Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

Архів завершених лотів барахолки
Аватар користувача
kissa151
Пости в темі: 4
Повідомлень: 20
З нами з: 16 січня 2012, 18:58
Звідки: Киев
Подякував: 39 разів
Подякували: 34 разів
Вік: 41

Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#1

Непрочитане повідомлення kissa151 »

Всем добрый день,суть вопроса в следующем.Мне в попал в качестве презента динамик от сабвуфера B&W ASW CDM, он рабочий но пугает надпись на динамике 8 ом,а в реальности 2,7 ом,я думаю что возможно он подгоревший,подскажите пожалуйста мастера или фирму которая сможет произвести ремонт данного девайса в Киеве.
С уважением Кистерный Максим (050)166-60-42 ;)
Востаннє редагувалось 26 червня 2012, 07:46 користувачем kissa151, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#2

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

хм вельми ймовірно шо саб потужний (хочаб вказали модель чи розмір динаміка/фото) і ви міряли опір по постоянці, а вказаний опір це імпенданс по змінному струму на частоті 1кГц. такшо цілком можливо шо ваш динамік абсолютно справний. якшо є коротко замкнені витки то він втратить чутливість причому сутьево і по друге якби ви включили саб при такому занижені опру то або згорівби запобіжник у сабі або спрацював захист.
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
kissa151
Пости в темі: 4
Повідомлень: 20
З нами з: 16 січня 2012, 18:58
Звідки: Киев
Подякував: 39 разів
Подякували: 34 разів
Вік: 41

Re: Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#3

Непрочитане повідомлення kissa151 »

Динамик от сабвуфера B&W ASW CDM : http://www.stereo.ru/profile.php?tree_id=53&product_id=14235
Драйвер, мм: 300 (целлюлоза+кевлар)
Мощность усилителя : 1000
Частотный диапазон, Гц: 15-140
А с того места где меряется на частоте 1кГц,можно поподробнее дин сабовый физически не воспроизведет эту частоту,у меня возникла мысль,что он просто короткозамкнутый. :sad:
Вкладення
саб дин.jpg
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#4

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

kissa151 писав:Динамик от сабвуфера B&W ASW CDM : http://www.stereo.ru/profile.php?tree_id=53&product_id=14235
Драйвер, мм: 300 (целлюлоза+кевлар)
Мощность усилителя : 1000
Частотный диапазон, Гц: 15-140
А с того места где меряется на частоте 1кГц,можно поподробнее дин сабовый физически не воспроизведет эту частоту,у меня возникла мысль,что он просто короткозамкнутый. :sad:

1. Судячи с того що декларована потужність складає 1кВт то дріт катушки дуже грубий відповідно маленький опір постійному струму цілком нормально.
2. Він не грає на 1кГц (що ше підпитанням), але оскільки там не просто кусок дроту, а катушка то вона має індуктивність яка має індуктивний опір змінному струму який зазвичай для універсальності міряють на частоті 1кГц оскільки опір катушки міняється в залежності від частоти і на частоті припустім 20Гц він цілком може буте і 12 і 16 Ом.
3. Якшо переживаєте - спробуйте звернутись до цього дядька він тих сабвуферів бачив немало memberlist.php?mode=viewprofile&u=944 думаю за певну винагороду він Вам і обміряти зможе і рекомендації дасть шо с тим робити і якшо шо спровадить до майстра який реально то зможе зремонтувати, а не зіпсує кривими руками.
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
kissa151
Пости в темі: 4
Повідомлень: 20
З нами з: 16 січня 2012, 18:58
Звідки: Киев
Подякував: 39 разів
Подякували: 34 разів
Вік: 41

Re: Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#5

Непрочитане повідомлення kissa151 »

Это не он случаем http://hi-fi-forum.com.ua/user-712.html,это очень очень серьезный дядько,возможно он даже и в Киеве не появляется,ведь насколько я знаю он на Edifier работает.Да и согласится он такими мелочами заниматься,попробую конечно. :)
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#6

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

kissa151 писав:Это не он случаем http://hi-fi-forum.com.ua/user-712.html,это очень очень серьезный дядько,возможно он даже и в Киеве не появляется,ведь насколько я знаю он на Edifier работает.Да и согласится он такими мелочами заниматься,попробую конечно. :)

Він. Дядька контактний, без пафосу, я мав пару питань по телефону получив перфектну і достатьню для мене консультацію. він у Кийові вроді зара, його сайт http://www.artmaydan.org.ua/. Напишіть позвоніть, Вам не убуде крім того можете просто спитати рекомендаці і адреси майстрів у Киеві він думаю не відмовить.
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
kissa151
Пости в темі: 4
Повідомлень: 20
З нами з: 16 січня 2012, 18:58
Звідки: Киев
Подякував: 39 разів
Подякували: 34 разів
Вік: 41

Re: Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#7

Непрочитане повідомлення kissa151 »

Спасибо большое за наводку,очень толковый дядько.И выслушал и посоветовал мастера. :good2:
pascal
новенький
Пости в темі: 1
Повідомлень: 64
З нами з: 30 листопада 2011, 08:15
Звідки: Київ
Подякував: 13 разів
Подякували: 39 разів

Re: Нужен мастер для ремонта сабового динамика в Киеве

#8

Непрочитане повідомлення pascal »

Мне тоже интересен мастер в Киеве который может профессионально обмерять акустику и фильтр пересчитать чтоб музыка была. не сбросите контакт?
Закрито

Повернутись до “Архів”