и всё же

Розмови на різні теми
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 369
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#18026

Непрочитане повідомлення moose »

alex-rael писав:
Зрада...
https://www.google.com.ua/url?sa=i&sour ... 7562336800
Не зовсім понятно до чого тут продукція Рошен. Порошенко прикупив Bonbonetti Choco Kft, cкоріш за все там як було з асортиментом, так і буде далі, не почнуть же ж вони продавати кієвскіє торти.


.. лучившая контроль над венгерским Bonbonetti Choco Kft (Будапешт), открыла в Будапеште фирменный магазин под этой ???? маркой,...
...помимо ассортимента ??? Bonbonetti предлагает также изготовленные вручную пралине



Стаття спеціально так написана, щоб не зрозумів читач про шо це? На вєнграх відкрили маґазин Рошен, де продаютьша ті ж самі дєди марози, шо і в Україні? Такіго, да?
Вкладення
49115899_2376629159037342_5928902692259758080_n.jpg
Востаннє редагувалось 17 лютого 2019, 10:54 користувачем moose, всього редагувалось 1 раз.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Castle

Re: и всё же

#18027

Непрочитане повідомлення Castle »

moose писав:
Стаття спеціально так написана, щоб не зрозумів читач про шо це? На вєнграх відкрили маґазин Рошен, де продаютьша ті ж самі дєди марози, шо і в Україні? Такіго, да?
Зображення
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 369
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#18028

Непрочитане повідомлення moose »

Castle писав: ...[/url]
А по суті, замість чиплятись до слів, шось вийде сказати? Статтю читали, пане скріншотер суржикового блогера? Ви зрозуміли, який магазин відкривсь, який там асортимент і таке інше?

ps
Подививсь на сайт Bonbonetti, два відділення з продукцією Рошен, батончики і шоколадні плити :good2:

Решта - оригінальні Bonbonetti
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Castle

Re: и всё же

#18029

Непрочитане повідомлення Castle »

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер під час конференції в Мюнхені:
"Вони дуже хочуть усунути його від влади і я думаю, що вони сподіваються на укладення якогось договору з новим урядом, що буде на руку Росії, оскільки вони не отримують цього від Порошенка"
https://www.obozrevatel.com/ukr/preside ... volker.htm
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 141
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#18030

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Шозахерня?
Прежде чем постить, хорошо бы проверить, что постишь
Никто а ЕС пальмовое масло не запрещал, а те ограничения, которые есть, связаны с защитой дождевых лесов, а никак не "отрава-отрава!"
Достаточно кинуть гуглу запрос eu palm oil resolution

Попробуем гугл:
Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) подготовила доклад, в котором говорится о новой глобальной проблеме. ВОЗ утверждает, что употребление в пищу пальмового масла ведет к ожирению и развитию хронических заболеваний в мировом масштабе, а его производство наносит непоправимый ущерб природе. Причем этот вред сравним с тем, что несет табачная и алкогольная промышленность. Ученым, политикам и сотрудникам медицинских учреждений всего мира рекомендуется пересмотреть свое отношение к пальмовому маслу, чтобы «уменьшить негативное влияние этой индустрии на здоровье человека и планеты».

Производители пальмового масла тратят немало усилий, чтобы убедить потребителей в его безвредности, а порой даже пользе для здоровья. ВОЗ напоминает, что также вели и продолжают себя вести табачные и алкогольные компании. Тем не менее 48 научных исследований, результаты которых легли в основу доклада, доказывают, что увеличение потребления пальмового масла в 23 странах мира прямо связано с повышением там уровня смертности от ишемической болезни сердца. У медиков также не вызывает сомнений, что пальмовое масло систематически повышает содержание в крови «плохого холестерина» (ЛНЛП), который является причиной атеросклероза.
https://fakty.ua/294360-palmovoe-maslo- ... -i-alkogol
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10194
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3932 разів
Подякували: 15480 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#18031

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

valeriy vanzha писав:Тем не менее 48 научных исследований, результаты которых легли в основу доклада, доказывают, что увеличение потребления пальмового масла в 23 странах мира прямо связано с повышением там уровня смертности от ишемической болезни сердца. У медиков также не вызывает сомнений, что пальмовое масло систематически повышает содержание в крови «плохого холестерина» (ЛНЛП), который является причиной атеросклероза.
"Когда-нибудь я напишу потрясающую работу. Я исследую, сколько членов международного сообщества филателистов было в армиях и госаппарате воюющих стран в Первой Мировой войне и докажу, что эта война была устроена филателистами для завоевания господства над миром.
И заметьте, моя книга будет основана строго и исключительно на фактах!" П. Шехтман, историк
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 244
Повідомлень: 6231
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9469 разів
Подякували: 15516 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#18032

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Взагалі-то, питання було про те, що нашій продукції від "Рошен" нічого не світить з євростандартами. Насправді, повна туфта - рошенівська продукція легально продається в країнах Європи та навіть в Японії. Питання про шкоду від пальмової олії вже підняли , як похідне від "проблеми".
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 82
Повідомлень: 2309
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3765 разів
Подякували: 3523 разів
Вік: 55

Re: и всё же

#18033

Непрочитане повідомлення koba »

С полгодика тому попалась на глаза передача, не помню название, но довольно агрессивная, по стилистике что-то типа Нашi грошi и подобных. Проверяли на наличие пальмового масла продукцию пяти крупнейших кондитерок Украины. По результату без пальмового масла оказалась продукция двух: Рошен (хорошо запомнил, потому как порядком удивился) и, если не ошибаюсь, Свиточ
Зе: вы сделали это вместе!
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 244
Повідомлень: 6231
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9469 разів
Подякували: 15516 разів
Вік: 62

Re: и всё же

#18034

Непрочитане повідомлення alex-rael »

koba писав:С полгодика тому попалась на глаза передача, не помню название, но довольно агрессивная, по стилистике что-то типа Нашi грошi и подобных. Проверяли на наличие пальмового масла продукцию пяти крупнейших кондитерок Украины. По результату без пальмового масла оказалась продукция двух: Рошен (хорошо запомнил, потому как порядком удивился) и, если не ошибаюсь, Свиточ
Так "Світоч" зараз є підрозділом "Нестле", тому не дивно. Їх продукція теж продається в магазинах Європи.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 369
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: и всё же

#18035

Непрочитане повідомлення moose »

alex-rael писав:Взагалі-то, питання було про те, що нашій продукції від "Рошен" нічого не світить з євростандартами. Насправді, повна туфта - рошенівська продукція легально продається в країнах Європи та навіть в Японії. Питання про шкоду від пальмової олії вже підняли , як похідне від "проблеми".
В даному випадку зростання споживання пальмової олії може свідчити лиш про бідність і безпринципність покупців. Те що прoдає Рошен за кордон - це справді не найгірше, що може бути. Я не знаю як в інших країнах Європи та навіть в Японії, а в Німеччині і в Скандинавії діти і дорослі їдять суцільний трешняк, всі ці тягучки і інше желатинове гімно ядучих кольорів і смаків, що важко на це дивитися. Не говорячи за всілякі "шоколадні" батончики, в яких немає ні грама какао... Шо характерно, шо магазини з цими "солодощами" ведуть восновному гості з вастока..
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Savik
ветеран
Пости в темі: 107
Повідомлень: 1307
З нами з: 21 листопада 2011, 10:53
Звідки: Одесса
Подякував: 1287 разів
Подякували: 3082 разів
Вік: 63

Re: и всё же

#18036

Непрочитане повідомлення Savik »

alex-rael писав:Взагалі-то, питання було про те, що нашій продукції від "Рошен" нічого не світить з євростандартами. Насправді, повна туфта - рошенівська продукція легально продається в країнах Європи та навіть в Японії. Питання про шкоду від пальмової олії вже підняли , як похідне від "проблеми".
Из блогеров:
Про здоровий образ жизні...
Років тридцять тому головним "агентом" старіння було визнано й навіки проклято - холестерин... Яйця було їсти великим гріхом даже на Паску...
Сьогодні яйця рекомендують їсти, як не в себе, холестерин реабілітовано. Тепер головним агентом старіння призначено цукор... Воно, падла, у всьому винувате, оказується...
Спочатку казали, що замість цукру варто їсти фруктозу... Особенно діабетикам... Потом визначили, що фруктоза ще хуже цукру в сто раз... Діабетики обідились, але промовчали...
Тепер кажуть, треба їсти стевію... Або ерітрітол... Принаймні до кінця тижня, поки не знайшли в них якусь бациллу чи іншу отраву..
Непомітно закінчилася епоха екстрактів з акульіх плавніков. Бо вияснилося, що акули хворіють так само, як і люди... Все зря... - Долбойпи, - сказали акули на нас і уплили в глубину...
В общим, сложно предугадать, що завтра буде вредне, а що полєзне... Сьогодні ви несамовито пожираєте сиру брокколі, а завтра виясниться, що якраз од неї глаукома чи плоскостопіє...
Мені найбільше подобається давнє врем’я... Коли в аптеках продавався кокаїн од зубної болі, коли пили абсент од насморка, а велосипедисти Тур-де-Франс курили на ходу, бо вважалося, що це освіжає і додає сили...
Простужений сопливий велосипедист з запущеним карієсом був абсолютно щасливою людиною...
Гарне врем’я було... Ну, його ж уже й не вернеш, мабуть...
"Карта не есть территория" - описание реальности не есть сама реальность.
Аватар користувача
sergey 61
учасник
Пости в темі: 76
Повідомлень: 271
З нами з: 26 січня 2015, 16:45
Звідки: м.Кременчук
Подякував: 3325 разів
Подякували: 693 разів
Вік: 63

Re: и всё же

#18037

Непрочитане повідомлення sergey 61 »

Та їм насправді по цимбалам оті олїї, пальми, цукерки і шоколад,... вони їх між іншим "хомячать" аж за вухами лящить.
У них Петро Олексїйович поперек горла.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: и всё же

#18038

Непрочитане повідомлення jra7 »

sergey 61 писав: У них Петро Олексїйович поперек горла.
Інформаційного кліща форум має !
Востаннє редагувалось 17 лютого 2019, 18:22 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
konrats
ветеран
Пости в темі: 35
Повідомлень: 1065
З нами з: 02 грудня 2011, 14:06
Звідки: біля Запоріжжя
Подякував: 2063 разів
Подякували: 803 разів
Вік: 55

Re: и всё же

#18039

Непрочитане повідомлення konrats »

jra7 писав:Інформаційного кліща форум має !
На місці Neprus я б образився :)
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 381
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Подякував: 9799 разів
Подякували: 10794 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#18040

Непрочитане повідомлення Андреич »

valeriy vanzha писав: Попробуем гугл:
....
https://fakty.ua/294360-palmovoe-maslo- ... -i-alkogol
Проба Гугла дала газетку Факты - отлично!
Но хотелось бы оригинал ВОЗ для начала.
А потом анализ "подготовленного доклада" или как оно там...
И понимания, что такое ВОЗ и какое количество бреда эта околоООНовская бюрократическая структура производит :hi:
Я привел документы, в которых четко сказано, что пальмовое масло в ЕС не запрещено.
Я привел скан европейского продукта, в составе которого есть пальмовое масло.
Я могу дать еще один скан состава конфет бельгийской фирмы Godiva, в которых присутствует пальмовое масло.
Это не писанина отчественных газеток Факты, это просто факты.
Если вы постите непроверенную пропагандистскую брехню, то хоть имейте совесть так честно и говорить - мол, наши бульварные газетки есть высший авторитет.]
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 534
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: и всё же

#18041

Непрочитане повідомлення jra7 »

konrats писав: На місці Neprus я б образився :)
Відредагував ! Так піде !?
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#18042

Непрочитане повідомлення Neprus »

konrats писав: На місці Neprus я б образився :)
О, а вот и переход на личности. Отправляетесь в игнор. Повод хоть и формальный, но Вы полностью соответствуете тамошней компании.
Всего наилучшего!
Аватар користувача
konrats
ветеран
Пости в темі: 35
Повідомлень: 1065
З нами з: 02 грудня 2011, 14:06
Звідки: біля Запоріжжя
Подякував: 2063 разів
Подякували: 803 разів
Вік: 55

Re: и всё же

#18043

Непрочитане повідомлення konrats »

Та будь ласка! Навіщо ж так нервуватись? Підтримую
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#18044

Непрочитане повідомлення Neprus »

Посольство США напоминает:
Вкладення
52033940_2038484216258388_7897244770467053568_n.jpg
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#18045

Непрочитане повідомлення Neprus »

ЩОБ ЗІРКИ ФАЙНО СТАЛИ...
Офіційний та вірогідний кандидат на посаду президента Єврокомісії від ЄНП, німецький євродепутат Манфред Вебер вважає, що Євросоюз має побудувати систему протиракетної оборони ЗА УЧАСТІ УКРАЇНИ. Про це він заявив у Мюнхені. Потребу у створенні такої системи Вебер обґрунтував розривом "ядерної угоди" Росії та США – Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.
До речі, вірогідним претендентом на посаду Генсека НАТО є колишній британський прем`єр Девід Кемерон - на цьому вже другий рік поспіль наполягає низка европейських ЗМІ. Той Кемерон, який у свій час наголошував, що Україна та Грузія заслуговують якнайскорішого приєднання до Альянсу. Нагадаю, Столтенберг залишить своє крісло цього року.
От я і думаю - якщо ці політики обіймуть дві ключові посади у Євроатлантичних структурах, а Порошенко виграє вибори, наш шлях до цих структур може набути значного прискорення. Свою частину роботи ми зробимо, черга за нашими партнерами. Шануймося!

Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 381
Повідомлень: 11370
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7059 разів
Подякували: 12826 разів
Вік: 59

Re: и всё же

#18046

Непрочитане повідомлення Karmadon »

"Это же просто праздник какой то!" :rofl:
Сначала Одесса, потом Харьков, но Киев всех переплюнул!

https://www.capital.ua/ru/news/124440-v ... -zaplatili
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 141
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: и всё же

#18047

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Я привел документы, в которых четко сказано, что пальмовое масло в ЕС не запрещено.
Я привел скан европейского продукта, в составе которого есть пальмовое масло.
Я могу дать еще один скан состава конфет бельгийской фирмы Godiva, в которых присутствует пальмовое масло.
Это не писанина отчественных газеток Факты, это просто факты.
Если вы постите непроверенную пропагандистскую брехню, то хоть имейте совесть так честно и говорить - мол, наши бульварные газетки есть высший авторитет.][/quote]

Не уважаемый оппонент, за непроверенную пропагандистскую брехню придется ответить - пояснить что непроверенно и что пропагандистского и что брехня?
Я не упоминал ни одной страны и ни одной компании. Если набрать в гугле ВОЗ и пальмовое масло, то за последние две недели будут десятки ссылок по этой теме именно от ВОЗ. Если для вас ВОЗ - пропагандистская и брехливая организация и для вас пальмовое масло - любимый продукт, то это ваш выбор. Называть ту информацию что я привел "непроверенной пропагандистской брехней" - это и есть тупая чисто советская пропаганда.
Одна из ссылок http://i24.com.ua/digest/zdorove/palmov ... vsemu-miru
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10194
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3932 разів
Подякували: 15480 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#18048

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

DEl del del
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 4982
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: и всё же

#18049

Непрочитане повідомлення Neprus »

valeriy vanzha писав: Не уважаемый оппонент, за непроверенную пропагандистскую брехню придется ответить - пояснить что непроверенно и что пропагандистского и что брехня?
Я не упоминал ни одной страны и ни одной компании. Если набрать в гугле ВОЗ и пальмовое масло, то за последние две недели будут десятки ссылок по этой теме именно от ВОЗ. Если для вас ВОЗ - пропагандистская и брехливая организация и для вас пальмовое масло - любимый продукт, то это ваш выбор. Называть ту информацию что я привел "непроверенной пропагандистской брехней" - это и есть тупая чисто советская пропаганда.
Одна из ссылок http://i24.com.ua/digest/zdorove/palmov ... vsemu-miru
Не увидел в материале ссылок именно на ВОЗ, только сторонние публикации. И даже по Вашей ссылке говорится: Таковы основные выводы доклада, подготовленного экспертами Всемирной организации здравоохранения, который должен быть опубликован в ближайшее время.
Т.е., ещё не опубликован.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1094
Повідомлень: 10194
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3932 разів
Подякували: 15480 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: и всё же

#18050

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Neprus писав: Не увидел в материале ссылок именно на ВОЗ, только сторонние публикации. И даже по Вашей ссылке говорится: Таковы основные выводы доклада, подготовленного экспертами Всемирной организации здравоохранения, который должен быть опубликован в ближайшее время.
Т.е., ещё не опубликован.
https://www.who.int/bulletin/volumes/97/2/18-220434/en/
Еще не читал...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”