Современная акустиска стоющая внимания

Обсуждение аудио аппаратуры и компонентов

Re: Современная акустиска стоющая внимания

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 18 апр 2018, 14:36

мені здавалось це навіть озвучена раніше вами ж фішка компанії: схожий результат за меньші гроші.
Шо тут поганого?
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Re: Современная акустиска стоющая внимания

Непрочитанное сообщение Shemyakin » 18 апр 2018, 15:39

Saburov S.A.M. писал(а):мені сдавалось це навіть озвучена раніше вами ж фішка компанії: схожий результат за меньші гроші.
Шо тут поганого?

Ні, поганого нічого. Врешті, на початку всі мабуть наслідують якісь вдалі на їх погляд рішення. Головне, як мені здається не зупинятись та здобувати власний досвід, а не базуватись виключно на наслідуванні чогось. Ключове тут навіть не "подражать", а "пытаетесь подражать".
dukua це каже мабуть базуючись на власному досвіді використання тих чи інших динаміків в АС. Можливо. Досвід не завжди позитивний буває, експерименти не завжди вдалими, висновки не завжди вірними.
Ще раз повторюсь: із одними і тим самим набором динаміків можна наплодити безліч версій характеру звучання АС, це не проблема. Проблема зробити його з мінімумом "окрасів" збалансованим, цільним та виразним. Але робити висновки про динаміки лиш по кривих версіях налаштування, не досягнувши балансу, ну м'яко кажучи не коректно.
З повагою, Олександр.
https://www.facebook.com/rush.speakers
Shemyakin
участник

Цитата

Пред.

Вернуться в Аудио техника