и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
shmayser
ветеран
Пости в темі: 24
Повідомлень: 1171
З нами з: 19 травня 2011, 11:57
Звідки: Херсон
Подякував: 1534 разів
Подякували: 912 разів
Вік: 47

Re: и всё же

#8026

Непрочитане повідомлення shmayser »

AleksR писав: прочую ху@ню оставьте бабушкам у подъезда.
Так, это походу дедушка, с того же подъезда.
Шмель
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 1722
З нами з: 19 грудня 2011, 08:29
Звідки: Славянск
Подякував: 3511 разів
Подякували: 2650 разів

Re: и всё же

#8027

Непрочитане повідомлення Шмель »

Karmadon писав:

Это ложь. Оно само удрало.
Думаете это не удерёт? :hi:
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 611
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: и всё же

#8028

Непрочитане повідомлення Fundorin »

AleksR писав:
Я не критикую президента каждый день, я не пишу по пять раз в день всёпропальных текстов, а вы это делаете. Поэтому наверное у вас есть видение , что конкретно вы ждёте от руководства страны? Так озвучте пожалуйста. А все эти "забота о народе", "подъём экономики" , "отдыхает на мальдивах" и прочую ху@ню оставьте бабушкам у подъезда.
Ну а теперь уже Вы ху*ню написали. Покажите, где это я критикую президента каждый день и по пять раз в день хотя бы за этот месяц?
Ваше утверждение гораздо больше подходит к Непомнящему, который реально каждый день по десятку раз и в разных темах копипастит "позитив для бабушек у подъезда", потому как они не в состоянии зайти в интернет и прочитать это все сами.
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
AleksR
ветеран
Пости в темі: 186
Повідомлень: 1107
З нами з: 15 листопада 2011, 10:07
Звідки: Ukraine
Подякував: 800 разів
Подякували: 1916 разів

Re: и всё же

#8029

Непрочитане повідомлення AleksR »

shmayser писав:
Так, это походу дедушка, с того же подъезда.
Дедушки идут отдельным списком! По феншую только бабушки! :biggrin:
Аватар користувача
AleksR
ветеран
Пости в темі: 186
Повідомлень: 1107
З нами з: 15 листопада 2011, 10:07
Звідки: Ukraine
Подякував: 800 разів
Подякували: 1916 разів

Re: и всё же

#8030

Непрочитане повідомлення AleksR »

Fundorin писав:Ну а теперь уже Вы ху*ню написали. Покажите, где это я критикую президента каждый день и по пять раз в день хотя бы за этот месяц?
Ваше утверждение гораздо больше подходит к Непомнящему, который реально каждый день по десятку раз и в разных темах копипастит "позитив для бабушек у подъезда", потому как они не в состоянии зайти в интернет и прочитать это все сами.
Я бы рад ошибаться... но увы. Я не буду считать сколько раз вы писали посты про "усё пропало". Мне это не нужно. Я просто не понимаю, как можно жить в таком негативе? Наверное вам так больше нравится. Имеете полное право! Как и я имею право более на это не реагировать. :drinks: Немного грустно смотреть на коллег по форуму, которые сами по себе люди совсем не глупые, но почему то разделяют позиции самых явных популистов...
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 1175
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: и всё же

#8031

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Karmadon писав: Оно само удрало.
Это ложь. Проверяется очень просто - удрало бы оно само, если бы не появился организованный процесс дестабилизации ситуации в стране, силового захвата и разгрома госучереждений, силового захвата арсенала воинских складов с открытыми угрозами развязывания вооруженного противостояния власти и даже гражданской войны? Очевидно что нет.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 1175
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: и всё же

#8032

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

AleksR писав: Я не критикую президента каждый день, я не пишу по пять раз в день всёпропальных текстов, а вы это делаете. Поэтому наверное у вас есть видение , что конкретно вы ждёте от руководства страны? Так озвучте пожалуйста. А все эти "забота о народе", "подъём экономики" , "отдыхает на мальдивах" и прочую ху@ню оставьте бабушкам у подъезда.
Мир наизнанку, не иначе. Т.е. если кто-то на форуме напишет что у нас ху... дороги, то он типа обязан предоставить свое видение плана реконструкции автодорог Украины, с указанием четких источников финансирования и графиков выполнения работ? Как такой бред людям в голову приходит, не понятно.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8033

Непрочитане повідомлення Neprus »

Сьогодні, 11.01.2018 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) стосовно вчинення окремими представниками Запорізької Єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ-МП), ГО «Союз православний «Радомир» та іншими невстановленими особами умисних дій, спрямованих на розпалювання національної, релігійної ворожнечі та ненависті, образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, що спричинили тяжкі наслідки у вигляді виникнення сутичок та масових заворушень в Запорізькій області та інших регіонах України.
Встановлено, що представники Запорізької Єпархії Української православної церкви Московського патріархату допускають вибірковий підхід до здійснення релігійних обрядів, надаючи перевагу тим особам, які проходили обряди хрещення саме в УПЦ-МП, чим ображають почуття громадян у зв’язку з їх релігійними переконаннями.
Указані особи засуджують спілкування представників церкви українською мовою, чим принижують національну честь громадян України.
Крім того, деякі представники указаних релігійних організацій останнім часом допускають висловлювання за єдність слов’янських православних народів під духовним наставництвом Російської православної церкви (РПЦ). Серед прихожан храмів розповсюджується інформація про необхідність об’єднання України з Росією та засуджується Європейський напрямок розвитку нашої держави, засуджується проведення антитерористичної операції, а також виправдовуються агресивні дії Російської Федерації по відношенню до України.
З метою забезпечення швидкого та ефективного дослідження обставин, з огляду на резонансність події, розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України в Запорізькій області за процесуального керівництва групи прокурорів Прокуратура Запорізької області.
Досудове розслідування триває, наразі проводяться першочергові слідчі дії.
#законісправедливість

Востаннє редагувалось 11 січня 2018, 21:21 користувачем Neprus, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8034

Непрочитане повідомлення Neprus »

“Руслан" доправив у Флориду вантаж для SpaceX
Український літак Ан-124-100 "Руслан" ДП “Антонов" успішно завершив політ з Лос-Анджелеса до штату Флорида, під час якого було перевезено крупногабаритний вантаж для аерокосмічної компанії SpaceX.
ДП "Антонов" допомагає компанії SpaceX у перевезенні складових ракети Falcon 9. Мова йде про частину головного обтічника ракети з габаритами 1788 см на 564 см на 417 см вагою приблизно 28,1 тонни.

https://www.ukrinform.ua/rubric-technol ... pacex.html
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: и всё же

#8035

Непрочитане повідомлення Karmadon »

yuri_kov писав:..появился организованный процесс дестабилизации...
Это "наколотые мандарины" имеются ввиду?
Американцы организовали?

Я думаю, что вы "подзабыли" как начинались те события.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 244
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8036

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Бачу дуже багато недоліків та прорахунків в діях влади й, зокрема, гаранта....але!!! хотів би вже після 322 сторінок прочитати від "всепропальщиків" (й не тільки) ІМ'Я людини, яка б на сьогодні керувала країною краще. Тільки назвіть ту конкретну людину й все.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8037

Непрочитане повідомлення Neprus »

:)
Резервный фонд рашки испарился.
Вот это результат "мирного плана", который закрепили Минском.
Путло готовился напасть несколько лет. Перед 2014-м спецслужбы провели операцию по водружению на царствие марионетки-януковича, за которым сразу в украинские кабинеты власти вошел десант российской агентуры. Она разрушила наши силы безопасности и открыла двери для вторжения.
В таких условиях было много умников, некоторые сумасшедшие призывали воевать до последнего солдата с голой жопой на амбразуру, звучали экстравагантные предложения взорвать газопроводы в Европу и тд. И только Порошенко с Вальцманом приняли адекватное решение. В результате драчка в самой неудобной для нас фазе остановлена и отложена, а тем временем созданы условия для подтачивания сил агрессора.
И сегодня у нас 2% рост ВВП и 3% на 2018 год, а у противника стагнация, изоляция и подтачивание ресурсной базы.
Так выпьем же за то, чтобы долбоебы в Украине и дальше не имели власти, а правили нами только умные люди. Аминь.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8038

Непрочитане повідомлення Neprus »

В Тернополе маршруточники бастуют против электронного билета (читай: оплаты налогов). Во Львовской области - бунт против новых таможенных правил (читай: в защиту контрабаса). О любителях авто на бляхах или незаконной добычи янтаря никто уже и не говорит - они часть пейзажа.
При этом все - невъебенные патриоты и очень осуждают коррупцию. Чужую

Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8039

Непрочитане повідомлення хохол »

Neprus писав:В Тернополе маршруточники бастуют против электронного билета (читай: оплаты налогов). Во Львовской области - бунт против новых таможенных правил (читай: в защиту контрабаса). О любителях авто на бляхах или незаконной добычи янтаря никто уже и не говорит - они часть пейзажа.
При этом все - невъебенные патриоты и очень осуждают коррупцию. Чужую

Да поняли, поняли уже, всё осуждать можно - коррупцию нельзя :)
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8040

Непрочитане повідомлення Neprus »

хохол писав: Да поняли, поняли уже, всё осуждать можно - коррупцию нельзя :)
Осуждать... А судьи кто? :)

Поки дехто шукає зв'язок між середньою температурою хворих в квартирооптимістичній палаті #6 і ВВП, поки мамкін технократ з мінекономрозвитку несе пруфи, що підтверджують тенденцію "корупція захищає від путіна", розкажу я вам, друзі, про корупцію.
Справжню історію, яка сталась зі мною буквально позавчора.
Показати текст
Телефонує значить мені однокласник, просить поради з одного особистого питання, яке потрібно рєшить.
Я згрубша розказав йому що треба робити, куди треба йти, до кого звертатися, але все ж вирішив уточнити нюанси в свого знайомого, який цим займається.
Отримавши покрокову інструкцію, перетелефоновую і розказую однокласнику, розказую що треба мати, з чим і куди звертатися, скільки треба заплатити (виключно офіційно) і коли приблизно буде результат.

Після десятисекундноі паузи чую у відповідь:
- А можна якось підійти, порєшати, мене з ним познаймити?
- Я ж тобі розказав що треба робити, куди йти, бери документи і вперед, що там рєшати? Якщо вже виникнуть проблеми, тоді пернтелефонуєш, будемо розбиратись - кажу я.
На цьому розмова закінчилася і чи поніс мій однокласник документи, чи й досі шукає рєшал - я не знаю.

А мораль цієі історіі така:
Є законна дія, є відкриті двері, заходь в двері, вирішуй свою проблему.
Ні, треба обов'язково шукати якщо не чорний вхід, то хача б того, хто за ручку переведе дорослого хлопа з 2 дітьми через поріг відкритих дверей.

Якщо ти сам заходиш у відкриті двері і сам вирішуєш свою проблему, то ніяких додаткових витрат ти не несеш.
Якщо ж ти просиш однокласника (мене) познайомити з начальніком, щоб рєшіть проблему, то ти автоматично розраховуєш на додаткові витрати, як мінімум на якийсь ресторан. Щоб потім хвалитися: мені так дешево обійшлось, всього обід в ресторані.

Але це моя історія, я не заробляю на цьому, я не нянька дорослим дядькам, я послав дорослого дядька вирішувати своі проблеми самостійно.
А що було б у випадку, якщо б мій олнокласник, готовий платити за "порєшать", навіть коли це не потрібно звернувся б до тих, що " рєшають" (може він після відмови стати нянькою і звернувся)?

А я вам розкажу що було б. Спочатку йому розкажуть, яка це пздц складна проблема, як всіх треба купити, включно з Гройсманом. Але у них своі пріхвати всюди, тому за 2 штуки баксів вони питання рішать, спеціально тому що мій однокласник пацанячий пацан, який звернувся по адресу. Потім через 2 місяці позвонять, попросять ще 3 штуки баксів, бо "бариги підняли тарифи, вибори скоро".
І в кращому випадку за півроку зроблять документи, якщо не зникнуть з грошима і документами.

А мій однокласник весь цей час буде лайкати пости леща про високий індекс сприйняття корупціі і баригу, який вкрав в нього 5К баксів.

Ні, ця історія не про те які всі чиновники хороші люди. Хабарі беруть на всіх рівнях і це велика проблема Украіни. Ця історія про те як "прості люди"™ самі готові стати джерелом корупціі, довіритись пройдисвітам, нести додаткові витрати тільки тому що не можуть самі зайти відкриті двері без няньки.
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8041

Непрочитане повідомлення хохол »

Neprus писав: Осуждать... А судьи кто? :)

Поки дехто шукає зв'язок між середньою температурою хворих в квартирооптимістичній палаті #6 і ВВП, поки мамкін технократ з мінекономрозвитку несе пруфи, що підтверджують тенденцію "корупція захищає від путіна", розкажу я вам, друзі, про корупцію.
Справжню історію, яка сталась зі мною буквально позавчора.
Показати текст
Телефонує значить мені однокласник, просить поради з одного особистого питання, яке потрібно рєшить.
Я згрубша розказав йому що треба робити, куди треба йти, до кого звертатися, але все ж вирішив уточнити нюанси в свого знайомого, який цим займається.
Отримавши покрокову інструкцію, перетелефоновую і розказую однокласнику, розказую що треба мати, з чим і куди звертатися, скільки треба заплатити (виключно офіційно) і коли приблизно буде результат.

Після десятисекундноі паузи чую у відповідь:
- А можна якось підійти, порєшати, мене з ним познаймити?
- Я ж тобі розказав що треба робити, куди йти, бери документи і вперед, що там рєшати? Якщо вже виникнуть проблеми, тоді пернтелефонуєш, будемо розбиратись - кажу я.
На цьому розмова закінчилася і чи поніс мій однокласник документи, чи й досі шукає рєшал - я не знаю.

А мораль цієі історіі така:
Є законна дія, є відкриті двері, заходь в двері, вирішуй свою проблему.
Ні, треба обов'язково шукати якщо не чорний вхід, то хача б того, хто за ручку переведе дорослого хлопа з 2 дітьми через поріг відкритих дверей.

Якщо ти сам заходиш у відкриті двері і сам вирішуєш свою проблему, то ніяких додаткових витрат ти не несеш.
Якщо ж ти просиш однокласника (мене) познайомити з начальніком, щоб рєшіть проблему, то ти автоматично розраховуєш на додаткові витрати, як мінімум на якийсь ресторан. Щоб потім хвалитися: мені так дешево обійшлось, всього обід в ресторані.

Але це моя історія, я не заробляю на цьому, я не нянька дорослим дядькам, я послав дорослого дядька вирішувати своі проблеми самостійно.
А що було б у випадку, якщо б мій олнокласник, готовий платити за "порєшать", навіть коли це не потрібно звернувся б до тих, що " рєшають" (може він після відмови стати нянькою і звернувся)?

А я вам розкажу що було б. Спочатку йому розкажуть, яка це пздц складна проблема, як всіх треба купити, включно з Гройсманом. Але у них своі пріхвати всюди, тому за 2 штуки баксів вони питання рішать, спеціально тому що мій однокласник пацанячий пацан, який звернувся по адресу. Потім через 2 місяці позвонять, попросять ще 3 штуки баксів, бо "бариги підняли тарифи, вибори скоро".
І в кращому випадку за півроку зроблять документи, якщо не зникнуть з грошима і документами.

А мій однокласник весь цей час буде лайкати пости леща про високий індекс сприйняття корупціі і баригу, який вкрав в нього 5К баксів.

Ні, ця історія не про те які всі чиновники хороші люди. Хабарі беруть на всіх рівнях і це велика проблема Украіни. Ця історія про те як "прості люди"™ самі готові стати джерелом корупціі, довіритись пройдисвітам, нести додаткові витрати тільки тому що не можуть самі зайти відкриті двері без няньки.
Фух, это уже трошки утомительно, читать кого-то про кого-то... А судьи - Я ...хоть комиссии собирайте, нигде я не коррупционер))), я уже сто раз здесь говорил - не смотря на то шо Порошенко был и есть (так уж сложилось) единственный правильный президент (я уверен), закрывать глаза на недостатки его правления (а именно, его окружения) мы, как представители социума, не должны. Общество должно тыкать мордой в эти недостатки, демонстрировать их неприятие, иначе... ну этож очевидно
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 611
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: и всё же

#8042

Непрочитане повідомлення Fundorin »

AleksR писав:Немного грустно смотреть на коллег по форуму, которые сами по себе люди совсем не глупые, но почему то разделяют позиции самых явных популистов...
Красивая фраза, которая годится как для популистов нынешней власти, так и для популистов-всепропальщиков. Но ни в одном моем посте нет позиции, что все пропало. Я просто реально смотрю на события, происходящие в моей жизни и в жизни моей страны. Да, что-то делается, что-то принимается, но лишь поверхностно и явно популистски. По работе приходится бывать в разных концах страны, и от нынешней власти не в восторге как жители Курахово так и жители Бурштына и Ладижина. Не, конечно, они там в Киеве принимают какие-то законы и решения, но это в основном из-под западной палки. А сами могут разве что принять закон типа инвентаризации домашних животных. А коррупции ведь меньше не стало. Тут намедни смаковали журналисты арест счетов Ахметова. Ну так во-первых, Украина тут ну никаким боком, так как заявитель частная фирма Raga Establishment, а во-вторых, не его счета, его фирм. А это значит, что эти фирмы не заплатят за отгруженный им товар, не выплатят зарплату своим работникам, не получат зарплату в фирмах поставщиках, зависнут их оборотные средства и так по цепочке дальше. И тут уже возникает вопрос, а кому выгоден такой поворот событий?
[youtube][/youtube]
Востаннє редагувалось 11 січня 2018, 22:59 користувачем Fundorin, всього редагувалось 1 раз.
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: и всё же

#8043

Непрочитане повідомлення Karmadon »

хохол писав:закрывать глаза на недостатки его правления (а именно, его окружения)
Разве кто то закрывает?
Я, например, прямо и недвусмысленно выше написал - недостатки есть.
И не только я, многие такого же мнения.
Вот представьте, что вы пятиклассник, отличник, спортсмен, маме помогаете, одноклассникам с уроками, верный друг и т.д.
Но! Время от времени вы в задумчивости ковыряете пальцем в носу.
И все вокруг - одноклассники, учителя, родители, друзья, говоря о вас, упоминают только эту замечательную привычку.

Давайте будем объективными и справедливыми?
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8044

Непрочитане повідомлення Neprus »

хохол писав: Фух, это уже трошки утомительно, читать кого-то про кого-то... А судьи - Я ...хоть комиссии собирайте, нигде я не коррупционер))), я уже сто раз здесь говорил - не смотря на то шо Порошенко был и есть (так уж сложилось) единственный правильный президент (я уверен), закрывать глаза на недостатки его правления (а именно, его окружения) мы, как представители социума, не должны. Общество должно тыкать мордой в эти недостатки, демонстрировать их неприятие, иначе... ну этож очевидно
А кто ж возражает то? У нас свободная страна.
Ну, а читать, или не читать - дело сугубо добровольное, никто же не заставляет.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8045

Непрочитане повідомлення Neprus »

Уряд на чверть підвищив зарплати вчителів
Кабінет міністрів України підвищив зарплати вчителів. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 11 січня, передає УНН.
Так, зокрема, Кабмін ухвалив постанову “Про підвищення оплати праці педагогічних працівників”.
За словами Володимира Гройсмана, в середньому зарплата вчителя зросте на 1,5 тис. грн.
Як повідомлялось раніше, зарплата вчителів має зрости на 25%. Зокрема, у бюджет закладено підвищення зарплати педагогів на 2018 рік, яке передбачатиме просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою, фіксування надбавки за престижність на рівні 20% для всіх вчителів, а для кращих надбавка буде 30%.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1709067-u ... -vchiteliv
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#8046

Непрочитане повідомлення хохол »

Karmadon писав:
Разве кто то закрывает?
Я, например, прямо и недвусмысленно выше написал - недостатки есть.
И не только я, многие такого же мнения.
Вот представьте, что вы пятиклассник, отличник, спортсмен, маме помогаете, одноклассникам с уроками, верный друг и т.д.
Но! Время от времени вы в задумчивости ковыряете пальцем в носу.
И все вокруг - одноклассники, учителя, родители, друзья, говоря о вас, упоминают только эту замечательную привычку.

Давайте будем объективными и справедливыми?
Пример, канешна, замечательный. Но у нас, тут, немного другая ситуация - (используя ваш пример) если, вдруг, кто-то возми и ляпни "ну всем замечательный "я", вот тока в носу ковыряется", так этот ляпнуший - враг, всепропальщик или в лучшем случае - невъебенный патриот. Я согласен, щас эту тему специально муссируют, но и говорить шо без коррупции нам нельзя или шо-та в таком духе, это тоже как-то неправильно (имхо)
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8047

Непрочитане повідомлення Neprus »

Большие деньги конфискованы у преступной банды Януковича и переданы в казну государства...
Показати текст
Это главное. За это искренняя благодарность нашей власти. Теперь воры в законе не спят по ночам, страдают, думают, как отобрать назад эти деньги у народа и вернуть себе любимым.
За такие большие деньги им готовы помогать некоторые продажные политики из оппозиции и их прислужники, экс журналисты, юристы, главные редакторы СМИ. Расшатывая Украину они действуют по правилу - "Чем хуже в стране народа, тем лучше в будущем для лидеров оппозиции, чтобы вернуться к власти."

По словам нью-йоркской «Daily News», «Аль-Джазира» превратилась в «арабскую пропагандистскую организацию, которая контролируется средневековым катарским режимом и маскируется под медийную компанию».Взращенная Катаром с таким трудом «информационная сабля» — «Аль-Джазира» — полностью растратила свой кредит доверия недостоверными репортажами.

То есть за деньги через посредников в Аль-Джазире можно опубликовать любую статью. Что и делают люди Януковича. Никто из журналистов, лидеров мнений, политиков не захотел от своего имени опубликовать данный материал с якобы слитым делом про конфискацию средств.

Тут же моментально, словно тексты были уже заготовленны, личности, которых неоднократно обвиняли в связях с олигархами, публикуют статьи в украинских изданиях, ссылаясь на материал из Аль-Джазиры с неизвестным анонимным автором.
Главная риторика журналистов и депутатов: деньги Януковича вернули незаконно (это они так считают), поэтому их нужно вернуть обратно.

На самом деле это отличная ситуация, в которой сразу стало видно тех, кто работает по заказу семьи Януковича за их деньги.
А я ведь ещё вспомнил старые статьи сладкой парочки, которые они на заказ брали у Ставицкого и Портнова.
А ещё помню, что те, кто написал статью в украинском издании - часто лайкают того самого Портнова, экс советника Януковича.
Так же к атаке подключают Transparency International, которую возглавила ручная шавка семьи Януковича и друг авторов статьи на УП, друг Сергея Лещенка и Найема.

Подождем, когда эти предатели будут пытаться снять санкции с РФ.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#8048

Непрочитане повідомлення Neprus »

Чи готові ми називати речі своїми іменами?
Так сталося, що мій допис річної давнини «100 років приреченої держави» раптом отримав друге дихання.
Показати текст
Цей текст на своїх шпальтах розмістила «Історична Правда».
http://www.istpravda.com.ua/columns/2018/01/5/151837/

Якщо чесно, для мене було несподіванкою, що до публічної полеміки підключаться фахові історики. Нарешті високочолі панове науковці спустилися з академічних кабінетів на грішну (землю) соцмережу зі своєю публічною позицією. Дяка Віталій Скальський за це. Дяка і Історичній Правді, що лишається майданчиком для важливих історичних тем.

http://www.istpravda.com.ua/columns/2018/01/9/151838/

Що не здивувало у відповіді Віталія Скальського? На мій хлопський розум – небажання наводити паралелі і ставити наголоси на ланцюжках «причина-наслідок».
Знаєте, коли дитина зі школи принесла двійку, а батьки питають «Як так?» відповідь звучить «Я вчив». Угу. Вчив, але не вивчив. Процес був – результату нема. Що є мірилом успішності будь-чого? Наявність процесу? Чи досягнення результату? Як на мене – досягнення результату. Аргументи пана Віталія зводяться до того, що процес без результату, теж добре. Ну ок… Давайте розберемо на речення…

Сумнів історика №1 «Українці програли».

Перепрошую, а коли держава інтервент силою зброї знищує ВАШУ країну і натомість творить щось колабораційне, це не «програли»? Коли Німеччина і СРСР розірвали Польщу, хіба поляки не програли? Ну то й що, що був десь уряд у вигнанні, підпілля і так далі – державу програли. Коли Німеччина окупувала половину Франції, а на решті створила таку собі УРСР по-французськи, хіба Франція не програла? В 1921 році Росія знищила українську державність. Це програш, панове історики. І якщо, Боже борони, зараз Росія розіб»є нас на Сході, захопить Київ, змусить рештки ЗСУ відступити закордон і поставить в уряд України маріонеток ..
це буде П Р О Г Р А Л И.

Вас, пане Віталію, влаштує «державність», де в уряді сидить кремлівська маріонетка, прапор країни не є національним і його малюють в Москві, міжнародні угоди маріонетки пишуть під диктовку Москви, в міжнародні структури (ООН) Вашу «типодержаву» включають виключно для того, щоб країна окупант могла прикриваючись Вами маніпулювати світовою спільнотою... Це по Вашому державність?
А як на мене, це є наслідки окупації і колаборація з імітацією державності – маріонеткове квазідержавне утворення – муляж. Фейк. Власне до такого фейку Україна котилася стрімголов і під час Януковича. Для Вас це норма?

«До революції не було ніякої державності, після революції ця державність була химерною, однак вона була.»(с) Тобто розстріляне Відродження, Сандармох, русифікація, Голодомор, це «химерно, але нехай»? Краще так, аніж нічого?

Перепрошую, як на мене, треба мати силу й клепку, та визнати програш державності, проаналізувати помилки, зробити висновки і в нагадування нащадкам не підміняти поняття. Власне, не треба винаходити ровер – країни Балтії саме так і зробили.

«…українці отримали важливий історичний прецедент. Це важливо для націєтворення. Це дало підстави для боротьби за незалежність України у наступні роки.» (с)

Підставу для боротьби в подальші роки дало не створення УРСР, а те, що багато хто не змирився із втратою державності. І саме усвідомлення помилок штовхало на спроби їх виправлення. Тож саме втрата державності, а не «химерність фейку УРСР» штовхала на боротьбу і діаспорян, і підпілля, і дисидентів.

Сумнів історика №2 «Українці програли через чвари».

Дивно, але Віталій Скальський ставить під сумнів, що взаємопоборювання і чвари призвели до поразки. Більше того, шановний науковець, як контраргумент пише: «цінність демократичного суспільства – це різноманіття. Єдність усіх і в усьому – це тоталітаризм, це ми уже проходили в радянські часи. Тому є нормальним, коли політики ведуть політичну боротьбу. В тому числі і радикальними засобами.» (с)

Дозвольте наголосити: «…є нормальним, коли політики ведуть політичну боротьбу. В тому числі і радикальними засобами» (с) Віталій Скальський.
Пане Віталію, я Вас правильно розумію, що Ви схвалюєте спроби військових заколотів, терактів, втягування армії в політичне протистояння? Для Вас норма, коли в охорону Верховної Ради мітингувальники кидають гранату і гине четверо гвардійців? Це типу «нормальна політична боротьба»?

От цікаво, наскільки широко поширена в наукових колах думка, що заколот Скоропадського проти Петлюри, повалення Петлюрою Скоропадського, сумніви ГА «а кого ж підтримувати, близьких класово білих росіян, чи національно своїх, але політично незрозумілих київських ліваків», зрештою – трагедія Мотовилівки, як кульмінація «коли політики ведуть політичну боротьбу, в тому числі і радикальними засобами» - все це не призвело до катастрофи державності?
Як на мене - призвело.

І те, що кожен наступний при владі не робив різких занадто рухів щодо свого попередника і опонентів в принципі, говорить не про «нормальність» політичного діалогу, а тотальну слабкість, безхарактерність, брак якісних кадрів, і дитячі хвороби «лівацтва» у Петлюри, та «малоросійства» у Скоропадського. Це вади, а не позитиви.

Сумнів історика №3 «Не треба було довіряти більшовикам!»

Так, пане Віталію, в міру соціалістичної зашореності, фахової клепки (а частіше її відсутності), та низки інших умов і реалій, українська влада намагалася протидіяти більшовикам. Але коли я пишу, що не треба було їм довіряти, то тут маю на увазі тотальний провал в ідеологічній роботі, в інформаційній роботі.
Українська політична строкатість - скоріш політичний хаос, аніж нормальна демократія. Відкритість для ворожих агітаторів і пропагандистів українських частин, призводила до масових зрад. Надто пізно українці зрозуміли, що «земля - селянам, фабрики – робочим» був класичний сир в мишоловці.

Звісно, розгуляй московської пропаганд машини, став можливим виключно через недостатню зрілість очільників держави, що ланцюжком потягнуло за собою неадекватні реакції на виклики. Підміна понять і зміщення акцентів в масах – замість «відстоювати власну державу» народу втюхували класову боротьбу. «Ворог не на фронті, ворог в Києві», «(олігархи) … пани - причина усіх бід». Нічого не нагадує? Методи не змінилися.

Сумнів історика №4 «Винні політики»

Тут варто знову зацитувати: «Надто зверхньо і самовпевнено було би вказувати Грушевському, Петлюрі чи Винниченкові на їх (ніби-то) помилки у державотворенні. Це ми зараз, через сто років, ми такі мудрі. І роздаємо рецепти тодішнім політикам…» (с)
Я правильно розмію, що в преломленні наприклад на 1991-2013 рік, зазначену цитату треба писати так: «Надто зверхньо і самовпевнено було би вказувати Кравчуку, Кучмі, Ющенку чи Януковичу на їх (ніби-то) помилки у державотворенні. Це ми зараз, сидячи в соцмережах, такі мудрі. І роздаємо рецепти політикам…» ?

Пане Віталію, якщо Невілл Чемберлен говорить, що він привіз мир, а насправді він привіз війну, то це помилка політика. І її так і треба називати, а не шукати виправдань. Так, треба розуміти ПРИЧИНИ, чому було зроблено помилкове рішення, але прямим текстом називати помилку помилкою. Тож, якщо політикум не спромігся в 1917-1921 роки консолідуватися, переступити через власні амбіції, знайти способи для пошуку національного компромісу, зрештою банально – зняти шори… то це провина тогочасного політикуму. І не треба малювати ікони з Грушевського і, тим більше, Винниченка. Гарний науковець не є гарантією гарного урядовця. І аналіз помилок не є повчанням. Це є спроба не повторити старі помилки в їх сучасному прочитанні.

От в чому, пане Віталію, я із Вам погоджують (було б абсурдом сперечатися із очевидним), так це: «на початку ХХ ст. уся Європа хворіла соціалізмом. Це була популярна політична течія. І соціалістичні партії поступово приходили до влади у багатьох державах світу.» Саме в такій трактовці погоджуюсь – «уся Європа ХВОРІЛА соціалізмом». До чого це призвело, ХХ століття розкрило сповна.
Для України соціалістична інфантильність (так, національна незрілість, на жаль) вилилась втратою державності і ріками крові.

І ще – а хто говорив про «відмовлятися» від когось з політичних діячів ПВЗ? Ні. Вони усі наші. Недолугі, недалекоглядні, в чомусь успішні, в іншому провальні – але наші. Аналізувати. Хвалити за здобутки, але так само затято критикувати за провали. Це ліки від наївності зараз.

Сумнів історика №5 Діячі Центральної Ради не звертали увагу на армію

Дозволю собі тут повернутися до прикладу із «двійкою» зі школи і пояснення «я вчив».
Звісно, в силу своїх талантів українська влада намагалася опікуватися армією. Втім в силу слабкості урядових талантів, підкилимщини, тотальної нестачі фахівців, яких посунули політикани… словом, в силу багатьох причин, армія не змогла отримати усього того, що б допомогло їй захистити державу. І перелік профільних структур чи людей в погонах у владних кабінетах, не є мірилом якості прийнятих рішень. У нас в 2013 теж було чимало людей в кабінетах МО і ГШ і що? Це врятувало від дефіциту фаховості і ініціативи, а головне від ганьби зради майже усього кримського угрупування?

Спробуйте розгледіти не лише кількість створених «полуботківців» чи «богдаівців», а зосередитися на реальній дієвості структур. Чи багато було тих, хто зміг зберегти живучість і здатність до бою всупереч усіх негараздів? Пане Віталію, Ви ж не будете заперечувати, що військо українське в ті часи таки страждало на нестачу набоїв, зброї, спорядження? За розумного господарювання і порядку в керівництві країни, таких би проблем не було. Не йшли б в «атаки на багнетах», бо набоїв більше не було. Не мінялися із румунами «цукор на набої». Не допустили б підриви арсеналів…

Підсумок…

Спортсмен, який біг, але не прийшов першим..
стріляв, але не влучив…грав, але не виграв – програв.
В державотворенні немає принципів де Кубертена. Це жорстокий світ, де або виграєш ти, або хтось інший, а ти програєш.
Державу. Культуру. Мову. Пам»ять. Генофонд.
Чи могли лідери українських держав 1917-1921 років вчинити якось інакше і не втрапити в довгий перелік помилок і халеп? Ні. Вони були діти свого часу із усіма його вадами. Вони намагалися робити як краще, виходячи з їхніх розумінь, що таке «краще». Часто просто ситуативно рефлексували на розвиток подій. Втім все це не змінює фіналу – вони програли державність. Вони були приречені її програти. Можливо для того, щоб ми зараз не виправдовували їх, а навпаки – проаналізували, назвали речі своїми іменами і не повторили їхніх помилок.
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 269
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: и всё же

#8049

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Neprus писав:В Тернополе маршруточники бастуют против электронного билета (читай: оплаты налогов). Во Львовской области - бунт против новых таможенных правил (читай: в защиту контрабаса). О любителях авто на бляхах или незаконной добычи янтаря никто уже и не говорит - они часть пейзажа.
При этом все - невъебенные патриоты и очень осуждают коррупцию. Чужую

8gfefj.jpg
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: и всё же

#8050

Непрочитане повідомлення Karmadon »

хохол писав:всем замечательный "я", вот тока в носу ковыряется", так этот ляпнуший - враг
Я призывал к объективности, а не к однобокости.

Повторяю еще раз:
Мне, например, НЕ НРАВИТСЯ -
1. Некоторые аспекты кадровой политики президента. Отдельные назначения просто обескураживают.
2. Нежелание либо неумение коммуницировать с ЭЛЕКТОРАТОМ. Это негативно. У Тимошенко, например, это охренительно выходит, электорат слушает, открыв рот, тут не отнимешь. И я не про обещания все поделить и раздать, а про интонации, актерское мастерство и т.д.
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”