава п’ятикратно заробляє на своїх громадянах – політолог
Жовтень 21, 2018
Коли соціально незахищені верстви населення на тлі надприбутків олігархів, зокрема тих, які займаються видобутком газу, мають вибір: сплачувати за газ чи купляти ліки й їжу, то це – геноцид.
Про це в ексклюзивному коментарі для UAINFO розповідає політолог Юрій Ситник.
За його словами, підвищення ціни на 23,5% до 8550 грн (приблизно $300) за 1 тис. куб. м., начебто на вимогу МВФ – це злочин з метою корупційного збагачення.
“Звідки беруться такі ціни? Це ринкова вартість, яку вимагає МВФ? Ні. Нещодавно член колегії Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Марія Яковлєва стверджувала: “У нас є компанія “Укргазвидобування”, собівартість газу, який вона продає НАК “Нафтогаз України” складає 1700 грн за тис. м. куб. Все інше – це прибуток”. Себто пересічний українець повинен платити у 5 (!) разів дорожче за свій газ ніж державне підприємство?! Власне за свій газ, оскільки об‘єм видобутку українського газу повністю перекриває потреби населення та ЖКГ, а згідно ст.13 Конституції газ, як і всі надра та природні ресурси, є об‘єктом права власності українського народу, від імені якого ці права і здійснюють органи державної влади!”, – сказав він.
Показати текст
За словами Юрія Ситника, держава п’ятикратно заробляє на своїх громадянах: “Вона посилається на вимоги МВФ? Не зовсім так. МВФ насправді вимагає не підвищення ціни для пересічного українця, а єдиної ринкової ціни. А про який можна говорити ринок, якщо у нас існує державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг?
Політолог розповів, що у нас прослідковується чітка тенденція зменшення державної частки на ринку газовидобування. Натомість дозволи на видобуток газу передаються без проведення відкритих конкурсів маловідовим приватним компаніям, до прикладу як “Аркона Газ-Енергія”, яку експерти пов’язують з юристами Петра Порошенка.
“Процвітає на ринку й компанія Burisma Holdings, що належить соратнику Януковича, Злочевському. Останній, як стверджує у своїй книзі “Петро П‘ятий” Олександр Онищенко, отримав можливість продовжувати газовий бізнес за хабар у розмірі 10 млн дол і на умовах розподілу прибутку 50/50 безпосередньо з командою Президента”, – сказав Юрій Ситник.
Політолог також нагадав, що нещодавно Полтавська облрада видала спецдозволи на видобування вуглеводнів компаніям пана Фукса – російсько-українського бізнесмена, відомого скупкою “токсичних активів” в оточення Віктора Януковича.
“Закладено в ціні газу для населення й послуги облгазів, які практично всі належать Фірташу”, – додав він.
Юрій Ситник наголосив, що український народ за свій газ платить російсько-українським олігархам і рідним чиновникам, латаючи дірки в бюджеті, який ті ж самі олігархи з чиновниками й розкрадають. “І вимоги МВФ щодо ринкової ціни газу тут зовсім ні до чого”, – підсумував політолог.
https://dilovyi.info/gazovyj-genotsyd-d ... BduF8ZiqTM
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14243

Непрочитане повідомлення Neprus »

Про те, чому теорія "безкоштовного (дешевого) газу" є прикладом номенклатурного комунізму і обкраданням самих себе.
Показати текст
В попередньому пості писав про це коментом, але судячи по рівню деградації українських політиків, треба повторити це окремо.

Є ви, середньостатистичний українець, який живе в місті, в 2-кімнатній квартирі, площею 50 кв.м. Ваш рахунок за тепло в опалювальний період складає близько 1500-2000 грн в місяць, що еквівалентно спожитому газу в об'ємі 300 кубів.
Є ваша мама/бабуся, вона живе в селі, в якому немає газу. Опалює вона вугіллям та/чи дровами. Наскільки мені відомо, в багатьох містах Донбасу теж немає газу і там опалюють вугіллям. Вугілля вона має купити сама, за свої гроші.
Є ваш друг, він живе в особняку за містом, район забудували відносно недавно, газ туди ще не провели, в друга електричне опалення.
Є Юлія Тимошенко. Юлія Тимошенко живе в елітному районі Конча-Заспа в орендованому особняку, площею 700 кв.м. Не здивуюся, якщо там є ще всякі басейни ітд. За місяць Юлія Тимошенко напалює 5000 кубів газу в опалювальний період.

А тепер, давайте подивимося чи справедливо розподіляються загальні суспільні блага, у випадку, якщо газ для всіх безкоштовний. Та сама історія буде у випадку, якщо газ для всіх буде значно дешевший ринкової вартості, бо не має особливого значення чи не заплатили за газ нічого, чи заплатили якусь смішну суму.
В такому випадку:
Ви отримаєте свої 300 кубів газу. Безкоштовно (по версії Рабіновича). За 600 грн (по версії Тимошенко). За 300 грн (по версії Тягнибока). Право-консервативна партія Свобода, бугага )))
Зекономите на оплаті за газ/тепло, тобто отримаєте благ від держави на суму 2000 грн (Прізідєнт Рабінович), 1400 грн (Прізідєнт Тимошенко), 1700 грн.(Прізідєнт Тягнибок).
Ваша мама/бабця отримає благ від держави на суму 0 грн. І змушена буде купляти вугілля за свої гроші.
Ваш друг отримає благ від держави на суму 0 грн. І сам платитиме за електроенергію.
Юлія Тимошенко отримає благ від держави на суму 30 000 грн (Прізідєнт Рабінович), 20 000 грн (Прізідєнт Тимошенко), 25 000 грн.(Прізідєнт Тягнибок).

Одною з функцій влади є справедливий розподіл благ між громадянами. Існує багато концепцій "справедливого розподілу благ" - капіталістична, соціалістична, їхні підвиди, але нібито всі вони мають здійснюватися во ім'я справедливості. Звісно, в кожної з цих теорій своє розуміння поняття "справедливість".
Але теорія безкоштовного чи дешевого (суттєво заниженого по відношенню до ринкової вартості) газу не має нічого спільного зі справедливим розподілом благ. Це не соціалізм, тим більше не капіталізм, це якийсь номенклатурний комунізм, де обмежене коло осіб безкоштовно користується левовою часткою ресурсів, що належать всім.

Вже не кажучи про те, що "безкоштовне/занижене у вартості" ніяк не сприяє економії і енергоефективності, це історія про проїдання.
Тому в цій ситуації немає ніякого більш справедливого виходу ніж змусити всіх оплачувати за спожите по ринкових цінах і надавати адресну допомогу соціально незахищеним категоріям.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14244

Непрочитане повідомлення Neprus »

В "Нафтогазі" заявили, что программа по увеличению добычи газа в Украине находится под угрозой срыва
Из-за блокирования выдачи разрешений на добычу газа облсоветом Полтавской области программа "Нафтогазу" по наращиванию добычи газа находится под угрозой невыполнения, что ставит под угрозу планы Украины отказаться от импортного газа к 2020 году.
"У нас по сравнению с 2017 годом растет добыча. Это происходит за счет применения новых технологий, а не за счет, к сожалению, новых лицензий. Мы выжимаем максимум благодаря новым технологиям и интенсификации добычи с уже имеющихся месторождений. Естественно, этот потенциал ограничен", – отметил Коболев.
Витренко добавил, что программа увеличения добычи газа в Украине к 2020 году была рассчитана в том числе на новые месторождения.

https://gordonua.com/news/money/v-nafto ... 45919.html

В "Нафтогазі" назвали "критической" проблему задолженности перед компанией облгазов и газсбытов
Глава правления НАК "Нафтогаз України" Андрей Коболев заявил, что частные облгазы, газсбыты и теплокоммунэнерго должны компании около $2 млрд.
"Нафтогаз" ожидает от украинского правительства решений, которые позволят ликвидировать потери на пути газа или тепла от компании до населения страны.
Коболев добавил, что надеется совместно с Кабмином и Верховной Радой найти механизм реализации газа, который не позволит деньгам "растворяться в воздухе или идти на пользу частным олигархам".

https://gordonua.com/news/money/v-nafto ... 45813.html
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14245

Непрочитане повідомлення Neprus »

Верховный суд: Убийство при вторжении в жилище не является превышением мер самообороны
Показати текст
Убийство нападающего при вторжении в жилище не выходит за пределы необходимой обороны. Об этом свидетельствует постановление Колегии судей Второй судовой палаты Касационного криминального суда Верховного суда в деле № 342/538/14-к (производство № 51-646км18), передает Лига.

Сообщается, что данным постановлением был отменен приговор мужчине, которого признали виновным в умышленном убийстве при превышении мер необходимой обороны. Суды установили, что мужчина, защищаясь от незаконного проникновения в жилище и нападения со стороны двух лиц, нанес нападающей кухонным ножом один удар в грудь, в результате чего она в тот же вечер умерла в больнице.

В Верховном суде пояснили, что превышением мер необходимой самообороны признается умышленное причинение тому, кто посягает, телесного вреда, который явно не соответствует опасности посягательств или обстановке защиты. Поэтому необходимо оценивать наличие или отсутствие акта общественно-опасного посягательства и акта защиты, устанавливать их соотношение, соответствие или несоответствие.

В то же время, согласно ч. 5 ст. 36 КК, независимо от тяжести вреда, который причинен тому, кто посягает, не является превышением мер необходимой самообороны применение оружия или любых других предметов для защиты от нападения вооруженного человека или группы лиц, а также для предотвращения противоправного насильнического вторжения в жилище.

В таких случаях вред, причиненный лицу, которое посягает, не ограничен вплоть до лишения посягающего жизни.
https://inforesist.org/verhovnyiy-sud-u ... bSD7j26zDc
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14246

Непрочитане повідомлення Neprus »

Вечір на позитиві: гарні новини понеділка, 22 жовтня
Нові агрорекорди не затмарюють досягнення ЗСУ та отримані переможні місця українських стартапів - починаємо понеділок із гарних новин!
https://petrimazepa.com/pm-daily221018positive
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#14247

Непрочитане повідомлення Шмель »

Oleg-Sandro Panfilov
Самое смешное - в украинских СМИ ни слова о выборах в Грузии
Вроде дружественная страна, но порохоботы уже понимают, что победит кандидат от партии Саакашвили, а как вести себя не понимают: хвалить нельзя, ругать - опасно.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14248

Непрочитане повідомлення Neprus »

Мы долго бились за этот проект и вот наконец-то начинаем его реализацию. Весной закончим обучение детей и начнем собирать и визуализировать данные.
Показати текст
Ми розпочинаємо проект з моніторингу якості повітря в Броварах. Початок навчання - 20 листопада.
Записати дитину можна за посиланням
https://goo.gl/forms/3nJiC1Ycqt9TKYBF2

Екологічно-освітній проект моніторингу якості повітря в Броварах для школярів. Ми навчимо дітей складати пристрій контролю якості повітря, познайомимо з датчиками, робототехнікою, Інтернетом речей, калібруванням датчиків, програмуванням і візуалізацією даних.

Діти самі будуть займатись мониторингом повітря, переміщуючись із датчиком містом і збираючи дані.

Прилад, який ми розробили, вимірює наступні показники: температуру, тиск, вологість, пил, O3, SO2, NO2, CO, радіацію і додатково - CO2, формальдегід, ацетон, аміак, хлор. Все це дасть нам змогу розраховувати прийнятий у всьому світі показник якості повітря Air quality index (AQI) майже в реальному часі, наносити показники на карту і незалежно контролювати якість повітря, отримуючи реальні дані.

Для дітей від 12 років. Навчання безкоштовне, кількість місць обмежена. За великої кількості бажаючих можливе проходження тестування перед зарахуванням за курс.

Початок занять - з 20 листопада. Заняття проходитимуть раз на тиждень за адресою Київська, 265/2, БРОБОТС. Тривалість занять - до травня включно.

День та час навчання можна обирати -
Група 1 - Щовівторка, 15:00 - 16:45
Група 2 - Щочетверга, 15:00 - 16:45
Група 3 - Щонеділі, 13:00 - 14:45
Група 4 - Щонеділі, 19:00 - 20:45
Група 5 - Щонеділі, 19:00 - 20:45
Вкладення
44520841_1924745144487533_1447967216468230144_o.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14249

Непрочитане повідомлення Neprus »

СБУ викрила українського громадського діяча на співпраці з ФСБ РФ на ютуб

[youtube][/youtube]
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#14250

Непрочитане повідомлення Neprus »

Макс Штирлиц писав: Не знаю там про 90 процентов
Но свежеотремонтированная дорога на кривой рог уже начала разрушатся
Та ладно :)

Volodymyr Groysman
За останні 3 роки відремонтовано та збудовано близько 6500 км доріг
Я неодноразово казав, що ми зробимо в Україні хороші дороги. Наведу конкретні факти, які підтверджують мої слова.
За останні три роки відремонтовано та збудовано близько 6500 км доріг.
2016 рік – 900 км,
2017 рік – 2100 км,
2018 рік – близько 3500 км.
Ми вперше розробили чітку Програму розвитку доріг 2018-2022, яка твердо виконується.
Гарантія на ремонт доріг.
- 5 років на поточні середні ремонти,
- 10 – на капітальні.
Усі недоліки ремонту підрядники виправлятимуть власним коштом.

Уперше в бюджеті закріплена окрема захищена стаття – на розвиток доріг.
Усі підрядники, які ремонтують дороги, виграють відкриті тендери на Prozorro.

_https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/vide ... &__tn__=-R
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”