SONIDOводы всех стран...

Обсуждение аудио аппаратуры и компонентов

Re: SONIDOводы всех стран...

Непрочитанное сообщение alex2323 » 22 фев 2018, 00:12

Знайшов ще невеличке накладання десь на 250 Гц, зрозумів це на хард році 70-80 рр на слух. Зменшив ємність на 10 мф, стало куди краще, зникли кричалки одразу. На інших жанрах не так просто це почути..Потім перевірив по калькулятору розрахунку кр-рів, дійсно зробив вірний крок на зменшення.... 4.3 мГн відповідає для моїх дінів 99 мф на розділі 260 Гц
alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 22 фев 2018, 07:29

Звичайно, як більше подобається, так і лишай, але враховуй, що:
1) невеличке накладання смуг на 250гц - впевнено визначити майже неможливо не промірявши з відсіканням кімнати.
2) НІКОЛИ не налаштуєш систему однаково класно під всі записи. (маю на увазі не жанри, а саме записи, як писалося).
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 22 фев 2018, 10:03

Спробую ще ФІ. як він себе покаже.
alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 22 фев 2018, 10:33

лише не прикручуй просто від балди порт до лабіринта. Бо це буде НЕ ФІ, а MLTL, до того ж зроблений наугад.
Я б на твоєму місці спочатку вирішив питання хутра на стінки ЗЯ і лабіринта.

Я мав досвід порівняння 300свр в ФІ і лабіринті, в рівних умовах (усь, кімната, плеєр). З тих пір фі не цікаві остаточно.
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Иштван » 22 фев 2018, 12:37

А мое мнение, как производитель эти динамики,абсолют противоположное.Для широкополосных динамиков совсем не рекомендую конструкция TL !
Иштван
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 22 фев 2018, 12:45

І я не рекомендую класичну ТЛ.
А от її окремий частний випадок - лабіринт "по Рогожину" - таки рекомендую, як кращий по звуку ніж ФІ.
Тут ми з Іштваном маємо різну точку зору і різний досвід щодо ТЛ і лабіринтів. Але це нормально.
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 22 фев 2018, 14:29, всего редактировалось 4 раз(а).
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение yuri_kov » 22 фев 2018, 13:07

Иштван писал(а):А мое мнение, как производитель эти динамики,абсолют противоположное.Для широкополосных динамиков совсем не рекомендую конструкция TL !

А если только НЧ секция в TL?
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
yuri_kov
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 22 фев 2018, 13:12

в листуванні зі мною Іштван висказався про окремий НЧ ТЛ типу як: "ну ще туда сюда, може бути ".
Про ТЛ на ШП: "грязно".
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 23 фев 2018, 07:21, всего редактировалось 1 раз.
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 22 фев 2018, 22:31

https://drive.google.com/file/d/1oQqvdr ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1CMp7BN ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1_3RNsu ... sp=sharing
Завітали сьогодні до мене приятелі, Саня Арні з своїм Даком та Міша Провізор, початок прослуховування затягнувся, щось сталося з кроссоверами...Тому Арні зробив просте з'єднання, 300 басовік без катушки зовсім, але з цобелем був приєднанній, а 096 через ємність 1 мф.....Послухали в такому полустановищу, потім Саня записав на свій пристрій пару роликів, які виклав до загалу.
додам,
https://drive.google.com/file/d/1eX6cMW ... sp=sharing потрібно буде натиснути ще Плей енівей
alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 23 фев 2018, 07:24

SCW без фільтра декілька раз пробували пускати з іншими ШП, грало грязно і мутно в таких варіантах, і криво.
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 27 мар 2018, 11:29, всего редактировалось 3 раз(а).
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Arny » 23 фев 2018, 09:15

Saburov S.A.M. писал(а):SCW ез фільтра декілька раз пробували пускати з іншими ШП, грало грязно і мутно в таких варіантах, і криво.

Это был простой и тупой эксперимент, сроди микроскопом гвозди. Нужно было понять откуда модулированный бас и грязючка
Arny
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 23 фев 2018, 09:38

так а шо взагалі сталось із фільтром? В чому проблема була?
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 23 фев 2018, 09:39

300-й вимушено став вчора ширіком, а ширік твітером :biggrin: Але мета була досягненна, знайдена проблема була...завдяки Сані! :) :good2:
alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 23 фев 2018, 09:43

Saburov S.A.M. писал(а):так а шо взагалі сталось із фільтром? В чому проблема була?

Вовік ще не розібрався, сама котушка почала видавати сильний бруд, можливо щось зі з'єднаннями .... все на макеті, на скрутках та болтах :) Самі котушки призначалися тільки для пошуку та визначення номіналу поєднання.
alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 23 фев 2018, 09:48

а може вона і одразу видавала, просто ти замотався в цих копаннях-слуханнях, а погляд збоку допоміг? Купив би одразу той монакор на залізі, там все нормовано і надійно.
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 23 фев 2018, 15:25, всего редактировалось 2 раз(а).
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 23 фев 2018, 09:56

Можливо,.... перевірю з'єднання ще.
alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 23 фев 2018, 09:57

_
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 23 фев 2018, 21:42, всего редактировалось 5 раз(а).
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 23 фев 2018, 10:49

alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение Иштван » 23 фев 2018, 11:56

Saburov S.A.M. писал(а):лише не прикручуй просто від балди порт до лабіринта. Бо це буде НЕ ФІ, а MLTL, до того ж зроблений наугад.
Я б на твоєму місці спочатку вирішив питання хутра на стінки ЗЯ і лабіринта.

Я мав досвід порівняння 300свр в ФІ і лабіринті, в рівних умовах (усь, кімната, плеєр). З тих пір фі не цікаві остаточно.

Большества акустическая система , выпускаемая на этом свете это фазоинвертор, включая и хорошие и дорогие, значит они все звучат "грязно"?
Или толко Сонидо?
Иштван
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 23 фев 2018, 12:11

1) Нет,конечно они не звучат все грязно. Я такого не писал.
Но во всех случаях (если параметры динамика под ФИ) cчитаю можно добиться лучшего звука лабиринтом. При этом пострадают технологичность, габариты и затраты на изготовление. Но звучит лучше. Мое твердое мнение.

2)Рупор по твоему (и моему), мнению - тоже звучит лучше чем фазоинвертер, но самым массово выпускаемым все равно остается фазионвертер. Массовость фазика не показатель.

3) Конкретное сравнение 300свр в стандартном ФИ и лабиринте для меня действительно показало преимущество лабиринта "по Рогожину" в звуке, при существенном усложнении и увеличении конструкции. Я должен за это оправдываться?
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 23 фев 2018, 13:04, всего редактировалось 3 раз(а).
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Иштван » 23 фев 2018, 12:14

Я закрыл для себя эта тему.Для меня уже все понятно!
Иштван
новичок

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 27 фев 2018, 13:08

Шановні, я більше не представляю "офіційно" Сонідо. Вдячний Іштвану за тривалу співпрацю

Трохи уточнюючої інфи:

1) Щодо обрахунків лабіринтів для Сонідо - Рогожин відмовляється їх робити.
Я ж і далі вважаю Сонідо найкращим варіантом в плані ціна/якість, за обрахунками і кресленнями до мене можна звертатись як зазвичай. Велкам.

2) Для серії сФр я рекомендую перевірені повноформатні варіанти рупорів, відомі в інеті вже давно. Від Barbaris, Normann і подібні. Якщо гостро стоїть питання простоти і габаритів - конструкції із сайту Сонідо.
Для серії сВр - лабіринти. При потребі спрощення і ужимання габаритів - ФІ з сайту Сонідо.
Це все із досвіду багатьох років роботи із Сонідо.

3) Якщо виникне бажання, доставити динаміки через мене - візьмусь за символічну надбавку до їх стандартної ціни. Але завжди є можливість самим платити по банку, користуватись рекомендаціями Іштвана, і чекати по пошті через відповідний "орган".

Озвучене в цьому пості у форумному форматі я НЕ обговорюватиму, звертатись в лічку.
пункт 2) - це в принципі те, що я завжди рекомендував клієнтам протягом останніх років.
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 27 фев 2018, 19:20, всего редактировалось 1 раз.
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 27 фев 2018, 16:39

https://drive.google.com/file/d/17rxd7x ... sp=sharing

https://drive.google.com/open?id=1O7769 ... XRV0Zs7nyt
....Від'єднав одну катушку, яка без сорому домальовувала свої якісь мрії, підключив тільки еліпс, праворуч. Інших індуктивностей в наявності поки що нема. Ліворуч катушка більш толерантна, грають обидва ЗЯ через кросовер.
Ось що вийшло з трьох Сонідо
alex2323
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 27 фев 2018, 16:41

наши рукі нє для скукі ! )))
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alex2323 » 28 фев 2018, 09:36

Вітаю.
Всі файли свої видалив, вони вже недоступні, ліміт пам'яті в гугл диск був перевершений. В них зараз вже немає потреби.
Вчора поставив катушки на 4.7 мГн, Манакор, та конденсатор Облігатто на 70 мф. Без цобеля поки що. Попереднім результатом дуже задоволений, грає чудово. Далі вже нюанси, уточнення номіналу конденсатора, марка, тип катушки(якість), наявність резистора, та вирішити з цобелем чи без.
Сьогодні викладу ввечері кілька роликів. :hi:
alex2323
участник

Цитата

Пред.След.

Вернуться в Аудио техника