Сетевые стримеры

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
kvv
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Сетевые стримеры

#301

Непрочитане повідомлення kvv »

runner писав: Шото как то нещадно дорого за коробочку :(
Юра, за какую?
Raspberry 4 можно заменить на 3 даже без плюса - звук выиграет, потребление и помехи упадут...
Блок питания за так дорого - тоже, наверное, не аргумент, учитывая, что преобразователь стоит импульсный и лучше бы отвязать 5 вольт для малины от платы Pi2Design,
а сама плата Pi2AES стоила вроде 240-250 долларов - я покупал примерно за столько.....
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#302

Непрочитане повідомлення moose »

kvv писав:
Юра, за какую?
Raspberry 4 можно заменить на 3 даже без плюса - звук выиграет, потребление и помехи упадут...
Блок питания за так дорого - тоже, наверное, не аргумент, учитывая, что преобразователь стоит импульсный и лучше бы отвязать 5 вольт для малины от платы Pi2Design,
а сама плата Pi2AES стоила вроде 240-250 долларов - я покупал примерно за столько.....

Доречі, а як воно вам по звуку?



Плата вже не коштує 240-250 , більше того, ви її зараз не купите, бо її не роблять. Остання партія була десь в середині літа.

upd О, вже є... А не було, і ціна була 299... Чудєса...


Raspberry 3 значно гірше за 4 в зв'язку з деякими конструктивними особливостями. В мене зараз іменно що є від 2 до 4, я можу порівняти.

Найдешевший лінійни БЖ на 5в на аудіофонікс >100 (89 + fragt) євро, реально це шлак, ви звичайно що за такі гроші можете самі щось зробити з трансом Талема і таке інше, але готового дешевше не купите, або це буде алієкспрєсc "передовые импортные листы кремниевой стали и высококлассный индуктор"

Відв'язувати це тупо морока, можна але навіщо, враховуючи що сам виробник такого не рекомендує.

З pi2aes йде досить непоганий імпульсний, або якісь комп'ютерні напевно що можна використовувати. Ніхто ж не боронить.
Я ж кажу, реально за ~300 єврів можна мати робочий стример.

Офф:
За мову, можливо тим, xто живе в середовищи канала один плюс один воно ріже ухо, я не спору ;) Я живy в україномовному середовищі і спілкуюсь живою мовою а не парафіновим глянцем словникового запасу, звиняйте вже...
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
kvv
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Сетевые стримеры

#303

Непрочитане повідомлення kvv »

moose писав: Доречі, а як воно вам по звуку?
Не сравнивал напрямую с 502 платой...
завтра заберу с почты второй блок питания для малинки, буду этим все заниматься....
все как-то руки не дойдут, плата уже год лежит...пока работает Примаре Призма 5
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
kvv
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Сетевые стримеры

#304

Непрочитане повідомлення kvv »

moose писав: Raspberry 3 значно гірше за 4 в зв'язку з деякими конструктивними особливостями. В мене зараз іменно що є від 2 до 4, я можу порівняти.
Я не пользовал Малину 4, но, по опыту - чем ниже тактовая процессоров и ниже потребление, тем лучше для звука.
Вы как пришли к выводу, что 4 малинка оказалась лучше всех?
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#305

Непрочитане повідомлення moose »

kvv писав:
Не сравнивал напрямую с 502 платой...
завтра заберу с почты второй блок питания для малинки, буду этим все заниматься....
все как-то руки не дойдут, плата уже год лежит...пока работает Примаре Призма 5
502 - це ЦАП? Bи маєте на увазі кокс вихід? Дуже цікаво.
kvv писав: Я не пользовал Малину 4, но, по опыту - чем ниже тактовая процессоров и ниже потребление, тем лучше для звука.
Вы как пришли к выводу, что 4 малинка оказалась лучше всех?
Методом вислуховування з накладним ЦАПом середньої паршивості dacberry one plus

https://www.osaelectronics.com/product/ ... -one-plus/

Цілком можливо що в зв'язкy з тим, що мережа і ЮСБ нарешті розв'язані в 4. Або через самонавіювання, бо треба було ж якось оправдати покупку. Обидва пристрою мають досить розвинуту систему управління живленням, а програвання музики зовсім не потребує жодних потужностей. Споживання думаю що ~4 ватт проти ~2 RPi3, можливо це якось на звук впливає, але я сильно в цім сумніваюсь.

Я чесно не пам'ятаю вже чим саме 4 виявилось ліпше за 3. Так шо може я і погарячивсь.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 27
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23460 разів
Подякували: 13927 разів
Вік: 56

Re: Сетевые стримеры

#306

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

alnic писав:После продажи 6006(бестолковая своей полноразмерностью коробка) решил поискать себе стример в еще более бюджетном сегменте, до 200 Евро. Недолгий, но интенсивный анализ рынка выявил ряд вариантов - и я взял коробочку датской фирмы Argon Audio. Я знал, что Дания - это Новая Голландия, но все равно был приятно удивлен:hi: Смешно, но "Вход в начальный мир стримминга"(с) стоит примерно столько же, сколько и у китайцев...

Перед этим довольно долго смотрел на китайца Arylic S50 Pro+, о нем тут писали, его бы и взял, если бы не отзывы юзеров о всяких глюках и кострубатом фунуционале... А когда один амер насчитал в журнале своей сетки 9300 запросов в час с различных китайских доменов на свой стример(другой, но тоже китайский), я на аппараты из Поднебесной решил впредь не смотреть, на всякий случай)

после тебя уже подорожал уже 249 евро)
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#307

Непрочитане повідомлення moose »

Хмм... Виявив що pi2aes+rpi досить сильно гріється, дуже дивно бо з soekris / i2s була зовсім холодна... Зато тепер я можу заявити з власного досвіду що зв'язка rpi/i2s/dam1021 є досить конкурентноздатна порівняно з pi2aes/досить_дорогий_цап. Звук інакший, то правда, проте не гірший.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
runner
ветеран
Пости в темі: 46
Повідомлень: 3548
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3589 разів
Подякували: 2984 разів

Re: Сетевые стримеры

#308

Непрочитане повідомлення runner »

moose писав:Хмм... Виявив що pi2aes+rpi досить сильно гріється, дуже дивно бо з soekris / i2s була зовсім холодна... Зато тепер я можу заявити з власного досвіду що зв'язка rpi/i2s/dam1021 є досить конкурентноздатна порівняно з pi2aes/досить_дорогий_цап. Звук інакший, то правда, проте не гірший.
Ну вот зачем оно, если его еще обдувать надо?
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#309

Непрочитане повідомлення moose »

runner писав: Ну вот зачем оно, если его еще обдувать надо?
Ахаха, обдувати. Я думаю що десь градусів на 35 може нагрілось. Треба подивитись на сенсори. Все, що обдувається, обмивається і таке інше, воно взагалі непригодне до використання. Я думаю що восновному тепло виділяється на перетворювачі 24>5в pi2aes, не розумію навіщо воно там опше потрібно. Все таки треба спробувати 5в на рейку подати. Хотя страшнувато...


Уууу.. гаряченьке... 62C... При тому що процесор нічого і так не робить...
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
kvv
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Сетевые стримеры

#310

Непрочитане повідомлення kvv »

moose писав:Хмм... Виявив що pi2aes+rpi досить сильно гріється, дуже дивно бо з soekris / i2s була зовсім холодна... Зато тепер я можу заявити з власного досвіду що зв'язка rpi/i2s/dam1021 є досить конкурентноздатна порівняно з pi2aes/досить_дорогий_цап. Звук інакший, то правда, проте не гірший.

Да и правда, чего бы ей греться, там же всего-навсего нужно с 24 вольт подаваемых 2.5 ампера 5-ти вольтовых на малинку налить?
Подумаешь, фигня!
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#311

Непрочитане повідомлення moose »

kvv писав:

Да и правда, чего бы ей греться, там же всего-навсего нужно с 24 вольт подаваемых 2.5 ампера 5-ти вольтовых на малинку налить?
Подумаешь, фигня!
Я ценю ваш сарказм! Відключив все що не потрібно і збив частоту проца, зараз 54с, думаю меньше не буде.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
runner
ветеран
Пости в темі: 46
Повідомлень: 3548
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3589 разів
Подякували: 2984 разів

Re: Сетевые стримеры

#312

Непрочитане повідомлення runner »

Мне интересно другое - зачем эти танцы с бубнами, ради i2s?
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#313

Непрочитане повідомлення moose »

runner писав:Мне интересно другое - зачем эти танцы с бубнами, ради i2s?
В мене є бажання мати пристрій, який не потребує жодних інших додаткових серверів, клієнтів, і т.д. і т.п., який звичний в використанні, грає не гірше ніж інші компоненти і не коштує конскіх грошей. Ну для мене це не є жодні танці. Наприклад на 65C нічого обдувати зазвичай не треба, але темературку варто було б збити, бо це споживання електрики і потенційні шуми.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
kvv
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Сетевые стримеры

#314

Непрочитане повідомлення kvv »

moose писав: В мене є бажання мати пристрій, який не потребує жодних інших додаткових серверів, клієнтів, і т.д. і т.п., який звичний в використанні, грає не гірше ніж інші компоненти і не коштує конскіх грошей. Ну для мене це не є жодні танці. Наприклад на 65C нічого обдувати зазвичай не треба, але темературку варто було б збити, бо це споживання електрики і потенційні шуми.
Как-то не понятно - это описание стримера или проигрывателя флешек?
И вопрос - не хуже других компонентов - каких?
И денег - это сколько?

Потому как за 300-500 долларов ( в которые выходит малина со шляпой) есть, вообще-то, варианты готовых фабричных изделий....где не нужно задумываться об "уменьшении температуры" или выборе, бляха, операционной системы......по совету друзей.....

Все танцы с малинкой - это сознательный ДРОЧЬ, вне зависимости, в радость он Вам или в тягость....

И это же еще мы цап не обсуждали. который будет работать со шляпой.....или мы про шляпы с капом говорим?
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 30
Повідомлень: 4163
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 727 разів
Подякували: 3867 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#315

Непрочитане повідомлення alnic »

kvv писав:Все танцы с малинкой - это сознательный ДРОЧЬ, вне зависимости, в радость он Вам или в тягость....
А как еще может быть, если взять отличный ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫЙ проект для школьников и студентов и начать его коммерциализацию? Обучение - это и есть дрочь, в положительной коннотации.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#316

Непрочитане повідомлення moose »

kvv писав: Потому как за 300-500 долларов ( в которые выходит малина со шляпой) есть, вообще-то, варианты готовых фабричных изделий....где не нужно задумываться об "уменьшении температуры"
А, нуда, віра в інжінєрів прімаре, які не можуть зробити, щоб їх брендова балалайка не перeставала грати як телефон виключиться. Цапи можете собі обговорювати в темі про цапи, вам ніхто не боронить. Ви от скажіть, ви вже витягли із своїх закромів цю цілу pi2aes як обіцяли, чи в вас інтуїція заговорила що іздєлія за 300-500 кращі?

kvv писав: или выборе, бляха, операционной системы......по совету друзей.....
Це те що в вас магічним словом прошивка називається?
alnic писав:А как еще может быть, если взять отличный ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫЙ проект для школьников и студентов и начать его коммерциализацию? Обучение - это и есть дрочь, в положительной коннотации.
Я не продавець, не займаюсь ремонтами стaр'я, взагалі нічим таким що б приносило мені гроші з цього вашого хайфая, тому дета воно так і є. Дехто аттуда каже що це хоббі, ну а в нас народ простий, дрочёво і всьо :biggrin:
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 30
Повідомлень: 4163
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 727 разів
Подякували: 3867 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#317

Непрочитане повідомлення alnic »

moose писав:Я не продавець, не займаюсь ремонтами стaр'я, взагалі нічим таким що б приносило мені гроші з цього вашого хайфая,
Ета было тонко ;) :biggrin: :good2:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#318

Непрочитане повідомлення moose »

alnic писав:Ета было тонко ;) :biggrin: :good2:
Сори :blush:

Але направду, шановний пан kvv має всі можливості порівняти, було би цікаво почути його думку про переваги і недоліки іменно що в відтворенні музики. Я ні хвилю не сумніваюся що я на хибному шляху, але де він, той вірний шлях?

Між тим планую все таки використати високоякісний блок живлення на 5в для pi2eas і rpi, сподіваюся що це буде хоч якось відчутно. Шкода що не можна слухати голосно, бо вся хата на карантині.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 30
Повідомлень: 4163
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 727 разів
Подякували: 3867 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#319

Непрочитане повідомлення alnic »

Тут на форумі народу під 6К зареєстрованих, це приблизно відповідає кількості вірних шляхів... Щодо карантину – може бути, гарні навушники? Усіх зайців одним пострілом :rolleyes:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
runner
ветеран
Пости в темі: 46
Повідомлень: 3548
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3589 разів
Подякували: 2984 разів

Re: Сетевые стримеры

#320

Непрочитане повідомлення runner »

Я все равно не могу понять тему с малинками
Эта дрочь имеет смысл - если полученный результат сравним с фабричными изделиями в разы дороже!
Сейчас же появляются стримеры, как грибы - в разных ценовых категориях - есть из чего выбрать.
Еще пару лет назад с паном Скользящим пытались выбирать стримеры, не основанные на архитектуре малинок - тогда их было ну очень мало...
Но платить 500 долл за набора платок - то еще "приключение"
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#321

Непрочитане повідомлення moose »

runner писав:Я все равно не могу понять тему с малинками
Эта дрочь имеет смысл - если полученный результат сравним с фабричными изделиями в разы дороже!
Сейчас же появляются стримеры, как грибы - в разных ценовых категориях - есть из чего выбрать.
Наприклад? Ось цей штепсель інтегрований від Apple?

Є пристрій, про нього є добрі відгуки на профільних форумах, з замірами і відслуховуванням, пристрій має необхідні виходи. В чому проблема?

Що з цього ви вибрали б?
https://www.whathifi.com/best-buys/stre ... -streamers


ps Так виглядає наче я намагаюсь вас умовити все покинути і побігти в магазін за цими pi2aes/rpi. Наспр жодних таких думок я не маю.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
runner
ветеран
Пости в темі: 46
Повідомлень: 3548
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3589 разів
Подякували: 2984 разів

Re: Сетевые стримеры

#322

Непрочитане повідомлення runner »

moose писав:
Наприклад? Ось цей штепсель інтегрований від Apple?

Є пристрій, про нього є добрі відгуки на профільних форумах, з замірами і відслуховуванням, пристрій має необхідні виходи. В чому проблема?

Що з цього ви вибрали б?
https://www.whathifi.com/best-buys/stre ... -streamers


ps Так виглядає наче я намагаюсь вас умовити все покинути і побігти в магазін за цими pi2aes/rpi. Наспр жодних таких думок я не маю.
Про Эплл штепсель не понял, Это самый дешевый из возможных вариантов сейчас, битперфектный, не требующий никаких интерфейсов дополнительно

Из того что там, я бы выбрал Найм
А вообще, уже писал неоднократно что мне нравится
https://www.wattson.audio/emerson-digital
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Сетевые стримеры

#323

Непрочитане повідомлення moose »

runner писав: Из того что там, я бы выбрал Найм
Я би також вибрав, якби це був не комбайн / якби воно було б трохи дешевше ніж £3000 Naim ND5 XS 2.

runner писав: А вообще, уже писал неоднократно что мне нравится
https://www.wattson.audio/emerson-digital
Так, це в планах.
Вкладення
image_67223553.JPG
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
runner
ветеран
Пости в темі: 46
Повідомлень: 3548
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3589 разів
Подякували: 2984 разів

Re: Сетевые стримеры

#324

Непрочитане повідомлення runner »

Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
kvv
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Сетевые стримеры

#325

Непрочитане повідомлення kvv »

Я могу продать здесь дешевле такой стример с предом вместе - NAC-N172
https://www.naimaudio.com/ru/product/nac-n-172-xs
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”