и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 122
Повідомлень: 6605
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3842 разів
Подякували: 8146 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#17976

Непрочитане повідомлення dukua »

✈️✈️✈️У минулому році Украерорух надав послуг.

Возглавняет список МАУ. Конченные уе...оны, подтверждающие свою репутацию из года в год. Это позорное пятно на репутации нормальной страны.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 269
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: и всё же

#17977

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Возможно несколько сумбурно и эмоционально, но вот такое вот мнение от экс-КВНщицы:
-------------------------
Впрочем, этого и следовало ожидать - ФАШИЗМ в Российской Федерации - состоялся !!!
Осталось добавить буквально несколько второстепенных штрихов.
=============================
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 369
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#17978

Непрочитане повідомлення moose »

dukua писав:✈️✈️✈️У минулому році Украерорух надав послуг.

Возглавняет список МАУ. Конченные уе...оны, подтверждающие свою репутацию из года в год. Это позорное пятно на репутации нормальной страны.
Даремно Bи так. Мав - єдиний притомний провайдер, що літає від дому до дому, я спочатку також відносивсь до них з пересторогою, але ось вже 5-й раз літаю за останніх пів року, дешево і зручно. Звичайно, якшо літати в відрядження, то можна і дорослих авіаліній брати, але коли платиш сам, то ціна рішає. 120 євро зворотній білет Копенгаген-Львів, це дуже дешево.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Castle

Re: и всё же

#17979

Непрочитане повідомлення Castle »

Cтратегічні штаби кандидатів працюють над двома видами програм:
Перша для електорату:
чим звабити виборця...
Пропонують йому злет соціально-економічного розвитку, модернову економіку, європейську інтеграцію, аграрну революцію, суди присяжних і прочу мудру та абстрактну хуєту...
А народ на то все дивиться і тільки очима лупає...
Бо насправді пересічний виборець хоче речей максимально простих, понятних і досяжних:
а. Сажать
б. Стрілять
в. Вішать
г. Десь щось украсти..
Друга для себе:
Те ж саме тільки в зворотньому порядку - спочатку щось украсть, а потім стрілять і вішать тих, хто хоче посадить. (с)
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17980

Непрочитане повідомлення Neprus »

ЗЕЛЕНСКИЙ ИЛИ ГОЛОБОРОДЬКО?
Зеленский сегодня: "Все манипуляции вокруг "Слуги народа-3" считаю откровенным примером грязных политических технологий с применением админресурса".
Показати текст
* * *
Печально то, что главный персонаж сериала - и есть тот кандидат, за которого будет голосовать не самая умная часть нашего социума. Не тот шут Володя Зеленский (не клоун, а именно шут, ибо цель первого - смешить людей, второго - угодить хозяину), который говорит заученные тексты в "95-м квартале", а тот Голобородько, из фраз которого можно составить "Большую энциклопедию циничного популизма."

Зеленский-Голобородько - это даже не протест, а зеркало собственного инфантилизма и желание переложить на кого-то ответственность за себя, своих детей и свою страну. Дать порулить случайному персонажу, надеясь на то, что он сойдёт с экрана и так же легко, как в сериале, расправится с коррупцией, договорится с путиным и сделает пенсии по тыще баксов. Причём, всё это сделает СРАЗУ и без всяких усилий со стороны проголосовавших.

И бестолку объяснять, что если бы Порошенко не наступил на хвост Коломойскому, Володя Зе так бы и продолжал называть Украину шлюхой, становиться на колени перед путиным, снимать фильмы на московские деньги, выводить их в офшоры и прыгать в трусах на газпромовских корпоративах.

Так что именно показ "Слуги народа-3" за неделю до выборов - ярчайший пример грязных политических технологий.
* * *
Самое большое заблуждение в том, что у нас ещё много времени, и мы можем позволить себе эксперименты.

Нет у нас этого времени, ибо точка невозврата ещё не пройдена. А ещё нельзя ждать от человека того, что ему чуждо. Вы же не заставите летать ужа и не станете выжимать лимон, чтобы получить томатный сок? Тогда почему вы пытаетесь сделать Главнокомандующим шута? Риторический вопрос... Але нам своє робити. Шануймося!
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17981

Непрочитане повідомлення Neprus »

Суд повернув повноваження Супрун
Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/14/7206645/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 619
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: и всё же

#17983

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Даун-таун......

Жители Харькова за 1000 гривен вышли на фейковый митинг в поддержку "кандидата" в президенты - известного маньяка Анатолия Оноприенко, который, к тому же, уже умер в житомирской тюрьме.
Как сообщает Цензор.НЕТ, фейковый митинг собрали журналисты редакции портала 057.ua после обращения ветерана АТО, который решил проверить "поведутся" ли на такой заработок харьковчане.
Всем предложили собраться 13 февраля в 16.00 на площади Конституции.
"Никто из желающих заработать легкие деньги даже не додумался проверить, кто такой Оноприенко. Анатолий Оноприенко - советский и украинский серийный и массовый убийца. В период с 1989 по 1996 годы убил 52 человека. По кровожадности он, согласно некоторым источникам, является самым жестоким маньяком XX века, сравнимым с Чикатило", - пишут журналисты.
Во время подготовки к митингу наемные сторонники выкрикивали лозунги "Оноприенко - это сила!" и "Оноприенко - будущее Украины", а в разговорах утверждали, что именно его хотят видеть следующим
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17984

Непрочитане повідомлення Neprus »

Під час одержання хабара викрито слідчого Нацполіції в Черкаській області
Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання слідчим слідчого відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУ НП в Черкаській області неправомірної вигоди.
У ході досудового розслідування, яке здійснюється другим слідчим відділом Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві, встановлено, що слідчий слідчого відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУ НП в Черкаській області у період з 10.10.2018 по 20.12.2018 отримав від громадянина неправомірну вигоду на загальну суму 3300 доларів США за вжиття заходів, спрямованих на унеможливлення притягнення вказаного громадянина до кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 286 КК України та в подальшому його закриття.
13.02.2019 у ході проведення обшуку за місцем проживання слідчого, вилучено грошові кошти у сумі 18200 доларів США, 1000 з яких одержані ним у якості частини неправомірної вигоди.
Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
На теперішній час вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=p ... &id=245513
Вкладення
11(387).jpg
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 269
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: и всё же

#17985

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Saburov S.A.M. писав:Даун-таун......

Жители Харькова за 1000 гривен вышли на фейковый митинг в поддержку "кандидата" в президенты - известного маньяка Анатолия Оноприенко, который, к тому же, уже умер в житомирской тюрьме.
Абсолютно ничего удивительного!
Не Мариуполь и не Одесса, а именно Харьков занимает "почетное" 3-е место по кол-ву быдловаты среди населения, совершенно незначительно уступая лишь Донецку и Луганску.
Харьков, как город образованных и интеллигентных людей уже очень давно канул в лету... городом рулит вещевой рынок "Барабашово".
Так что... комментарии излишни.
=============================
Castle

Re: и всё же

#17986

Непрочитане повідомлення Castle »

Сергій Притула, фейсбучне
Показати текст
Днями моя добра знайома Ірма Вітовська-Ванца виставила дуже зрозумілий мені пост. Справа в тому, що Ірма підтримала одного з кандидатів у Президенти. У коментарях до її дописів у ФБ посипалось, цитуючи саму Ірму: «Сук@,зрадниця,агентка,брехлива,соска,дура,продаласьзагрошіканфєтизванієкрісломіністра,бл@дь...і ще багато "приємних" слів.»
Ірма у своєму пості обурилась. І я солідарний з нею. Якого біса?!! Якого, панове?!!!
Ти за Колю, я за Галю! Ну і?!!! В чому проблема?! Невже ми не можемо висловлювати свої політичні вподобання без приниження опонентів?!! Ну ми ж можемо просто говорити: «Я за Васю»! Але нііііііііііі… ми маємо обов’язково сказати: «Я за Васю, а ті хто за Толіка – це дебіли»!!!
Я неодноразово писав у своїх постах про те, що культура спілкування наших громадян у соцмережах лежить нижче плінтуса. Я неодноразово бачив це у коментарях під своїми постами. І я зараз не про ботоферми.
Люди!!!!! Так не можна!!!!
МАЄ БУТИ ПОВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Повага до думки опонента!
Дідько забирай! За що розпинаєте одне одного?!! Юліні Петіних. Петіни Вовиних. Вовині Петіних. А за кожним з цих імен стоять мільйони людей!! Мільйони!!! Яким далі жити в одній країні!
При чому люди в основній своїй масі геть зовсім не послідовні у своїй ненависті. Не вірите? Ну, дивіться… Ви масово цитуєте слова Кузьми про те, що та «пиз…та у Верховній Раді має бути стріляна і пиждж…на»! Ставите під цією цитатою лайки і шерите! Круто!!! Ну бо ж якісь інопланетяни нам цю Верховну Раду принесли, а не ми її вибрали!!! Чуєте, зайчики, які то все лайкають і шерять… А чого ж ви не штурмуєте тюрму, де сидить Надя Савченко?! Вона ж збиралась зробити все, що заповідав кумир!!! Підірвати к «єбє…ям» парламентську залу і добивати гранатами і з калашів. Ну?!!!! Все, як чоловік казав!!! Будете голосувати за Надю?!! Вона ж чітко виконує заповіт Андрія!!!
Паяци ви!!
Що найсмішніше, що половина з тих, хто зараз захоплюється Кузьмою, вже забули, як обливали його брудом під час Помаранчевої революції за підтримку «ПР» і Яника!
Наше суспільство далеко не безнадійне, але має хронічні вади. Занадто багато людей у яких є дві системи координат думок: їх і неправильна! Всі хто не розділяє їх точку зору – вороги. Право на помилку? Забудь!!!
Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. А критикують, зазвичай, ті, хто якраз нічого не робить. Бо це дуже зручно. Критикувати.
Виставив звіт по освоєнню коштів на Армію – купив не те, купив не тим, «лучше б детям помог»!
Мій друг, закарпатський журналіст, оприлюднив відео, на якому словацький митник вимагав у нього невеличкий хабар. «На кавічку», себто на каву. Мовляв, традиція така. Після того, як відео з*явилось у мережі – скандал на рівні профільного міністерства у Словаччині. Міністр робить спеціальне звернення. Перевірки їдуть на митницю. А у мого друга під відео коментар «Ну і? Подумаєш. А з нашими митниками таке відео виставити слабо?».
В Тернополі мерія виділяє кожного року певну суму з бюджету для реалізації грантових проектів. Представники громадських організацій, які претендують на ці кошти влаштовують такі срачі в коментарях під постами один одного, що незрозуміло, як вони потім по вулиці ходять (місто маленьке, зустрітись в реалі можна швидше ніж в онлайні).
Ми маємо навчитись спілкуватись без хамства незважаючи на розбіжності поглядів. Ми маємо давати один одному шанс на помилку і маємо вміти визнавати свої помилки.
Ну от, приміром, я. Був проти мовних квот на радіо. Власне, не так проти квот (поправочка), як проти методів, якими ці квоти насаджувались. Вони вводились без врахування інтересів людей, які рулили в той момент радіоринком і теж були не проти квотування, але вимагали прислухатись до них. Я БУВ НЕПРАВИЙ, бо реально вважав, що радіо-лоббі обійде квоти просто доставивши по 1-2 пісні ОЕ чи Бумбоксу на годину і таким чином в ефірі нічого не зміниться. Квоти будуть, але молодим гуртам це не допоможе. І перших кілька місяців так і було. А потім… потім музичні редактори почали шукати, кого б то ще поставити в ефір. І тут, до речі, пригодився і Національний відбір на Євробачення. Хто б що не казав про Костю Меладзе, але він відкрив широкому глядачеві великі і смачні гурти: «Сальто Назад», «Пані Валькова», «Вів*єн Морт» тощо. Зрештою, квоти квотами, а мовне питання – це ще й територія держбезпеки і подальшої самоідентифікації нації. Тому, визнаю, що мої опоненти були в більшій мірі праві, аніж я.
Так, я помилився. І? І що? Я від того став поганим громадянином? Ворогом країни?
В часи, коли ця тема мусолилась у соцмережах, я вислухав десь приблизно те ж саме, що зараз Ірма, яка просто наважилась вголос заявити про підтримку одного з кандидатів у Президенти і, що головне, зрозумілою мовою аргументувала свою позицію. Я тоді дізнався, що я «г@ндон, що працюю на жи..вському каналі і що я «псевдопатріот», який піариться на АТО, а реально «московська консерва». Місцями навіть зачіпалась моя сім’я і моя дружина. Мою маму примудрялись обзивати в контексті зачаття мене. Це був просто якийсь фестиваль невігластва, до якого долучались як аноніми з фейкових сторінок, так і відомі в країні лідери громадської думки!
І от на фоні тисяч ваших коментарів під моїми постами і листами в особисті повідомлення, де ви писали мені «йди в Президенти», я кожного разу ловив себе на думці: скільки з вас харкнуть в мій бік, коли зі всіх каналів вам будуть розказувати, що я родич Хомутинника і балотуюсь за його гроші)), скільки з вас будуть смакувати мої «скелети з шафи» 10-15-річної давності, скільки моя родина буде змушена вислуховувати про мене і про себе лайна, яке хтось щедро накидатиме на вентилятори по всій країні?!!
З вашого дозволу, я поки трішки почекаю, поки це суспільство, яке наразі нагадує неврівноваженого підлітка, переживе «перехідний вік» і хоч трохи буде нагадувати вихованого молодого чоловіка, який не сякається на тролейбусній зупинці і не матюкається в присутності дітей.
Дякую за увагу.
Аватар користувача
Artem1
учасник
Пости в темі: 29
Повідомлень: 474
З нами з: 09 червня 2017, 09:05
Звідки: Харьков
Подякував: 551 разів
Подякували: 119 разів
Вік: 44

Re: и всё же

#17987

Непрочитане повідомлення Artem1 »

del
Востаннє редагувалось 15 лютого 2019, 07:52 користувачем Artem1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 611
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: и всё же

#17988

Непрочитане повідомлення Fundorin »

Ну теперь газ точно подешевеет! :shok:

Фото сделано на Запорожском шоссе в Днепре:
2019-02-14_тойота1.png
2019-02-14_тойота11.png
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 113
Повідомлень: 4170
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 730 разів
Подякували: 3873 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#17989

Непрочитане повідомлення alnic »

Nikos(arcam) писав: Абсолютно ничего удивительного!
Не Мариуполь и не Одесса, а именно Харьков занимает "почетное" 3-е место по кол-ву быдловаты среди населения, совершенно незначительно уступая лишь Донецку и Луганску.
Харьков, как город образованных и интеллигентных людей уже очень давно канул в лету... городом рулит вещевой рынок "Барабашово".
Так что... комментарии излишни.
=============================
Да просто потому, что в Харькове почти три десятка ВУЗов, абитуриентами которых, если не считать таджиков и туркменов с индусами, и являлись в основной массе представители двух вышеуказанных областей, ну и Мариуполя, конечно... Они там оседали годами. А вещевой рынок был да сплыл - вьетнамцы давно отчалили взад, оставив на перроне рыдающих бывших нянечек с высшим харьковским) образованием.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11370
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7057 разів
Подякували: 12826 разів
Вік: 59

Re: и всё же

#17990

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Nikos(arcam) писав:именно Харьков занимает "почетное" 3-е место по кол-ву быдловаты среди населения
Если в абсолютных цифрах, то да, город большой, а вот если в процентном отношении, то я бы попросил!
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 269
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: и всё же

#17991

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Karmadon писав:
Если в абсолютных цифрах, то да, город большой, а вот если в процентном отношении, то я бы попросил!
Был бы только рад ошибаться, но, увы, я ЗНАЮ о чём пишу.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17992

Непрочитане повідомлення Neprus »

Доброе утро, Вьетнам! Февраль
А вот вам и февральский #Ронин. Оставайтесь на связи.
https://petrimazepa.com/dobroe_utro_vet ... Z-SmUBhYfk
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17993

Непрочитане повідомлення Neprus »

На сайті work.ua за замовчуванням стояла російська мова. 4 місяців назад вони вирішили встановити українську за замовчуванням.
Результат - нижче за посиланням (спойлер: все добре).
Показати текст
Я завжди повторював, що мова, яка буде встановлена за замовчуванням і буде основною, оскільки більшість користувачів не буде спеціально перемикати мову (якщо ми говоримо про укр/рус).

Разом з тим, я завжди стверджував, що кількість українців, яких російська ПРИНЦИПОВО не влаштовує, більша за українців, яких принципово не влаштовує українська мова.

Ось і підтвердження:

"С момента перехода более 90% пользователей продолжили использовать украинскую версию сайта. Думаю, эта цифра показательна и говорит сама за себя. Менее 10% переключились на русский интерфейс. При этом ранее, когда по-умолчанию был русский, на украинский переключалось более 18%. То есть потребность в смене языка была в два раза выше, чем сейчас."

Ще раз.

Всі мовні дослідження укрнету - фікція. На стороні рос. мови грає історична відсутність нормальної української локалізації програмного забезпечення, ОС, браузерів (хоча вина щодо відсутності адекватної термінології лежить в тому числі на інституціях, що мають відповідати про це + архаїчне відношення до живої й сучасної мови) і "кривих" алгоритмів Google, які підсовують російську мову навіть тоді, коли в налаштуваннях ти просиш показувати українську (про це теж якось писав).

Чому я впевнений в тому, що всі подібні дослідження не відповідають дійсності?

Наш сайт ДонорUA 100% україномовний, 98-99% користувачів - Україна, однак ~65% сесій ідентифікуються як "ru", "ru-ru", "ua-ru".

Очевидно, що:

- українська мова як єдина опція на сайті не відлякує 60-70% користувачів, які через деякі причини ідентифікуються як "ru";
- за 4 роки існування проекту ми не отримали ЖОДНОГО запиту на локалізацію російською.

А це, у свою чергу, доводить той факт, що бізнес і інші інформаційні ресурси:

а) не повинні боятись переходити на українську мову;
б) можуть отримати (практично безкоштовно) чудовий інформаційний розголос та, відповідно, збільшити трафік/кількість замовлень;
в) можуть понизити антирейтинг, який складається з українців, які принципово не хочуть мати справу з російськомовними ресурсами/бізнесом.

Такі справи.

Дякую Дмитро Шевчук (Dmytro Shevchuk) за інсайт.

P.S. Окремий привіт SEO-експертам, які, звісно, знають краще, що потрібно українцям в Україні.
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11370
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7057 разів
Подякували: 12826 разів
Вік: 59

Re: и всё же

#17994

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Nikos(arcam) писав:Был бы только рад ошибаться, но, увы, я ЗНАЮ о чём пишу.
Шутки шутками, но у нас тоже мрачный мрак :sad:
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17995

Непрочитане повідомлення Neprus »

Приходится констатировать, что мы сейчас наблюдаем массовое безумие. Почти треть избирателей в Украине готовы проголосовать за кого угодно, и дело тут не в Зеленском, то есть лично не в нём. Дело в сознании больших масс людей, физически переставших быть детьми, но психически так и не ставших взрослыми. Не научившихся логически мыслить, брать ответственность на себя. Инфантилизм и патернализм. Микс из сознания советских людей и зрителей детских мультиков. Фактически миллионы людей хотят отдать свой голос за Микки Мауса. За нарисованный кем-то образ, а не за личность и не за суть.
С одной стороны, мне сложно обвинять подобных людей, я нормально отношусь к детским шалостям, позволяю им делать при себе почти все, хоть на ушах стоять. И к действительно психически проблемным людям я отношусь по-доброму, в семье есть профессиональные психиатры, я знаю, как это печально и тяжело.
Но, с другой стороны, сейчас не умеющие отвечать даже за самих себя люди могут предопределить мою, нашу жизнь, судьбу прекрасной страны и всего мира, я не утрирую. Даже не являясь сторонниками Путина, они по факту являются идеальной для него людской массой. У него своих таких 90%, а тут на подмогу спешат инфантилы украинские. Это настоящее счастье фюрера, он потирает руки. Он уверен, что Украина упадёт к нему в руки тёпленькая, сама, без выстрелов. И даже без осознанного желания это сделать. Просто дети прибегут к педофилу, не осознавая, что делают, купившись на обертку конфетки с надписью «Мир».
И ещё раз — Зеленский тут не при чем. Он обыкновенный циник, хороший бизнесмен и актёр. Виновата — исключительно сама публика. Которая не отдаёт себе отчета в очевидных для взрослых людей вещах. В том, что Микки Маус из мультика против реального медведя не сможет справиться. У него абсолютно никаких шансов нет. Не хочу обращаться к инфантилам, безумцам. Их ничем не проймёшь. И к тем, кто хочет их использовать, я не хочу обращаться, просто противно наблюдать, как к мультипликационному хайпу на фоне крови и слез присосались те, кто прекрасно всё понимает. Это подло по отношению прежде всего к стране, которая платит за своё право жить человеческими жизнями каждый день. Среди присосавшихся — порой неожиданные люди, которых многие считали серьёзными, а они превратились в г.
Но черт с ними. Подлецов, как и инфантилов, не вылечишь. Я хочу обратиться к тем, кому Украина дорога, как мать. Не дайте массам инфантилов уничтожишь её. Оставьте их дальше смотреть их мультики, у нас тут всё предельно серьёзно. Наша мать перед смертельной угрозой. Не осознающим это по неважно какой причине нельзя её судьбу доверять. Это будет убийство, и какая разница — умышленное или по дури, неосторожности. Результат один.
Прошу вас, всех ответственных и вменяемых. И каждого из вас лично. Говорите с друзьями, коллегами, родственниками. Просите взрослых прийти на выборы, чтобы остановить убийство в детском саду. Такой смерти матери на банановой шкурке нам история не простит, да и сами вы себе не простите.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17996

Непрочитане повідомлення Neprus »

“Ощадбанк” подал иск о взыскании 1,1 млрд грн с компании Ахметова
Хозяйственный суд Киева открыл производство по вновь выявленным обстоятельствам в деле о взыскании "Ощадбанком" 1,1 млрд грн с ООО "ЕСУ", которое принадлежит миллиардеру Ринату Ахметову.
https://gordonua.com/news/money/oshchad ... 40853.html
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17997

Непрочитане повідомлення Neprus »

В Днепропетровской области пресечены попытки российских спецслужб вмешаться в избирательные процессы в Украине
Житель российского Ростова-на-Дону через соцсети подыскивал жителей Украины, у которых есть травматическое или пневматическое оружие с разрешениями, для привлечения к митингам и массовым беспорядкам накануне и во время выборов президента Украины, сообщили в Службе безопасности Украины.
"Житель Днепра распространял в соцсетях информацию с публичными призывами к изменению границ территории и государственной границы Украины, а также другие деструктивные материалы. Злоумышленник вел электронную переписку с жителем российского города Ростов-на-Дону, который ставил задачу по распространению фейковых новостей о ситуации в Украине в политической, религиозной и социально-экономической сфере. После начала избирательной кампании гражданин РФ предоставлял исполнителю для распространения негативные материалы о визитах кандидатов на должность президента Украины в населенные пункты области", – говорится в сообщении.
Открыто уголовное производство по ст. 110 Уголовного кодекса (посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины).

https://gordonua.com/news/localnews/v-d ... 40737.html
Вкладення
37_tn.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17998

Непрочитане повідомлення Neprus »

АНТИКОРУПЦІОНЕРИ ПРОТИ ТИМОШЕНКО
Показати текст
Дивні речі трапляються останнім часом. Мене сильно здивувало коли «Цензор.нет» Бутусова видав статтю «Україна витратила на імпортоване вугілля «два транши МВФ»». Хто не зрозумів – пояснюю. «Цензор.нет» постфактум підтвердив все те, що казав Кабмін під час дурко-блокади ОРДЛО – і про економію від отримання вугілля з окупованих теренів (з наших шахт - !), і про втрати від експорту. Тобто – «Цензор.нет» визнав, що дурко-блокада ім. нардепів Соболєва, Семенченка і Парасюка завдала країни значних збитків. Аж тут…

Центр Протидії корупції відомого антикорупціонера Віталія Шабуніна заявив, що вимагає від Генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальне провадження за фактами можливого незаконного збагачення народної депутатки та кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко. ЦПК заявило що до САП і НАБУ скарги воно уже подало, але НАБУ і САП (створені за а-а-а-активної участі шабунінського ЦПК) відомостей до ЄРДР не подали і розслідування – не почали. Враховуючи продуктивність НІБУ і САП по корупційних справах (порівняно з ГПУ) – воно й не дивно. Довелося ЦПК звертатися до Генпрокуратури, яку вони в корупції не звинувачували хіба що на великі свята.

Знаєте що закинуло шабунінське ЦПК кандидату Тимошенко? Виявляється вона з невідомих коштів оплачувала послуги лобістів. У заяві ЦПК ідеться про лобістську фірму «Avenue Strategies Global LLC» найняту американською фірмою «Two Paths LLС» (яано офшорного походження), про таку саму фірму «The Livingstone Group LLC» і про журналістку Naomi Decter Munson, найняту фірмою «Innovative Technology and Business Consulting» (створеною в травні 2018 р., з директором – веб-розробником). Всі вони мусили забезпечувати лобізм і піар для Юлії Тимошенко і всім їм платили гроші невідомого походження. Правда жах?

Неправда, бо украй незрозуміло, що робив ЦПК у попередні роки? Про подібні звички Юлії Тимошенко набагато раніше заявляв інший палкий борець з корупцією, народний депутат Сергій Лещенко. Ще у 2016 р. він розповів про лобістську фірму «Wiley Rein LLP» що не один рік обслуговує Юлію Тимошенко, найняту британською фірмою «Trident Foundation», керованою природнім британцем на ім’я Михайло Соколов (точно як в одного з депутатів БЮТ). Ціна питання склала тоді за півроку $215,94 тис., сплачених «Trident Foundation», за винятком $ 5 тис. – їх сплатив чоловік Юлії Тимошенко особисто. І от лихо – закони України забороняють фінансування партії з-за кордону!

Цієї гучної історії ЦПК дивним чином не помітив – він прокинувся лише зараз. Чого б це?

А тим часом Юлії Володимирівні «прилетіло» ще й з іншого боку – від ГО «Том 14», тобто проекту «Бігус.info». Проект заявив, що Державне бюро розслідувань прийняло до розгляду і розпочало розслідування по фактах ймовірної легалізації коштів партією «Батьківщина». Підставою для подання заяви стало розслідування журналістки Мар’яни Мотрунич – тої самої що витягла на світ Божий історію ломбарду родини Тимошенків і якій погрожував голова київської обласної «Батьківщини» Костянтин Бондарев.

Суть претензій така. ВО «Батьківщина» регулярно отримує гроші від своїх симпатиків – але самі симпатики (особливо – пенсіонери) факти перелічування крупних сум заперечують. Перелічують «Батьківщині» гроші і бізнес-компанії, при чому серед їхніх власників присутні також резиденти Кіпру, Китаю, Африки, США. Що теж заборонено законом. Все це має ознаки легалізації ВО «Батьківщина» грошей невідомого походження.

Матеріал вийшов у квітні 2017 р. Але справу порушили лише зараз. Самі представники «Бігус.info» стверджують, що неодноразово зверталися до Генеральної прокуратури але реакції не отримали, й тому нині звернулися до ДБР. Похвальна наполегливість – не заперечиш.

Але дивує інше. Така активність – ледь не перший приклад коли відомі антикорупціонери масово заходилися шпетити політсилу Тимошенко через правоохоронні органи. Зазвичай від них регулярно «прилітало» представникам влади. А тут, раптом… «Бігус.info» Юлія Тимошенко вже звинувачувала після історії з ломбардом у брехні і продажності, і навіть погрожувала подати на них до суду (чи подала – невідомо). З ЦПК – складніше. Лише 7 лютого Тимошенко підтримала антикорупційні вимоги громадських організацій (а т.ч. – ЦПК)… і зразу ж здобула від тих самих ГО торпеду в борт. А тут ще й «Українська правда» оперативно опублікувала обидва розслідування… Що сталося?

Мені вже траплялися дописи, ніби всі ці заяви – «чорна мітка» для Юлії Тимошенко з США. Мовляв – так Вашингтон показує, що з Тимошенко працювати він не хоче. Дозволю собі не погодитися. Якби Штати справді хотіли відправити Тимошенко чорну мітку – їм достатньо було відновити розслідування по епізодах справи Лазаренка, пов’язаних з Юлією Володимирівною і вилучених зі справи суддею Дженкінсом з невідомих причин у травні 2004 р. Переконаний – станься таке, і Юлія Володимирівна зразу зняла б свою кандидатуру з виборів. Але…

Я маю наразі дві версії. Версія перша – антикорупційні ГО раптом усвідомили що нерівномірно критикують політиків, зосереджуючись тільки лише на владі. Вони вирішили покритикувати ще й опозицію – і почали з ЮВТ.

Версія друга. Антикорупційні ГО нарешті збагнули, що перемога Юлії Тимошенко – більш ніж реальна. Вони прочитали її біографію… і різко усвідомили, що за кандидата, чия політсила раз вже заборонила ЗМІ критикувати свого лідера через суд, з шанованих антикорупціонерів вони ризикують перетворитися на зеків-рецидивістів, які щоразу опинятимуться перед судом за порушення судової заборони критикувати «перших осіб».А ЗМІ у той самий час поширюватимуть про них наклепи, один гидотніший за другий. Вже згадана Мар’яна Мотрунич має на цю тему багатий досвід. Наразі – у вигляді погроз. Але…

Яка ж версія вірна – дізнаємося невдовзі.
Вкладення
51982056_364298611072320_61074447834021888_n.png
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#17999

Непрочитане повідомлення Neprus »

Один з головних кремлівських сірих кардиналів і конструктор гібрідної війни Владіслав Сурков (Асланбек Дудаєв), в своєму нашумівшому опусі сформулював ідеологічні засади існування РФ на ціле століття вперед.
Показати текст
В ньому погані новини для тих, хто сподівається "договоріться" з росіянами та "устал от войни".
Згідно цієї концепції "рускій політічєскій алгорітм" не визнає життєздатною модель сучасних західних держав і вже майже офіційно заявляє про претензії на право "собирать зємлі" в нову імперію.

Свій народ вони назвали "глубінним", таким що не підкорятиметься ніяким демократичним структурам, а лише напряму "лідеру" (царю), і витримає будь-який тиск в обмін на "сувєрєнноє вєлічіє".
Наявні санкції в цьому випадку взагалі не розглядаються як щось суттєве, керівників РФ не лякає навіть війна, вони готові до мільйонних жертв, бо впевнені в покірності "народа-богоносця".

Вперше функціонер такого рівня прямим спадкоємцем царів Івана IV Рюріковича, Петра I Романова та Ульянова-Лєніна назвав Путіна, як творця "государствєнной машини нового тіпа, которая только набіраєт свой ход" та буде існувати ще довго після нього.

Зверніть увагу - двоє з цього переліку "нацлідєров" вже приборкували Україну, і останній впевнений що теж зможе це зробити і "дожмьот" "бунтівний" Київ.

На щастя, президент Порошенко раніше за багатьох зробив правильні висновки з подій 2014 року, сконцентрувавшись не на спробах знайти "компроміс" і "домовитись" з геополітичним хижаком - а зробив ставку на інституціональну багаторівневу інтергацію України з цивілізованим світом, що дало можливість зробити ривок "геть від Москви".

Важко переоцінити складну, багато в чому непомітну, але маштабну роботу останніх років української дипломатії на чолі з президентом, завдяки якій українське законодавство приводиться до світових стандартів, підписані сотні документів про співробітництво, зафіксована протидія російській агресії.

Жоден міжнародній захід, від засідань ПАРЄ до Генеральних асамблей ООН, не відбувається без детального розгляду позицій України.
Жодна дія РФ стосовно України не залишається без відповідної оцінки міжнародних установ.

Наразі в графіку Президента України на Мюнхенській конференції з безпеки - зустрічі з Головою Комітету Сенату США з питань зовнішніх зносин, з Генеральним секретарем НАТО, з Федеральним канцлером ФРН, з делегацією Конгресу США, з Віце-президентом США, з керівником політичної групи ЄНП в Європарламенті тощо.

І це очевидна ознака, кого світове співтовариство бачить на чолі України в часи протистояння зі збісившимся Кремлем.

На жаль, цей масив фактів відповідним чином традиційно не оцінений всередині України.
А частина "еліти" за допомогою підконтрольних ЗМІ свідомо замовчує досягнення, зокрема укранської дипломатії, в сфері міжнародних відносин та просуває концепцію "стать на колєні", за реалізацією якої неминуче прийде нова московська "зачістка" України.
Бо серед наших політиків насправді мало державників, здатних гідно оцінити маштаби цієї загрози, не кажучі вже протидіяти їй.

Це найближчим часом і буде найбільшим ризиком існування нашої державності в протистоянні з "долгім государством Путіна".

Але є і хороші новини - все ще досі залежить від нас самих.
А не так давно інший "тисячолітній рейх" проіснував дванадцять років.
Вкладення
52008427_364383834397131_6375858116025647104_o.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#18000

Непрочитане повідомлення Neprus »

На параді в День незалежності я з гордістю дивився на нову військову техніку, розроблену і виготовлену за кошти спецконфіскації.
Сьогодні завдяки зусиллям Департаменту міжнародного співробітництва ГПУ відкрито шлях до виконання вироку суду в частині спеціальної конфіскації грошових коштів злочинної організації часів Януковича в сумі 1 млрд 478 млн грн, які ближчими днями надійдуть на рахунки Держказначейства й спрямовані на підтримку Армії.
Це значить, що Армія отримає нові ракети, птурси, бронемашини, системи управлінням вогню. А прикордонники завершать комплексну систему облаштування Держкордону.
Закон і Справедливість.

Вкладення
52151428_1126603137538860_8937067786031595520_n.jpg
52080001_1126603217538852_7404111885559136256_n.jpg
51794202_1126603227538851_1869444855579541504_n.jpg
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”