The Jewel Song - арія з опери Фауст Шарля Ґуно.

Обговорення музичних стилів, гуртів, виконавців, альбомів тощо
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

The Jewel Song - арія з опери Фауст Шарля Ґуно.

#1

Непрочитане повідомлення moose »

Напевно, трек, який найбільше врaзив мене минулого року. Вперше почув на диску момент з опери в видавництві EMI.

http://www.discogs.com/V-De-Los-Angeles ... se/5023215

Виконувала Вікторія Де Лос Анджелес. Я, звичайно, далекий від теорії, тай практики музичної. Мені важко розкласти твір на всі ці форте і адажіо, слідкувати, аналізувати. Просто слухаю. Тут мені арія видалася незвичною. Думаю, сучасні сопрани вже не співають так, як вона співає. Такий якийсь особливий старий стиль. Трохи занадто жіночний, наче ці жінки-пищАлки, що в церкві співають. Або нагадало мені арії Оксани Петрусенко, що я слухав в дитяцому віці. Виконавиця співає дуже кокетливо, при цьому сильно, ритмічно. Просто насолода. А яка дикція, яка чудова Французька вимова. Дла контрасту -

Suzanne Adams, 1903
http://vvl.lib.msu.edu/listen.php?id=43 ... s/DB43.mp3


А ще дехто каже, що найвдаліше арію виконує Б'янка Кастафйоре, але я в це ніколи не повірю. А ви?
Аватар користувача
Micr0
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3619
З нами з: 24 листопада 2010, 19:55
Подякував: 1490 разів
Подякували: 2549 разів
Вік: 59

Re: The Jewel Song - арія з опери Фауст Шарля Ґуно.

#2

Непрочитане повідомлення Micr0 »

мне нравится сопрано Виктории де лос Анжелес. имею небольшую коллекцию (~12-15) виниловых пластинок опер и арий с ее участием. в том числе и эту запись "Фауста" Гунода. к сожалению, другого исполнения этой оперы я до сих пор не слышал, поэтому судить об альтернативном исполнении не могу... :hi:
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: The Jewel Song - арія з опери Фауст Шарля Ґуно.

#3

Непрочитане повідомлення moose »

Нажаль, вислуховувати цілу оперу, навить highlights, навить Фауста, в мене не завжди вистарчає терпцю. Так, пару арій під настрій. З сучасних виконавиць, напевно, найвдаліша - Рени Флемінг. Нетребко шось там співала, але всеодно це не то... Нетребко взагалі-то мені наче молодиця з мого села, міцна, голосиста. Рівнинно - степова :)

Мені ше дуже подобається O Mio Babbino Caro в виконанні де Лос Анджелес. Чогось в мене є таке відчуття, що Крушельницька Соломія заспівала б партію Марґаріти гарно. Але я ніде не чув і не бачив.
Відповісти

Повернутись до “Музика”