Советско-Русский рок.

Обговорення музичних стилів, гуртів, виконавців, альбомів тощо
Аватар користувача
Valikjann
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 1630
З нами з: 17 листопада 2011, 13:48
Звідки: Київ
Подякував: 768 разів
Подякували: 2722 разів
Вік: 53

Re: Советско-Русский рок.

#176

Непрочитане повідомлення Valikjann »

Оставь телефон і іді
[youtube][/youtube]
Only the simplest can accommodate the most complex.
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#177

Непрочитане повідомлення 4ward »

1) Рок-група може бути не цікавою. Важлива особистість, а в цьому дефіцит
2) зато, Віктор весь свій творчий вогонь духу, всю силу слова звернув до людей
3) в совку якісна апаратура була недоступна, тому для вишукувань муз форми можливості обмежені. касети ж навіть переписувала одна з одної і чим далі - тим більше падала якість перезапису. Магнітофони лиш коштували скільки!
4) в умовах залізної завіси автори мали обмежений доступ до ознайомлення зі зразками рок-культури країн заходу, тому не мали в розпорядженні такі широкі можливості для вишукувань, як це мали капіталістичні рокери
5) так, була музична досконалість капітал.року - красиво створена форма, аніж завуальований зміст. Був би совок до тепер - ви б і змоги не мали порівняти. За протестної боротьби в тоталітарній системі рок-твори вигравали в поетичній складовій, в їх змістовному навантаженні, - на цьому фоні якість музичного оформлення була другорядною
6) пісні Цоя теж надихають відомих виконавців. Його пісні переспівують відомі виконавці і тепер. Так само і з Cure, і що там ви згадали?

взагалі весь офіційний совок був піратством - від автомобілів (98%), до вертаків і ігор "електроніка"(Нінтендо передерте) і обєктивів фотоапаратів. Вся важка промисловість збудована закордонними спеціалістами за копіями західних аналогів.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: Советско-Русский рок.

#178

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

4ward писав: взагалі весь офіційний совок був піратством - від автомобілів (98%), до вертаків і ігор "електроніка"(Нінтендо передерте) і обєктивів фотоапаратів. Вся важка промисловість збудована закордонними спеціалістами за копіями західних аналогів.
С этой фразой соглашусь.
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#179

Непрочитане повідомлення 4ward »

продовжу

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

або так:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#180

Непрочитане повідомлення 4ward »

[youtube][/youtube]
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#181

Непрочитане повідомлення 4ward »

[youtube][/youtube]
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#182

Непрочитане повідомлення 4ward »

[youtube][/youtube]
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Советско-Русский рок.

#183

Непрочитане повідомлення koba »

Ще трохи

[youtube][/youtube]
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Советско-Русский рок.

#184

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

пропоную зробити топік Шансон і поєднати із цим топіком. Буде органічно.
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Советско-Русский рок.

#185

Непрочитане повідомлення хохол »

Saburov S.A.M. писав:пропоную зробити топік Шансон і поєднати із цим топіком. Буде органічно.
нє, без "патриотичні пісні роіссі" органічно не буде :)
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Советско-Русский рок.

#186

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

там Серпенс гуру, "пєсні о Лєнінє" на вініл слухає.
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Советско-Русский рок.

#187

Непрочитане повідомлення koba »

Saburov S.A.M. писав:там Серпенс гуру, "пєсні о Лєнінє" на вініл слухає.
Купил, кстати, как-то по случаю новьё пластинку гимн ссср, которую он рекламировал как тестовую/офигенно записанную. Шо сказать... хоть она (пластинка) и 1 гр. но сложилось устойчивое ощущение, что он должен мне 10 гривен - фигня полная :nea:
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Советско-Русский рок.

#188

Непрочитане повідомлення хохол »

koba писав: Купил, кстати, как-то по случаю новьё пластинку гимн ссср, которую он рекламировал как тестовую/офигенно записанную. Шо сказать... хоть она (пластинка) и 1 гр. но сложилось устойчивое ощущение, что он должен мне 10 гривен - фигня полная :nea:
Как можно на такое повестись, гипноз наверное :)
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Советско-Русский рок.

#189

Непрочитане повідомлення koba »

хохол писав: Как можно на такое повестись, гипноз наверное :)
Да, согласен, вы правы. Но у меня есть смягчающие обстоятельства: :blush:
1. публично покаялся
2. я на 95% практик - привычка делать выводы самому
3. всё ещё надеюсь, что 10 гривен таки вернут
4. я её уже продал за 20 :blush: :secret:
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Русский рок

#190

Непрочитане повідомлення 4ward »

хохол писав: пов'язувати майбутнє України зі ставленням до рокерів, особистостей, яких, як ви бачили, навіть не всі наші форумчане знають, не здається вам перебільшенням(?)
є люди, котрі знають. І для цих людей, або до ситуації впринципі, це означає таке:
патякання забужки і вятровича - це не лише профанація.
Намагатися зруйнувати у людей родом з минулої епохи те, що сформувало їхнє уявлення про честь, справедливсть, свободу - це, щонайменше, некоректно. Хіба може вимірюватися політикою творчість тих митців, СЛОВО яких (неважливо, якою мовою!) не дає в людях заснути субстанції на ймення "совість"? Аж ніяк. Але політики завжди використовували тему мистецької творчості для досягнення певної мети. Робиться це і зараз - для того, щоби:1) відволікти увагу українців від свавілля з боку діючої влади; 2) далі розколювати нас на "справжніх" українців (які не визнають Висоцького) і "несправжніх" (тих, для кого він був близьким за духом).
Хіба те, що називається совістю, має ознаки національні, мовні, політичні? Це ж стосується і таких понять. як "справедливість","свобода", "честь". Сталі уявлення людей про всі ці поняття існували й існуватимуть за будь-яких формацій, будь-яких політичних умов. Тож не варто навішувати на ці поняття якісь політичні ярлики
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Русский рок

#191

Непрочитане повідомлення хохол »

4ward писав: є люди, котрі знають. І для цих людей, або до ситуації впринципі, це означає таке:
патякання забужки і вятровича - це не лише профанація.
Намагатися зруйнувати у людей родом з минулої епохи те, що сформувало їхнє уявлення про честь, справедливсть, свободу - це, щонайменше, некоректно. Хіба може вимірюватися політикою творчість тих митців, СЛОВО яких (неважливо, якою мовою!) не дає в людях заснути субстанції на ймення "совість"? Аж ніяк. Але політики завжди використовували тему мистецької творчості для досягнення певної мети. Робиться це і зараз - для того, щоби:1) відволікти увагу українців від свавілля з боку діючої влади; 2) далі розколювати нас на "справжніх" українців (які не визнають Висоцького) і "несправжніх" (тих, для кого він був близьким за духом).
Хіба те, що називається совістю, має ознаки національні, мовні, політичні? Це ж стосується і таких понять. як "справедливість","свобода", "честь". Сталі уявлення людей про всі ці поняття існували й існуватимуть за будь-яких формацій, будь-яких політичних умов. Тож не варто навішувати на ці поняття якісь політичні ярлики
Фух, шож ви ніяк не зрозумієте, шо виступи усіляких забужок, вятровичей та фарионів разраховані не на тих, шо не визнають Висоцького чи Цоя, а на таких киплячих гнівом як ви, чим скоріше ви (та інші "небайдужі") викинете забужок і подібних з своєї голови, тим скоріше вони уйдуть з інформаційного простіру
:)
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#192

Непрочитане повідомлення 4ward »

Ок. Давайте, розглянемо ваш варіант. Звісно, якщо це не просто ваше переконання, яке треба сприймати безапелятивно. (в тому числі, й навіть тоді, коли ви щиросердечно так вважаєте).
1. вятровичей та фарионів разраховані не на тих, шо не визнають Висоцького чи Цоя // я вважаю, що тут ви мислите дууже мудро.
2. Основне питання: навіщо "таких як я, керованих гнівом" вятровичці і забужці ворошити? Допоможіть мені зрозуміти вашу позицію тут.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#193

Непрочитане повідомлення 4ward »

koba писав:Ще трохи

[youtube][/youtube]
різниця між вашою і моєю позицією в тому, що, якщо Катю Лель і надихнула ця пісня, то вона робила це з метою суто комерційного інтересу; без ризику для життя; словом, виключно для розваги публіки її творчість. Я не заперечую, що і така творчість потрібна.
Цой же, чи інші рокери - це Особистості, і вони це(творчість їхня, твори) робили з метою сказати щось про проблеми мільйонів, і говорили з тими, кого ці проблеми хвилювали. Протестували проти тоталітарного культу над Особистістю. І робили це з ризиком для життя. Так, надихались творчістю і ін рокерів і вони (як і всі надихаються)
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Советско-Русский рок.

#194

Непрочитане повідомлення хохол »

4ward писав:Ок. Давайте, розглянемо ваш варіант. Звісно, якщо це не просто ваше переконання, яке треба сприймати безапелятивно. (в тому числі, й навіть тоді, коли ви щиросердечно так вважаєте).
1. вятровичей та фарионів разраховані не на тих, шо не визнають Висоцького чи Цоя // я вважаю, що тут ви мислите дууже мудро.
2. Основне питання: навіщо "таких як я, керованих гнівом" вятровичці і забужці ворошити? Допоможіть мені зрозуміти вашу позицію тут.
Ну шож, давайте.
По-перше, то просто моє переконання, його не треба сприймати безапелятивно. По-друге, то шо я пишу, завжди щиросердо (звідки підозри), взагалі не розумію, навіщо ви весь час загострююте, я, наприклад, не вважаю в тім, шо ви пишите є ще якись таємний зміст...
Свою позицію я вже висловлював - в нас є лютий ворог, який веде проти нас війну на знищення, гібридну та інформаційну в том числі, моє переконання шо "польша", "угоршина", забужки-вятровичі все це прояв ворожого умислу, при чому ті вважають шо то вони висловлють свої думки, хоча то наслідок спец-дій і грошей ворога.
Ви продивитесь інет до виступу Забужко, скільки разів згадується Цой чи Висоцький, побачите шо майже зовсім не згадувались, тобто, вони почали розділять вже після цих виступів). І тута "прокидаються" отакі небайдужі, які в цьому контексті вже кажуть про совість, справедливість, по типу, у деяких їх нема, у других - є, про суспільство, уряд... - так цеж і була задача ворога, бо була тиша і раптом почали сваритись...
А от пройшли би ви "мимо", сказали б "та, брехня" (шо насправді так і є) і ніхто не сваривсь, і вже забулиб давно...
Хоча, дивлячись на активність Вятровича, завдання своє він ще не виконав, ще не всіх українців пересварив, ще працює над цим)))
...десь так
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Советско-Русский рок.

#195

Непрочитане повідомлення хохол »

4ward писав: різниця між вашою і моєю позицією в тому, що, якщо Катю Лель і надихнула ця пісня, то вона робила це з метою суто комерційного інтересу; без ризику для життя; словом, виключно для розваги публіки її творчість. Я не заперечую, що і така творчість потрібна.
Цой же, чи інші рокери - це Особистості, і вони це(творчість їхня, твори) робили з метою сказати щось про проблеми мільйонів, і говорили з тими, кого ці проблеми хвилювали. Протестували проти тоталітарного культу над Особистістю. І робили це з ризиком для життя. Так, надихались творчістю і ін рокерів і вони (як і всі надихаються)
Та взагалі не розумію звідкиля і для чого вся ця патетика - та звичайно Цой і інші - це особистості, борці и просто чудові люди, тута тихо і робко вам сказали шо деяким (м'яко кажучи), вони не цікаві в музичному сенсі І ВСЕ... Ну полюбляєте ви Цоя, хтож вам заважає, навіщо це "облічітєльство" тут, постіть його пісні та й радійте, при чому тут боротьба, совість і т.п.
:)
P.S. позиція на рахунок Каті Лель і Цоя в мене насправді однакова, обидва мені нецікаві, уж звиняйте)))
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#196

Непрочитане повідомлення 4ward »

хохол писав: Та взагалі не розумію звідкиля і для чого вся ця патетика - та звичайно Цой і інші - це особистості, борці и просто чудові люди, тута тихо і робко вам сказали шо деяким (м'яко кажучи), вони не цікаві в музичному сенсі І ВСЕ... Ну полюбляєте ви Цоя, хтож вам заважає, навіщо це "облічітєльство" тут, постіть його пісні та й радійте, при чому тут боротьба, совість і т.п.
:)
P.S. моя позиція на рахунок Каті Лель і Цоя в мене насправді однакові, обидва мені нецікаві, уж звиняйте)))
дякую за відповідь.
перша частина вашої відповіді мудра. І мені приємно це чути. А от щодо другої частини, то я підозрював, що з нею "проблеми", і тому я ніяк не можу вам донести свою позицію. Якщо до суті, то справа тут така: вам не слід тиснути на Особистостей також :) Якщо ви вважаєте працю рокерів потрібною, але далі щось не зрозуміле, то не робіть поспішних виводів (про "облічітєльство"; про "при чому тут боротьба, совість і тп". Дайте мєсто для шага вперед тим, хто розуміє, про що мова. І тоді, по ситуації, і ви зможете зрозуміти. Нє рубітє сплєча, протестуйте :) не вішайте ярликів і не клейміть
Востаннє редагувалось 11 лютого 2018, 11:45 користувачем 4ward, всього редагувалось 1 раз.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#197

Непрочитане повідомлення 4ward »

я, наприклад, не вважаю в тім, шо ви пишите є ще якись таємний зміст...
таємного немає. Є просто зміст, котрий ви не розумієте докінця. Тому він і "таємний" типу
Для чіткості експерименту, можемо розібрати котрусь пісню Цоя, і ви скажете про що вона. Чи ви відповідали про дії забужки? Що там немає скритого змісту?
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#198

Непрочитане повідомлення 4ward »

в нас є лютий ворог, який веде проти нас війну на знищення, гібридну та інформаційну в том числі, моє переконання шо "польша", "угоршина", забужки-вятровичі все це прояв ворожого умислу, при чому ті вважають шо то вони висловлють свої думки, хоча то наслідок спец-дій і грошей ворога.
Згода зі сказаним. А ви не припускаєте існування при цьому і лютого ВНУТРІШНЬОГО ворога?
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#199

Непрочитане повідомлення 4ward »

Ви продивитесь інет до виступу Забужко, скільки разів згадується Цой чи Висоцький, побачите шо майже зовсім не згадувались, тобто, вони почали розділять вже після цих виступів). І тута "прокидаються" отакі небайдужі, які в цьому контексті вже кажуть про совість, справедливість, по типу, у деяких їх нема, у других - є, про суспільство, уряд... - так цеж і була задача ворога, бо була тиша і раптом почали сваритись...
А от пройшли би ви "мимо", сказали б "та, брехня" (шо насправді так і є) і ніхто не сваривсь, і вже забулиб давно...
Хоча, дивлячись на активність Вятровича, завдання своє він ще не виконав, ще не всіх українців пересварив, ще працює над цим)))
тут ви дуууже помиляєтеся. Але благо, що маєте сумніви, про які вкінці пишете.
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Аватар користувача
4ward
слухач
Пости в темі: 42
Повідомлень: 702
З нами з: 08 серпня 2014, 11:50
Звідки: Україна
Подякував: 589 разів
Подякували: 563 разів

Re: Советско-Русский рок.

#200

Непрочитане повідомлення 4ward »

По-перше, то просто моє переконання
добре, що ви так кажете. Переконання - це такі "знання", коли не відомо, чи вони "в точку" чи "повз".
«Если есть стадо — есть пастух». В.Цой
Відповісти

Повернутись до “Музика”