Аудиокарта rme digi 96\8

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 12
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1457 разів
Подякували: 4120 разів

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#151

Непрочитане повідомлення Fisha »

mitia писав:Уважаемые! Помогите советом. Как сделать описанный ниже апгрейд. Или кто может помочь это реализовать? Сам с паяльником не дружу.

Заранее спасибо.
если вы не поняли как это сделать самому то лучше и не браться
есть много людей кто сделает это качественно, поэтому я сам к примеру и не паяю :rolleyes:
mitia
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 73
З нами з: 02 лютого 2012, 20:16
Подякував: 1 разів
Подякували: 12 разів

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#152

Непрочитане повідомлення mitia »

Fisha писав: если вы не поняли как это сделать самому то лучше и не браться
есть много людей кто сделает это качественно, поэтому я сам к примеру и не паяю :rolleyes:
Можно наводку в лс.
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 253 разів
Вік: 38

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#153

Непрочитане повідомлення Nemo »

Мав нагоду провести переробку аналогової частини RME DIGI 96/8 PAD.

Перед переробкою детально все розглянув і поміряв що і куди іде тестером.

Виявив наступне:
1. Для живлення цифрової частини використана напруга живлення +5В слота PCI.
Деякі мікросхеми і ланки живляться саме від напруги + 5В материнської плати без додаткової стабілізації.
А саме: а) 2 тактові генератори, б) трансмітер і ресивер (буферний передавач і приймач) S/PDIF, в) мікросхема флеш пам"яті, в корпусі DIP8, яка на фото в панельках.
Для живлення основного ПЛІС і ОЗУ використаний лінійний стабілізатор +5В -> +3.3В. На фото видно справа знизу. В Корпусі TO220, прикручений до плати.

Тобто фактично уся цифрова частина живиться від напруги материнської плати +5В.
Напруга материнської плати +5В - дуже зашумлена і не стабільна...
Все, що тільки можна в компові живиться від +5В - жорсткі диски, USB, Клавіатура, миша і т.д.
Тому, на мою думку, живити тактові генератори і трансмітер S/PDIF плати від напруги +5В - не найкраще рішення...
Частина мікросхем - основний ПЛІС живиться від окремого стабілізатора на 3,3В - ще добре. Їх шум менше шкодить іншому.

На фото в правому нижньому куті плати видно товсту доріжку від двох крайніх пін шини PCI - то якраз доріжка тієї напруги +5В.
Думаю, якщо її розрізати і замість напруги від материнської плати подати напругу від зовнішнього лінійного стабілізатора - буде відчутно або значно краще.

2. Для живлення аналогової частини використані напруги шини PCI +12В і -12В.
На платі стоїть 3 лінійних стабілізатори. Думаю на +9В -9В і +5В (або +3,3В).
Два з них +9В -9В - двохполярне живлення операційників (проміряно тестером).
Напруга +5В (або +3,3В) - для живлення мікросхеми ЦАП. Напевне також АЦП.

На цій картці стоїть мікросхема сигмадельта ЦАП AD1855.

В аналоговій частині після AD1855 активний фільтр порядку так третього на 2-х половинках операційника JRC4580 (NJM4580M)
Після активного фільтра буферний каскад з коефіцієнтом підсилення 1 також на операційнику JRC4580
Операційники там стоять відносно посередні і коштують в київського постачальника аж 2,90 грн.

Після буферу стоїть мікросхема аналогового ключа DG411. Напевне для того, щоб розмикати вихід, коли нема сигналу відтворення.
Мікросхема хороша і не дешева. Саме така і такого виробника стоїть в Ultra Analog D20400.
Але, вона в Ultra Analog D20400 використана для реалізації пристрою зберігання вибірки - однієї важливої функціональної ланки.
А тут просто для комутації аналогового сигналу - це різні речі.

Враження від картки загалом - дуже добротна, високоякісна. Деталі використані найкращі і не дешеві.
Все зроблено дуже грамотно і якісно.
Але є ряд недоліків: 1. живлення важливих мікросхем від напруги +5В компа без стабілізації і фільтрації. 2. використання дешевих операційників. 3. використання в аналоговій частині танталових конденсаторів.
Але, звуковушка значно вищого класу ніж Джулька. І по вигляді, і по деталях. Думаю, якщо порівняти прямо - і по звуку при виведенні цифри.


Твік аналогової частини включав наступне:
1. На виході лінійних стабілізаторів живлення операційників і ЦАП (+9 -9 +5) додані електролітичні конденсатори. А то там навіть танталів нема - тільки кераміка.
2. Операційник фільтра JRC4580 змінений на AD823 Analog Devices.
3. Танталові полярні конденсатори на виході каскаду фільтра замінені на електролітичні не полярні Nichicon. Важливо, щоб цей конденсатор був саме неполярний, адже там в напрузі корисного сигналу відсутня постійна складова. напруга сигналу змінюється десь від -2В до +2В. Якщо поставити полярний коденсатор - негативна півхвиля буде не коректно відпрацьовуватись.
4. Буферний каскад на операційнику і аналоговий ключ усунуто, - сигнал на вихід взято з виходу першого операційника.
Моя точка зору, перевірена практикою - коли нема функціональної потреби в буферному каскаді - його краще не ставити. Саме так і робиться в більшості класичних плеєрів і ЦАП - сигнал знімається саме з виходу ФНЧ. Опір там низький - все ок. А менше каскадів - менше спотворення звуку.
Аналогічно і з аналоговим комутутором.
В топових плеєрах і ЦАП стоять або механічні реле або нічого не стоїть.
Там ще на виході стояли маленькі дросельки на фериті - типу захист від імпульсних завад - випаяв. Нема чого феритам робити в аналогових синальних колах.


Слухав на робочому компові на навушниках до і після :)
Після - значно прикольніше)
Оцінити важко, навушники посередні.
Якість там великі Філіпси великі за півтора сотні і розмутив Порта Про Кос в співробітників.
Власник зможе оцінити і порівняти з такою ж карткою, благо в нього їх 2.

Твік аналогової частини не буде носити не надто значне покращення.
Адже там стоїть не хитра мікросхема ЦАП AD1855 + вихідний цифровий сигнал береться саме з цифрової частини - а там все без змін.
Основне покарщення - за рахунок зміни операційника на AD823 і зміни танталів на неполярний електроліт.

Твік цифрової частини (окреме живлення лінійне трансформаторне) має обумовити досить значне покращення звуку.
Це я також з часом робитиму і відпишуся.
Тобто, далі буде.
Ну і ще, - я планую вставити в одну з таких звуковух, або навіть декілька ламповий клок на ЕФ11 :)

Фото тут:
http://pixs.ru/showimage/DIGI968PAD_134 ... 820554.jpg
http://pixs.ru/showimage/DIGI968PAD_646 ... 820556.jpg
Аватар користувача
Serg
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 1809
З нами з: 08 лютого 2011, 18:47
Звідки: Kiev
Подякував: 869 разів
Подякували: 916 разів
Вік: 65

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#154

Непрочитане повідомлення Serg »

Саша спасибо за труд!Ждем продожения. Кста на счет райзера -есть еще мысля используя райзер поместить карту в аллюминевый карман .Есть только смутное сомнение в ухудшениии в этом случае качества коннекта /
Критиковать - это указывать автору, как бы сделал я, если бы умел....
mitia
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 73
З нами з: 02 лютого 2012, 20:16
Подякував: 1 разів
Подякували: 12 разів

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#155

Непрочитане повідомлення mitia »

Я конечно не конструктор аудиотехники, но мне это все видится следующим образом.
Делается небольшой корпус в который помещается карта и питание. Рейзером делается выход из корпуса, думаю его можно будет даже чем-то заэкранировать.
Такая себе внешняя приставочка. Реально?
Аватар користувача
Serg
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 1809
З нами з: 08 лютого 2011, 18:47
Звідки: Kiev
Подякував: 869 разів
Подякували: 916 разів
Вік: 65

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#156

Непрочитане повідомлення Serg »

mitia писав:Я конечно не конструктор аудиотехники, но мне это все видится следующим образом.
Делается небольшой корпус в который помещается карта и питание. Рейзером делается выход из корпуса, думаю его можно будет даже чем-то заэкранировать.
Такая себе внешняя приставочка. Реально?
Ну да ,и материал корпуса -люминий.В этой истории меня только райзер ка дополнительный интерконнект напрягает.Пока не могу взвесить чего тут больше -пользы от экрана или вреда от удлинителя.
Критиковать - это указывать автору, как бы сделал я, если бы умел....
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 253 разів
Вік: 38

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#157

Непрочитане повідомлення Nemo »

У мене є один фабричний райзер і інший самопаяний райзер :)
Шуму від них - мама міа.
ФМ тюнер просто перестає працювати, коли включається комп з райзером.

Уявіть, - 32-х бітна паралельна шина даних на частоті 33 МГц.
Шуми нижче 33 МГц вийдуть за рахунок комбінації бітів.
Шуми вище 33 МГц вийдуть по причині множення частот.

Як варіант - екранувати райзер.
У мене зараз маленький корпус компа, висотою 60 мм.
Думав закрити питання виводу цифри Джулькою.
Вона туди стає ок.

Але, думаю, буду купувати високий корпус в майбутньому, щоб не використовувати райзер для РМЕ.
Хоча існує варіант залишити корпус як є, а картку з райзером вивести назовні.
Але, такий варіант, як на мене має більше недоліків ніж переваг...

Якщо райзер екранувати металевою фольгою - шуми мають мінімізуватись.
На роботу звукової картки використання райзера впливати не має - тактові генератори і стабілізатори живлення стоять всередині карточки.

Одну доріжку +5В розрізати і подати на неї зовнішнє живлення - не проблема.
Потім можна просто спаяти доріжку і все.

Хоча на зміну вартості потенційної, швидше за все вплине...

Трохи проблемніше з заведенням такту від лампового клока - потрібно ставити окремий кварц відповідної частоти в клок + формувач тактових імпульсів в картку.
Адже в картці використаний не резонатор, а саме тактовий генератор.
Аватар користувача
vzpharm
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 109
З нами з: 19 листопада 2011, 20:06
Звідки: Черкассы
Подякував: 3 разів
Подякували: 23 разів
Вік: 54

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#158

Непрочитане повідомлення vzpharm »

Nemo писав:Твік цифрової частини (окреме живлення лінійне трансформаторне) має обумовити досить значне покращення звуку.
Це я також з часом робитиму і відпишуся.
Тобто, далі буде.
Проводили ли твик цифровой части?
Если да, подтверждаете ли свои соображения по алгоритму твика и какие результаты?
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 253 разів
Вік: 38

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#159

Непрочитане повідомлення Nemo »

vzpharm писав: Проводили ли твик цифровой части?
Если да, подтверждаете ли свои соображения по алгоритму твика и какие результаты?
Проводив аналогової.
Цифрової ні.
Власник так і не відписався про свої враження.
Завтра напишу і запитаю, попрошу про відгук.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 45

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#160

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Nemo писав:У мене є один фабричний райзер і інший самопаяний райзер :)
Шуму від них - мама міа.
ФМ тюнер просто перестає працювати, коли включається комп з райзером.
мається на увазі мякий райзер? типу на шлейфі? бо у мне були типу плати і промислові - проблем жодних.. там на кінці шлейфа треба резюки ставити (термінатори) або в розрив всіх ліній крім землі і живлення резюки в районі 100 ом. (доречі насипи таких резюків на материнці).
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 253 разів
Вік: 38

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#161

Непрочитане повідомлення Nemo »

TarasBoolba писав: мається на увазі мякий райзер? типу на шлейфі? бо у мне були типу плати і промислові - проблем жодних.. там на кінці шлейфа треба резюки ставити (термінатори) або в розрив всіх ліній крім землі і живлення резюки в районі 100 ом. (доречі насипи таких резюків на материнці).
Мої на базі шлейфу.
Як не крути, а шуму в ефір буде немало.
Загалом тактові генератори стоять на самій карточці - якість на якість відтворення звуковушки вплив буде мати мінімальний.
Але, я б все ж намагався обійтися без нього там де це можливо.
Аватар користувача
HiFiR
слухач
Пости в темі: 12
Повідомлень: 605
З нами з: 27 листопада 2010, 15:48
Звідки: Донецк
Подякував: 113 разів
Подякували: 231 разів
Вік: 40

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#162

Непрочитане повідомлення HiFiR »

Kritik писав:ок, будем посмотреть :drinks:

По теме еще смотрю плотно подходили к вопросу о линейном питании товарищи Hifir и Olen77. Было бы интересно услышать от них подсказки, может есть подводные камни?
Если взять во внимание Линейное Питание под RME Digi 96/8 то из камней на данный момент достаточно ощутимых выявлено два.
Во первых заведя линейное Питание, не важно каким способом, как сделал я (удалив стабилизаторы со звуковой платы и подал необходимые напряжения на плату от БП со своими стабилизаторами на нужное напряжение) или по другому, есть проблема с отвязкой по земле т.к. Кроме Земли питания, у карты есть еще сигнальная земля которая связанна с землей по питанию т.е. отвязать по земле уже не выйдет и земля компа и линейного БП под карту будет общей.
На данный момент под имеющуюся у меня RME я успешно нашел 2 контакта которые являются сигнальной землей из примерно 25-ти землянных контактов используемых платой. В ближайшее время попробую Сварганить пассивный фильтр на эту землю, дабы оценить влияние.

И во вторых Очень сильное влияние на Плату (RME Digi) EMI/RFI от Компьютерной материнской Платы с процессором и тем что на ней установлено. Очень сильно был удивлен в лучшую сторону, после того когда звуковая плата была запитана от Линейного БП с зарезанной землей (оставлены только 2 сигнальных контакта), поместив плату в Алюминиевый Бокс, который закрывал звуковую от Матерински.

На данный момент вижу пока такие Камни, как пойдет дальше поживем увидим :)
Аватар користувача
Serg
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 1809
З нами з: 08 лютого 2011, 18:47
Звідки: Kiev
Подякував: 869 разів
Подякували: 916 разів
Вік: 65

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#163

Непрочитане повідомлення Serg »

HiFiR писав:Очень сильно был удивлен в лучшую сторону, после того когда звуковая плата была запитана от Линейного БП с зарезанной землей (оставлены только 2 сигнальных контакта), поместив плату в Алюминиевый Бокс, который закрывал звуковую от Матерински.
Отак я и предполагал.Теперь только вопрос формата экранирования - на райзере удобнее и проще но возможны негативы ,прямо на маме сложнее и очень неудобно ,зато без тараканов.
Критиковать - это указывать автору, как бы сделал я, если бы умел....
Аватар користувача
HiFiR
слухач
Пости в темі: 12
Повідомлень: 605
З нами з: 27 листопада 2010, 15:48
Звідки: Донецк
Подякував: 113 разів
Подякували: 231 разів
Вік: 40

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#164

Непрочитане повідомлення HiFiR »

Serg писав: Отак я и предполагал.Теперь только вопрос формата экранирования - на райзере удобнее и проще но возможны негативы ,прямо на маме сложнее и очень неудобно ,зато без тараканов.
Я буду точно Экранировать с помощью Райзера, Райзер в том числе :) Другой вопрос Это Качество самого Райзера, у меня есть качественный Райзер, который держа в руках нареканий не вызывает, но там совсем не понятна распайка шлейфа, а трепыхать его наугад как то не очень хочу, все же 50$.
Китайские в плане трепыхания без вопросов, но качество :cray:
Аватар користувача
Kritik
слухач
Пости в темі: 8
Повідомлень: 554
З нами з: 04 лютого 2011, 11:52
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 291 разів
Вік: 40

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#165

Непрочитане повідомлення Kritik »

HiFiR писав: Если взять во внимание Линейное Питание под RME Digi 96/8 то из камней на данный момент достаточно ощутимых выявлено два.
Во первых заведя линейное Питание, не важно каким способом, как сделал я (удалив стабилизаторы со звуковой платы и подал необходимые напряжения на плату от БП со своими стабилизаторами на нужное напряжение) или по другому, есть проблема с отвязкой по земле т.к. Кроме Земли питания, у карты есть еще сигнальная земля которая связанна с землей по питанию т.е. отвязать по земле уже не выйдет и земля компа и линейного БП под карту будет общей.
На данный момент под имеющуюся у меня RME я успешно нашел 2 контакта которые являются сигнальной землей из примерно 25-ти землянных контактов используемых платой. В ближайшее время попробую Сварганить пассивный фильтр на эту землю, дабы оценить влияние.

И во вторых Очень сильное влияние на Плату (RME Digi) EMI/RFI от Компьютерной материнской Платы с процессором и тем что на ней установлено. Очень сильно был удивлен в лучшую сторону, после того когда звуковая плата была запитана от Линейного БП с зарезанной землей (оставлены только 2 сигнальных контакта), поместив плату в Алюминиевый Бокс, который закрывал звуковую от Матерински.

На данный момент вижу пока такие Камни, как пойдет дальше поживем увидим :)
Спасибо за инфу! Пару вопросов - у вас полностью линейный бп на комп или только на карту? По-поводу земли - на джульке ведь земля тоже не отвязывается.
Аватар користувача
HiFiR
слухач
Пости в темі: 12
Повідомлень: 605
З нами з: 27 листопада 2010, 15:48
Звідки: Донецк
Подякував: 113 разів
Подякували: 231 разів
Вік: 40

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#166

Непрочитане повідомлення HiFiR »

Kritik писав: Спасибо за инфу! Пару вопросов - у вас полностью линейный бп на комп или только на карту? По-поводу земли - на джульке ведь земля тоже не отвязывается.
По поводу Линейного БП и линейного питания под Компьютер в целом, это вообще понятие очень относительное т.к. подав линейное питание на материнскую плату, сама плата это линейное питание может изрядно испортить установленными на плате импульсными преобразователями и непонятного качества если есть на плате стабилизаторами. Но если взять конкретно мой случай, то на данный момент у меня материнская плата формата mini-itx у которой по питанию единственный вход = 12В. На эту плату подаю питание вот от этого БП http://audiogarret.com.ua/viewtopic.php ... 75#p179639

И ниже в моей Теме есть фото второго линейного БП под Звуковую Карточку, пока играюсь с этими вариантами :)

Теперь что касается общей земли. В этом аспекте я как раз и вижу некую проблему, потому как пока земля прогуляется по материнской плате зайдет на PCI интерфейс, по итогу может принести столько мусора что мама не горюй, поэтому как выше и написал, как минимум нужно вырезать всю землю заходящую на Звуковую плату, оставив лишь только ту (сигнальную) без которой звуковая плата работать не будет.
Ну и далее как выше писал, в ближайшее время по планам проверить влияние пассивного фильтра на эту землю, проверить влияние Клока Аббаса (правда клок будет подключаться не под RME а под другую карту) и скорее всего Возможно Твики Звуковой Карты по пути прохождения Цифрового сигнала по Карточке :)
Аватар користувача
Kritik
слухач
Пости в темі: 8
Повідомлень: 554
З нами з: 04 лютого 2011, 11:52
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 291 разів
Вік: 40

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#167

Непрочитане повідомлення Kritik »

Красиво сделаны БП, мой вам респект. Я сейчас занят полностью линейным бп для компа, уверен результат будет :ok:
На джульке клок пробовал, результат тоже отличный, на РМЕ тоже планирую после постройки БП попробовать.
Аватар користувача
Serg
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 1809
З нами з: 08 лютого 2011, 18:47
Звідки: Kiev
Подякував: 869 разів
Подякували: 916 разів
Вік: 65

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#168

Непрочитане повідомлення Serg »

Kritik писав:Красиво сделаны БП, мой вам респект. Я сейчас занят полностью линейным бп для компа, уверен результат будет :ok:
На джульке клок пробовал, результат тоже отличный, на РМЕ тоже планирую после постройки БП попробовать.
Линейный для компа уже много раз отмечали как очень и очень ,у меня это прилично покращило тут сомнений нет как и по карте.
Критиковать - это указывать автору, как бы сделал я, если бы умел....
Аватар користувача
HiFiR
слухач
Пости в темі: 12
Повідомлень: 605
З нами з: 27 листопада 2010, 15:48
Звідки: Донецк
Подякував: 113 разів
Подякували: 231 разів
Вік: 40

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#169

Непрочитане повідомлення HiFiR »

Kritik писав:Красиво сделаны БП, мой вам респект.
Спасибо :)
Я сейчас занят полностью линейным бп для компа, уверен результат будет :ok:
Учитывая то на сколько не легко мне дались эти пару БП которые у меня в теме, могу лишь пожелать удачи в этом нелегком деле :hi:
На джульке клок пробовал, результат тоже отличный, на РМЕ тоже планирую после постройки БП попробовать.
На жульке какой пробовали Клок (Ламповый или Твердотел) ? от Аббаса ?
Аватар користувача
Kritik
слухач
Пости в темі: 8
Повідомлень: 554
З нами з: 04 лютого 2011, 11:52
Звідки: Киев
Подякував: 100 разів
Подякували: 291 разів
Вік: 40

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#170

Непрочитане повідомлення Kritik »

Да, согласен, работы много, нужно учитывать все мелочи, несколько раз все проверять. Но т.к. он будет устанавливаться внутрь корпуса, внешний вид на последнем месте. Клок по мотивам Аббаса - на ЕZ11 и ЕF 13.
mitia
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 73
З нами з: 02 лютого 2012, 20:16
Подякував: 1 разів
Подякували: 12 разів

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#171

Непрочитане повідомлення mitia »

Nemo писав:
Проводив аналогової.
Цифрової ні.
Власник так і не відписався про свої враження.
Завтра напишу і запитаю, попрошу про відгук.
Вчера наконец дошли руки до прослушивания карты. Впечатления очень положительные. Звук стал прозрачнее, сцена шире и вообще слушать стало приятнее. Сравнивал с стоковой картой. Для тех кому нужен недорогой источник очень рекомендую. Так же рекомендую твик от Nemo! Соотношение цены-прирост качества значительное.
Сегодня попробовал карту с цапом звук совсем никакой плоский без баса. Пробывал по оптике и по балансу, результат одинаковый. Подозреваю что проблемы с цапом.
Аватар користувача
Nemo
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 697
З нами з: 21 травня 2012, 08:56
Звідки: Обухів, Київська область
Подякував: 72 разів
Подякували: 253 разів
Вік: 38

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#172

Непрочитане повідомлення Nemo »

Компик з повністю лінійним блоком живлення і РМЕ з заведеним ламповим клоком.

Збирав поетапно перебіжками і відслуховував.

З часом опишу що і на що впливає і в якій мірі.

Компик для друга з Мадриду.
Материнка - Гігабійт на атомі.

Перед відправкою понесу порівняти з МУЗПК по канонах до учасника форуму.
Вкладення
3-1.jpg
2-1.jpg
1-1.jpg
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 7
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#173

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

САнь -- удалось сравнить?- подниму старую тему))
XonGilDon
Пости в темі: 1
Повідомлень: 9
З нами з: 13 грудня 2011, 19:26

Re: Аудиокарта rme digi 96\8

#174

Непрочитане повідомлення XonGilDon »

всем здраствуйте!
у меня рме отвязанна от 5в блекгейты тантал фольга пропилен к стати кондеры и их ттп сильно на звук влияют
можно по подробней про экран вы его на землю компа садили?
как от питания землю отвязывали какие дорожки?
замена кварца дает что то?
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”