Качественные релизы

Обговорення музичних стилів, гуртів, виконавців, альбомів тощо
Castle

Re: Первый фирменный CD

#151

Непрочитане повідомлення Castle »

в мене ремастер 2004, в буклеті написано що альбом записаний вересень- жовтень 1977 "Soundstudio N" Cologne
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Первый фирменный CD

#152

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Castle писав:в мене ремастер 2004, в буклеті написано що альбом записаний вересень- жовтень 1977 "Soundstudio N" Cologne
так отож :sad:
doctor-d7
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 91
З нами з: 06 січня 2012, 16:43
Подякував: 66 разів
Подякували: 21 разів

Якість релізу

#153

Непрочитане повідомлення doctor-d7 »

Пропоную в темі ділитись як позитивним,так негативним досвідом спілкування з різними аудіоносіями

В мене одразу питання:Шановні прихильники та обжнювачі PINK FLOYD,може хто мав стосунки з таким виданням :Discovery (Pink Floyd box set),поділіться,будь ласка, враженням.

З Повагою,Ігор.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#154

Непрочитане повідомлення alex-rael »

1. Видаліть одну з однакових своїх тем.
2. Зверніть увагу на цей топік http://audiogarret.com.ua/viewtopic.php ... 1&start=25
3. PINK FLOYD напевно лідер по перевиданням своїх альбомів і визначити, який звучить ліпше (гірше) доволі проблематично. Зазначений Вами бокс не слухав (нe фанат флойдів), але наполегливо рекомендую Вам звернути увагу на японські перевидання легендарних альбомів класичного періоду у форматі SHM (mini LP).
doctor-d7
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 91
З нами з: 06 січня 2012, 16:43
Подякував: 66 разів
Подякували: 21 разів

Re: Якість релізу

#155

Непрочитане повідомлення doctor-d7 »

Дякую,клон теми видалив,особисто для себе з форматом П.Ф. все вирішив давно,а от товаришу запропонували бокс з 14 СD,от захотів взнати враження людей,хто слухав саме це видання,тим більше анонсовано про ремастерінг самим звукорежисером П.Ф.
A взагалі ,тему про звучання різних релізів вважаю цікавою.Якби хтось раніше проконсультували,то мабуть у мене не "зібралось"би для прикладу 4
платівки Led Zeppelin III...
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#156

Непрочитане повідомлення alex-rael »

doctor-d7 писав:Якби хтось раніше проконсультували,то мабуть у мене не "зібралось"би для прикладу 4
платівки Led Zeppelin III...
То історія без кінця. Я б порадив це

http://www.888777.ru/category_2016.html
http://www.mediaboom.org/366092-pink-fl ... -2011.html
Вкладення
2
2
1
1
Аватар користувача
PallMall
учасник
Пости в темі: 4
Повідомлень: 290
З нами з: 17 липня 2011, 12:37
Звідки: Lviv
Подякував: 466 разів
Подякували: 170 разів
Вік: 34

Re: Якість релізу

#158

Непрочитане повідомлення PallMall »

Блін! В мене вже декілька днів в голові план розпочати таку тему, містика :)

Якщо вже мова зайшла за Флойдів, поцікавлюся, наскільки європейські видання вінілу DSOTM та WYWH гірші за британців та американців. По DSOTM є досить цікавий ресурс:
http://sk-dsotm.ru/diski-the-dark-side- ... kollektcii

Там я і прочитав:
Второй немецкий пресс. По красоте звука уступает, пожалуй, лишь первому английскому. Прекрасный , с глубокими насыщенными низкими и звонкими высокими частотами звук. С первых аккордов музыка обволакивает и завораживает. Проигрыш английскому заключается только в детальности звучания и пожалуй в вокале. Относительно цена - качество, самый рекомендуемый пресс.
Цікава думка інших людей :)
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#159

Непрочитане повідомлення alex-rael »

IMHO
1. USA
2. GB
3. EU
Castle

Re: Якість релізу

#160

Непрочитане повідомлення Castle »

але й американські видання бувають досить різні, наприклад в мене був
Rush "Rush" USA, а зараз є цей альбом видання Anthem (Canada) , який коштує суттєво дорожче і звучить зовсім інакше .....
Camel в мене є британія, німеччина і США, останні звучать однозначно краще
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#161

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Castle писав:але й американські видання бувають досить різні, наприклад в мене був
Rush "Rush" USA, а зараз є цей альбом видання Anthem (Canada) , який коштує суттєво дорожче і звучить зовсім інакше .....
Camel в мене є британія, німеччина і США, останні звучать однозначно краще
То була мова про вінили. По компактам звісно, картина інша.
doctor-d7
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 91
З нами з: 06 січня 2012, 16:43
Подякував: 66 разів
Подякували: 21 разів

Re: Якість релізу

#162

Непрочитане повідомлення doctor-d7 »

PallMall !Це швидше не містика ,а швидше "Землячество"
На рахунок 1USA 2EN....Не завжди все так просто колись придбав 1st press P.F. Atom...1970 в чудовому стані,помив (маю машину),ніби все гарзд,
і щось закортіло, взяв в товариша SHVL 781,мабуть 4 ий пресс,не пам"ятаю,хто в темі по бажанню загляне на ДІСКОГС,був вражений,згубив спокій,почав шукати англійця,знайшов В доброму стані,навіть більш ранній,ніж в товариша,прослухав,жахнувся!!! Почав дивитись на голку,арм....
З третього разу знайшов свого англійця молдшого,але ще породистого.
Пиклад"2" мій товариш за шаленнІ кошти придбав Перший кінг крімсон на розовому острівці А2 В2 ,якщо віритри слухам,А1В1 вже не трапляеться,я в свою чергу(теж за немалі кошти) викупив в нього Перший кінг крімсон на "звичному" острівці А1 В2,Товариш вже рік м"яко натякає на можливість обміну.Слід сказати відверто,що обидва в дуже доброму стані,оце справжня містика.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#163

Непрочитане повідомлення alex-rael »

doctor-d7 писав:На рахунок 1USA 2EN....Не завжди все так просто
Тому я на початку посту написав IMHO
В часи вінилу (з початку 90-х я відійшов від цього формату й не повертався до нього) особисто для мене завжди приоритетом була американська маса.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#164

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Може комусь цікаво (в тему). Стаття з Audiostereosiete Gran Canaria.

Sales of vinyl records soar ...
Reached its peak in countries like the UK, USA, Germany, Nordic Countries or Spain after 15 years and up 101 percent with respect to 2013

Funny how see the format shifted to vinyl over 20 years ago (on a clear evidence of a Death Foretold) is pasture of his own medicine, and the digital format cd was highlighted by the formats digital also via internet, whether they are digital files for download or streaming music ... and interestingly the medium propagate this situation restored life to vinyl record
And the rebirth of vinyl format in the last three years has been one of the most important events that have occurred in the music scene of the last ten years and has caught many by surprise clueless. Once completely installed as a great musical CD format and full maturity of digital formats, it means that record labels and one day you look around and see that every day there are more people looking vinyl, so the big stores again to place much maligned format again on their shelves. Timidly at first but little by little, the format has been gaining more space ... until today, when the figures speak of an increase each year in vinyl sales exceeding 70%.
What nobody seems to have asked-or as the thing wanted to ask follow-income producing is where this is all predicted rebirth. Well, probably as with most things, there are many variations and causes. Of course, since the full implementation of the CD and vinyl abandonment has always been a great market for buying and selling second hand. Reduced to audiophiles and music lovers circles perhaps to some minor extent, yes, but with the expansion of internet a market that was becoming ever greater. But this bitter public has not changed substantially.
The big change has been the emergence of a new public before NOT buying vinyl. That is, if the already great club for enthusiasts and collectors from analog has added a huge amount of people who either did not know about vinyl or suddenly returns to him. And here, also probably has enough weight retro fashion, vintage or how you want to call it, to rescue anything that smacks of old. Fashion within which the recent revival of cassette amazing, soul or rock of the 50's, 60 0 70 also fits, but it certainly never stopped interest since all these years all music has influenced these seasons, in addition to the record companies, radio stations, shops and the music world in general have continued to live those years longed
However, the main element of the powerful return of vinyl has been internet. Internet, file sharing, the great demon of the industry, and the explosion of music blogs, according to another demon look, or prism observe that, since it is precisely those blogs where thousands of users reindivican that format, but this instead of the mainstream media. Because of this mix has been spreading discs and just take up space on the shelves that were directly or discontinued, increasing the musical culture of the people and the dissemination of an analog-to-the format, like it or not a few , still has its advantages. Both playback and recording.
Some believe that this has been a close study of the industry to the decline in CD sales. But hardly have been so, since from the early 90's barely edited anything on vinyl. In the ten years that elapse between the disappearance of the vinyl until late rally of the last decade the industry was completely alien to a consolidated collectibles market, the emergence of small specialized stamps and, ultimately, what occurred beyond the faceless offices of executives. And it is in 2009, although in 2008 sales had increased by 200% when the big bang occurs and the vinyl appears again in indicators of annual sales, and that in these figures the market are not included resale or import. Thank quedarón stores that year without turntable stock ...!
But vinyl in 2011 increased by 40% over sales in the previous years, while the digital format for the first time exceeded the physical CD and begins to sing his own requiem. The best-selling vinyl album last year was Abbey Road, an album that has more than forty years. And, although it has certainly had something to do discography reissue of four of Liverpool, it is also true that the buyer usually seeks vinyl recorded works before the onset of CD.
Not that vinyl as a format has much greater advantages than others. It is simply a recorded in the 60s in an analog studio album sounds better and is totally faithful to the original sound played in analog format also. It makes little sense to hear an actual vinyl album recorded with modern digital technologies, at least as far as the quality of hearing is concerned. However, the truth and the truth is that the CD does not play the original sound wave, but the measured X times per second and approaches the nearest of which is able to represent value. While vinyl can take infinite values continuously, the values recorded by the CD are limited though to solve this problem-or perhaps in another attempt to get consumers to buy back discs that already has-the recording industry has tried insert into the market new formats such as SACD or DVD-Audio, having a definition and sample rate much higher than the CD.
But regardless of the debate over sound quality (whose differences are hardly noticeable without the indispensable accompaniment of a good team play), it really brings vinyl and no other format has is that "physical" contact with music . And not only by the dynamics of reproduction, which requires you to turn the disc over and touch him, but because one of the most popular vinyl charms is its size, because it certainly is not the same as having covers In the Court of the Crimson King, Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band, Ummagumma, Physical Graffiti, Bitches Brew Black Sabbath or on CD in vinyl. For a simple matter of size, nothing more. These covers were designed to a size where it was possible to observe many details or the impact of the image itself. And those are things that are lost in a smaller size.
At least one thing is clear and that the increase in vinyl sales, despite its high average price, is indicative of the consumption habits of music fan (BPI (British Phonographic Industry) I reported earlier this year the amount of vinyl sold at year-end 2103 superabga more than 700,000 copies of the)
Based on these data it seems very real that fans do not want to pay for music or that you have created a "culture of free" that will be staggering the foundations of the music and artists. The consumer wants to pay and does, but for a product that offers something to justify the price.
United States, United Kingdom, Germany, the Nordics, Italy, Japan, China, Russia, Argentina, Brazil and Spain, among other countries have experienced such an enormous rise in sales of vinyl that many hifi shops have relocated their modern DVD shelves or "turntables" sold from average prices up small fortunes at a very good rate of sales.
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#165

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Не знаю, як вас, не дістають так звані "еко-паки", "еко-сліми" і т.д., коли "голий компакт в картоні"?
Японці хоч в пакети диски вкладають, а США та Європа - просто так в картон сують..Я борюся із тим так (це нова САГА в еко-паку).
Вкладення
3
3
2
2
1
1
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Подякував: 9799 разів
Подякували: 10794 разів
Вік: 68

Re: Якість релізу

#166

Непрочитане повідомлення Андреич »

alex-rael писав:Не знаю, як вас, не дістають так звані "еко-паки", "еко-сліми" і т.д., коли "голий компакт в картоні"?
Та не "дістають", а просто ненавиджу!
А що це за такий гарний пакет? Бо я використовуваю прості паперові з круглим вікном, ті, що для комповських дисків
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#167

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Андреич писав: Та не "дістають", а просто ненавиджу!
А що це за такий гарний пакет? Бо я використовуваю прості паперові з круглим вікном, ті, що для комповських дисків
1. Це "нова мода" - боротьба за чисту екологію: картонні коверти замість традиційних пластмасових або дигі-паків (дігі-буків) із пласмасовим кріпленням. Американська ідея. Японці хоч в прозорі пакетики додатково диски вкладають. Такого "добра" вже багато маю, тому знайшов вихід.
2. Це такий конверт на 2 диски, між якими мяка матерія (внутрі мякий матеріал, зовні прозора плівка), оскільки альбом подвійний. Це подбно на сторінку переносного кейса для CD (мій скорше всього з цього і є. Я його підрізав зверху, що вільно влазив).
3. Просто сам альбом з двох "сторінок": перша більш широка (для диска та буклета), друга дуже "затісна"- тільки для диска, який ледве туди пролазив (з конвертом вже ні). От я й помістив спец-конверт з двома дисками в першу сторінку, а в другу - буклет. Бо руками витягати диски, захоплюючи робочу сторону, не естетично якось.
4. Ну й сам конверт (як і всі свої дігі-буки, дігі-паки, міні-вініли) я помістив у прозорий пакет, щоб не залишати на глянці слідів від пальців.

P.S. То тільки в мене супруга посміхається, коли застає за цим заняттям? :empathy:
Востаннє редагувалось 11 вересня 2014, 22:01 користувачем alex-rael, всього редагувалось 3 разів.
Castle

Re: Якість релізу

#168

Непрочитане повідомлення Castle »

alex-rael писав:коли "голий компакт в картоні"?
мабуть скоро будуть випускати машини для мойки компактів: )
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#169

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Castle писав: мабуть скоро будуть випускати машини для мойки компактів: )
У всьому (особливо з предметами свого улюбленого хоббі) має бути акуратність :music:
Аватар користувача
Андреич
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 8363
З нами з: 17 листопада 2011, 17:06
Звідки: Київ
Подякував: 9799 разів
Подякували: 10794 разів
Вік: 68

Re: Якість релізу

#170

Непрочитане повідомлення Андреич »

alex-rael писав:То тільки в мене супруга посміхається, коли застає за цим заняттям? :empathy:
Ні, моя розуміє, бо сама свої "колекції" намиває, як кицька :biggrin:
And when you lose control, you'll reap the harvest you have sown
Аватар користувача
Alex M
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 187
З нами з: 19 листопада 2011, 21:47
Звідки: Жданов-Surgut-Маріуполь
Подякував: 62 разів
Подякували: 228 разів

Re: Якість релізу

#171

Непрочитане повідомлення Alex M »

Castle писав: мабуть скоро будуть випускати машини для мойки компактів: )
Давно уже есть :) ,итальянская машинка для чистки и шлифовки стоит порядка 350 ойро.
Кучу косметики в виде всяких жидкостей и шлифовочных кружочков можно приобрести и отдельно.
Castle

Re: Якість релізу

#172

Непрочитане повідомлення Castle »

Alex M писав: Давно уже есть :) ,итальянская машинка для чистки и шлифовки стоит порядка 350 ойро.
Кучу косметики в виде всяких жидкостей и шлифовочных кружочков можно приобрести и отдельно.
а в чем собственно прикол? зачем она нужна? :)
Аватар користувача
Alex M
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 187
З нами з: 19 листопада 2011, 21:47
Звідки: Жданов-Surgut-Маріуполь
Подякував: 62 разів
Подякували: 228 разів

Re: Якість релізу

#173

Непрочитане повідомлення Alex M »

Используют в пунктах проката,вторичном рынке продажи дисков-цена в 350 ойро подразумевает машинку профессионального уровня,а не дрель и круг с пастой гои!!!!
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Якість релізу

#174

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

знавці, порадьте яке видання Дивіжн Беллз найкраще?
alex-rael
ветеран
Пости в темі: 73
Повідомлень: 6224
З нами з: 21 листопада 2011, 21:03
Звідки: Ужгород
Подякував: 9463 разів
Подякували: 15497 разів
Вік: 62

Re: Якість релізу

#175

Непрочитане повідомлення alex-rael »

Saburov S.A.M. писав:знавці, порадьте яке видання Дивіжн Беллз найкраще?
Japan, SHM, mini-lp

http://www.ebay.ca/itm/PINK-FLOYD-DIVIS ... 1231233454

http://www.ebay.ca/itm/PINK-FLOYD-THE-D ... 1231233454
Відповісти

Повернутись до “Музика”