Клуб любителей TANNOY

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 6672
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3883 разів
Подякували: 8221 разів
Вік: 53

Re: Клуб любителей TANNOY

#76

Непрочитане повідомлення dukua »

Как звучание Таннойчиков?

По моему личному опыту владения и переделки студийных Wharfedale, а так же многочисленных попыток прослушек с целью сползти с хайфая на студийную активную акустику, главная проблема в ней - это как раз никудышние усилители. По крайней мере, это было до пришествий D-класса, который ситуацию может поменять.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: Клуб любителей TANNOY

#77

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

-vu- писав:Підсилювач на двох TDA7293
При каком напряжении питания трудятся ТДАшки ?
==============
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 3104
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2572 разів
Подякували: 1739 разів
Вік: 58

Re: Клуб любителей TANNOY

#78

Непрочитане повідомлення Yuri S »

-vu- писав:Підсилювач на двох TDA7293 та купці JRC4580.
Ещё и импульсник..., сурово.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#79

Непрочитане повідомлення -vu- »

Nikos(arcam) писав: При каком напряжении питания трудятся ТДАшки ?
==============
Не міряв. Електроліти на 35V.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#80

Непрочитане повідомлення -vu- »

dukua писав:Как звучание Таннойчиков?

По моему личному опыту владения и переделки студийных Wharfedale, а так же многочисленных попыток прослушек с целью сползти с хайфая на студийную активную акустику, главная проблема в ней - это как раз никудышние усилители. По крайней мере, это было до пришествий D-класса, который ситуацию может поменять.
Поки немає чого додати до того що писав раніше. Майже не слухав, бо все ще немає куди підключити по-людськи.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#81

Непрочитане повідомлення -vu- »

Зроблено непогано. Але 230 ойро це є 230 ойро :). Не варто очікувати дива.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#82

Непрочитане повідомлення -vu- »

До речи, переніс Sonido з SE підсилювачем у іншу кімнату,
щоб послухати ці Tannoy у звичних умовах.
Шо у мить вбило весь неймовірно живий до того звук Sonido. Зовсім. Жах. Різниця настільки разюча що важко повірити.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#83

Непрочитане повідомлення -vu- »

Що ж, що до Tannoy Gold 8. Ділюся досвідом, проживши з ними деякий час. Не знаю що та як якісно можна моніторити, але як слухати музику - грає не дуже. Нажаль. На мій погляд, найголовніша проблема що ці Tannoy буквально з'їдають величезну частину інформації. Те що залишається звучить якось мляво, не виразно, без життя. Причому формально нерівномірність АЧХ в нормі, наскільки мені вдалося з'ясувати за допомогою Behringer DEQ2496 та вимірювального мікрофона. Поки що не можу сказати, чи то підсилювач такий, чи динамік, чи обидва. Може згодом спробую розібратися.
У стоковому вигляді - ну так, на свої гроші, та ні центом більше. Але, наприклад, Tannoy XT6 мені подобалися набагато більше. Щиро кажучи я очікував щось подібне.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 7
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#84

Непрочитане повідомлення Fisha »

-vu- писав:Що ж, що до Tannoy Gold 8. Ділюся досвідом, проживши з ними деякий час. Не знаю що та як якісно можна моніторити, але як слухати музику - грає не дуже. Нажаль. На мій погляд, найголовніша проблема що ці Tannoy буквально з'їдають величезну частину інформації. Те що залишається звучить якось мляво, не виразно, без життя. Причому формально нерівномірність АЧХ в нормі, наскільки мені вдалося з'ясувати за допомогою Behringer DEQ2496 та вимірювального мікрофона. Поки що не можу сказати, чи то підсилювач такий, чи динамік, чи обидва. Може згодом спробую розібратися.
У стоковому вигляді - ну так, на свої гроші, та ні центом більше. Але, наприклад, Tannoy XT6 мені подобалися набагато більше. Щиро кажучи я очікував щось подібне.
мне вообще удивительно зачем такое покупать, если охота танноев то полно ж голдов 10 тех лет, а если современные то выбор весьма велик из играющих и не таноев
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#85

Непрочитане повідомлення -vu- »

Да ладно вам, какое такое. То у меня требования высокие, а народ хвалит в инете, нравится им :pardon:
Да, звук не мой. Но за такие деньги лучше тоже не встречал. А вот ничем не лучший, но намного дороже встречал.
Я не искал "новых" АС. Было интересно вот и все.
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 2321
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3774 разів
Подякували: 3547 разів
Вік: 55

Re: Клуб любителей TANNOY

#86

Непрочитане повідомлення koba »

У меня как-то купленные бэушные Klipsch Chorus прилично заиграли только через почти два месяца активной эксплуатации по много часов в день. Сам не ожидал
Эти Таннои, конечно, не Корусы, но может им ещё погреться надо?
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 4197
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 741 разів
Подякували: 3904 разів
Вік: 53

Re: Клуб любителей TANNOY

#87

Непрочитане повідомлення alnic »

-vu- писав:Да ладно вам, какое такое. То у меня требования высокие, а народ хвалит в инете, нравится им :pardon:
Да, звук не мой. Но за такие деньги лучше тоже не встречал. А вот ничем не лучший, но намного дороже встречал.
Я не искал "новых" АС. Было интересно вот и все.
Помнится, внешний вид сыграл важную роль. Таки работает) Ну и цена, чего там говорить. Реально ни о чем.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Клуб любителей TANNOY

#88

Непрочитане повідомлення хохол »

Nikos(arcam) писав: При каком напряжении питания трудятся ТДАшки ?
==============
Какое бы напряжение там не было, TDA7293 больше где-та 90 ватт без невыносимых искажений выдать не могут, или там еще выходной каскад должен быть, или 300 Watt это "китайские" обещания. А если исходить из того шо там электролиты на 35 вольт, то скорее всего там даташитовские +/- 29 вольт и выходная мощность 80 ватт. Но если TDA7293 правильно приготовить, они могут звучать очень прилично.

p.s.TDA7293, в принципе, можно заставить выдать 300 ватт, именно у этой микрухи есть прикол, возможность ставить одну master и набирать по выходной мощности slave, но тогда для 300 ватт должно быть как минимум четыре штуки на канал, если же там 2 штуки на канал, то скорее всего мост и это еле-еле 160 ватт.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#89

Непрочитане повідомлення -vu- »

alnic писав: Помнится, внешний вид сыграл важную роль. Таки работает) Ну и цена, чего там говорить. Реально ни о чем.
Да, работает конечно, яж сразу написал :) Ну, по правде куда ях метил, к телевизору, вроде как приемлемо. Кино посмотреть, игрушки, Амазон музыка в фоне. Выглядят подходящие и стоят ничего.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#90

Непрочитане повідомлення -vu- »

хохол писав: Какое бы напряжение там не было, TDA7293 больше где-та 90 ватт без невыносимых искажений выдать не могут, или там еще выходной каскад должен быть, или 300 Watt это "китайские" обещания. А если исходить из того шо там электролиты на 35 вольт, то скорее всего там даташитовские +/- 29 вольт и выходная мощность 80 ватт. Но если TDA7293 правильно приготовить, они могут звучать очень прилично.

p.s.TDA7293, в принципе, можно заставить выдать 300 ватт, именно у этой микрухи есть прикол, возможность ставить одну master и набирать по выходной мощности slave, но тогда для 300 ватт должно быть как минимум четыре штуки на канал, если же там 2 штуки на канал, то скорее всего мост и это еле-еле 160 ватт.
Да нет там 300 W. Зачем они этот рекламный бред написали - загадка. См. картинку :) Да и радиатор мелкий для 300. Тем более изолированный внутри АС. Микрухи там две. Одна НЧ, другая ВЧ. Никакого иного усиления там нет.
Хочется надеяться, что проблема в усилителе. Выкинуть всю эту заднюю крышку вместе с усилком не проблема. Если динамик то печаль.
Вкладення
PSX_20200405_111937.jpg
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 4197
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 741 разів
Подякували: 3904 разів
Вік: 53

Re: Клуб любителей TANNOY

#91

Непрочитане повідомлення alnic »

-vu- писав: Да, работает конечно, яж сразу написал :) Ну, по правде куда ях метил, к телевизору, вроде как приемлемо. Кино посмотреть, игрушки, Амазон музыка в фоне. Выглядят подходящие и стоят ничего.
Но если по правде, то срабатывает бренд. Вряд ли человек, не будучи новичком и обладая критическим мышлением, мог бы купить акустику ноунэйм подобного толка, дело не в том, что это мусор, по сути, а в том, что тогда выбор был бы колоссальный. А так, х.. - ТАННОЙ.
Шо тут сказать, в таком случае - фак танной)
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Клуб любителей TANNOY

#92

Непрочитане повідомлення хохол »

-vu- писав: Да нет там 300 W. Зачем они этот рекламный бред написали - загадка. См. картинку :) Да и радиатор мелкий для 300. Тем более изолированный внутри АС. Микрухи там две. Одна НЧ, другая ВЧ. Никакого иного усиления там нет.
Хочется надеяться, что проблема в усилителе. Выкинуть всю эту заднюю крышку вместе с усилком не проблема. Если динамик то печаль.
Точна! я упустил шо биампинг, канешна там никакого мостового включения, да и на попе честно написано :)
...а еще я вроде пропустил гдесь, так в чем проблема то(?)
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#93

Непрочитане повідомлення -vu- »

alnic писав: Но если по правде, то срабатывает бренд. Вряд ли человек, не будучи новичком и обладая критическим мышлением, мог бы купить акустику ноунэйм подобного толка, дело не в том, что это мусор, по сути, а в том, что тогда выбор был бы колоссальный. А так, х.. - ТАННОЙ.
Шо тут сказать, в таком случае - фак танной)
От невидель, видал я полочники иных именитых брендов, что стоят в разы дороже, а по сути откровенно дешевые динамики и фильтры не лучше. Здесь хоть все вполне честно, по правде я удивлен, что они их продают за такую цену :) Поиграюсь. поглядим. А нет, так нет, не первый раз и не последний надеюсь. ebay все стерпит :)
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#94

Непрочитане повідомлення -vu- »

хохол писав: Точна! я упустил шо биампинг, канешна там никакого мостового включения, да и на попе честно написано :)
...а еще я вроде пропустил гдесь, так в чем проблема то(?)
Скучновато играют, имхо. Как полочники мне вполне нравились Tannoy Revolution XT6 и Tannoy Revolution DC6. Особенно первые. Около 800-1000 за пару, а тут 8* и 450. Но чет пошло не так :)
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Клуб любителей TANNOY

#95

Непрочитане повідомлення хохол »

-vu- писав: Скучновато играют, имхо. Как полочники мне вполне нравились Tannoy Revolution XT6 и Tannoy Revolution DC6. Особенно первые. Около 800-1000 за пару, а тут 8* и 450. Но чет пошло не так :)
Думаю, с динамиками там все нормально, а "скучноватость" идет от jrc4580...
Аватар користувача
shmayser
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 1171
З нами з: 19 травня 2011, 11:57
Звідки: Херсон
Подякував: 1534 разів
Подякували: 912 разів
Вік: 47

Re: Клуб любителей TANNOY

#96

Непрочитане повідомлення shmayser »

Она запаяна? Может другую воткнуть)?
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 34
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Клуб любителей TANNOY

#97

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

-vu- писав:Що ж, що до Tannoy Gold 8. Ділюся досвідом, проживши з ними деякий час. Не знаю що та як якісно можна моніторити, але як слухати музику - грає не дуже. Нажаль. На мій погляд, найголовніша проблема що ці Tannoy буквально з'їдають величезну частину інформації. Те що залишається звучить якось мляво, не виразно, без життя. Причому формально нерівномірність АЧХ в нормі, наскільки мені вдалося з'ясувати за допомогою Behringer DEQ2496 та вимірювального мікрофона. Поки що не можу сказати, чи то підсилювач такий, чи динамік, чи обидва. Може згодом спробую розібратися.
У стоковому вигляді - ну так, на свої гроші, та ні центом більше. Але, наприклад, Tannoy XT6 мені подобалися набагато більше. Щиро кажучи я очікував щось подібне.
Ви ж самі писали що пробачите цим "бусінкам" все, навіть якщо не заграють.. ну, от і пробачте. Або маєте "конструктор" якщо хочете возитись )
Стосовно підсилювача, зі свого скромного досвіду роботи з подібними, скажу що "млявість" можуть давати жменька операційників та блок живлення. Цілком підтримую пана Хохол. З добротним блоком живлення та без зайвих "прєдів на оу" тда-шки та лм-ки звучать досить пристойно, принаймні не мляво та не мертво.
Не знаю як Ви визначили формально рівну АЧХ, я так розумію що на маленькому екрані еквалайзера, боюсь що його розподільної здатності по вертикалі в дБ не достатньо для виявлення проблем з АЧХ, тобто похибки більші ніж відхилення ачх колонок. На форумі вже писалось що мало виміряти, треба правильно це зробити та потім правильно інтерпретувати.
Якщо хочете вдихнути життя в колонки, мені особисто бачиться один шлях: перетворити їх на пасив, налаштувати фільтри та включити до нормального підсилювача. Зі штатним длубатись мабуть немає сенсу. Та майже впевнений що динаміки не причина млявого звучання :hi:
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#98

Непрочитане повідомлення -vu- »

Shemyakin писав: Ви ж самі писали що пробачите цим "бусінкам" все, навіть якщо не заграють.. ну, от і пробачте. Або маєте "конструктор" якщо хочете возитись )
Стосовно підсилювача, зі свого скромного досвіду роботи з подібними, скажу що "млявість" можуть давати жменька операційників та блок живлення. Цілком підтримую пана Хохол. З добротним блоком живлення та без зайвих "прєдів на оу" тда-шки та лм-ки звучать досить пристойно, принаймні не мляво та не мертво.
Не знаю як Ви визначили формально рівну АЧХ, я так розумію що на маленькому екрані еквалайзера, боюсь що його розподільної здатності по вертикалі в дБ не достатньо для виявлення проблем з АЧХ, тобто похибки більші ніж відхилення ачх колонок. На форумі вже писалось що мало виміряти, треба правильно це зробити та потім правильно інтерпретувати.
Якщо хочете вдихнути життя в колонки, мені особисто бачиться один шлях: перетворити їх на пасив, налаштувати фільтри та включити до нормального підсилювача. Зі штатним длубатись мабуть немає сенсу. Та майже впевнений що динаміки не причина млявого звучання :hi:
Так казав, що є то є :) Взагалі то я впевнений що багатьом вони сподобаються. Я невимушено порівнюю їх з замовними Sonido та з Beyerdynamic T1. А це в обох випадках шедеври. Тому не дивно. Це просто різна вагова категорія.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 68
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Клуб любителей TANNOY

#99

Непрочитане повідомлення -vu- »

Сподіваюся що з часом розберуся що саме в них робить звук таким що мені не подобається. Не є технічна проблема по суті. Це проблема вільного часу. Це ж не бізнес, роблю коли є час та натхнення.
Роздільна здатність DEQ2496 достатня, з запасом. Рекомендую.
Вкладення
PSX_20200405_183620.jpg
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: Клуб любителей TANNOY

#100

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

-vu- писав: Но чет пошло не так :)
Ну, а с какими источниками пробовали ?
===============
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”