Акустичні системи Rush-speakers

Інформація про техніку, салони, дилерів
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#51

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: Ну дуже красиво теоретично написали, але все ж таки як тим фільтром, як його підганяєте до зразкового налаштування ачх, ви що, вносите там у фільтр нові ланцюжки, чи змінюєте номінал елементів чи проектуєте взагалі новий фільтр, ...... індивідуально до кожної пари драйверів ? можна простими словами з практики, була горбата ачх стала "зразкова"?
Що теоретично красиво написав? Я ж Вам схеми намалював, все практично.
Так, саме невеличким коригуванням номіналів якщо нові екземпляри динаміків трохи відрізняються від старих. Якщо треба, додатковими ланцюжками. Нова розробка АС із новими динаміками - налаштування нових фільтрів з нуля. Так, індивідуально до кожної пари.
На попередній сторінці кілька реальних фільтрів зі схемами. Як я Вам ще простішими словами це розкажу, якщо Ви далекі від цього, наскільки я зрозумів? Відео зняти :) ?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#52

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Що теоретично красиво написав? Я ж Вам схеми намалював, все практично.
Так, саме невеличким коригуванням номіналів якщо нові екземпляри динаміків трохи відрізняються від старих. Якщо треба, додатковими ланцюжками. Нова розробка АС із новими динаміками - налаштування нових фільтрів з нуля. Так, індивідуально до кожної пари.
На попередній сторінці кілька реальних фільтрів зі схемами. Як я Вам ще простішими словами це розкажу, якщо Ви далекі від цього, наскільки я зрозумів? Відео зняти :) ?
Ну,ну ! .... красивою писаниною можна зробити зразкове з горбатого ! ..... і ви дуже праві, я далекий від ваших розумінь ! :biggrin:
Востаннє редагувалось 10 січня 2018, 21:24 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#53

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

читаю по диагоналі, але шось не дуже розумію, Ярослав, що саме добиваєтесь почути?
як ачх рівняють пасивними фільтрами?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#54

Непрочитане повідомлення jra7 »

Saburov S.A.M. писав:читаю по диагоналі, але шось не дуже розумію, Ярослав, що саме добиваєтесь почути?
як ачх рівняють пасивними фільтрами?
Так, так , як робиться ЗРАЗКОВЕ АЧХ,після якого все музикально стає грати ,ну знаю , як горбик один на драйвері притиснути,уважаючи , щоб корисне не втиснути наприклад. а про зразкове нічого не знаю !!!
Востаннє редагувалось 10 січня 2018, 21:27 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#55

Непрочитане повідомлення dukua »

Shemyakin писав:ми можемо пропонувати АС, нехай як дешевшу альтернативу тим брендам, до характеру звучання яких ми близькі.
Ok, got it! :ok:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#56

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: Так, так ! .... красивою писаниною можна зробити зразкове з горбатого ! ..... і ви дуже праві, я далекий від ваших розумінь ! :biggrin:
jra7 писав: Так, так , як робиться ЗРАЗКОВЕ АЧХ,після якого все музкально стає,ну знаю , як горбик один на драйвері притиснути,вважаючи , щоб корисне не втиснути, наприклад. а про зразкове нічого не знаю !!!
"Зразкова АЧХ", що я мав на увазі спробую ще раз пояснити.
Дивіться, ми розроблюємо нову модель АС, підібрали та купили динаміки, зробили та повністю налаштували. Отримали прототип готовий до повторення АС-прототип, що залишаються в нас на демонстрації.
Потім, нам треба повторити один в один цю модель, скажімо через півроку на замовлення. Ми купуємо ті самі динаміки в того самого дилера, нам приходять нові динаміки з характеристиками які трішки відрізняються від попередніх. Це називається "допуски", в межах 1-2 дБ це нормально. Щоб нам отримати таке саме звучання як у АС - прототипа, треба підлаштувати фільтри під нові екземпляри динаміків, копіюючи налаштовану заздалегідь "зразкову АЧХ" прототипу. Якщо цього не робити, звучання буде відрізнятись від прототипа, в нас жорсткіші "допуски" щодо звучання. Щоб уникнути потреби підлаштування, нам треба купувати динаміки із запасом щоб вони були із однієї партії, тоді відхилень між екземплярами немає (в парі вони завжди однакові).

"Зразкова" чи ідеальна АЧХ, теоретично - це під лінійку проведена лінія, та, як Ви розумієте, не існує практично.
Є тональний баланс, який ми сприймаємо на слух, він пов'язаний з формою АЧХ. Що таке форма, поведінка АЧХ на вимірах, можете подивитись тут: http://rush-speakers.com.ua/measurements/
У тонального балансу є оптимум, тоді як Ви кажете "все стає музикально" :)
Спробую це перекласти на АЧХ.
Наприклад, є дві різні АС, звучання яких по тональному балансу однакове. Але на вимірах АЧХ цих двох АС відрізняються. Оптимум тонального балансу - це невеличкий "коридор" допусків відхилень АЧХ в плюс і в мінус. Причому цей коридор не однаковий по слуховим відчуттям для різних частин звукового діапазону. На СЧ, приблизно 250Гц - 3кГц цей коридор допусків найвужчий. На НЧ, ВЧ він трохи ширший. Тобто, випадає АЧХ за межі коридору на СЧ - це дуже гостро відчувається як "окраси" звучання. Дисбаланс АЧХ всередині НЧ (до 250-300 Гц) та ВЧ (вище 3-4 кГц) не так гостро сприймається слухом. Але загальний баланс НЧ-СЧ-ВЧ теж дуже капризний та вимагає точного налаштування.
Востаннє редагувалось 05 березня 2019, 18:42 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#57

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: У тонального балансу є оптимум, тоді як Ви кажете "все стає музикально" :)
Це не я кажу про "музикальність", а ви , ви уже забули, я нагадую

Shemyakin писав:
На моє глибоке переконання (із практики порівняльних прослуховувань та численних експериментів) тональний баланс АС має першочергове значення для звучання. Нерівності його спотворюють тембр, маскуючи атмосферу, емоційну складову музики, словом те що називають «музикальністю». Тому основну увагу при налаштуванні АС приділяю саме балансуванню АЧХ, доки не будуть мінімізовані нерівності та «окраси» що заважають вільному, живому звучанню.
Все решта від вас для мене не цікаво----- мінімізуйте нерівності і читайте уже від мене ----- Ok, got it! :stop:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#58

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: Це не я кажу про "музикальність", а ви , ви уже забули, я нагадую



Все решта від вас для мене не цікаво----- мінімізуйте нерівності і читайте уже від мене ----- Ok, got it! :stop:
ХЗ що Ви собі зрозуміли, тільки час забрали.. :hi:
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 5
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1457 разів
Подякували: 4120 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#59

Непрочитане повідомлення Fisha »

не пойму - у нас так много своих производителей что мы можем позволить себе их хаять даже не послушав результат? :new_russian:
я думаю человек уже началь жалеть что выложил фото работ
не знаю как играет, но акустики в таких красивых корпусах у меня к сожалению не было - респект :good:
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#60

Непрочитане повідомлення dukua »

Fisha писав:что мы можем позволить себе их хаять даже не послушав результат? :new_russian:
Немного странная реакция.
Почему именно хаять!?
Это ведь топик НЕ в продажной ветке, да плюс на оооочень профильном форуме.
Соответственно, автор рассчитывал на ревью, на краудсорсинг - в этой нашей фокус-группе.
(если он рассчитывал на банальные рукоплескания с овациями - значит, фокус-группа выбрана неверно, и это исключительно его маркетинговые\ментальные проблемы).
Кажется, мнений, пожеланий и замечаний было высказано предостаточно, причем абсолютно даром. В приличном обществе в этом случае говорят: "спасибо огромное, все мнения, пожелания и замечания крайне важны для формирования нашего продукта" - но уж никак не обижаются, не настаивают на своем, и не поджимают губы (никаких намеков здесь нет).

Всем спасибо за внимание :drinks:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 2566
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#61

Непрочитане повідомлення Eugene »

dukua писав: Почему именно хаять!?
Потому что – это пустая болтовня.

Какой-то статистики субъективных результатов нет, советов еще ни кто не просил, а что и как надо делать – уже советуют. Прямо – страна советов.

А ну, скажите мне, пожалуйста – сколько здесь советчиков выпускает акустику хоть мелкими сериями, и профессионально занимается маркетингом в этой области.

С уважением.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#62

Непрочитане повідомлення jra7 »

Eugene писав: Потому что – это пустая болтовня.

Какой-то статистики субъективных результатов нет, советов еще ни кто не просил, а что и как надо делать – уже советуют. Прямо – страна советов.

А ну, скажите мне, пожалуйста – сколько здесь советчиков выпускает акустику хоть мелкими сериями, и профессионально занимается маркетингом в этой области.

С уважением.
Дійсно, добре, що стараються професіонально займатись, порад не просять зайшовши на форум,але й за критику не дякують.
Про якість продукту : у нас роблять ланос, але багато купляють б.у. шкоду або опель, якість там вища,тобто недостатньо просто робити, робити можна по різному і з різних елементів, можна робити і на конденсаторах К якийсь там номер, але більшість форумчан з ним майже не дружать, бо вважають його не "музикальним "! Та й катушки самі, кабелі самі роблять, добре, але яке воно ? Але корпус дуже гарний, зустрічаємо по одягу, а провожаємо ....і з позитивною , і негативною оцінкою . :drinks:
P.S. .... може з маркетингом на інший форум чи і у нас є тут є спеціалісти ?..... ринок визначає випускати чи не випускати. навіть круті радники пролітають :rolleyes:
Аватар користувача
moneron
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 261
З нами з: 28 серпня 2014, 15:45
Звідки: ОДЕССА
Подякував: 109 разів
Подякували: 158 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#63

Непрочитане повідомлення moneron »

jra7 писав: але й за критику не дякують.
Всё что было выше, похоже не на критику, а на тролинг и довольно толстый.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#64

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

тупо по доколупуватись.

Питали доречі про в чому фішка, так як раз в тому, шо цитував Дукуа і є фішка: рівний звук "під бренди" із шикарними корпусами за недорого.

Не всім таке потрібно ? - ясєн красєн. Ну і шо? Не можуть всі виробляти і продавати безкомпромісний хай енд, або антикварну намолену рухлядь.
Як на мене, то для України обрана Rush ніша - далеко не найгірше рішеня.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#65

Непрочитане повідомлення alnic »

Володя, ну и "доколупались", аж страшне...)) Я написал, что не ачх единой, Ярослав спросил про выступы, а Денис напомнил, что Сисам грили не нужны, их ногой задень, ниче не случится... Ты как считаешь, это субъективные вещи? Я считаю, что нет.

А советы в стране советов всегда воспринимаются в штыки, с дулей в кармане)) Никто и не рассчитывает.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#66

Непрочитане повідомлення jra7 »

Saburov S.A.M. писав:..... шо цитував Дукуа і є фішка: рівний звук "під бренди" із шикарними корпусами за недорого.
Дукуа процитував ТС,і помістив смайлик СТОП рівному звуку "під бренди " !!!!!! Зразкове ачх, мінімізованні нерівності автоматом стає музикальністю, рівний звук " під бренди"--- такому стилю СТОП ! Для кого він ? Відповідь сама напрошується !
Або ось зауваження про комплектуючі ----- виявляється це дурнуватий підхід !
Shemyakin писав: yuri_kov, щиро дякую за побажання. Так, це не легка справа. В тому числі через нав'язану маркетингом модель вибору аудіо техніки шляхом огляду комплектуючих, з яких ця техніка зроблена. Зручна та начеб то зрозуміла модель: оглядаєш детальки, їх "кошерність" і ти вже експерт з дистанційного визначення якості звучання без прослуховування наживо. Я особисто не прибічник такого, вибачте дурноватого підходу.
Мені така ідеологія побудови акустики :negative:
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#67

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Так в тебе ж якраз така АС: під мейнстрім-бренди, і з АЧХ рівняними нахлобученими пасивними фільтрами.
Шо ж ти тут на стиль під мейнстрім-бренди пєняєш?
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 7
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#68

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Eugene писав:советов еще ни кто не просил, а что и как надо делать – уже советуют.

Так сдержаться же невозможно! Оно ж прет из тебя, разрывая в клочья броню этики! :biggrin:
(это я о себе)
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 2566
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#69

Непрочитане повідомлення Eugene »

Тренируйся :)
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#70

Непрочитане повідомлення хохол »

Та тут как не упирайся, от одной неопределенности не уйти... Я, например, верю, что звучат эти произведения очень хорошо, но внутрях трудно избавиться от определения "звучат достаточно хорошо", то бишь, если б в кроссах стояли какие-нибудь solen-ы или bennic-и эти системы звучали бы еще лучше. Ведь уже накоплены терабайты инфы о том как нехороши в звуке "те" кондёры, какие же инженерные решения позволяют игнорировать эту информацию(?)...
Ось я і кажу, важко позбавитись визначення - "грають і так добре..." (имхо, канешна)
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#71

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

хохол писав:Та тут как не упирайся, от одной неопределенности не уйти... Я, например, верю, что звучат эти произведения очень хорошо, но внутрях трудно избавиться от определения "звучат достаточно хорошо", то бишь, если б в кроссах стояли какие-нибудь solen-ы или bennic-и эти системы звучали бы еще лучше. Ведь уже накоплены терабайты инфы о том как нехороши в звуке "те" кондёры, какие же инженерные решения позволяют игнорировать эту информацию(?)...
Ось я і кажу, важко позбавитись визначення - "грають і так добре..." (имхо, канешна)
Вам же сказали - полипропилен даёт шуршащий звук и синтетический окрас, хорошие резисторы тоже гадят. Только К73-16 и китайские проволочные резисторы по гривне за килограмм оптимальны для этих АС.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#72

Непрочитане повідомлення хохол »

yuri_kov писав: Вам же сказали - полипропилен даёт шуршащий звук и синтетический окрас, хорошие резисторы тоже гадят. Только К73-16 и китайские проволочные резисторы по гривне за килограмм оптимальны для этих АС.
Та ну, не нагнетайте, надеюсь, то було в запале...))), я, собственно, для того и написал, шоб услышать - это осознанный выбор, скажем, конкретный взгляд на "свой звук", или системы (кроссы в частности) будут развиваться, в комплектующих в том числе.
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#73

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

хохол писав: Та ну, не нагнетайте, надеюсь, то було в запале...))), я, собственно, для того и написал, шоб услышать - это осознанный выбор, скажем, конкретный взгляд на "свой звук", или системы (кроссы в частности) будут развиваться, в комплектующих в том числе.
Так ответ уже был - по желанию заказчика поставят любые комплектующие в фильтр. Хотя это в общем-то очевидно.
И вообще разработчиков коробит от наших придирок, так что лучше завязывать
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#74

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: Та ну, не нагнетайте, надеюсь, то було в запале...))), я, собственно, для того и написал, шоб услышать - это осознанный выбор, скажем, конкретный взгляд на "свой звук", или системы (кроссы в частности) будут развиваться, в комплектующих в том числе.
Мій свідомий вибір - це тональний баланс АС, вважаю це найголовнішим фактором. Я про це писав ще на початку теми, не всі розділяють цей підхід. Догодити всім не можливо, я не збираюсь цього робити.
Із якими комплектуючими фільтрів можна цього досягти - то вже справа розробника АС. Із задоволенням обходився б без фільтрів, якби то було можливо.
Знайдем кращу альтернативу провокаційним деталям - будем використовувати їх. Від доступного поліпропілену враження негативні, треба пробувати інші варіанти.
Ще раз повторюсь, немає взагалі ніяких проблем із замовленням будь-яких комплектуючих. На кінцеву вартість це не суттєво впливає (звісно, в розумних межах), тільки на час доставки.
Ведь уже накоплены терабайты инфы о том как нехороши в звуке "те" кондёры, какие же инженерные решения позволяют игнорировать эту информацию(?)...
Я в курсі. Читаю, вивчаю, експериментую вже давно. Власне мої висновки: реальних корисних даних зі слухової експертизи небагато, інше не цікаво.
Із задоволенням вислухаю реальні результати експериментів тих хто їх проводив (не посилання на теоретичні викладки).
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#75

Непрочитане повідомлення alnic »

Shemyakin писав: Із задоволенням вислухаю реальні результати експериментів тих хто їх проводив (не посилання на теоретичні викладки).
Интересный оборот, причем не в первый раз) Насчет выслушать, это Вы к потенциальным покупателям что ли обращаетесь? Или к производителям, которых, как выше сказали авторитетные люди, тут просто нет? (кстати, что им тут делать, непонятно, но прислушаемся к авторитетам) Это уже смахивает на радиокружок при реабилитационном центре районного диспансера. Не приходило в голову накупить деталюшек нормальных и выслушать самим?
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Відповісти

Повернутись до “Інформація від дилерів”