и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
pisatel
ветеран
Пости в темі: 225
Повідомлень: 2295
З нами з: 12 березня 2012, 09:13
Звідки: Kyiv
Подякував: 1932 разів
Подякували: 2959 разів

Re: и всё же

#4701

Непрочитане повідомлення pisatel »

Минсоцполитики начисляло субсидии за отопление на протяжении всего прошлого лета – эксперт
http://zn.ua/ECONOMICS/minsocpolitiki-p ... 9647_.html

барига і ко більш ні на що не здатні.

В Украине не сертифицируют квартирные счетчики тепла, которые можно ставить на каждую батарею – эксперт
http://zn.ua/ECONOMICS/v-ukraine-ne-ser ... 9665_.html

А вам оно надо? Так отож.
Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди. Симон Петлюра.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10191
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3931 разів
Подякували: 15479 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#4702

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

pisatel писав:Минсоцполитики начисляло субсидии за отопление на протяжении всего прошлого лета – эксперт
http://zn.ua/ECONOMICS/minsocpolitiki-p ... 9647_.html
Х..ю этот дядя пишет...
Летом ничего по теплу не субсидировалось. Я на субсидии - знаю ТОЧНО. На отопительный сезон у меня есть, на летний нету.
Далее - никакие деньги нигде не гуляли и не крутились, т.к. они виртуальные - они на счете есть, но воспользоваться ими НЕЛЬЗЯ. Это как аккредитив - деньги есть, но взять их можно только на конкретную проплату. И возврат произошел неиспользованных денег, которые возникли в результате экономии в связи с завышенными нормами потребления. С меня, например, списали 6400 грн с лицевого.
Не стоит забывать - это был ПЕРВЫЙ год эксперимента с субсидиями в таком виде. В этом году уже немного по другому. А как в следующем - ХЗ
А нае...ли на том, что экономным обещали переплату оставить на следующий сезон, и тут же её отобрали. Я вот не планировал на 2017 год оформлять, думал за два года мне на третий хватит - все облегчение казне... :biggrin: А теперь, походу, придется...
Кому от этого хуже? Так бы я хоть что то платил, а теперь не плачу никуа...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4703

Непрочитане повідомлення Neprus »

Єгор Соболєв
На заклик координатора Штаб блокади торгівлі з окупантами Анатолий Виногродский ( позивний Гал), на перехресті Інтситутської та Банкової облаштовується редут – так хлопці називають місця перекриття торгівлі на крові в Луганській і Донецькій областях. Назва редуту ще обговорюється ( я чув пропозицію ROSHEN), але по-справжньому потрібні намети, чай, дрова і люди.
Наша вимога до Президента - підтримати блокаду торгівлі з окупованими територіями і закликати депутатів його фракції голосувати в Парламенті за закон, що забороняє цю торгівлю.
Приходьте, побачимося:)

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4704

Непрочитане повідомлення Neprus »

Сутички біля Адміністрації президента: наживо із центру Києва

[youtube][/youtube]
Аватар користувача
pisatel
ветеран
Пости в темі: 225
Повідомлень: 2295
З нами з: 12 березня 2012, 09:13
Звідки: Kyiv
Подякував: 1932 разів
Подякували: 2959 разів

Re: и всё же

#4705

Непрочитане повідомлення pisatel »

Дмитрий Медведев писав: Х..ю этот дядя пишет...
Летом ничего по теплу не субсидировалось. Я на субсидии - знаю ТОЧНО. На отопительный сезон у меня есть, на летний нету.
Далее - никакие деньги нигде не гуляли и не крутились, т.к. они виртуальные - они на счете есть, но воспользоваться ими НЕЛЬЗЯ. Это как аккредитив - деньги есть, но взять их можно только на конкретную проплату. И возврат произошел неиспользованных денег, которые возникли в результате экономии в связи с завышенными нормами потребления. С меня, например, списали 6400 грн с лицевого.
Не стоит забывать - это был ПЕРВЫЙ год эксперимента с субсидиями в таком виде. В этом году уже немного по другому. А как в следующем - ХЗ
А нае...ли на том, что экономным обещали переплату оставить на следующий сезон, и тут же её отобрали. Я вот не планировал на 2017 год оформлять, думал за два года мне на третий хватит - все облегчение казне... :biggrin: А теперь, походу, придется...
Кому от этого хуже? Так бы я хоть что то платил, а теперь не плачу никуа...
По его словам, Государственная служба статистики регулярно сообщала, что суммы субсидий, поступающие облгазам из бюджета, намного больше, чем реальные платежи населения, однако к ее сообщениям никто не прислушивался. Правительство отреагировало на ситуацию лишь в конце лета, издав 23 августа постановление №534 о возврате чрезмерно уплаченных сумм субсидий на отопление. "Вся эта анекдотическая ситуация отразилась в показателях статистики — если за первые восемь месяцев предприятиям ЖКХ было начислено 36,7 млрд грн как возмещение за субсидии, то за девять месяцев — уже 24,4 млрд! Значит, 12,3 млрд народных гривен гуляли где-то по счетам облгазов, ТКЭ и "Нафтогаза" с марта, на них накручивались проценты, и, думаете, кто-то их вернул? Или правительство объявило выговор себе и профильному министру? Не дождетесь!", - заключил автор.
http://zn.ua/ECONOMICS/minsocpolitiki-p ... 9647_.html

Та бреше напевно але гройсмен рахувати не вміє, а ми?
Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди. Симон Петлюра.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10191
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3931 разів
Подякували: 15479 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#4706

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

pisatel писав:
По его словам, Государственная служба статистики регулярно сообщала, что суммы субсидий, поступающие облгазам из бюджета, намного больше, чем реальные платежи населения, однако к ее сообщениям никто не прислушивался. Правительство отреагировало на ситуацию лишь в конце лета, издав 23 августа постановление №534 о возврате чрезмерно уплаченных сумм субсидий на отопление. "Вся эта анекдотическая ситуация отразилась в показателях статистики — если за первые восемь месяцев предприятиям ЖКХ было начислено 36,7 млрд грн как возмещение за субсидии, то за девять месяцев — уже 24,4 млрд! Значит, 12,3 млрд народных гривен гуляли где-то по счетам облгазов, ТКЭ и "Нафтогаза" с марта, на них накручивались проценты, и, думаете, кто-то их вернул? Или правительство объявило выговор себе и профильному министру? Не дождетесь!", - заключил автор.
http://zn.ua/ECONOMICS/minsocpolitiki-p ... 9647_.html

Та бреше напевно але гройсмен рахувати не вміє, а ми?
Ты читать умеешь?
Я что, непонятно расписал?
Особенно умиляет про Статистику...
Закон сначала почитай. Только ВНИМАТЕЛЬНО...
И тогда поймешь, почему дядя просто брехун...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
pisatel
ветеран
Пости в темі: 225
Повідомлень: 2295
З нами з: 12 березня 2012, 09:13
Звідки: Kyiv
Подякував: 1932 разів
Подякували: 2959 разів

Re: и всё же

#4707

Непрочитане повідомлення pisatel »

Дмитрий Медведев писав: Ты читать умеешь?
Я что, непонятно расписал?
Особенно умиляет про Статистику...
Закон сначала почитай. Только ВНИМАТЕЛЬНО...
И тогда поймешь, почему дядя просто брехун...
До чого тут закон і ще який закон? У чому його брехня?
Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди. Симон Петлюра.
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 611
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: и всё же

#4708

Непрочитане повідомлення Fundorin »

[youtube][/youtube]
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10191
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3931 разів
Подякували: 15479 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#4709

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

pisatel писав:
До чого тут закон і ще який закон? У чому його брехня?
Я тебе сказал - читай закон. Тогда поймешь почему брехун.
Не хочешь закон - читай вот это. От начала до конца. Потом поговорим, если не дойдет...
http://www.stroimdom.com.ua/forum/showt ... p?t=174668
Я в этой теме с самого начала, так что в курсе, что почем...
Затрахали уже фсепропальщики...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4710

Непрочитане повідомлення Neprus »

Єгор Соболєв
Вітаю Президента Порошенка і Міністра внутрішніх справ Авакова. Стягнув в район Банковоі кілька тисяч правоохоронців. Цим панам вдалося розшматувати мітинг людей,що виступають проти торгівлі з окупованими територіями, кількох затримати, кількох зробити клієнтами швидкої,а головне розірвати намет, який ми хотіли встановити на розі Банковоі і Інститутської. Блискуча перемога нової поліції разом з Нацгвардією.
Що тут скажеш? Хто з нами,хто розуміє, що так залишати далі це не можна - приходьте. Хто не може зараз в ночі, завтра о 19:00 чекаємо під стелою.

https://www.facebook.com/IegorSoboliev
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4711

Непрочитане повідомлення Neprus »

Проблема в том что эта блокада затрагивает интересы Рината Ахметова.
Ринат Ахметов монопольно владеет всем рынком железорудного сырья, месторождения которого находятся в Днепропетровской области. Это огромные запасы гематитовой желейзной руды в районе Кривого Рога. На территории ОРДЛО у Ахметова есть Енакиевский металлургический завод, шахты, коксохимические предприятия. Всё это завязано в единую технологическую цепочку. На территории ОРДЛО работают три металлургических предприятия в Енакиево, Алчевске и совсем маленький заводик в Донецке. Железорудное сырьё (владельцем которого является Ахметов) для них доставляется из Днепропетровской области. Без этого сырья металлургические предприятия там остановятся (собственно уже начали останавливаться). После этого остановятся коксохимы, так как кокс является основным топливом для доменных печей, а вслед за коксохимами остановятся и часть шахт так как кокс спекают из углей определённых марок. Всё это обвалит экономику ОРДЛО и вряд ли российские кураторы Захарченко справятся с социально-экономическими проблемами в том случае. Но есть проблема. Эта затрагивает бизнес интересы Рината Ахметова, часть активов которого распологаются в ОРДЛО и не могут работать без экономических отношений с Украиной. Здесь возникает дилемм: с одной стороны Экономика ОРДЛО и кровь украинских патриотов, с другой стороны - ущерб сверхприбылям Рината Ахметова. Он, к сожалению, имеет огромное влияние на все сферы жизни Украины, часть фракции "Оппозиционный блок" и Радикальная партия Олега Ляшко подконтрольные Ахметову. Любая власть с ним вынуждена считаться. Но эта блокада уже принесла опредеделённые результаты - народ увидил кто же стоит за этими схемами и кто владеет экономикой Украины, почему такое огромное сопротивление сейчас мероприятиям Парасюка, Егора Соболева и Семенченко. Ведь если бы в ОРДЛО просто перекрыли контробанду водки и папирос такого резонанса и ажиотажа не было бы. Но здесь речь идёт о деньгах которые может потерять Ахметов. Но на этих деньгах Ахметова кровь украинских патриотов. Поэтому люди сейчас призывают блокировать офис "СКМ" Ахметова в Киеве и прекратить торговлю на крови. И людей можно понять.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4712

Непрочитане повідомлення Neprus »

Микола Коханівський
Слава Ісусу Христу!
Друзі, я і побратими вже на свободі. Виписали адміністративне правопорушення. Деталі та мій коментар з приводу акції та сьогоднішнього ментовського бєспрєдєлу - зранку. А зараз дякую за підтримку всім побратимам і посестрам, які організовано зібрались під Деснянській райвідділок! Дякую депутатам- свободівцям Андрію Іллєнку, Петру Кузику, Володимиру Назаренку, які приїхали першими і дали змогу пройти адвокату! Дякую нардепу Ігореві Луценку, який приїхав і передав вітання зі словами підтримки від пані Оксани Корчинської. Дякую народним депутатам-учасникам акції Єгору Соболєву, Володимиру Парасюку та Семену Семенченку! Дякую всім християнам, хто молився за мене та моїх побратимів! Дякую адвокату пані Нонні Надіч, яка добровільно зголосилась мене та хлопців захищати. Дякую всім небайдужим українцям за вашу підтримку. Тільки разом Переможемо! Слава Нації!

Аватар користувача
Art
ветеран
Пости в темі: 1093
Повідомлень: 8108
З нами з: 08 грудня 2011, 11:17
Звідки: Днепр
Подякував: 9195 разів
Подякували: 8931 разів
Вік: 57

Re: и всё же

#4713

Непрочитане повідомлення Art »

:good2:


Таким фокусам не навчишся, це від душі
17 лютий 2017

Хороший вибір

Сегодня зашли в магазин оружия подбирать ништяки снайперам. Пробегал рядом Сергій Притула, остановился, говорит:- Хлопці, дивіться, зараз я вам фокус покажу!

После чего потер ладони, дунул на них и в руках появился Sako 42 TRG в 338 калибре с оптикой.
Вручил снайперу и убежал на какие то сьемки разговаривая по телефону.
Кто знает, что это было? Где можно таким фокусам научиться?
Вкладення
IMG_3807.JPG
IMG_3806.JPG
Аватар користувача
pisatel
ветеран
Пости в темі: 225
Повідомлень: 2295
З нами з: 12 березня 2012, 09:13
Звідки: Kyiv
Подякував: 1932 разів
Подякували: 2959 разів

Re: и всё же

#4714

Непрочитане повідомлення pisatel »

Дмитрий Медведев писав: Я тебе сказал - читай закон. Тогда поймешь почему брехун.
Не хочешь закон - читай вот это. От начала до конца. Потом поговорим, если не дойдет...
http://www.stroimdom.com.ua/forum/showt ... p?t=174668
Я в этой теме с самого начала, так что в курсе, что почем...
Затрахали уже фсепропальщики...
Навзаєм, затрахали.
Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди. Симон Петлюра.
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4715

Непрочитане повідомлення Neprus »

Єгор Соболєв
Через що виникли сутички на Майдані.
Показати текст
Насправді вчора вимога більшості учасників мітинга під Адміністрацією Президента була мирною і законною: голова держави має припинити захищати торгівлю з окупованими територіями.
Ми просили його закликати депутатів його фракції - найчисельнішої в Парламенті -проголосувати за розроблений нами законопроект "Про тимчасово окуповану територію Україну". Цей законопроект офіційно визнає окуповані території окупованими; покладає на Росію як на державу-окупанта відповідальність за порушення там прав громадян та руйнування заводів з інфраструктурою; і забороняє торгівлю з окупованими територіями. За виключенням продажу продуктів, товарів першої необхідності та надання гуманітарної допомоги під контролем міжнародних організацій.
Коли ми прийшли до АП, на розі Інститутської та Банкової нас зустріла шеренга Нацгвардії, якою перегородили прохід до президентського офісу.
Добре, ми зупинилися і почали говорити з людьми про те, що важливо не лише словами підтримувати блокаду торгівлі з окупованими територіями, але й справами. Поширювати інформацію про її мотиви, допомогати блокуючим волонтерською допомогою, а найкраще - самім їздити на "редути", як назвали ветерани Війни за Незалежність місця перекриття залізниць, що ведуть на і з окупованих територій.
Координатор Штаб блокади торгівлі з окупантами Анатолий Виногродский (позивний - Гал), запропонував зробити такий "редут" на Банковій - щоб Президент далі не ігнорував проблеми.
Ми не готувалися до встановлення навіть одного намету, тому ми звернулися до людей з проханням принести будь-який. Так само як і чай, діжки та дрова, без яких стояти на вулиці ще важко.
Чай, солодощі та бутерброди почали нести одразу.
Але хоча б одни намет довелося чекати довго, години три.
Весь цей час все було мирно. Люди спілкувалися між собою, з нацгвардіцями, з журналістами. З ресторану поруч вийшли молодята, які святкували весілля. Наречений - зі Збройних Сил, у формі. Закохані сказали нам теплі слова, а ми їх змусили публічно поцілуватися під скандування "Гірко!". Ще вони запросили нас зайти пригоститися, але скористатися цим запрошенням не вдалося.
Близько 18:00 мітинг почали оточувати поліція і нацгвардійці. З усіх боків - з боку метро, з боку готелю Національний. Навіть вздовж клубу Уряду вишикували шеренгу поліціянтів "в чорному". Ми фактично опинилися всередині чотирьохкутника людей в шоломах та бронежилетах.
Ми обійшли чотирьохкутник зсередини, запитали, що відбувається. Звернули увагу, що тут мирне зібрання, розповіли про наші вимоги. Один з офіцерів сказав, що вони просто прийшли нас послухати.
Далі почалися проблеми. У людей, які йшли до нас, на вулицях навколо почали відбирати речі. У метро Хрещатик забрали два пластикових стільці. Ми пояснили, що це ідіотізм і порушення прав громадян. Не допомогло.
В цьому ж місці виникла перша сварка - жінку не пропускали з сумкою, де було багато українських прапорів.
Далі - гірше. Привезений кимось намет намагалися відняти біля готелю Національний. Ми пішли розбиратися, але в цей момент поліціянтам віддали наказ перекривати заблокований чотирьохкутник всередині, відділяючи людей один від одного, як кораблі розділені перегородками. Ми самі виявилися відрізаними такою шеренгою на розі Інститутської і Садової.
Переконували пропустити нас поодинці, після перевірки речей. Не допомогло. Просили пропустити лише нас, двох народних депутатів. Не допомогло. Показували депутатські посвідчення, пояснювали, що блокування нас на вулиці - пряме порушення законодавства. На вимогу представитися жоден (!) правоохоронець не відреагував. Єдина відповідь була: "Дзвоніть Кріщенку".
Начальник поліції Києва на дзвінки не відповідав.
Люди, які побачили таке ставлення до законів і прав, почали сваритися, а згодом кидатися на правоохоронців. Ми зупиняли їх, але це виходило все гірше. Порадившись, ми вирішили залишити місце зіткнення, піти на Майдан і спробувати забрати туди всіх відрізаних шеренгами правоохоронців людей. Заспокоїти, пояснити, що головна мета зараз - ухвалення Парламентом закону.
Оскільки прохід по Інститутській був наглухо закритий, ми зібрали всіх відрізаних на нашому шматку вулиці людей - їх було 30-40 - і вирішили йти на Майдан через Грушевського. По дорозі нас догнав поліцейський загін спецпризначення на чолі якого я впізнав керівника нової патрульної поліції Зозулю. На моє запитання, чому його колеги блокують моє пересування по вулицях Києва, і фактично перешкоджають роботі народного депутата, він відповів, що я порушив правила дорожнього руху як пішохід.
Як Ви знаєте, центр міста був повністю закритий для автомобілів.
На Хрещатику біля Європейської нам знову стали перегороджувати дорогу. Пояснення, що ми йдемо на Майдан, який не є Адміністрацією Президента і має бути відкритим до людей, що ми готові до перевірки речей, депутатські посвідчення - знову нічого не допомагало. Розлючені люди почали проривати шеренгу. Почалися сутички. Я пробував розштовхувати їх, отримав кілька подряпин. В результаті ми прорвалися на Майдан, почали збирати людей, розпитувати чи всі цілі.
Журналісти повідомили, що кількох наших затримано, а кількох побито. Ми знову пішли в бік Європейської, де побачили швидкі та автозак. Але тепер нас не пропускали назад, з Майдану до Європейської - на початку Хрещатика!
Я визначив правоохоронця, який командував загоном. Попросив представитися. Він відмовився. Я сказав йому, що він порушує закон про поліцію, який я сам ухвалював як закондавець. Показав йому посвідчення народного депутата. Він сказав, що йому погано видно.
Ми знову почали прориватися. Врешті решт хтось віддав команду і нас пропустили, лише коли автозак з п'ятьма затриманами поїхав з Європейської. На площі ми побачили лише двох наших поранених. Одного з них з розбитою головою забрав до швидкої рятувальник, з яким ми дружимо ще з Помаранчевої революції.
Після цього всі, хто мав депутатське посвідчення, пішов до київського поліцейського главку на Володимирській - дізнаватися де затримані. Черговий офіцер ввічливо повідомив нам, що їх відвезли на Троєщину - до Деснянського райвідділку. Ми поїхали туди. У одного затриманого була розбита бров. Він пояснив, що це зробив підрозділ на чолі з Зозулею ще на Хрещатику. На Троєщині з усіма затриманими поводилися ввічливо. Склали протоколи про адміністративні правопорушення і відпустили.
Ми повернулися на Майдан; поінформували людей, що всі на свободі і запропонували знову зустрітися вже сьогодні, після роботи, о 19:00.
Я категоричний противник будь-яких сутичок зараз в Києві. Тим більше під прикриттям загиблих на Майдані в ці дні три роки тому.
Але вони віддали своє життя у тому числі за свободу мирних зібрань. За право громадян доносити свою позицію керівництву держави. За обов'язок правоохоронців захищати права людей, а не порушувати всі можливі закони і здоровий глузд у полюваннях за наметами в центрі Києва.
Я сказав зараз на погоджувальній раді керівників фракцій і комітетів Парламенту, що вшановувати пам'ять Небесної Сотні - це не лише покладати квіти і оголошувати хвилини мовчання. Найважливіше, як ми як представники людей в Парламенті втілюємо ідеали, за які загинули ці люди. Починаючи від покарання вбивць і завершуючи ліквідацією топ-корупції, однією зі схем якої стала торгівля з окупованими територіями.
Якщо у когось страх перед наметами, ми можемо обійтися без наметів. Але Президенту і Парламенту треба вирішувати проблеми, які виводять людей на вулиці, а не відгороджуватися від них шеренгами правоохоронців втричі товстішими, ніж були у Януковича.
Сьогодні на Майдані ми мирно і цивілізовано попросимо людей про те, що просили і вчора. Підтримати блокаду торгівлі на крові репостом, пожертвою чи поїздкою на "редути".
І закликати Президента та Парламент якомога швидше ухвалити закон "Про тимчасово окуповану територію України"
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10191
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3931 разів
Подякували: 15479 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#4716

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

pisatel писав: Навзаєм, затрахали.
По ссылке все прочитал?
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Selivan
ветеран
Пости в темі: 453
Повідомлень: 1399
З нами з: 28 грудня 2010, 17:46
Звідки: Киев
Подякував: 3447 разів
Подякували: 3405 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#4717

Непрочитане повідомлення Selivan »

Александр Дубинский
Вчора о 14:27 ·
Обратите внимание.
Вторую неделю слушаем истерику властей по поводу блокады торговли углем с ОРДЛО.
Но до сих пор ни одна скотина из Кабмина или Администрации президента не предложила отказаться от формулы "Роттердам+", которую глава НКРЭ Вовк внес в расчет грабительских тарифов на тепло.
В этой связи мне вот что интересно, — если закупать уголь без "ахметовской формулы", с которой всем платится, и понизить тарифы исходя из справедливой цене антрацита - кого-то во власти вообще будет эта блокада волновать?
И вообще, если отстранить их от возможности воровать, долго ли они захотят после этого называться "властью"?
Аватар користувача
Selivan
ветеран
Пости в темі: 453
Повідомлень: 1399
З нами з: 28 грудня 2010, 17:46
Звідки: Киев
Подякував: 3447 разів
Подякували: 3405 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#4718

Непрочитане повідомлення Selivan »

Александр Дубинский
9 год ·
Исходя из того, что никто из чиновников и словом не обмолвился о пересчете тарифов (Ахметов), ликвидации формулы "Роттердам+" (Кононенко), разгоне НКРЭ (Вовк) и Минэнерго (Насалик), а также борьбе с контрабандой на границах с ОРДЛО (Насиров) — власть заняла позицию "своих не сдаем".
Забыли, видимо, как херово это закончилось у Януковича три года назад...
Ну, поглядим.
Аватар користувача
Selivan
ветеран
Пости в темі: 453
Повідомлень: 1399
З нами з: 28 грудня 2010, 17:46
Звідки: Киев
Подякував: 3447 разів
Подякували: 3405 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#4719

Непрочитане повідомлення Selivan »

Александр Дубинский
1 год ·
А Петр Алексеевич молодец! Ведет бизнес по всем фронтам, и не только с ОРДЛО...
Торговля.jpg
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 611
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: и всё же

#4720

Непрочитане повідомлення Fundorin »

Жители Днепра, наверняка, хорошо помнят братьев Дубинских (Гершенкрои по отцу), которые в лихие 90-е резво поднялись на торговле углем с тепловыми станциями, в частности, с Приднепровской ТЭС. Потом они организовали первый в стране частный ТВ-канал VLD-brothers. Так вот, поставляли они не антрацит, а его отходы: антрацитовый шлам, по цене антрацита. На въезде в Приднепровск был так называемый угольный склад, где постоянно бульдозер смешивал его с настоящим антрацитом в определенной пропорции. Заработав приличную сумму, братья уехали в США, а технология сжигания шлама до сих пор практикуется, только навар с разницы теперь не идет чужим, а сразу оседает в ДТЭКе:

Как ДТЭК под видом угля шламы сжигает

https://mariupol.tv/news/economy/mariup ... igaet.html
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
Art
ветеран
Пости в темі: 1093
Повідомлень: 8108
З нами з: 08 грудня 2011, 11:17
Звідки: Днепр
Подякував: 9195 разів
Подякували: 8931 разів
Вік: 57

Re: и всё же

#4721

Непрочитане повідомлення Art »

Fundorin писав:Жители Днепра, наверняка, хорошо помнят братьев... Потом они организовали первый в стране частный ТВ-канал VLD-brothers...
Еще как :rolleyes:
(сеть магазинов, газета, 2 трубы(теплотрасса) вокруг города...)
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4722

Непрочитане повідомлення Neprus »

Прокуратура порушила проти нардепа Артеменка кримінальне провадження за фактом держзради
Прокуратура Автономної республіки Крим відкрила кримінальне провадження за фактом державної зради проти народного депутата Андрія Артеменка, який пропонував раднику Дональда Трампа здати Крим в оренду Росії. Відповідний документ на своїй сторінці у Facebook опублікував Генпрокурор Юрій Луценко.
«Цілісність України - понад усе», - написав Луценко.

http://tyzhden.ua/News/185991
Аватар користувача
Ловец сноВ
ветеран
Пости в темі: 229
Повідомлень: 1272
З нами з: 25 квітня 2015, 06:28
Звідки: Безлюдовка
Подякував: 1323 разів
Подякували: 1050 разів
Вік: 48

Re: и всё же

#4723

Непрочитане повідомлення Ловец сноВ »

Генеральная прокуратура и НАБУ расследуют причастность Гонтаревой к коррупции в НБУ
http://comments.ua/interview/575048-est ... areva.html
заместитель начальника департамента Генеральной прокуратуры Украины Владислав Куценко утверждает, что имеет безусловные доказательства прямой связи главы Нацбанка Валерии Гонтаревой с хищениями активов проблемных банков. Куценко подал рапорт в Национальное антикоррупционное бюро ( НАБУ ), к которому приобщил документы, подтверждающие ведущую роль Гонтаревой и во многих других коррупционных схемах.
In Me Omnis Spes Mini Est
Аватар користувача
Chega
ветеран
Пости в темі: 185
Повідомлень: 1965
З нами з: 23 листопада 2011, 09:31
Подякував: 2143 разів
Подякували: 2543 разів
Вік: 55

Re: и всё же

#4724

Непрочитане повідомлення Chega »

Австрийский суд разрешил экстрадировать Фирташа в США.
http://www.rbc.ru/politics/21/02/2017/5 ... 38b3cf98c5
"Не такі страшні російські воші, як українські гниди"
O5O5II26I3 Вінниця
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#4725

Непрочитане повідомлення Neprus »

Вищий адмінсуд відмовився повернути недоторканність Онищенку
http://www.pravda.com.ua/news/2017/02/21/7136059/
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”