Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Аватар користувача
sound1
новенький
Пости в темі: 9
Повідомлень: 95
З нами з: 16 грудня 2011, 21:48
Звідки: Симферополь
Подякував: 60 разів
Подякували: 90 разів
Вік: 66

Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#1

Непрочитане повідомлення sound1 »

Привет всем форумчанам, вниманию форума предлагается переделка Phillips CD-304 или любой другой сидюк с ЦАПом TDA 1540. Прежде всего, хочу объяснить почему я выбрал TDA 1540? Из всех ЦАПов, которые были когда - либо созданы, TDA 1540 имеет самый правильный, самый комфортный и самый душевный звук. Если сравнивать с TDA 1541,
то у TDA 1540 пространство звуковых образов как минимум в полтора раза больше.
Другие более продвинутые ЦАПы имеют более детальный звук, но вот с душевностью у них проблемы. Ну и наконец, сделать трансформатор ( выполняющий функцию преобразователя ток – напряжение ) для TDA 1540 проще всего.
При реализации этого проекта хотелось получить ответ на вопрос –
возможно ли получить достойный звук в Phillips CD-304 без применения дорогих фирменных комплектующих и “изотерических” технологических приёмов. Изотерических взято в “ ” так как под этим, как правило понимают :
- применение дорогих и винтажных комплектующих;
- покрытие плат золотом, разными секретными лаками;
- выискивание направления проводников и применение винтажных проводов;
а не любое полевое или энергетическое воздействие.
Так вот ничего подобного в этом проекте не проводилось!!! Применялась обычная
комплектация и обычный обмоточный провод.
И как показала практика – результат превзошел ожидания!
Отдельно хочу сказать о получившемся звуке. Первое что пришло в голову это – Афффигеть!!! Было впечатление как будто вместо транзисторного усилителя включили ламповый SE высокого уровня. Примерно в два раза увеличились звуковые образы, появилась детальность, которой не хватало Филипку. Вокал стал поражать своей натуральностью. Проявились все тихие звуки, выключать не хотелось.
Убедиться в этом сможет каждый, кто умеет держать в руках паяльник и умеет
читать принципиальные схемы, так как намоточные данные трансформаторов и принципиальная схема будут приведены в этой теме позже. Фото и схема переделок в
Phillips CD-304 прилагается.
Всем успехов в творчестве.
Вкладення
Phillips CD-304 схема ЦАП.GIF
вид сверху.JPG
вид снизу.JPG
анодный тр-р и выпрямитель.JPG
лампы конденсаторы.JPG
монтаж.JPG
плата ЦАПа.JPG
трансформаторы.JPG
Аватар користувача
sound1
новенький
Пости в темі: 9
Повідомлень: 95
З нами з: 16 грудня 2011, 21:48
Звідки: Симферополь
Подякував: 60 разів
Подякували: 90 разів
Вік: 66

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#2

Непрочитане повідомлення sound1 »

Привет всем обещанные моточные данные в прикреплённых файлах.
Вкладення
дроссели и транс-ры ЦАП.doc
(40.5 Кіб) Завантажено 685 разів
схема CD 304.doc
(152 Кіб) Завантажено 533 разів
трансформатор ЦАПа.jpg
схема трансформатора ЦАПа.jpg
Аватар користувача
ms142
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 738
З нами з: 28 листопада 2010, 19:23
Звідки: г.Киев
Подякував: 51 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 55

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#3

Непрочитане повідомлення ms142 »

Сори, а голубые аксиальные Филипсы все живые?! :shok:
Не верю!
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#4

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

ms142 писав:Сори, а голубые аксиальные Филипсы все живые?! :shok:
Не верю!
sound1 профессионал, он в верю-не верю не играет. :biggrin:
Аватар користувача
ms142
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 738
З нами з: 28 листопада 2010, 19:23
Звідки: г.Киев
Подякував: 51 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 55

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#5

Непрочитане повідомлення ms142 »

Не, ну работа проделана таки большая и результат хорош (тут я верю ТС). Но почему не сделаны элементарные профилактические мероприятия? Результат был бы еще лучше.
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#6

Непрочитане повідомлення Nemo »

Дякую за проведену роботу і публікацію результатів!
Маю пару радянських трансформаторів на пермалої з 2-ма катушками і П-подібними пластинами подібних розмірів.
Проникності пермалоя не знаю, але перемотати і відслухати не полінуюсь!
Про звучання апаратів на мікросхемах ЦАП TDA1540P, TDA1540D.
Великий результат (суб"єктивний) дають:
1. Роздільна стабілізація (фільтрація) аналогових напруг живлення TDA1540 для мікросхеми лівого і правого каналу. В усіх плеєрях на 1540, які розбирав, або схему яких дивився аналогова напруга -17В лівого і правого каналу взята від одного стабілізатора...
2. Зміна керамічних конденсаторів ДЕМ ланок на хорошу по звуку плівку.
3. Тактування плеєра від лампового клоку
4. Реклокінг сигналу LAT
5. Тактування ДЕМ ланок від окремого клока частотою кілогерц так 500. Я використовував поділену на 8 частоту основного ласпового клока.
6. Використання саме TDA1540D
7. Можливо, більше сподобається звук з відключеним ЦФ SAA7030 - я його включав і відключав разів 7 і в результаті таки відслухав, що на мій смак без нього краще)
8. Думаю, використання балансної схеми на 4-х TDA1540 з трансформатором де дві вхідних обмотки і одна вихідна також внесе великий приміст. Я порівнював на макеті балансне включення 2-х 1540Д для одного каналу з звичайним включенням для іншого. На виході стояли операційники для перетворення струм/напруга. З струмового одного ЦАП сигнал заводився на інвертуючий вхід операційника. З іншого - не інвертуючий.
Відповідно між виходами двох операційників подвійна напруга, - сума двох напруг, отриманих 2-ма різними 1540 незалежно, окремо.

Прошу пробачення, що вліз в чужу тему... Все про що написав - робив і відслуховував, порівнював.
Суб"єктивно змінив в звуці досить вагомі в кращу сторону.
Деякі пункти є "ізотеричними". Але я їх сприймаю як цілком прагматичні і фізичні фактори, які певним чином впливають на фізику процесу відтворення/перетворення.

З повагою, Олександр.
abbasz
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 1500
З нами з: 16 січня 2012, 13:12
Подякував: 141 разів
Подякували: 2762 разів
Контактна інформація:

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#7

Непрочитане повідомлення abbasz »

При реализации этого проекта хотелось получить ответ на вопрос –
возможно ли получить достойный звук в Phillips CD-304 без применения дорогих фирменных комплектующих и “изотерических” технологических приёмов. Изотерических взято в “ ” так как под этим, как правило понимают :Так вот ничего подобного в этом проекте не проводилось!!! Применялась обычная
комплектация и обычный обмоточный провод.
И как показала практика – результат превзошел ожидания!
Отдельно хочу сказать о получившемся звуке. Первое что пришло в голову это – Афффигеть!!!
Вы бы еще больше офигели если бы намотали нормальные трансформаторы на винтажном материале и вместо того чтобы дистанцироваться от "изатерики" попытались бы понять в чем собственно заключается качество звука.А оно заключается в материалах в первую очередь.

А то получается такой подтекст "я не применял лучших наработок умных людей и горжусь этим" :biggrin:

И как показала практика – результат превзошел ожидания!
Результат часто превосходит ожидания не потому что результат фантастический а из за того что ожидания скромные.Ставьте планку повыше,и будет куда расти.И тогда придет понимание,что "офигение" не имеет границ.Но придется пойти на поклон к "изатерике".Это непременно,если планка действительно высока. :pardon:
abbasz
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 1500
З нами з: 16 січня 2012, 13:12
Подякував: 141 разів
Подякували: 2762 разів
Контактна інформація:

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#8

Непрочитане повідомлення abbasz »

По схеме замечаний нет,но мостик К405 позорный :diablo: .Возьмите хоть 1N5060 вишей-они стоят три копейки
AntonZP
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 172
З нами з: 02 жовтня 2012, 14:37
Звідки: Запорожье
Подякував: 48 разів
Подякували: 61 разів
Вік: 54

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#9

Непрочитане повідомлення AntonZP »

не совсем понятно зачем применять 6с45п :nea: выбранная точка находится на клюшке где лампа теряет крутизну, усиление и т.д.
емкости конденсаторов анодного питания и катодные - милипистрические.
не буду изучать данные трансов, но 6 мА маленький ток, вероятнее всего выходной транс толком не прокачивается, думаю на АЧХ будет все четко видно.

проведите измерения АЧХ и выложите осцилограммы меандра 20 Гц, 100 Гц, 1кГц, 10 кГц и синуса 1 кГц, 5 кГц, 10 кГц, 15 кГц.
думаю походу вам станет все понятно :hi:
переубедить Вас мне не удастся, поэтому сразу прейдём к оскоблениям.
Аватар користувача
sound1
новенький
Пости в темі: 9
Повідомлень: 95
З нами з: 16 грудня 2011, 21:48
Звідки: Симферополь
Подякував: 60 разів
Подякували: 90 разів
Вік: 66

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#10

Непрочитане повідомлення sound1 »

AntonZP писав:не совсем понятно зачем применять 6с45п :nea: выбранная точка находится на клюшке где лампа теряет крутизну, усиление и т.д...

Если вы когда либо вручную снимали анодные характеристики, то вы наверно должны знать что реальные характеристики всегда отличаются от справочных данных. И выбранная мной рабочаа точка как раз находится выше
того изгиба о котором вы намекаете.
думаю на АЧХ будет все четко видно....проведите измерения АЧХ и выложите осцилограммы меандра 20 Гц, 100 Гц, 1кГц, 10 кГц и синуса 1 кГц, 5 кГц, 10 кГц, 15 кГц. думаю походу вам станет все понятно :hi:
А вы меньше думайте, а больше работайте руками, тогда и форум порадуется вашим достижениям. Что касается
измерений, то я полагаю вам лучше обратиться к разработчику Phillips CD-304, возможно они предоставят вам
интересующую вас информацию. Я же пока не располагаю свободным временем чтобы удовлетворить ваше любопытство.
:hi:
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#11

Непрочитане повідомлення Nemo »

Я також навіть натяку не мав когось чомусь навчати або зауважувати.
Лише хотів висловити точку зору і варіанти.
Phillips CD-304 - далеко не найкращий по конструкції і звуку апарат на 1540. Думаю, ніхто не зауважить, що він трохи кращий за 150-й, 350-й, але до 204-го йому далеко... Не кажучи уже про 303-й з Сонівським декодером.

Якраз звук апаратів на 1540 визначається перед усім саме звуком 1540.
А приводи і транспорти на базі СДМ0 і СДМ1 хоч і дуже хороші, але мають ряд явних недоліків. І концептуально їх усунути лише заміною конденсаторів не вийде...

Для прикладу - я в якості транспорту слухаю МУЗПК, зібраний і налаштований по образу концепції cMP2, але з явними відступами. Звуковушка для виведення S/PDIF - кардинально твікнута Juli@. В двох металевих коробках білого кольору - ламповий клок на ЕФ13, окремий лінійний блок живлення звуковушки і лінійний блок живлення компика.
Суб"єктивно, та й об"єктивно при прямому порівнянні такий компик в якості транспорту + класичний ЦАП на 1540 явно і значно переграв і Ревокса 225 і Льову 9000.

Для узгодження цифрових інтерфейсів 1540 і S/PDIF використовую таке http://audiogarret.com.ua/viewtopic.php?f=69&t=9094 - фактично це лише перетворювач синхронних інтерфейсів, його вклад в звук мінімальний.

З 1540 провів дуже багато різних експериментів і варіантів реалізації (з іншими мікросхемами ЦАП також). Є велика і обширна тема на іншому форумі.
Можна сміливо стверджувати - якщо хочете від звуку добитись більшого - окрім трансформатора і ламп на вихід потрібно вжити ще ряд аргументованих і обгрунтованих, відслуханих заходів і рішень.
Якщо влаштовує і так - дуже добре, можна зекономити час і кошти :drinks:

З повагою, Олександр.
Вкладення
1.jpeg
abbasz
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 1500
З нами з: 16 січня 2012, 13:12
Подякував: 141 разів
Подякували: 2762 разів
Контактна інформація:

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#12

Непрочитане повідомлення abbasz »

не совсем понятно зачем применять 6с45п :nea: выбранная точка находится на клюшке где лампа теряет крутизну, усиление и т.д.
емкости конденсаторов анодного питания и катодные - милипистрические.
не буду изучать данные трансов, но 6 мА маленький ток, вероятнее всего выходной транс толком не прокачивается, думаю на АЧХ будет все четко видно.
Кстати да,режим довольно необычный и чисто физически кривоватый.Я 45-ю обычно использовал с током 30-40ма,лампа то мощненькая,вроде нет резону ее так использовать.Если трансформаторы не могут работать с бОльшим током подмагничивания,прямой смысл взять 6С3П,она и звучит прозрачнее.Хотя дело вкуса,к тому же напряжение все равно придется поднять.Да и спорить можно лишь сравнив лоб в лоб.
Иногда сталкиваешься с кривым режимом в фирменной технике,пытаешься его исправить,а аппарат перестает играть.Возможно здесь присутствует какая то скрытая настройка,при которой именно в таком режиме и играет.В аудио часто встречаются интересные на слух"неправильности" и наоборот,много правильного,но при этом неинтересного,никому и никогда.Так что неочевидно что так прям уж нельзя,скорее всего можно,если играет.
abbasz
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 1500
З нами з: 16 січня 2012, 13:12
Подякував: 141 разів
Подякували: 2762 разів
Контактна інформація:

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#13

Непрочитане повідомлення abbasz »

емкости конденсаторов анодного питания и катодные - милипистрические.
Если в катоде может и маловато,то касательно анодных-полная ерунда.
Не милипистрические,а нормальные,даже многовато,я бы меньше ставил.

Большие емкости тяжелят звук и делают его вязким,липким,и грубым.Макаров своей ересью зомбировал население,теперь люди думают что если они запердолят в усилитель меньше фарады,то уже и музыки не будет.И толпы любителей охотятся на барахолках за отстойными,мутными банками,который разрушают всю тонкую структуру звука,зато бас колбасит!Я считаю,что 30-50мкф хорошей винтажной бумаги после дросселя это уже отлично.А винтажные усилители с банками по 16мкф играют порой феноменально,с быстрым басом и взрывной динамикой.
Кстати клангфилм 502,известный своей скоростью и четкостью,имеет конденсаторы два по 8мкф!Вот и думайте,конденсатор это член,который должен быть как можно больше,или другой орган. :fool2:
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#14

Непрочитане повідомлення Nemo »

Про використання резистора або трансформатора з резистором.
Якщо це тільки резистор - перетворення струм/напруга відбувається саме за рахунок активного опору резистора.
Якщо це трансформатор з резистором в вторичці - фактично перетворення струм/напруга відбувається саме за рахунок активного опору резистора в вторичці + паразитних опорів первички і вторички.

Трансформатор - перед усім засіб трансформації струмів, напруг, опорів. Фактично трансформатор на виході концептуально суті перетворення на акктивному опорі = струм протікає через резистор і утворюється спад напруги. Чим більший струм - тим більший спад напруги.

Скільки я відслуховував варіанти ЦАП з різними операційниками і з резистором - кожний варіант має як свої плюси, так і мінуси.

Нещодавно досить детально почитав різні розумні книжки про ЦАП.
Там цілком вичерпно написано чому при використанні резистора на струмовому виході мікросхеми ЦАП не можна коректно перетворити струм в напругу.
На резисторі при протіканні струму спадає певна напруга.
Це вносить явні помилки в перетворення і якість резистора або наявність трансформатора тут нічого не вирішить...
Операційник реалізований так, щоб утримувати однаковий потенціал між входами - фактично при протіканні струму через входи, між ними нема спаду напруги.
Операційник має інші явні недоліки, це проявляється в звуці.
Але це справа третя.

Щоб зрозуміти чому резистор спотворює роботу ЦАП можна почитати теорію.
Для прикладу про відмінність сумувсння двох напруг на 3-х резисторах від сумування на двох резисторах і операційнику, виникаючі похибки і помилки сумування.
В теорії на простих формулах можна оцінити похибку.
Для 16-ти біт ціна одного розряду 1/65535 = 0.000015 від максимального значення.
Для 14-ти біт (1540 саме 14-ти бітна) ціна одного розряду 1/16384 = 0.000061 від максимального значення.
Якщо привести усі номінали і обрахунки, величини, - похиюка розрядності вийде великою...
Думаю, при використанні резистора для перетворення струм/напруча, спад напруги на цьому резисторі обумовить не коректну роботу струмової матриці. Навскидку, еквівалент цієї похибки буде біт так 8 з розрядності 14-ти.

Але нема зворотнього зв'язку, як у операційниику. І відповіднтх спотворень - тому звук подобається.
А резистивна матриця в мультибітнлму ЦАП - це саме струмовий суматор на резисторах.

Це якщо є бажання намагатись зрозуміти.
Основна суть проблеми використання резистора для перетворення струм/напруга на виході ЦАП - вплив спаду напоуги на резисторі на роботу резистивної матриці, який є значним в вираженні розрядності, а відповідно динам діапазону.

Вплив ємностей, шумів, низький рівень сигналу - це уже третьорядне.

Якщо для перетворення струм/напруга використовувати операційник - операційник утримує нульовий потенціал між входами. Відповідно спад напруги в десятки мілівольт не спотворює роботи струмової матриці і перетворення здійнюється більш точно для різних цифрових величин. Струм просто стікає в один з входів операційника, а далі операційник з ним оперує.
Але, таке утримання 0-го потенціалу здійснено за рахунок використання зворотнього зв"язку і складної структури операційника, яка вносить великі спотворення. Відповідно і на слух.

Так і скільки я не слухав варіанти з резисторами - завжди були питання по динаміці і АЧХ.
Хоча звук виходить дуже достойний.
Але для мене виявився далеко не універсальним...
Досить часто слухаю акустичну музику різних жанрів і складів + слухав різні топові промислові ЦАП. Загалом від звуку очікую перед усім передачі саме емоцій і музичного змісту, повноти чи то достатньої наповненості.
Звісно достовірний тональнйи баланс і природнє звучання.

В варіанті з резистором - друге досягається в великій мірі. Перше - в малій...

Додам пару фоток кардинально переробленого Ревокса 225, даби не лякати компом і платкою з ПЛІС :)
Там радикально змінене живлення, обв"язка, додані клоки, демклокінги, реклокінги, деталі хороші.
В зовнішній аналоговой частині два варіанти виходу:
1. Перетворення струм/напруга на операційниках OP42 в металі + ФНЧ 3-го порядку по схемі філіпсів 1-го покоління також на OP42.
2. Перетворення струм/напруга на резисторі Алан Бредлі 27 Ом + ФНЧ 1-го порядку + ламповий каскад з резистивним навантаженням на EF12.
Варіанти аналогового виходу комутуються ззаду кнопками - можна слухати і клацати, порівнювати.

Цей апарат перероблений на прохання друга з Іспанії. Звучить досить дорого і багато - деякі учасники форуму слухали.
Особисто для мене більш універсальним є варіант з операційниками.
Ініціатору переробки варіант з резисторами і лампами кодобається в рази більше ніж з операційникам і питань до недоліків звуку в нього нема впринципі :)

Особисто для мене дуже цікаво послухати варіант з заявленим достойним звуком, де з динамікою і з АЧХ все ок. З великою радістю взяв би подібний апарат якогось майстра на прослуховування і порівняння під грошову заставу і гарантії.

А то я поки в своїх експериментах дійшов до висновку, що "за все потрібно платити", "потрібно вибирати між перевагами і недоліками", "природу не обманеш"...
Вкладення
1.jpeg
2.jpeg
Аватар користувача
sound1
новенький
Пости в темі: 9
Повідомлень: 95
З нами з: 16 грудня 2011, 21:48
Звідки: Симферополь
Подякував: 60 разів
Подякували: 90 разів
Вік: 66

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#15

Непрочитане повідомлення sound1 »

Nemo писав:...Про використання резистора або трансформатора з резистором. Якщо це тільки резистор - перетворення струм/напруга відбувається саме за рахунок активного опору резистора.Якщо це трансформатор з резистором в вторичці - фактично перетворення струм/напруга відбувається саме за рахунок активного опору резистора в вторичці + паразитних опорів первички і вторички...
...Але нема зворотнього зв'язку, як у операційниику. І відповіднтх спотворень - тому звук подобається.
А то я поки в своїх експериментах дійшов до висновку, що "за все потрібно платити", "потрібно вибирати між перевагами і недоліками", "природу не обманеш"...
Вы совершенно правильно говорите, только в моём случае сопротивлением преобразующем ток в напряжение является
активное сопротивление первички (оно равно 8,9 Ом), а сопротивление нагрузки вторички преобразуется в 22 Ома
приведённого сопротивления. И конечно же мы избавляемся от двух каскадов на операционниках с ООС.
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#16

Непрочитане повідомлення Nemo »

Питання до шановних abbasz і sound1.
Існує можливість взяти на прослуховування Ваші роботи з цифровими джерелами, де стоять трансформатори на виході і заявлене дуже хороше звучання, під заставу і гарантії?
Зобов"язуюсь про суб"єктивні результати оцінки повідомити тільки Вам особисто, в тему не писати. Або як побажаєте.

Цікавить звучання подібних реалізацій взагалі, концептуально, для себе.
Можливо, якщо звучання сподобається, - поцікавлюсь можливістю замовлення трансформаторів або інших деталей.

Маю три ЦАП - на 1540Д, АД1860, ПСМ63 (до останього якраз на днях підчепив резистор на вихід - високий рівень сигналу, сотні мілівольт. Навіть лампового підсилення не потрібно впринципі).
Слухав багато достойних промислових ЦАП - Лаврик, Аудіоресеч, Сонікфрантірс 2. марк Левінсон 30.5, Просід і тому подібне.
Досить таки регулярно слухаю акустичне викорання музики, або інструментальне виконання з підсиленням, але без запису.

Цікаво на скільки подабна реалізація відповідає моєму баченню звуку.
Для прикладу, фонокорктор шановного sound1, який мав нагоду слухати, відповідає в великій мірі.

Дякую.
Востаннє редагувалось 26 грудня 2013, 12:21 користувачем Nemo, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 1
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#17

Непрочитане повідомлення Fisha »

здесь про выхлоп
остальное тут http://audiogarret.com.ua/viewtopic.php?f=16&t=9130
Аватар користувача
ms142
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 738
З нами з: 28 листопада 2010, 19:23
Звідки: г.Киев
Подякував: 51 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 55

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#18

Непрочитане повідомлення ms142 »

Отчего-то и мои вопросы попали в перенесенную ветку.
Повторю в очередной раз:
"а что, все голубые электролиты в норме? Уверен, Вы их не проверяли... Эх...
Кстати, тут давеча с уважаемым коллегой (захочет - напишет сам) говорили про этот твик, так еще вопросы нарисовались:
- зачем так много трансов? Как с наводками?
- судя по фото, сигнал на трансы/лампы берется после штатного выхлопа. Отчего так?"
Аватар користувача
Grigoriy13
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 2448
З нами з: 15 листопада 2011, 22:35
Звідки: Мариуполь
Подякував: 3236 разів
Подякували: 2008 разів

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#19

Непрочитане повідомлення Grigoriy13 »

Режим 6с45 странный, работает в максимально кривой области. Или это умышленно, добавляете "музыкальных" гармоник ?
Аватар користувача
Kolyaholod
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 199
З нами з: 30 листопада 2010, 15:50
Звідки: м. Шепетівка
Подякував: 629 разів
Подякували: 173 разів
Вік: 66

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#20

Непрочитане повідомлення Kolyaholod »

По-моему, трансформаторов как раз необходимый минимум. Да и по реализации все понятно в принципе. Нужно больше тока ч-з 6с45 - так кто мешает - поднимайте напряжение. А проверял ли родные электролиты ТС - это вообще дело 142-е...
Шеф, главное идея, -остальное все дело техники (с) к-ф *Бриллиантовая рука*.
Аватар користувача
ms142
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 738
З нами з: 28 листопада 2010, 19:23
Звідки: г.Киев
Подякував: 51 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 55

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#21

Непрочитане повідомлення ms142 »

Kolyaholod писав:А проверял ли родные электролиты ТС - это вообще дело 142-е...
Это шутка такая, да?
Аватар користувача
sound1
новенький
Пости в темі: 9
Повідомлень: 95
З нами з: 16 грудня 2011, 21:48
Звідки: Симферополь
Подякував: 60 разів
Подякували: 90 разів
Вік: 66

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#22

Непрочитане повідомлення sound1 »

Nemo писав:Питання до шановних abbasz і sound1.
Існує можливість взяти на прослуховування Ваші роботи з цифровими джерелами, де стоять трансформатори на виході і заявлене дуже хороше звучання, під заставу і гарантії?
Зобов"язуюсь про суб"єктивні результати оцінки повідомити тільки Вам особисто, в тему не писати. Або як побажаєте.
Цікавить звучання подібних реалізацій взагалі, концептуально, для себе.
Можливо, якщо звучання сподобається, - поцікавлюсь можливістю замовлення трансформаторів або інших деталей.
Маю три ЦАП - на 1540Д, АД1860, ПСМ63 (до останього якраз на днях підчепив резистор на вихід - високий рівень сигналу, сотні мілівольт. Навіть лампового підсилення не потрібно впринципі).
Слухав багато достойних промислових ЦАП - Лаврик, Аудіоресеч, Сонікфрантірс 2. марк Левінсон 30.5, Просід і тому подібне.Досить таки регулярно слухаю акустичне викорання музики, або інструментальне виконання з підсиленням, але без запису.
Цікаво на скільки подабна реалізація відповідає моєму баченню звуку.
Для прикладу, фонокорктор шановного sound1, який мав нагоду слухати, відповідає в великій мірі. Дякую.

Дело в том что этот Phillips я переделывал для себя и мне бы очень не хотелось устраивать ему транспортные
испытания, зная то как у нас работают автоперевозчики. Так что извините. Собственно говоря я для того и выложил
все моточные данные чтобы желающие могли повторить эту переделку, ведь сложного здесь ничего нет. Думаю в каждом городе найдётся человек, который сможет намотать трансформаторы.
Относительно звука могу сказать что это конечно же не винил, но это уже и не мёртвый звук CD.
Аватар користувача
sound1
новенький
Пости в темі: 9
Повідомлень: 95
З нами з: 16 грудня 2011, 21:48
Звідки: Симферополь
Подякував: 60 разів
Подякували: 90 разів
Вік: 66

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#23

Непрочитане повідомлення sound1 »

Grigoriy13 писав:Режим 6с45 странный, работает в максимально кривой области. Или это умышленно, добавляете "музыкальных" гармоник ?
На этот вопрос я уже отвечал выше, рабочая точка подбиралась по субъективным ощущуниям.
Аватар користувача
ms142
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 738
З нами з: 28 листопада 2010, 19:23
Звідки: г.Киев
Подякував: 51 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 55

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#24

Непрочитане повідомлення ms142 »

А я упрямый!...
На мои вопросы ответы будут? Или, как говорит молодежь, слив защитан?
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Phillips CD-304 ламповый выхлоп на трансформаторах

#25

Непрочитане повідомлення Nemo »

ms142 писав:А я упрямый!...
На мои вопросы ответы будут? Или, как говорит молодежь, слив защитан?
З дозволу учасників напишу про сині радіальні конденсатори виробництва Філіпс, які видно на платі біля цифрових мікросхем.
Фактично вони використані як блокуючі конденсатори, які фільтрують напруги живлення плеєра +12 -12 +5 -5 -17 він цифровіх шумів мікросхем.
Біля деяких мікросхем поряд з конденсаторами видно також дросельки.
По приходженні 20-ти років ємність саме такого вигляду і типу конденсатори в більшості випадків знижується до 0%...20% від номіналу.
Відповідно їх основне призначення не виконується і напруги живлення +12 -12 +5 -5 містять велику кількість шумів, пульсацій і просадок.
Це негативно впливає на звук...

Такі конденсатори краще за все випаяти, проміряти і замінити :)
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”