Акустичні системи Rush-speakers

Інформація про техніку, салони, дилерів
-vu-
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#351

Непрочитане повідомлення -vu- »

Маю пару Tannoy Revolution XT 8F, за ті самі 1800 євро. Чи цікавить мене який в них провід, точніше чи впливало це на рішення о купівлі? Ні. Чи купив би я AS-B2B за 1800 навіть якщо в них Cardas, чи що там ви бажаєте, замість Tannoy? Оце справжнє питання, про яке має думати виробник. імхо.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#352

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Питання маркетингу. Не відомо яке було б Ваше рішення при живому порівнянні :)
Востаннє редагувалось 08 березня 2020, 12:55 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#353

Непрочитане повідомлення jra7 »

А якщо я для себе бачу ваш хибний шлях, то звісно мені ваша інфа по фільтрам не зайде!
Використовував в своїй акустиці analysis plus bulk, мундорф стрічка моножила, зараз дженсен.
Різний характер звуку акустики ! От і все ! тому і питався , яка розводка у вас,щоб приблизно оцінити характер звуку вашої акустики, а можливо і сам би попробував щось із вашого .
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#354

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав:А якщо я для себе бачу ваш хибний шлях, то звісно мені ваша інфа по фільтрам не зайде!
Використовував в своїй акустиці analysis plus bulk, мундорф стрічка моножила, зараз дженсен.
Різний характер звуку акустики ! От і все ! тому і питався , яка розводка у вас,щоб приблизно оцінити характер звуку вашої акустики, а можливо і сам би попробував щось із вашого .
Для чого тоді взагалі мене питаєте, якщо шлях хибний угледіли?
Не чув не бачив, але осуджую :) Не смішіть, по деталям звук оцінити :rofl: Знайома "експертна" позиція :)
Деталей брендових в ящик напхати не означає створити АС. Запитайте в того чий проект ... повторили.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#355

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Для чого тоді взагалі мене питаєте, якщо шлях хибний угледіли?
Знайома "експертна" позиція: не чув не бачив, але осуджую :) Не смішіть, по деталям звук оцінити :rofl:
Деталей брендових в ящик напхати не означає створити АС. Запитайте в того чий проект ... повторили.
"Кашмар" ваша логіка ! Підхід ваш до фільтрів вважаю хибним, маю право , а про акустику вашу ніколи не давав оцінку ! …. і якщо проводка в акустиці для вас не змінює характер звуку самої акустики, то навіщо ви деколи використовуєте літцендрат замість якогось там дроту !?
Небрендові деталі ви і напихаєте у свої ящики, але чи це Ас, а я повторив і багато по світу повторили проект знаної людини в цій справі.
Але давайте повернемось до розводки у ваших АС, чим розводимо, щоб гарно звучало ?
-vu-
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#356

Непрочитане повідомлення -vu- »

Shemyakin писав:Питання маркетингу. Не відомо яке було б Ваше рішення при живому порівнянні :)
Може й так, але мені це не відомо. Живе порівняння то майже утопія не здійсненна на практиці у більшості випадків. У меркетінгу Tannoy виграють беззаперечно. До того ж в них є впізнавана особливість, яку Tannoy вдало використовує. До того ж це 8". А за 6" просять десь у півтори рази менше, та вони отнимали усі "мурзілочні" зірки яки можливо у своїй ціновій категорії. Чи захоче взагалі у таких умовах покупець їхати кудись на прослуховування, з іншого міста, чекати 1-2 місяц?
Вам треба найти свою впізнаваність. Інакше діла не буде. Імхо.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#357

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав:….. :) Не смішіть, по деталям звук оцінити :rofl: Знайома "експертна" позиція :)
Тут на форумі точно є люди, які по проводочкам наприклад від катриджа програвача оцінять звук.
Згадав ще, що люди оцінювали по к73-16 вашу акустику !
Востаннє редагувалось 08 березня 2020, 13:51 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#358

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: "Кашмар" ваша логіка ! Підхід ваш до фільтрів вважаю хибним, маю право , а про акустику вашу ніколи не давав оцінку ! …. і якщо проводка в акустиці для вас не змінює характер звуку самої акустики, то навіщо ви деколи використовуєте літцендрат замість якогось там дроту !?
Небрендові деталі ви і напихаєте у свої ящики, але чи це Ас, а я повторив і багато по світу повторили проект знаної людини в цій справі.
Але давайте повернемось до розводки у ваших АС, чим розводимо, щоб гарно звучало ?
Щоб Ви логіку зрозуміли, зробіть АС з нуля. Підказка Вам наперед: 95-99% звучання то буде Ваша настройка, ао, схесми фільтрів. Залишок в пару відсотків це те з чим Вам лишається гратись якщо схему і параметри фільтрів зуміли точно повторити без похибок. Все впливає, пропорції різні, буде досвід, логіку зрозумієте. А потім повернимось.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 2011
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2768 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#359

Непрочитане повідомлення SVS »

jra7 писав: "Кашмар" ваша логіка ! Підхід ваш до фільтрів вважаю хибним, маю право , а про акустику вашу ніколи не давав оцінку ! …. і якщо проводка в акустиці для вас не змінює характер звуку самої акустики, то навіщо ви деколи використовуєте літцендрат замість якогось там дроту !?
Небрендові деталі ви і напихаєте у свої ящики, але чи це Ас, а я повторив і багато по світу повторили проект знаної людини в цій справі.
Але давайте повернемось до розводки у ваших АС, чим розводимо, щоб гарно звучало ?
А що вам дасть марка проводу коли вже безліч разів писали як однакові дроти у різних користувачів ведуть себе по різному (може й однаково, але індивідуальне сприйняття у кожного своє). Тому, як збираєтеся купити, беріть з двотижневим манибеком (наприклад), слухайте і вирішуйте. А як не збираєтеся, то для чого клаву товчете?
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#360

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: Тут на форумі точно є люди, які по проводочкам наприклад від катриджа програвача оцінять звук.
мова про АС, не ліпіть все в купу, відповів у попередньому пості
Згадав ще, що люди оцінювали по к73-16 вашу акустику !
І що? Мені слухати "тих людей" як Ви це робите? Власну думку складіть вже нарешті. Як, писав у попередніх постах.
Востаннє редагувалось 09 березня 2020, 14:22 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#361

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Щоб Ви логіку зрозуміли, зробіть АС з нуля. Підказка Вам наперед: 95-99% звучання то буде Ваша настройка, ао, схесми фільтрів. Залишок в пару відсотків це те з чим Вам лишається гратись якщо схему і параметри фільтрів зуміли точно повторити без похибок. Все впливає, пропорції різні, буде досвід, логіку зрозумієте. А потім повернимось.
Я не є дурним робити акустику з нуля, можна все життя потратити і ніц з того не вийде, і тому я повторив відомий проект.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#362

Непрочитане повідомлення jra7 »

Так можете сказати, яку розводку робите в акустиці, це для мене важливий фактор при покупці ваших АС !
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#363

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

-vu- писав: Може й так, але мені це не відомо. Живе порівняння то майже утопія не здійсненна на практиці у більшості випадків. У меркетінгу Tannoy виграють беззаперечно. До того ж в них є впізнавана особливість, яку Tannoy вдало використовує. До того ж це 8". А за 6" просять десь у півтори рази менше, та вони отнимали усі "мурзілочні" зірки яки можливо у своїй ціновій категорії. Чи захоче взагалі у таких умовах покупець їхати кудись на прослуховування, з іншого міста, чекати 1-2 місяц?
Вам треба найти свою впізнаваність. Інакше діла не буде. Імхо.
Знову ж таки маркетинг. Питання цільової аудиторії, впізнаваним для кого? І яке відношення впізнавані особливості до звучання мають, ніякого :) так само як і "казочки" в мурзілках про дюйми, фази та решту "переваг". Згоден, це працює і змагатись із маркетингом корпорації то є утопія :)
Ас за техзавданням замовника, ніша? чом би й ні :)? Є варіанти :)
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#364

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: Я не є дурним робити акустику з нуля, можна все життя потратити і ніц з того не вийде, і тому я повторив відомий проект.
Добре що хоч це зрозуміли
jra7 писав:Так можете сказати, яку розводку робите в акустиці, це для мене важливий фактор при покупці ваших АС !
Господи, не нудіть. Було б цікаво, вже приїхади б, прослухали і замовили :)
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#365

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Добре що хоч це зрозуміли

Господи, не нудіть. Було б цікаво, вже приїхади б, прослухали і замовили :)
І вам би моє розуміння ! :yahoo:
А що заважає вам відповісти з чого робите. який там у вас літцендрат ? :rofl:
А загалом мені подобається як ви біжете , втікаєте від простого питання ! :biggrin: Будьте здорові, біжіть, біг зміцнює здоров"я ! :good2:
-vu-
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#366

Непрочитане повідомлення -vu- »

Shemyakin писав: Знову ж таки маркетинг. Питання цільової аудиторії, впізнаваним для кого? І яке відношення впізнавані особливості до звучання мають, ніякого :) так само як і "казочки" в мурзілках про дюйми, фази та решту "переваг". Згоден, це працює і змагатись із маркетингом корпорації то є утопія :)
Ас за техзавданням замовника, ніша? чом би й ні :)? Є варіанти :)
Якщо є замовлення, так звісно. Варіанти? Я вже не раз казав. Потрібна яскрава [технічна] особливість яку можна використати у маркетингу. Зрозуміла покупцеві вашої цільової аудиторії впізнаванна відмінність. До речі, не знаю яка вона, ця цільова аудиторія. Мій життєвий досвід каже що, як правило, домогосподарки не купують АС за $2000. Звісно то все не моя справа, лише підкреслюю, що поки є брендовий та ще й дешевший "еквівалент" покупець я лише гіпотетичний. На жаль.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#367

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: І вам би моє розуміння ! :yahoo:
Просто не бачу сенсу розмови з "експертом" який по назві деталей намагається робити висновки, яке там розуміння, не смішіть. Нічого не дасть ця примітивнва експертиза.
-vu- писав: Якщо є замовлення, так звісно. Варіанти? Я вже не раз казав. Потрібна яскрава [технічна] особливість яку можна використати у маркетингу. Зрозуміла покупцеві вашої цільової аудиторії впізнаванна відмінність. До речі, не знаю яка вона, ця цільова аудиторія. Мій життєвий досвід каже що, як правило, домогосподарки не купують АС за $2000. Звісно то все не моя справа, лише підкреслюю, що поки є брендовий та ще й дешевший "еквівалент" покупець я лише гіпотетичний. На жаль.
При чому тут домохазяйки, і з чого Ви так впевнено взяли що еквівалент дешевший, навпаки і суттєво. Ви зараз говорите про серійне виробництво, не штучне.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#368

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Просто не бачу сенсу розмови з "експертом" який по назві деталей намагається робити висновки, яке там розуміння, не смішіть. Нічого не дасть ця примітивнва експертиза.
І я не бачу сенсу в " творці", який з гівна хоче зробити цукерку ! ...можу кілька к73-16, які маю вам подарувати , бо вони у вас закінчились ! :rofl:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#369

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Зробіть краще подарунок у вигляді відсутності своїх коментарів на мої пости, в моїй гілці принаймні. Розумієте, ну абсодютно не цікаві "лікування по фото". Дякую.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
-vu-
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#370

Непрочитане повідомлення -vu- »

Shemyakin писав: Просто не бачу сенсу розмови з "експертом" який по назві деталей намагається робити висновки, яке там розуміння, не смішіть. Нічого не дасть ця примітивнва експертиза.
При чому тут домохазяйки, і з чого Ви так впевнено взяли що еквівалент дешевший, навпаки і суттєво. Ви зараз говорите про серійне виробництво, не штучне.
не ображайтеся, будь ласка, я мав на увазі що ті, хто купуюсь, а тем більше замовляють АС за не малі гроши, зазвичай розуміють, що до чого, як мінімум читають "мурзілки". Та в курсі фірмових фішок різних виробників. Так, звичайно я про серійне виробництво, можливо я помиляюсь, але дивлячись очима споживача, все що ви пропонуєте у цій моделі можливо знайти у серійному еквіваленті. Сумніву немає, якщо ваш споживач замовив такі АС в нього були причини замовити саме це кастомне рішення. Але зараз ви пропонуєте це кастомне рішення в загальний розгляд. Де воно втрачає специфічну ціну, бо майже неможливо зрозуміти чому були потрібні саме такі АС.
От ті вбудовані АС, що ви робили - ото так, то було круто, як на мене. Теж можу помилятися. :pardon:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#371

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

-vu- писав: не ображайтеся, будь ласка, я мав на увазі що ті, хто купуюсь, а тем більше замовляють АС за не малі гроши, зазвичай розуміють, що до чого, як мінімум читають "мурзілки". Та в курсі фірмових фішок різних виробників. Так, звичайно я про серійне виробництво, можливо я помиляюсь, але дивлячись очима споживача, все що ви пропонуєте у цій моделі можливо знайти у серійному еквіваленті. Сумніву немає, якщо ваш споживач замовив такі АС в нього були причини замовити саме це кастомне рішення. Але зараз ви пропонуєте це кастомне рішення в загальний розгляд. Де воно втрачає специфічну ціну, бо майже неможливо зрозуміти чому були потрібні саме такі АС.
От ті вбудовані АС, що ви робили - ото так, то було круто, як на мене. Теж можу помилятися. :pardon:
Ніяких образ, нормальна дискусія якщо інформація адекватно сприймається, я бачу що Ви адекватно сприймаєте та намагаєтесь запропонувати конструктивні рішення :hi: І багато в чому я з Вами погоджуюсь.
З приводу "мурзілок". Я впевнений, Ви теж розумієте що переважну долю рекламних "фішок" виробників АС треба сприймати як передвиборчу рекламу :).
Поясню що я маю на увазі. По аналогії з політугрупуваннями що пропонують різні інструменти досягнення однієї цілі - "покращення життя" умовно кажучи. Виробники АС теж пропонують різні "фішечки" у досягненні цілі "покращення звучання". Логічно передбачити якби ці рекламні "фішечки" реально впливали однозначно позитивно на звучання, різні виробники рекламували б одні і ті самі рішення. Насправді це не так. Різні виробники рекламують свої рішення часто протилежні один одному і наголошують саме на своїх перевагах, все як в політрекламі).

Якщо копнути глибше, то Ви побачите що більшість "технічних" рішень це рекламні трюки, наукообразні теорії що здебільшого не мають відношення до якості звучання. Самі розповсюджені - фазолінійність, хитрі конструкції динаміків, вражаючі своєю складністю види АО, акцент на унікальності матеріалів корпусів, акцент на елементній бази кросоверів. Так що виробники майстерно спекулюють щоб сподобатись споживачеві, нічого дивного. Я нічого не маю проти "унікальних" рішень, така індустрія, бізнес, треба постійно годувати споживача "фішечками".
Наприклад, Ви згадали Tannoy, припускаю вони звучать добре (саме цю модель я не чув). Але це не завдяки рекламній "коаксіальності" СЧ-ВЧ динаміків, а тому що розробник зумів отримати гарний баланс звучання використовуючи це рішення. Не хочу ображати власників KEF, але звучать вони інакше теж не завдяки коаксіалам.
"Ложки" з дійсно унікальним розписом та "кокоси" пам'ятаєте? Красиво, своєрідно, впізнаваний дизайн. Все класно, але ж всі добре розуміють що до якості звучання "дивовижний" дизайн або шкодить або в кращому випадку не впливає.

Так що, я добре розумію що аскетичний дизайн АС викликає відразу на фоні різноманіття форм та наворотів промислових та авторських АС. Мені іноді здається що функція АС передавати музику якось непомітно втратила зміст. В рекламних витримках якщо згадується, то на останньому місці, практичне прослуховування різних АС показує що це здебільшого так, на жаль.

Більшість моїх рішень кастом під споживача, за винятком характеру звучання що давно відпрацьований та в загальному вигляді (баланс НЧ-СЧ-ВЧ) повторюється в різних моделях. Так що споживач прослуховуючи одну модель має чітке уявлення який характер звучання він отримає в наступній моделі але з його параметрами (потужність, чутливість, тиск, габарити, дизайн).
На мій погляд, стабільність характеру звучання це дуже цінна якість, це говорить про те що виробник в кожній моделі приділяє багато уваги саме звучанню, а не другорядним якостям. Так роблять, як показує досвід прослуховування насправді небагато виробників, що їх АС мають дуже схожий характер звучання не залежно від призначення та цінової ніші.

Я з Вами погоджуюсь що по картинкам та моїм коментам не зрозуміло в чому сенс моїх АС, частково чи взагалі. На прослуховування важко затягти навіть зацікавлених людей, картинками не вразиш вже нікого. Так, це не серійне виробництво, кастом, хенд-мейд якщо хочете, але зі стабільними параметрами та звучанням не як-попало від моделі до моделі, або тому що "там такий динамік, АО чи ще щось)

І щоб Вас зорієнтувати хоч якось що саме такого "фішечного" в моїх АС, наприклад AS-2Sv здобули прихильність у замовника перед B&W "напольників" 700 серії, місце Audio Note у замовника зайняли наші АС. Я думаю, це досить висока планка, ну а ціни самі порівняйте )) Перелаштовано кілька фабричних АС "під звучання" наших АС, налаштовано кілька сторонніх DIY проектів теж під наше звучання, спроектовано та виготовлено кілька проектів по дизайну та техзавданню замовників. І звісно ж перелічені проекти на фоні багатьох не вдалих ))

До речі останній проект AS-B2B, на скільки я знаю порівнювали з репліками Троелса та Крилова, я не був присутнім, але достойно витримали тест зі слів замовника (це для jra7 якщо йому цікаво). Зараз чекають на інсталяцію в інтер'єр "встройки" RS-Arch, готуються 2 пари "напольничків" RS-II, одна пара вже замовлена. Працюємо). Так, це все ще далеко від серйозного виробництва, але вже і не любительське перебирання деталями з серйозним виглядом ))
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#372

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав:Зробіть краще подарунок у вигляді відсутності своїх коментарів на мої пости, в моїй гілці принаймні. Розумієте, ну абсодютно не цікаві "лікування по фото". Дякую.
Не лікую я по фото, не давав оцінку вашій акустиці, обмінявся " любезностями " на ваші і ще багато чого написали в мій адрес недоброго , але і не відповіли чим робите розводку в своїй акустиці ! Чому ? В чому причина прямо написати ?
Які акустичні клеми використовуєте ? Китайські точно крадуть звук, зараз у мене ETI золото , срібло , родій не дуже полюбляю , на ламповичку непогані дженсени клеми десь по 11 евро за пару . З моїх рекомендацій по розводці дженсен мідь покрита сріблом . Моножилу мідь я б не рекомендував. В деталях криється звук, "дьявол"!
.... на мої пости не давайте коментарів , так для вас буде краще !
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 5
Повідомлень: 5088
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1464 разів
Подякували: 4134 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#373

Непрочитане повідомлення Fisha »

думаю там просто нет проводов :rofl:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#374

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

В чому причина прямо написати ?
В тому і причина що це різний і неоднозначний вплив, про що Вам вже неодноразово сказано було.
Налаштуєте з нуля фільтри хоча б однієї пари АС по критерію адекватної цілісної передачі емоцій музики на ординарних деталях, тоді будете давати однозначні рекомендації по "драгметалам". Якщо будете. Сумніваюсь. На цьому ставимо крапку.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 56
Повідомлень: 692
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 184 разів
Подякували: 131 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#375

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав:
До речі останній проект AS-B2B, на скільки я знаю порівнювали з репліками Троелса та Крилова, я не був присутнім, але достойно витримали тест зі слів замовника (це для jra7 якщо йому цікаво).
Я не сумніваюсь в оцінках замовників, де вони потратили свої 2 штуки баксів і звісно вона в них найкраща акустика на замовлення !
.... для мене зробити по тех завданню акустику з не найкращих комплектующих за 1.5-2 місяці і ще щоб вона грала ну це просто фантастика ! тому я оцінюю вашу роботу з лохами позитивно !
Відповісти

Повернутись до “Інформація від дилерів”