Твик аудиокарты Juli

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#76

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Grigoriy13 писав:Еслиб это было так, то электролиты не повздувались-бы.
так вони ж в протилежній полярності, їм дутись в самий раз, а відсутність конфеті вказує шо може і повезло, хоча я згоден з тобою шансів вельми мало...
Доречі тантал на виході стаба бахнув мабуть через захисний діод в стабі, бо інакше стаб мав бахнути за компанію.
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 3
Повідомлень: 21971
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13929 разів
Вік: 56

Re: Твик аудиокарты Juli

#77

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Да Фиш вам там без меня не скучно)))
Тарас как там мой блок питания?>)))
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#78

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Макс Штирлиц писав:Да Фиш вам там без меня не скучно)))
Тарас как там мой блок питания?>)))
Приїхав, Андрій - забере вечором.. фотки в моїй темі.
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Navi
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 1144
З нами з: 27 листопада 2010, 16:08
Звідки: Киев
Подякував: 758 разів
Подякували: 853 разів
Вік: 57

Re: Твик аудиокарты Juli

#79

Непрочитане повідомлення Navi »

TarasBoolba писав:чіп можна з тремора зняти..
Тремор - это VT1723, а у джулии - VT1721
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 9
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: Твик аудиокарты Juli

#80

Непрочитане повідомлення Fisha »

Макс Штирлиц писав:Да Фиш вам там без меня не скучно)))
Тарас как там мой блок питания?>)))
к стати, макс, у меня освободилось отличное внешнее питание для жульки :rofl:

p/s/ не для дальтоников
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#81

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Navi писав:
Тремор - это VT1723, а у джулии - VT1721
я знаю, але думаю що спробувати можна, воно вроді пін ту пін
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Navi
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 1144
З нами з: 27 листопада 2010, 16:08
Звідки: Киев
Подякував: 758 разів
Подякували: 853 разів
Вік: 57

Re: Твик аудиокарты Juli

#82

Непрочитане повідомлення Navi »

TarasBoolba писав:я знаю, але думаю що спробувати можна, воно вроді пін ту пін
Можно, но разница все таки есть.
http://www.via.com.tw/en/products/audio ... roller.jsp
Вкладення
VIA Specs1.jpg
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#83

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Navi писав:
Можно, но разница все таки есть.
http://www.via.com.tw/en/products/audio ... roller.jsp
М, вроді по даних з веги вона розганяється до 192к спорити не буду, тре провіряти
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Navi
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 1144
З нами з: 27 листопада 2010, 16:08
Звідки: Киев
Подякував: 758 разів
Подякували: 853 разів
Вік: 57

Re: Твик аудиокарты Juli

#84

Непрочитане повідомлення Navi »

TarasBoolba писав:М, вроді по даних з веги вона розганяється до 192к спорити не буду, тре провіряти
Я к тому, что в итоге будет уже не джулия, даже если этот экземпляр тремора заработает на 192КГц. Есть ли смысл в таком ремонте?
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#85

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Navi писав:
Я к тому, что в итоге будет уже не джулия, даже если этот экземпляр тремора заработает на 192КГц. Есть ли смысл в таком ремонте?
Є підозра що віа випустила один чіп і маркує по різному... зокрема це має регулярне місце в комп'ютерній сфері де один чіп може бути як ігровим так і для професійних КАД програм тіж чіпи енвідії квадро чи аті фіреджіел.
По друге завжди можна розібрати дешевшу карту наприклад тератек чи ваветермінал...
Але насамперед тре взнати наскільки воно живе а потім вже шось з тим робити..
Я ніразу не наполягаю на треморі... все вирішить власник карти по результатам відновлення.. і якшо буде шо відновлювати, там могли і дороги погоріти, воно троха зажарилось..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Serg
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 1809
З нами з: 08 лютого 2011, 18:47
Звідки: Kiev
Подякував: 869 разів
Подякували: 916 разів
Вік: 65

Re: Твик аудиокарты Juli

#86

Непрочитане повідомлення Serg »

И дороги и что-то полусгореть ,жалко птичку конечно , но это уже не феншуй , сомнения затерзают.
Критиковать - это указывать автору, как бы сделал я, если бы умел....
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#87

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Fisha писав:продам juli. апгрейтам не подвергалась, не горела, состояние нулячее. дорого. :biggrin:

это к вопросу о правильном питании - сегодня утром кому то оч хотелось поперетыкать карты в итоге я в спешке запитал жулю от акумулятора перепутав красный и черный проводочки, х.з. нафига их вообще красят, только с толку сбивают :rolleyes:

выгорел один кондер нешунтированный, два шунтированных просто выпаялись - видать хреновый припой был, неудифильский
в итоге вопрос - ее выкинуть или можно попытаться реанимировать?
Ну згорів не тільки конденсатор... але плата вже детектиться... мабуть алкоголь заставляє ефективніше працювати - у брата ДН :greeting:
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#88

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Доповнення конфігурація пліски записана в ромі який живиться від 5в.. :sad:
Походу платі тапки вижила прошивка енві24 і частина самої енві24, ймовірно що вижив приймач ак4114, а от пліска і ROM - R.I.P. :(((
Єх якби не ром пліски то плата б вижила :(
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Fisher
новенький
Пости в темі: 3
Повідомлень: 92
З нами з: 25 грудня 2010, 01:48
Звідки: Нежин
Подякував: 117 разів
Подякували: 49 разів
Вік: 41

Re: Твик аудиокарты Juli

#89

Непрочитане повідомлення Fisher »

Поменял на Жульке китайский SPDIF трансформатор на Мурату. Как глоток свежего воздуха :) Ушла легкая ватность, играет гораздо интереснее.
Старое чудо - пустое внутри, не залито. Не то чтоб я не умел паять, но оно развалилось в руках :biggrin:
Вкладення
2.jpg
1.jpg
Аватар користувача
olen77
учасник
Пости в темі: 10
Повідомлень: 327
З нами з: 30 березня 2011, 22:26
Звідки: Киев
Подякував: 60 разів
Подякували: 154 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#90

Непрочитане повідомлення olen77 »

Подтверждаю опыт полезности замены SPDIF трансформатора. В моём случае это произошло не преднамеренно: отломился один из выводов на штатном трансе и был установлен неиспользуемый трансформатор SPDIF входа с карты rme. Серединка стала вкусная-рмешная :blum1:
Вкладення
SNC01002.jpg
Аватар користувача
CTAC
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 399
З нами з: 20 вересня 2012, 16:49
Звідки: Полтава
Подякував: 135 разів
Подякували: 113 разів

Re: Твик аудиокарты Juli

#91

Непрочитане повідомлення CTAC »

olen77 писав:Подтверждаю опыт полезности замены SPDIF трансформатора. В моём случае это произошло не преднамеренно: отломился один из выводов на штатном трансе и был установлен неиспользуемый трансформатор SPDIF входа с карты rme. Серединка стала вкусная-рмешная :blum1:
Всё правильно, кроме того что произошло преднамеренно, у меня это произошло совершенно намеренно, правда с другой карточкой и давно. А тот страшненький hanrun сам бог велел менять в самую первую очередь ;)
Хочу только подтвердить что замена импульсного транса оказывает огромное влияние и менять желательно на что-то винтажное или дорогое типа AudioNote, влияние на звук огромное, ну например как смена цифрового провода, что в принципе закономерно.
Удивительное рядом, но оно запрещено...
Аватар користувача
olen77
учасник
Пости в темі: 10
Повідомлень: 327
З нами з: 30 березня 2011, 22:26
Звідки: Киев
Подякував: 60 разів
Подякували: 154 разів
Вік: 46

Re: Твик аудиокарты Juli

#92

Непрочитане повідомлення olen77 »

Или самому сделать 10 на 10 витков допустим такой проволокой http://www.audiomania.ru/bulk_acoustic_ ... condenser/.. При этом вторичку с запасом, чтобы подпаяться сразу на терминал
Аватар користувача
CTAC
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 399
З нами з: 20 вересня 2012, 16:49
Звідки: Полтава
Подякував: 135 разів
Подякували: 113 разів

Re: Твик аудиокарты Juli

#93

Непрочитане повідомлення CTAC »

Да я тоже думал попробовать сам, однако результат - чё получится - бог его знает :) , там наверное ещё и от сердечника как-нибудь зависит...
Удивительное рядом, но оно запрещено...
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 5
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Твик аудиокарты Juli

#94

Непрочитане повідомлення Nemo »

На прохання однієї людини мав нагоду зробити твік Juli@ і бігло вислухати результат до і після.
Також порівняти Juli@ з китайською Chaintech і корекською Huntech - два кварци, підтримака ASIO, основний чіп такий самий як і в Juli@.
Зроблено наступне:
1. Поставлено RCA роз"єм цифрового виходу, щоб не використовувати рідний перехідник.
2. Заведене окреме живлення 5В від окремого трансформатора і лінійного стабілізарота. Фактично там потрібно замінити тільки окреме живлення 3,3В, яке живить основний процесор. В штатному варіанті для його стабілізації з 5В використаний стабілізатор LM1117. Щоб не морочитись з різанням багатьох доріжок, я розрізав тільки одну - вхідна напруга стабілізарота LM1117 і подав на нього напругу +5В з стабілізатора LM7805 - на фото видно з радіатором. На який в свою чергу подається напруга +12В від трансформатора, буде зменшена до +9В щоб менше грівся радіатор. Дорожку потім можна обережно спаяти - благо ріжеться тільки одна.
3. Випаяний кварщовий резхонатор 22 МГц (мастерклок для такту при відтворенні аудіо з частотою 44,1) і обв"язка. Впаяні інші деталі і заведений тактовий сигнал від лампового клока на EF11 і 6Ж4 в якості кенотрона.

Клок ламповий не рекламую, можна слухати з ним, можна слухати без нього.
Лише констатую суб"єктивні факти. Хоча, глибоко сумніваюсь, що послухавши і порівнявши хоч хтось буде їх заперечувати.
Хто слухав плеєри з ним і без нього мають розуміти про що йде мова.
Хочу лише зауважити, що по моїх експериментах це не інструмент внесення окрасів, підсоложування звуку, а засіб покращення цілком об"єктивних параметрів - розширення, детальності, сцени, натуральності, злитності.

Суб"єктивні враження від різниці:
1. Ефект від зміни роз"єму відповідає багатьом описам - стає трохи краще.
2. Ефект від окремого живлення впливає значно, також відповідає багатьом описам - стає значно краще, акуратніше, менше призвуків, злитніше, цілісніше, менш різко і менш крикливо.
3. Від заведення клока ефект був не менший, а то й більший ніж від заведення окремого лінійного живлення.
Можна сказати, що звук з клоком натуральніший і тонально багатий :) Не знаю як з жанровістю. На своїй Chaintech з таким самим клоком я слухаю різні стилі і напрямски за виключенням поп музики, шансону і надто важкого року - преьтензій не виникало.

Порівняння Juli@, Chaintech, Huntech - Джулія відчутно краща. Але не кердинально. Рівніша, акуратніша, зіграніша. Звук Huntech - має хороше розширення і детальність, моніторну побачу, але трохи легковсний. Chaintech - широкий, теплий, натуральний нейтральний звук. Але з певними призвуками і місцями крикливий на верхній середині.
В обох картках присутня аналогова частина і же щора всіляких мікросхем і лабуди. В Джулії аналогова частина відчіплена - що не мало важливо.
В азіатах на виході відсутній формувач SPDIF і SPDIF трансформатор, думаю також немалий вплив на звук. Можливо з часом перероблю.
Chaintech, Huntech при порівнянні значно перегравали Аудіджи, Ксонари, повідгуках перегравали Триморку.

Порівнював і відслуховуував бігло - добре знайомих треків по 5 після кожного етапу. По великому рахунку чутно все відразу.
ЦАП - перероблений Dsgidesign на AD1860N-K + перероблений AKAI CD79 на PCM63P-K з цифровим SPDIF входом.
Підсилювач - EF11 + 6K6GT. Акустика - Altec 615.
Вкладення
20130814_073927_измен.размер.jpg
20130814_073932_измен.размер.jpg
20130814_073942_измен.размер.jpg
20130814_073950_измен.размер.jpg
Аватар користувача
Igor535
слухач
Пости в темі: 2
Повідомлень: 500
З нами з: 29 листопада 2011, 21:54
Звідки: Kiev
Подякував: 190 разів
Подякували: 377 разів
Вік: 52

Re: Твик аудиокарты Juli

#95

Непрочитане повідомлення Igor535 »

Родной транс спдиф г-но - тоже на замену.
Авторизованный сервис-центр Sugden, Cary, Mastersound, 47Lab, Leben, Electrocompaniet, Sonus Faber, WHT, Audion, PSC Audio, Harman-pro, Lexicon, DBX, Zesto Audio и др.
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 5
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Твик аудиокарты Juli

#96

Непрочитане повідомлення Nemo »

Накрутити на перевіреному для різних цілей феритовому кілечку Epcos - не проблема!
Боюсь, наявний сетап навряд дозволить явно вислухати різницю...
Можна взяти Лаври ДА10)
Але зараз МУЗПК не зовсім по завітах.

Цікаво, на скільки велика/відчутна різниця від цієї заміни?
накрутити завідома хороший транс - 20 хв роботи.
Дякую.
Аватар користувача
Kritik
слухач
Пости в темі: 9
Повідомлень: 555
З нами з: 04 лютого 2011, 11:52
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 291 разів
Вік: 40

Re: Твик аудиокарты Juli

#97

Непрочитане повідомлення Kritik »

Подскажите пожалуйста по spdif трансам, хочу у себя заменить на джульке. Где можно купить, какие подходят? :drinks:
Аватар користувача
Igor535
слухач
Пости в темі: 2
Повідомлень: 500
З нами з: 29 листопада 2011, 21:54
Звідки: Kiev
Подякував: 190 разів
Подякували: 377 разів
Вік: 52

Re: Твик аудиокарты Juli

#98

Непрочитане повідомлення Igor535 »

Kritik писав:Подскажите пожалуйста по spdif трансам, хочу у себя заменить на джульке. Где можно купить, какие подходят? :drinks:
Например на Pulse PE-65612
Авторизованный сервис-центр Sugden, Cary, Mastersound, 47Lab, Leben, Electrocompaniet, Sonus Faber, WHT, Audion, PSC Audio, Harman-pro, Lexicon, DBX, Zesto Audio и др.
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 5
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Твик аудиокарты Juli

#99

Непрочитане повідомлення Nemo »

Якщо так критично підходити до необнідності заміни SPDIF транса, можливо, варто замінити і розділювальний керамічний SMD конденстор в колах формувача SPDIF на високоякісну плівку - Філіпс, Епкос, Сіменс? Або взагалі щось аксіальне трубчате поліпропіленове!?
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 5
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 254 разів
Вік: 38

Re: Твик аудиокарты Juli

#100

Непрочитане повідомлення Nemo »

Почитавши зауваження по трансах, вирішив трохи облагоробити наявний китайський продукт і повислуховувати різницю)
Chaintech AV-710 в рідному варіанті мала тільки оптичний вихід.
Я на швидку руку добавив коаксіальний, але по аналогії наявних на той час звуковушок трансформатор на вихід SPDIF не ставив. Так і слухав місяців 4.
Почитав даташит на VT1721, зауважив, що на SPDIF вихід цього чіпа краще ставити буферний формувач, хоча можна обійтись і без нього, але буде на межі можливостей VT1721 і сигнал потроху буде коверкатись...
Не знаю, є я Джулії той формувач чи ні, на момент, коли поставив його на свою картку, Джулію уже спакував...

Стосовно вибору трансформатора - я нерідко зауважував, що в дорогущих ЦАП стоять з виду не великі і не надто приглядні транси, але до звуку тих апаратів претензій не було ніякий.
Так історично склалось, що імпульсні транси користував самомотані. Попередньо читав теми про вибір феритів, зокрема для лампових клоків - там його параметри і якість критина.
Радили кілечка Епкос і Мурата, є в продажу на київському радіоринку і в магазинах.
Придбав декілька різних виробників, намотав на них транси, подав на роботі сигнал з генератора і подивився осцилографом, порівняв з промисловим імпульсним трасформаторм з ЦАП - до 20 МГц з параметрами проходження сигналу там усе добре)
На слух між ними також тоді різницю не чув.
Ще порівнював звучання великих і маленьких кілечок з завідома хороших феритів - також різниця була на рівні похибки.
В такому трансформаторі головне матеріал осердя і правильність реалізації обв"язки і буферних каскадів, якщо потрібно.

Намотав трансик для своєї звуковушки на фериті Епкос, поставив туди хороший RCA роз"єм.
Різниця звучання моєї звуковушки з доданим трансформаторм, без доданого буфера і Джулії була мінімальна - в обох звуковушках для зв"язку з компом і виводу по SPDIF сигналу використовується вилючно чіп VT1721 (Також опосередковано мікросхема EEPROM - конфігурація звуковушки і драйвера ПК, але, думаю їх вплив мінімальний).
На скільки я розумію, причина покращення звучання моєї звуковухи перед усім в реалізації додаткової гальванічної роз"язки як такої + додавання хорошого RCA роз"єму на вихід.
Потім додав буферний каскад перед трансом (оскільки вихід VT1721 видає струм тільки 6 мА) на мікросхемі з двома інвертомами і дуже хорошими параметрами - суб"єктивно звук став ще кращим, хоча вислуховував не довго.

Суб"єктивні підсумкип про Джулію:
1. Транс на виході можна змінювати, експериментувати, вислуховувати, але, я вважаю, що явно це буде чути, коли весь сетап високого класу (правильний МУЗПК, хороший міжблочник і ЦАП вищої ліги або подібни).
2. Варто глянути і поміряти тестером, яким чином там реалізований коаксіальний SPDIF вихід. Якщо між виходом і трансформатором не стоїть буферу, розрахованого на потрібний струм - можна пробувати додати і відслуховувати.
3. Здається мені, що зміни в звуці від 1 і 2 будуть мінімальними, транс як такий там є + струм виходу потрібно більший на десятки відсотків, а не в рази, але, якщо бажання вижати максимум з навного - можна поекспериментувати
Вкладення
20130815_223300-1.jpg
20130816_072438-1.jpg
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”