Стойки под акустику

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Аватар користувача
BlackPhantom
ветеран
Пости в темі: 24
Повідомлень: 1092
З нами з: 29 листопада 2010, 16:26
Звідки: Днепропетровск
Подякував: 466 разів
Подякували: 563 разів
Вік: 43
Контактна інформація:

Стойки под акустику

#1

Непрочитане повідомлення BlackPhantom »

Кинулся я значит смотреть приличные стойки под полочники, и не понял где и что смотреть. Онлайн пусто, предлагают какой-то треш.

Попутно расскажите, из какого материала должны быть стойки - дерево, метал, камень, etc...
Как вы относитесь к продукции isoacoustics? Что-нибудь про ISO-155 стойки слышали?
kvv
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1677
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 723 разів
Подякували: 1605 разів
Вік: 52

Re: Стойки под акустику

#2

Непрочитане повідомлення kvv »

А какие полочники?
А то Изоакустик - это, скорее, для настольных колонок….
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
Undertone
слухач
Пости в темі: 5
Повідомлень: 614
З нами з: 01 грудня 2010, 12:22
Звідки: Чернігів
Подякував: 5806 разів
Подякували: 409 разів
Вік: 45

Re: Стойки под акустику

#3

Непрочитане повідомлення Undertone »

Мне стойки Target нравятся, но уже давно не выпускаются и встречаются все реже. Кроме того засыпались грузом прямо на фабрике и очень тяжелые. Пересылка дорогая и желательно потренироваться для перемещения тяжестей.
Вообще лучше все-таки озвучить модель полочников, иначе обсуждение будет носить сугубо теоретический характер, взагали, так сказать.
Аватар користувача
BlackPhantom
ветеран
Пости в темі: 24
Повідомлень: 1092
З нами з: 29 листопада 2010, 16:26
Звідки: Днепропетровск
Подякував: 466 разів
Подякували: 563 разів
Вік: 43
Контактна інформація:

Re: Стойки под акустику

#4

Непрочитане повідомлення BlackPhantom »

Полочники ATC SCM 12SL. Достаточно тяжелые ящики, по 15 кг каждый
kvv
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1677
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 723 разів
Подякували: 1605 разів
Вік: 52

Re: Стойки под акустику

#5

Непрочитане повідомлення kvv »

Правильно я нашел размеры ?


Cabinet Dimensions (HxWxD): 400 x 238 x 235 mm

Мне кажется, 60см - оптимальная высота.....стоек довольно много в наличии....
https://customdesign.kemela.com/categ-p ... s_all.html
я бы советовал FS104 Signature

Или так -
https://musicmag.com.ua/atacama-hms-2.html
Это лучшая из Атакамы, что есть
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
DAZZER
учасник
Пости в темі: 5
Повідомлень: 207
З нами з: 14 травня 2012, 22:23
Подякував: 41 разів
Подякували: 35 разів

Re: Стойки под акустику

#6

Непрочитане повідомлення DAZZER »

На ixbt обзор есть по 155. Отличные, у товарища такие. О них он мне и подсказал. Взял с опаской на тест под манибек ISO-L8R200 Sub и пришлось купить). Выбрал такую версию потому что мне не нужны дополнительные трубки для изменения угла, а высоты как у них как раз достаточно. В то время мониторы стояли на трёхногих стойках Quik Lok BS-336, засыпанных песком, а между мониторами и стойками - подставки Auralex Gramma. С Isoacoustic звук четчё. Пришлось оставить, хоть так не хотелось тратить на них столько. Правда мтеллические IsoAcoustics Aperta 200 ещё дороже...
Теперь стоят без дела, т.к. сменил на напольники и надо ножки покупать, а они, блин ещё дороже в 3 раза :sad:
Dmitriy Golofast
новенький
Пости в темі: 1
Повідомлень: 96
З нами з: 06 лютого 2012, 22:48
Звідки: Днепропетровск
Подякував: 8 разів
Подякували: 39 разів
Вік: 43

Re: Стойки под акустику

#7

Непрочитане повідомлення Dmitriy Golofast »

BlackPhantom писав:Полочники ATC SCM 12SL. Достаточно тяжелые ящики, по 15 кг каждый
Atacama SL 500 есть у меня в Днепре
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2123
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2344 разів
Подякували: 2484 разів
Вік: 61

Re: Стойки под акустику

#8

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

BlackPhantom писав:Полочники ATC SCM 12SL. Достаточно тяжелые ящики, по 15 кг каждый
Atacama sl 600 чи sl 500. На мій погляд sl 600 підходять краще. Зробити засипку. Плюс опори Soundcare SuperSpike. Буде добре. :)
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
DAZZER
учасник
Пости в темі: 5
Повідомлень: 207
З нами з: 14 травня 2012, 22:23
Подякував: 41 разів
Подякували: 35 разів

Re: Стойки под акустику

#9

Непрочитане повідомлення DAZZER »

Gaia краще за SuperSpike.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: Стойки под акустику

#10

Непрочитане повідомлення jra7 »

DAZZER писав:Gaia краще за SuperSpike.
А підскажіть модель Gaia? Від супер спайків відмовляюсь , дуже довгий час стояли, з часом приходить розуміння , дуже сильно піднімать весь тональний баланс вверх створюючи враження детальності без басу ! Про Віа блю шипи може хтось щось скаже ? І про стійки достойні під апаратуру хтілось би почути !
DAZZER
учасник
Пости в темі: 5
Повідомлень: 207
З нами з: 14 травня 2012, 22:23
Подякував: 41 разів
Подякували: 35 разів

Re: Стойки под акустику

#11

Непрочитане повідомлення DAZZER »

Під апаратуру вони теж роблять і ніжки і платформи по тій самій технології плаваючої підлоги та розподілу кінетичної енергії. Модель треба вибирати в залежності від маси АС (чи АС+стійка). Загалом є 6 моделей (від 32 до 280 кг):
https://isoacoustics.com/home-audio-iso ... ia-series/
https://isoacoustics.com/home-audio-iso ... an-series/
Рекомендують з запасом. Якщо маса наближається до 90% максимальної у підставок, то потрібно брати наступну модель. Про це, а також про асортимент та особливості їх продукції варто подивитися інтерв'ю:
Востаннє редагувалось 25 листопада 2021, 16:38 користувачем DAZZER, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2123
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2344 разів
Подякували: 2484 разів
Вік: 61

Re: Стойки под акустику

#12

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

jra7 писав: ...з часом приходить розуміння , дуже сильно піднімать весь тональний баланс вверх створюючи враження детальності без басу !
Так, напевно, це можливо. Було таке спостереження, коли SuperSpike опиралися на дерев'яну плиту. Схоже, їм потрібна тверда поверхня. Мені довелося, як додатковий шар, додати камінь. Можливо, дійсно є інші варіанти. :) :hi:
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: Стойки под акустику

#13

Непрочитане повідомлення jra7 »

yahennadiy писав: Так, напевно, це можливо. Було таке спостереження, коли SuperSpike опиралися на дерев'яну плиту. Схоже, їм потрібна тверда поверхня. Мені довелося, як додатковий шар, додати камінь. Можливо, дійсно є інші варіанти. :) :hi:
Ставив і на ясень плити клеїні 5 см ---- все рівно саунд кари мають свій такий почерк ! імхо
Аватар користувача
BlackPhantom
ветеран
Пости в темі: 24
Повідомлень: 1092
З нами з: 29 листопада 2010, 16:26
Звідки: Днепропетровск
Подякував: 466 разів
Подякували: 563 разів
Вік: 43
Контактна інформація:

Re: Стойки под акустику

#14

Непрочитане повідомлення BlackPhantom »

Спасибо за ссылки.
1. Будет ли HMS 2 лучше SL600 ? Там разница не большая в цене.
2. Может будет достаточно SL500? Разница с HMS 2 уже более существенная.
3. Я почему-то был уверен, что опоры нужны для напольников. Если я стойки на шипах, все равно лучше опоры ставить?
4. Если у меня напольное покрытие ламинат, и как вы понимаете это не 100% жесткость, это не камень, все равно он гуляет немного. Можно ли ставить стойки на ламинат, или должна быть какая-то прослойка?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: Стойки под акустику

#15

Непрочитане повідомлення jra7 »

DAZZER писав:Модель треба вибирати в залежності від маси АС (чи АС+стійка). Загалом є 6 моделей (від 32 до 280 кг):
https://isoacoustics.com/home-audio-iso ... ia-series/
https://isoacoustics.com/home-audio-iso ... an-series/
Під апартауру вони теж роблять і ніжки і платформи по тій самій технології плаваючої підлоги та розподілу кінетичної енергії.
Дякую, повивчаю серії , ціни ---- є бажання щось купити і найбільше б мені підходило б.у. !
Аватар користувача
BlackPhantom
ветеран
Пости в темі: 24
Повідомлень: 1092
З нами з: 29 листопада 2010, 16:26
Звідки: Днепропетровск
Подякував: 466 разів
Подякували: 563 разів
Вік: 43
Контактна інформація:

Re: Стойки под акустику

#16

Непрочитане повідомлення BlackPhantom »

В догонку еще вопрос:
5. Что должно быть между полочником и площадкой стойки?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: Стойки под акустику

#17

Непрочитане повідомлення jra7 »

BlackPhantom писав:Спасибо за ссылки.
1. Будет ли HMS 2 лучше SL600 ? Там разница не большая в цене.
2. Может будет достаточно SL500? Разница с HMS 2 уже более существенная.
3. Я почему-то был уверен, что опоры нужны для напольников. Если я стойки на шипах, все равно лучше опоры ставить?
4. Если у меня напольное покрытие ламинат, и как вы понимаете это не 100% жесткость, это не камень, все равно он гуляет немного. Можно ли ставить стойки на ламинат, или должна быть какая-то прослойка?
По 4 пункту щось можу - в мене ламінат .
Акустика під 40 кг одна, стояла на саунд карах, уже не подобається , вкрутив шипи сталь калена , і тут підпятники також вносять своє звучання - були дюралюмінь - свій звук , латунь - свій звук , можливо ще й залежить від товщини і діаметру ---- мені то вже все починає надоїдати , бо все щось не так ! Також були експерименти і на плитах з ясеню . Щоб я "верещав" не своїм голосом від якось варіанту --- НЄ ! :sad:
kvv
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1677
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 723 разів
Подякували: 1605 разів
Вік: 52

Re: Стойки под акустику

#18

Непрочитане повідомлення kvv »

BlackPhantom писав:В догонку еще вопрос:
5. Что должно быть между полочником и площадкой стойки?
Blu-Tack
https://ru.wikipedia.org/wiki/Blu_Tack

Продается в канцтоварах
Востаннє редагувалось 24 листопада 2021, 16:04 користувачем kvv, всього редагувалось 1 раз.
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
kvv
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1677
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 723 разів
Подякували: 1605 разів
Вік: 52

Re: Стойки под акустику

#19

Непрочитане повідомлення kvv »

BlackPhantom писав: 3. Я почему-то был уверен, что опоры нужны для напольников. Если я стойки на шипах, все равно лучше опоры ставить?
Саундкер M6,M8 - это те же шипы с интегрированным "пятаком".
Это просто удобно - можно поднять колонку и поставить рядом и дырки в полу не будет....можно протянуть по полу и не будет царапин....
Там нет никаких космических технологий, да и не стоят они космических денег...
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 10194
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3932 разів
Подякували: 15480 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Стойки под акустику

#20

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
kvv
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1677
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 723 разів
Подякували: 1605 разів
Вік: 52

Re: Стойки под акустику

#21

Непрочитане повідомлення kvv »

Undertone писав:Мне стойки Target нравятся, но уже давно не выпускаются и встречаются все реже. Кроме того засыпались грузом прямо на фабрике и очень тяжелые.
Target серии R стоили в конце 90-х от 480 до 650 долларов.....это были ОЧЕНЬ большие деньги по тем временам...
Сейчас представлять стоимость их транспортировки и хранения я даже боюсь.....
:cray:
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: Стойки под акустику

#22

Непрочитане повідомлення jra7 »

kvv писав:
Саундкер M6,M8 - это те же шипы с интегрированным "пятаком".
Это просто удобно - можно поднять колонку и поставить рядом и дырки в полу не будет....можно протянуть по полу и не будет царапин....
Там нет никаких космических технологий, да и не стоят они космических денег...
А про звук щось написати ! їздити по підлозі якби ...................................
kvv
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1677
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 723 разів
Подякували: 1605 разів
Вік: 52

Re: Стойки под акустику

#23

Непрочитане повідомлення kvv »

jra7 писав: А про звук щось написати !
А зачем Вам мои фантазии?
Я пользуюсь практически под всеми колонками.
Звук какой из них описывать?
Даже в Дали, где шип был с резьбой то ли М10, то ли М12, просто поставил три таблетки Саундкера.

Я не сравниваю с "родными шипами", неродными" шипами и прочим, просто вкручиваю M6 или М8 и потом смотрю, что с этим делать....
А то, что "тональный баланс" вверх поднимается - это очень логично - уходит гул, бас быстрее становится, разборчивее, субъективно его кажется меньше...так и должно работать.
jra7 писав: їздити по підлозі якби ...................................
Да, нужно менять колонки, мыть пол, в конце концов.....для меня это важный момент.....
:hi:
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 10
Повідомлень: 739
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 191 разів
Подякували: 156 разів

Re: Стойки под акустику

#24

Непрочитане повідомлення jra7 »

kvv писав:
А зачем Вам мои фантазии?
Я пользуюсь практически под всеми колонками.
Звук какой из них описывать?
Даже в Дали, где шип был с резьбой то ли М10, то ли М12, просто поставил три таблетки Саундкера.

Я не сравниваю с "родными шипами", неродными" шипами и прочим, просто вкручиваю M6 или М8 и потом смотрю, что с этим делать....
А то, что "тональный баланс" вверх поднимается - это очень логично - уходит гул, бас быстрее становится, разборчивее, субъективно его кажется меньше...так и должно работать.



Да, нужно менять колонки, мыть пол, в конце концов.....для меня это важный момент.....
:hi:
Вкрутили і дивитесь , що з тим робити .... і що робите , їздите по підлозі !?
додам ще ---- не подобається жіночий вокал з тими шипами , спотворений та ще й ненатурально піднятий ! імхо :rolleyes:
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2123
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2344 разів
Подякували: 2484 разів
Вік: 61

Re: Стойки под акустику

#25

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

BlackPhantom писав: 2. Может будет достаточно SL500? ...
4. Если у меня напольное покрытие ламинат, и как вы понимаете это не 100% жесткость, это не камень, все равно он гуляет немного. Можно ли ставить стойки на ламинат, или должна быть какая-то прослойка?
У мене sl500 плюс дерев'яна плита 8см(40*40*8) плюс камінь 2см плюс SuperSpike. ВЧ драйвер на рівні вух (чи це важливо, кожен може вирішити сам). Ламінат без плити, на мій погляд, дуже не правильно. Колись писав таке: "Система АС-стійка-плита повинна мати максимально можливу вагу і бути максимально стійкою. Кладемо руку на верхню поверхню АС і пробуємо качати АС. Відчуваємо амплітуду коливань? Погано. Десь є помилка і з цим потрібно щось робити. Є відчуття моноліту? Добре!". Між АС і стійкою у мене три коркові(2мм) п'ятаки. Войлок, як на мене, погано (ковзає), гума взагалі погано (втрачається НЧ енергія). Але, все це, всього на всього, мій дуже маленький досвід. :) :hi:
Востаннє редагувалось 24 листопада 2021, 17:57 користувачем yahennadiy, всього редагувалось 1 раз.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”