Качественные релизы

Обговорення музичних стилів, гуртів, виконавців, альбомів тощо
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Качественно записанный винил

#126

Непрочитане повідомлення spiridon »

Уважаемый Боб -вам надо судя по вашим впечатлениям слушать высокотехнологичный СД .Зачем лезть в винил с его треском ? :rofl: Приведенные вами примеры к аналоговому звуку ,кроме формы, не имеют никакого отношения -обычный стандартный мертвый цифровой звук на пластике -ото и все ...ИМХО
Аватар користувача
bob
новенький
Пости в темі: 3
Повідомлень: 72
З нами з: 07 квітня 2013, 15:43
Звідки: lviv
Подякував: 119 разів
Подякували: 172 разів

Re: Качественно записанный винил

#127

Непрочитане повідомлення bob »

spiridon писав:Уважаемый Боб -вам надо судя по вашим впечатлениям слушать высокотехнологичный СД .Зачем лезть в винил с его треском ? :rofl: Приведенные вами примеры к аналоговому звуку ,кроме формы, не имеют никакого отношения -обычный стандартный мертвый цифровой звук на пластике -ото и все ...ИМХО

Свої повідомлення , я не беру з ПОТОЛКА , або зі своєї уяви . Я оперую фактами , в салоні зі мною вініл слухав досвідчений апаратурщик , мабуть ви його знаєте . А бути категоричним , бо ПАСТЕРНАКА Я НЕ ЧИТАЛ , НО ЗНАЮ ЧТО ОН ВРАГ НАРОДА , я би вам не радив .
Аватар користувача
bob
новенький
Пости в темі: 3
Повідомлень: 72
З нами з: 07 квітня 2013, 15:43
Звідки: lviv
Подякував: 119 разів
Подякували: 172 разів

Re: Качественно записанный винил

#128

Непрочитане повідомлення bob »

spiridon писав:Уважаемый Боб -вам надо судя по вашим впечатлениям слушать высокотехнологичный СД .Зачем лезть в винил с его треском ? :rofl: Приведенные вами примеры к аналоговому звуку ,кроме формы, не имеют никакого отношения -обычный стандартный мертвый цифровой звук на пластике -ото и все ...ИМХО

Як що , відкинути ємоції , а перейти до кількісних оцінок , то зайдіть на discogs і перегляньте вартість пластинок . Крім суто англійських груп типу Atomic Rooster, JOHN MAYALL ,,, ви побачите , що японські платівки в нижні частині списку , серед доржчих . Що , у всьому світі лузери а в Києві і Донецьку справжні поціновувачі звуку ? І якщо ви такий категоричний і маєте свою думку , то наведіть приклади - Качественно записанный винил . А не прсто так - фігня ,цифра , отстой ,... НАУЧИТЕ НАС ЖИТЬ !
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Качественно записанный винил

#129

Непрочитане повідомлення spiridon »

среди любителей звука масса почитателей японского винила с его яркими обишками,плотными обложками,вкладками с непонятными значками,как правило он весьма прилично сохранен ,редко скрипит ...и все ... примеры качественно записанного винила приводить лень -у всех оценка качества очень разная и то шо русскому хорошо ,немцу бывает смерть :cray:
кстати вартисть -понятие весьма относительное и часто к содержанию не имеющее отношения... нв втором витке увлечения винилом я то же кидался на яркие картинки джапанских изданий ,пока Валикджан не вправил мне мозги на место ,при этом я его не просил научить меня жить или тем паче помочь материально :rofl:
Аватар користувача
es.klopfte
Пости в темі: 1
Повідомлень: 42
З нами з: 23 січня 2011, 18:29
Звідки: Запорожье/Оксфордшир
Подякував: 10 разів
Подякували: 71 разів
Вік: 47

Re: Качественно записанный винил

#130

Непрочитане повідомлення es.klopfte »

Kosta писав:много рока просто ужасно записано..... Цепелины, Квины, Слэйд, Джудас, Перплы, Флитвуд Мак, ДиСи и т.п. записаны никак, чтобы не сказать хуже...

Сheers, Kosta


Полностью согласен. Приятное исключение - концертник Deep Purple "Made in Japan" (Purple Records ‎– TPSP 351). На виниле звучит изумительно - хоть и грязно, но атмосферу концерта передает превосходно.
Аватар користувача
vlasov
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 165
З нами з: 22 листопада 2011, 06:18
Звідки: Дрогобич
Подякував: 2882 разів
Подякували: 409 разів
Вік: 60

Re: Первый фирменный CD

#131

Непрочитане повідомлення vlasov »

vlasov писав: _ усі диски були у високих коробках (або картонних, або пластикових),
пластикові - прозорі, а картонні розмальовані під тему обложок дисків.
- ЧИ ХТОСЬ ТАКІ коробки БАЧИВ?, -озвіться!
один мій колега мав би мати одну таку коробку від мого Three of perfect pair (якщо ще має, то зфотографую
і покажу тут. _
frontKC.jpg
backKC.jpg
bothKC.jpg
ось так це виглядало.
Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни!
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Vinyl

#132

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Vinyl's resurrection: Sales at a record high
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#133

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Якщо поговорити про ifpi.
На фірмовому диску може бути від 0 до 2 кодів. Якщо 2 коди, то один для матриці (позначає завод-виробник матриці), а другий для преса (позначає завод, на якому надруковано сам диск). Якщо точніше, коди позначають навіть не заводи, а технологічні лінії на заводах. Наприклад, знамениті заводи DADC Austria, куплені Sony, мають коди матриць L550 - L560. Код матриці наноситься на алюмінієвому шарі, а код преса - видавлюється на пластику. Якщо код один, то він, як правило, позначає матрицю. Таких дисків багато: матрицю замовили на великому заводі, а штампують з неї мало не в гаражі. Якщо кодів немає, то і матриця, і диск зроблені на маленьких підприємствах, пошкодували грошей на вступ до IFPI і присвоєння кодів. Що стосується піратської продукції, то на більшості сучасної піратки код матриці проставлений. А коду преса ніде немає.
Недавно переглядав деякі свої диски й на багатьох фірмених (особоливо Латинська Америка, Канада та США) не знайшов ifpi. Ще більшим здивуванням було наявність двох ifpi на останньому альбомі Карфагена, який було зроблено в Україні (хоча стоїть видавець Карлізі Мюзік, Британія). До останнього часу ifpi вважалося гарантією того, що диск оригінальний.
В кого які думки (може варто було замутити окрему тему?)?
Востаннє редагувалось 15 червня 2014, 09:08 користувачем alex-rael, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
VladimirNB
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 174
З нами з: 27 листопада 2010, 23:17
Звідки: Луганск - Харьков
Подякував: 56 разів
Подякували: 93 разів
Вік: 67

Re: Первый фирменный CD

#134

Непрочитане повідомлення VladimirNB »

alex-rael писав: Недавно переглядав деякі свої диски й на багатьох фірмених (особоливо Латинська Америка, Канада та США) не знайшов ifpi. Ще більшим здивуванням було наявність двох ifpi на останньому альбомі Карфагена, який було зроблено в Україні (хоча стоїть видавець Карлізі Мюзік, Британія). До останнього часу ifpi вважалося гарантією того, що диск оригінальний.
В кого які думки (може варто було замутити окрему тему?)?
Очень печальная ситуация складывается в последнее время с качеством фирменных дисков. Получил пару дисков Venus (очень не дешевых) - нет вообще кода IFPI. Диски куплены в Японии. Качество записи очень посредственное. Хотя я очень уважительно относился всегда к продукции этой фирмы, качество записи всегда было эталонное.
Позавчера получил из Штатов диски Джона Зорна - качество дрянь дрянью, и тоже нет кодов , ни одного. Хотя имею в коллекции более 70 дисков фирмы Тцадик, качество всегда просто поражало. Многие тестовые диски звучат хуже. Еще ранее получал японского Гарбарека (стоят очень не дешево), звучание препаршивейшее, потом заказал те же программы на немецком ECM, втрое дешевле и по качеству просто отлично. Но выпускались они давно, это из выпуска прошлых лет.
Многие мои знакомые также жалуются. Я думаю что это тенденция.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#135

Непрочитане повідомлення alex-rael »

VladimirNB писав:Получил пару дисков Venus (очень не дешевых) - нет вообще кода IFPI. Диски куплены в Японии.
Японці не проставляють IFPI. По якості: кожний тираж по-різному - не вгадаєш (останній тираж міні-вінилів Yes SHM - просто казка).
Аватар користувача
VladimirNB
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 174
З нами з: 27 листопада 2010, 23:17
Звідки: Луганск - Харьков
Подякував: 56 разів
Подякували: 93 разів
Вік: 67

Re: Первый фирменный CD

#136

Непрочитане повідомлення VladimirNB »

alex-rael писав:
Японці не проставляють IFPI.
На всех дисках Venus всегда было указано два кода. На дисках других японских фирм тоже. Диском таких у меня не одна сотня. Так что есть от чего отталкиваться.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#137

Непрочитане повідомлення alex-rael »

ну то, що не на всіх ставлять, то точно. Навіть на представництвах своїх фірм в Штатах та Європі теж не проставляють, але на деяких ставлять. Крім того, в них є продукція для свого ринку і окремо для Європи та США. Вечером передивлюся на свої й відпишуся.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#138

Непрочитане повідомлення alex-rael »

alex-rael писав:ну то, що не на всіх ставлять, то точно. Навіть на представництвах своїх фірм в Штатах та Європі теж не проставляють, але на деяких ставлять. Крім того, в них є продукція для свого ринку і окремо для Європи та США. Вечером передивлюся на свої й відпишуся.
Напевно був неправий - на всіх, що продивився, було по два ifpi (крім одного (Saga-Head or Tales, 1983, Sony (Japan)-Portrait(USA))- але він міг бути й до 1994 року). Так що :hi:
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#139

Непрочитане повідомлення alex-rael »

На IQ-Dark Matter було виявлено 3 IFPI! 1- болванка та 2 - завода-виробника запису. :shok:
Castle

Re: Первый фирменный CD

#140

Непрочитане повідомлення Castle »

а як це два заводи виробника?
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#141

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Castle писав:а як це два заводи виробника?
Два різних кода IFPI від одного завода, на якому робився запис (літери однакові, цифри різні).
Аватар користувача
nico124
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 52
З нами з: 05 листопада 2013, 18:01
Звідки: Khersonъ
Подякував: 223 разів
Подякували: 108 разів

Re: Первый фирменный CD

#142

Непрочитане повідомлення nico124 »

Ради интереса посмотрел, у меня на Dark Matter (GEPCD 1034 SPV085-60802) также присутствует три IFPI: 0473, 04AR, L135.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#143

Непрочитане повідомлення alex-rael »

nico124 писав:Ради интереса посмотрел, у меня на Dark Matter (GEPCD 1034 SPV085-60802) также присутствует три IFPI: 0473, 04AR, L135.
GEPCD 1034 GER SPV085-60802; IFPI: RZ01 (біля самого центру, самим маленьким шрифтом) RZ03 (далі від центру, більшим шрифтом), LU31(болванка).

Шо за "новшества" і чому різні коди? :shok:
Аватар користувача
nico124
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 52
З нами з: 05 листопада 2013, 18:01
Звідки: Khersonъ
Подякував: 223 разів
Подякували: 108 разів

Re: Первый фирменный CD

#144

Непрочитане повідомлення nico124 »

alex-rael писав:
GEPCD 1034 GER SPV085-60802; IFPI: RZ01 (біля самого центру, самим маленьким шрифтом) RZ03 (далі від центру, більшим шрифтом), LU31(болванка).

Шо за "новшества" і чому різні коди? :shok:
Не знаю... наверное имеете этот пресс: http://www.discogs.com/IQ-Dark-Matter/release/3599424
У Вас коробка в картоне?
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#145

Непрочитане повідомлення alex-rael »

nico124 писав: Не знаю... наверное имеете этот пресс: http://www.discogs.com/IQ-Dark-Matter/release/3599424
У Вас коробка в картоне?
Так, в картоні. Може літери GER (у Вас нема) вказують на його німецьке походження?
Аватар користувача
nico124
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 52
З нами з: 05 листопада 2013, 18:01
Звідки: Khersonъ
Подякував: 223 разів
Подякували: 108 разів

Re: Первый фирменный CD

#146

Непрочитане повідомлення nico124 »

alex-rael писав:
Так, в картоні. Може літери GER (у Вас нема) вказують на його німецьке походження?
Нет, у меня англичанин и GER тоже есть, я забыл указать. GIANT(electric pea) - очевидно один из небольших лейблов немцев SPV, а как они там печатают пресса - только им известно. Ясно одно: у нас разные версии, отпечатанного в 2004г. альбома.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#147

Непрочитане повідомлення alex-rael »

nico124 писав:Нет, у меня англичанин и GER тоже есть, я забыл указать. GIANT(electric pea) - очевидно один из небольших лейблов немцев SPV, а как они там печатают пресса - только им известно. Ясно одно: у нас разные версии, отпечатанного в 2004г. альбома.
Оскільки IQ - одна з самих найулюбленіших груп, то GEP для мене фірма відома (від цієї групи маю практично все на CD, DVD й навіть VHS й LP були всі. Й більшість продукції на GEP). Просто завод не обов"язково мав знаходитися в Британії....Ну головна загадка: чому 3 коди (вперше таке бачу).

По-ходу є питання по Clepsydra-Alone (якщо у Вас є)...там в мене взагалі нема жодних IFPI (хоча на 2 та 3 є по два кода, а на першому й не могло бути - вийшов до 1994 року. Всі першо-преси).
Аватар користувача
nico124
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 52
З нами з: 05 листопада 2013, 18:01
Звідки: Khersonъ
Подякував: 223 разів
Подякували: 108 разів

Re: Первый фирменный CD

#148

Непрочитане повідомлення nico124 »

Сейчас по причине ремонта не могу в полной мере добраться к своей коллекции, но вот попался на глаза "Tales From The Lush Attic" (GEPCD 1010). Посмотрел и также обнаружил три ifpi, по всей видимости это "фирменный почерк" лейбла GEP.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#149

Непрочитане повідомлення alex-rael »

nico124 писав:Сейчас по причине ремонта не могу в полной мере добраться к своей коллекции, но вот попался на глаза "Tales From The Lush Attic" (GEPCD 1010). Посмотрел и также обнаружил три ifpi, по всей видимости это "фирменный почерк" лейбла GEP.
Я теж взяв перший, що був під рукою - The Lost Attic. Але тут трохи по-іншому: GEРCD 1024; біля центру ifpi запису 2308 та 2 рази однаковий код ifpi болванки LI53 на ободку + 10 прозорих дірочок в цікавій конфігурації 4-2-4.

Tales From The Lush Attic в мене такий (звучання першопресу не подобалася): http://www.discogs.com/IQ-Tales-From-Th ... se/4091890
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#150

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Переглядав інфу про Eloy й наткнувся на такий трабл.

В мене компакт Осean - британський першопрес 1989 року. Відомо, що цей альбом було записано та реалізовано восени 1977 року (http://en.wikipedia.org/wiki/Ocean_(Eloy_album)).

Дивлюся свою обкладинку - ℗ 1977 EMI Electrola GmbH
Misprint on back cover: ℗ 1976 EMI Electrola GmbH.

Теж саме написано й тут: http://www.discogs.com/Eloy-Ocean/release/598340

В чому прикол?
Відповісти

Повернутись до “Музика”