паровая тяга или новые технологии

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Доцент
слухач
Пости в темі: 62
Повідомлень: 798
З нами з: 16 грудня 2011, 07:31
Звідки: Киев
Подякував: 609 разів
Подякували: 630 разів

паровая тяга или новые технологии

#1

Непрочитане повідомлення Доцент »

может тема и сама быстро загнется ,но засрали ветку человеку совсем и я решил выделить в отдельную :yahoo: вот главный вопрос! почему одни считают старую аппаратуру хламом а другие считают новую гавном???!!!))))
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 44
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: паровая тяга или новые технологии

#2

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

ІМХО, це буде дуже корисна гілка для індексації гуглом форуму, але нульова за змістовністю :)
Востаннє редагувалось 13 червня 2016, 09:26 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
Доцент
слухач
Пости в темі: 62
Повідомлень: 798
З нами з: 16 грудня 2011, 07:31
Звідки: Киев
Подякував: 609 разів
Подякували: 630 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#3

Непрочитане повідомлення Доцент »

моя мотивация в подборе девайсов только одна! и только касающаяся непосредственно музыки!!! если цепляет и приносит новые эмоциональные краски в восприятие музыкального произведения,то значит этот девайс мне интересен!!! если же колокольчик зазвучал "быстрее")))) то мне это не интересно!!!! и вот в итоге у меня остался только "антикварный хлам" как его некоторые называют))).это плохо? или я дурной совсем и не понимаю что в современных девайсах и транзисторы побыстрее и электроны покрасивше?)))
Доцент
слухач
Пости в темі: 62
Повідомлень: 798
З нами з: 16 грудня 2011, 07:31
Звідки: Киев
Подякував: 609 разів
Подякували: 630 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#4

Непрочитане повідомлення Доцент »

Saburov S.A.M. писав:це буде дуже корисна гілка для індексації гуглом форуму, але нульова за зміситовністю :)
ну сдохнет и ладно))) я просто не хотел дальше засерать чужую ветку своими мыслями не по теме самой ветки)))
Доцент
слухач
Пости в темі: 62
Повідомлень: 798
З нами з: 16 грудня 2011, 07:31
Звідки: Киев
Подякував: 609 разів
Подякували: 630 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#5

Непрочитане повідомлення Доцент »

пример! ну вот есть у меня один стааарый знакомый. я как то увидел у него разобранную дорогую вертушку микро секи. смотрю на мотор ,а там какая то дулька стоит за 20 центов(не больше )китайская! я привык что в "антиквариате" все сделано с умом типа масса(а это важно тк вертушке лишние вибрации не нужны))) ) втулочки из фосфористой прессованной бронзы,каналы для их смазки итд :good2: .ну вот я и спрашиваю "а что это за гавно в дорогой вертушке?" а он мне" я с разработчиком связывался и он мне сказал что так и нужно!" ну я как бы посмеялся и не возражал бы ,если бы он мне вечно не рассказывал о том ,что я гавно всякое "антикварное" слушаю!а так, уж извините! я значит гавно а он то что нужно?!!!))))) нет уж давайте доводы и место для личного предпочтения!!!! а то вы все в гавне, а я вот что то знаю недоступное вам!)))))
Аватар користувача
Ревизор
слухач
Пости в темі: 19
Повідомлень: 848
З нами з: 05 січня 2011, 10:01
Звідки: Киев
Подякував: 457 разів
Подякували: 541 разів
Вік: 23

Re: паровая тяга или новые технологии

#6

Непрочитане повідомлення Ревизор »

Видите ли, Павел, новую нужно долго "прогревать", по крайней мере так утверждают
подвальные Гуру, а мы с Вами хотим на блюдечке ... Может в этом причина говенности новья?
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 30
Повідомлень: 3021
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2511 разів
Подякували: 1682 разів
Вік: 58

Re: паровая тяга или новые технологии

#7

Непрочитане повідомлення Yuri S »

Моё мнение что из достойного новодела, к нам в страну ничего не приходит в силу очень высокой для нас цены. Посмотрите виниловые зарубежные сайты - просто ахнуть можно! А винтаж, если ритейл пересчитать на современные деньги, выходит ещё дороже. Думаю, что это потому, что технологии не стоят на месте, и то что раньше было сделать дорого, сейчас - обычное дело.
Доцент
слухач
Пости в темі: 62
Повідомлень: 798
З нами з: 16 грудня 2011, 07:31
Звідки: Киев
Подякував: 609 разів
Подякували: 630 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#8

Непрочитане повідомлення Доцент »

Ревизор писав:Видите ли, Павел, новую нужно долго "прогревать", по крайней мере так утверждают
подвальные Гуру, а мы с Вами хотим на блюдечке ... Может в этом причина говенности новья?
:rofl: :hi: ну если серьезно то я вот у valikdjan недавно современную ас слушал и был в приятном удивлении как вкусно она подает музыку,хотелось слушать! без прогревов всяких которые неизвестно когда закончатся))) изучил конструктив ,а там все норм! очень ! никаких "соплей ,но так надо"))) и мне пофиг новодел это или старье,главное играет музыку отлично!)))так почему же обладатели новодела не интересуются звучанием музыки на старье а переходят сразу к ее возрасту и "технологии ушли далеко вперед"? какие технологии?!!!! куда вперед?!!! вперед к трехгодовым прогревам и ваткам под кабеля из высокогорных японских шелкопрядов????)))) я к чему все это))))к тому что или мы слушаем музыку или обсуждаем гавнистость чужой аппаратуры :) "Вам ехать или шашечки?" а так.... просто как в классическом мультике)))
Аватар користувача
Ревизор
слухач
Пости в темі: 19
Повідомлень: 848
З нами з: 05 січня 2011, 10:01
Звідки: Киев
Подякував: 457 разів
Подякували: 541 разів
Вік: 23

Re: паровая тяга или новые технологии

#9

Непрочитане повідомлення Ревизор »

Yuri S писав:Моё мнение что из достойного новодела, к нам в страну ничего не приходит в силу очень высокой для нас цены.
Назовите пожалуйста достойный новодел, которого у нас нет.
Доцент
слухач
Пости в темі: 62
Повідомлень: 798
З нами з: 16 грудня 2011, 07:31
Звідки: Киев
Подякував: 609 разів
Подякували: 630 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#10

Непрочитане повідомлення Доцент »

Yuri S писав:Моё мнение что из достойного новодела, к нам в страну ничего не приходит в силу очень высокой для нас цены. Посмотрите виниловые зарубежные сайты - просто ахнуть можно! А винтаж, если ритейл пересчитать на современные деньги, выходит ещё дороже. Думаю, что это потому, что технологии не стоят на месте, и то что раньше было сделать дорого, сейчас - обычное дело.
только что то не вижу я в новоделе массово применения технологий улучшения ,только технологии удешевления))и если используются таки сложные технологии то цена получается нереально заоблачная! Вот Вы например видели ценники на нагру,а что там внутри видели? какие новые технологии ?!!!!!
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#11

Непрочитане повідомлення brammz »

не зовсім зрозумів про шо тема? про то як хто вибирає собі апаратуру?

якщо так то я керуюсь сукупністю факторів, звук, ім'я фірми, ціна, особисті побажання.

сугубо ІМХО - якщо нема "досвіду" то йти на поводу у власних вух це трохи погано. тому що лише в порівнянні з дійсно хорошим можна зрозуміти і різницю і що можна цінувати в звуці. Бо на слух може сподобатись перше-краще, потім можна на цьому застрягнути. В ідеалі то слухати зовсім різні системи, різні підходи, бажано в себе в кімнаті і не менше тижні :biggrin: тоді буде розуміння...
Ну і свій "смак" треба теж трохи виховувати тому що не факт що краще так як почув з першого враження. Особисті приклади є... Спочатку дещо можна слухати і думати що це ідеал, порівняти з іншим - інше програє спочатку. Якщо довго послухати обидва варіанти і зважити не в пориві страстєй то може все вийти з точністю до навпаки....

одним словом ІМХО головні фактори це не зациклюватись на чомусь, слухати чим побільше і порівнювати... інакше людина майже приречена на щось перше що їй сподобалось :biggrin:

ІМХО
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 9
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: паровая тяга или новые технологии

#12

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Мы все дети Михайло)))
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 44
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: паровая тяга или новые технологии

#13

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

пропоную поділити спадщину!
- Узнайош брата Колю!?
Востаннє редагувалось 13 червня 2016, 14:31 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ревизор
слухач
Пости в темі: 19
Повідомлень: 848
З нами з: 05 січня 2011, 10:01
Звідки: Киев
Подякував: 457 разів
Подякували: 541 разів
Вік: 23

Re: паровая тяга или новые технологии

#14

Непрочитане повідомлення Ревизор »

brammz писав: :biggrin: ІМХО
Пане brammz, тут зібралися не хлопчики, але кожен зі своїм смаком і репертуаром.
Ви все написали вірно, але інколи на все це можна витратати усе життя.
Доцент
слухач
Пости в темі: 62
Повідомлень: 798
З нами з: 16 грудня 2011, 07:31
Звідки: Киев
Подякував: 609 разів
Подякували: 630 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#15

Непрочитане повідомлення Доцент »

с"угубо ІМХО - якщо нема "досвіду" то йти на поводу у власних вух це трохи погано. тому що лише в порівнянні з дійсно хорошим можна зрозуміти і різницю і що можна цінувати в звуці. Бо на слух може сподобатись перше-краще, потім можна на цьому застрягнути. В ідеалі то слухати зовсім різні системи, різні підходи, бажано в себе в кімнаті і не менше тижні :biggrin: тоді буде розуміння... "а если я имею совсем другую точку зрения? именно идти на поводу у собственных ушей! или точнее мозга!) не слушать апаратуру а слушать музыку!мне конечно проще,я классическую люблю а значит акустическую))) и варианты именно звучания,а не исполнения музыки со всеми скрытыми смыслами)) ,ограничиваются выбором концертного зала и места в этом концертном зале. и если я прихожу домой и слышу музыку после этого не испытывая дискомфорта или нехватки чего то,то значит мне не нужно что либо улучшать! вот за такой подход меня здесь бить будут?))) я кого то обидел своим подходом?)))
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 44
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: паровая тяга или новые технологии

#16

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

як не має досвіду, то як раз лише вуха і порівняння. І не вірити ні кому.
А от коли є досвід - тоді вже й із заочних гуру-порад тіршки легше вичленити шось, і відсіяти.
runner
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 3526
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3580 разів
Подякували: 2957 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#17

Непрочитане повідомлення runner »

Вставлю свои 5 копеек , как человек , чью тему засрали :)
Винтаж люблю, как возможность получить хороший звук за относительно скромные деньги!
Но тут и начинается обратка: танцы с бубнами, ремонты, поплывшие дины, все шипит, гудэ и еще черти что!
Вопрос в том, можно ли с этим мириться? - у меня нет четкого ответа.
Иногда в порыве гнева он ко мне приходит - и я продаю очередную винтажную приблуду :)
Раньше я покупал взамен ее следующую винтажную штуку.
Сейчас стараюсь этого не делать.
А еще стоило бы упорядочить определения - что считать винтажем, а что уже нет!
Востаннє редагувалось 13 червня 2016, 12:21 користувачем runner, всього редагувалось 1 раз.
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#18

Непрочитане повідомлення brammz »

НУ мене можливо не зовсім зрозуміли.
Це як з авто... от ніколи ви не їздили, зайшли в салон, сіли в одну-дві, класно, поїхали.
А от через вже років 10 ви чітко будете знати чого вам хочеться від авто і яке, особливо якщо ще в процесі спробуєте інші авто ітд...
Я лиш вів до того що все лише здобувається з досвідом, а коли його нема то зрозуміти чим одне краще за інше не завжди може получитись :)
Згадайте себе на початку "шляху" - я думаю багатьом подобалось те що зараз би не слухали... :biggrin:
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 44
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: паровая тяга или новые технологии

#19

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

runner писав:Вставлю свои 5 копеек , как человек , чью тему засрали :)
Винтаж люблю, как возможность получить хороший звук за относительно скромные деньги!
Но тут и начинается обратка: танцы с бубнами, ремонты, поплывшие дины, все шипит, гудэ и еще черти что!
Вопрос в том, можно ли с этим мириться? - у меня нет четкого ответа.
При такому розкладі - питання в тому чи дійсно він тоді хороший, той звук?
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#20

Непрочитане повідомлення brammz »

вот главный вопрос! почему одни считают старую аппаратуру хламом а другие считают новую гавном???!!!))))
так от воно, головне запитання :biggrin:

по власних спостереженнях - в вінтаж йдуть в основному через ностальгію за "тим магічним звуком" який колись чули і кайфували або через обмежений бюджет (або бажання отримати максимум за якісь гроші).
я думаю будь-яка здорово мисляча людина розуміє що не весь вінтаж одинаково полєзєн і не весь новодєл теж.
якщо розглядати retail ціну новодєлу і ціну вінтажу то вінтаж буде мабуть в виграші (при грамотному підході). але коли є б/у ринок "новодєлу" то мені здається все вже йде не на користь вінтажу. ну і що називати вінтажем ? від яких років відлік?

якщо людина яросно не сприймає щось одне а лише друге сприймає то це вже зовсім не open minded і більше схоже вже на комплекси :)
runner
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 3526
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3580 разів
Подякували: 2957 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#21

Непрочитане повідомлення runner »

Saburov S.A.M. писав:
При такому розкладі - питання в тому чи дійсно він тоді хороший, той звук?
Ну да, а чего нет!
Но я устал от винтажа ( имхо)
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: паровая тяга или новые технологии

#22

Непрочитане повідомлення moose »

Ревизор писав: Назовите пожалуйста достойный новодел, которого у нас нет.
Он сени нові топові - немає і не буде. А дуже цікаві навушники...
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
brammz
учасник
Пости в темі: 28
Повідомлень: 287
З нами з: 26 березня 2015, 23:38
Звідки: Львів
Подякував: 200 разів
Подякували: 177 разів

Re: паровая тяга или новые технологии

#23

Непрочитане повідомлення brammz »

В наш час привезти щось зза бугра проблема нуль імхо, було б бажання.. причому часто дешевше ніж в нас получається навіть з доставкою. :)
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: паровая тяга или новые технологии

#24

Непрочитане повідомлення moose »

Доцент писав:с"угубо ІМХО - якщо нема "досвіду" то йти на поводу у власних вух це трохи погано. тому що лише в порівнянні з дійсно хорошим можна зрозуміти і різницю і що можна цінувати в звуці. Бо на слух може сподобатись перше-краще, потім можна на цьому застрягнути. В ідеалі то слухати зовсім різні системи, різні підходи, бажано в себе в кімнаті і не менше тижні :biggrin: тоді буде розуміння... "а если я имею совсем другую точку зрения? именно идти на поводу у собственных ушей! или точнее мозга!) не слушать апаратуру а слушать музыку!мне конечно проще,я классическую люблю а значит акустическую))) и варианты именно звучания,а не исполнения музыки со всеми скрытыми смыслами)) ,ограничиваются выбором концертного зала и места в этом концертном зале. и если я прихожу домой и слышу музыку после этого не испытывая дискомфорта или нехватки чего то,то значит мне не нужно что либо улучшать! вот за такой подход меня здесь бить будут?))) я кого то обидел своим подходом?)))
А ше добре визначитися з жанрами, і ходити часом на живі концерти в хороших залах чи в веселих закладах.
І тоді порівнювати, яkщо зможете досягти рівень естетичних насолод вдома подібно то того, що пережили
і віддали музиканти в студіях чи наживо - от тоді всі розмови про інженерні рішення і капіталовкладення
відпадуть.
Вкладення
original_open-uri20140604-27137-1oaqc2x.jpg
0,,16577167_303,00.jpg
tumblr_static_pacia4.jpg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 44
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: паровая тяга или новые технологии

#25

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

точно. Шо робити, наприклад, коли жодного разу різний вініл у різних сетапах і близько не дав нічого схожого по відчуттям кайфом на живому заході?
А всі танці навколо саміх пластів - прост бісять...?

Шукати дальше той єдиний-ідеальний вініл в світі, визнати себе глухим неуком і слухати МП3, ходити лише на живий звук, перейти на вуха? Які варіанти?

P.S. Чи можна отримати у експертів індульгенцію, і просто насолоджуватись цифрою, з перервами на концерти?
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”